تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 24 اولاول ... 6121314151617181920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوست عزیز
    شما به جوابی که در پست قبل دادم توجه نکردید . گفتم برچسب پشت تلویزیونتان را ببینید بعد از عدد اینچ تلویزیونتان ua40h آن حروف معلوم کننده مدل تلویزیونتان است . و اگر تشخیص نمی دهید آن را یادداشت و اینجا بنویسید تا به شما بگویم که مدل تلویزیونتان چیست؟
    مدلش j هستش
    با تشکر
    خب میشه اموزششو بگین

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مدلش j هستش
    با تشکر
    خب میشه اموزششو بگین
    دوست عزیز
    مدلهای جدید رو هنوز در سایت خارجی نگذاشتن تا شما را راهنمایی کنیم.
    یکی از دوستان دراین پست مطلبی برای این مدل داده که از درستی این روش اطلاعی ندارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان چرا دیگه اسمارت ویو کار نمیکنه ؟
    روی لپ تاپم نصب بود
    همش مثه فشنگ به تلویزیون وصل میشد،فکر میکنم بعد از آپدیت tv دیگه خراب شد و لپ تاپ بهش وصل نمیشه الان فقط باس با hdmi وصل کنم :(

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

دوست عزیز
    مدلهای جدید رو هنوز در سایت خارجی نگذاشتن تا شما را راهنمایی کنیم.
    یکی از دوستان دراین پست مطلبی برای این مدل داده که از درستی این روش اطلاعی ندارم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همونطور كه در پست قبليم هم گفتم من اين روش را روي تلويزيون سري j پياده كردم و جواب داده . اگر سوالي داريد بپرسيد تا براتون توضيح بدم. ضمنا سايت هاي خارجي هم روشش رو گذاشتن.
    روش هم اينه:

ابتدا با هر طریقی كه ميتونيد استور آمريكا را رو نصب کنید كه روش هاي مختلف اين كار رو توي همين تاپيك توضيح دادن . اما از روش های عجیب و غریب استفاده نکنید و لطفا منوي مخفي رو هم دستكاري نكنين و خودتون رو بدبخت نكنيد. به راحتي با لپ تاپتون يا گوشي با يه آي پي آمريكايي به اينترنت وصل بشن بعد اون رو با hotspot بديد به تلويزيون و با ريست كردن smart hub استور آمريكا رو نصب كنيد.
    اما مشکل اصلی از اینجا شروع میشه. بعد كه وارد استور آمريكا ميشيد ميبينيد داره اپليكيشن هاي پيش فرضش رو نصب مي كنه اما بعد از نصب اونها باز هم شما نميتونين خودتون چيزي دانلود كنيد. يعني دكمه دانلود براي اپ ها غير فعاله.
    علت اين موضوع اينه كه تا وقتي تمام اپليكيشن هاي پيش فرض استور آمريكا نصب نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد ، توي اين اپ هاي پيش فرض ، يه اپ به نام M-Go هست كه براي نصبش نياز به يه لايسنس يا قطعه سخت افزاري هست كه فقط در تلويزيون هايي كه براي آمريكا توليد ميشه وجود داره و چون اين در تلويزيون هاي ما نيست ، نصب اين اپليكيشن توي يه لوپ ميفته و تا وقتي هم از اين لوپ خارج نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد.
    براي حل اين مشكل بايد يه DNS جديد روي كانكشن اينترنتتون تنظيم كنيد كه توي اون دامين cloudfront.net و تمام زير دامنه هاش block بشه تا با عدم دسترسي به اين آدرس ، نصب اپليكيشن از لوپ خارج بشه و شما بتونيد از استور دانلود كنيد.
    براي اين كار هم اگر توي روتر خودتون امكان تنظيم DNS و بلوكه كردن هست ميتونيد اين كار رو اونجا انجام بدين يا اينكه از سايت هايي كه خدمات DNS ميدن يه DNS بگيرين و روي روترتون تنظيم كنيد و توي تنظيمات اون DNS داميني كه گفتم رو بلاك كنيد.
    اگر سوالي بود همينجا بپرسيد ، خوشحال ميشم بتونم كمكي كنم.
    Last edited by Lockheed Martin; 07-07-2016 at 11:33.

6. این کاربر از Lockheed Martin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با تشکر!
    اگر مراحل اجرای
    1. براي حل اين مشكل بايد يه DNS جديد روي كانكشن اينترنتتون تنظيم كنيد كه توي اون دامين cloudfront.net و تمام زير دامنه هاش block بشه تا با عدم دسترسي به اين آدرس ، نصب اپليكيشن از لوپ خارج بشه و شما بتونيد از استور دانلود كنيد.
    2. براي اين كار هم اگر توي روتر خودتون امكان تنظيم DNS و بلوكه كردن هست ميتونيد اين كار رو اونجا انجام بدين يا اينكه از سايت هايي كه خدمات DNS ميدن يه DNS بگيرين و روي روترتون تنظيم كنيد و توي تنظيمات اون DNS داميني كه گفتم رو بلاك كنيد.
    را هم به ترتیب بفرمائید خیلی خوب است!

مدل تلویزیون بنده j6950 است وبا نگاه داشتن ok گزینه تنظیم ip فعال نمی شود!
    Last edited by alinaqi; 27-07-2016 at 15:16.

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

با تشکر!
    اگر مراحل اجرای
    را هم به ترتیب بفرمائید خیلی خوب است!

مدل تلویزیون بنده j6950 است وبا نگاه داشتن ok گزینه تنظیم ip فعال نمی شود!
    دوست عزيز
    تنظيمات DNS در روتري كه با آن اينترنت را تامين مي كنيد انجام مي شود. اين تنظيمات بسته به نوع مودم روتر متفاوت است . پيشنهاد مي كنم اگر دوستي داريد كه در تنظيمات شبكه تبحر دارد از ايشان كمك بگيريد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

همونطور كه در پست قبليم هم گفتم من اين روش را روي تلويزيون سري j پياده كردم و جواب داده . اگر سوالي داريد بپرسيد تا براتون توضيح بدم. ضمنا سايت هاي خارجي هم روشش رو گذاشتن. روش هم اينه:ابتدا با هر طریقی كه ميتونيد استور آمريكا را رو نصب کنید كه روش هاي مختلف اين كار رو توي همين تاپيك توضيح دادن . اما از روش های عجیب و غریب استفاده نکنید و لطفا منوي مخفي رو هم دستكاري نكنين و خودتون رو بدبخت نكنيد. به راحتي با لپ تاپتون يا گوشي با يه آي پي آمريكايي به اينترنت وصل بشن بعد اون رو با hotspot بديد به تلويزيون و با ريست كردن smart hub استور آمريكا رو نصب كنيد.اما مشکل اصلی از اینجا شروع میشه. بعد كه وارد استور آمريكا ميشيد ميبينيد داره اپليكيشن هاي پيش فرضش رو نصب مي كنه اما بعد از نصب اونها باز هم شما نميتونين خودتون چيزي دانلود كنيد. يعني دكمه دانلود براي اپ ها غير فعاله.علت اين موضوع اينه كه تا وقتي تمام اپليكيشن هاي پيش فرض استور آمريكا نصب نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد ، توي اين اپ هاي پيش فرض ، يه اپ به نام M-Go هست كه براي نصبش نياز به يه لايسنس يا قطعه سخت افزاري هست كه فقط در تلويزيون هايي كه براي آمريكا توليد ميشه وجود داره و چون اين در تلويزيون هاي ما نيست ، نصب اين اپليكيشن توي يه لوپ ميفته و تا وقتي هم از اين لوپ خارج نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد.براي حل اين مشكل بايد يه DNS جديد روي كانكشن اينترنتتون تنظيم كنيد كه توي اون دامين cloudfront.net و تمام زير دامنه هاش block بشه تا با عدم دسترسي به اين آدرس ، نصب اپليكيشن از لوپ خارج بشه و شما بتونيد از استور دانلود كنيد.براي اين كار هم اگر توي روتر خودتون امكان تنظيم DNS و بلوكه كردن هست ميتونيد اين كار رو اونجا انجام بدين يا اينكه از سايت هايي كه خدمات DNS ميدن يه DNS بگيرين و روي روترتون تنظيم كنيد و توي تنظيمات اون DNS داميني كه گفتم رو بلاك كنيد.اگر سوالي بود همينجا بپرسيد ، خوشحال ميشم بتونم كمكي كنم.
    دوست عزیز این DNS و قبل از شروع ریست کردن هاب تعریف کنم یا بعد از اینکه روی دانلود اون اپ گیر کرد؟البته من فقط اسپاتیفای رو میخوام اینکاررو بکنیم میشه اپلیکیشن ها و خود تلویزیون اتوماتیک آپدیت شه؟فرق این روش با موضوع این تاپیک چیه؟فرقش با اونی که از توی خود تلویزیون ریجن و عوض میکنن چیه؟( یه سری دکمه رو پشت هم میزننlمیره توی منو مخفی)
    Last edited by Kavian_CBF; 06-08-2016 at 16:56.

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

دوست عزیز این DNS و قبل از شروع ریست کردن هاب تعریف کنم یا بعد از اینکه روی دانلود اون اپ گیر کرد؟البته من فقط اسپاتیفای رو میخوام اینکاررو بکنیم میشه اپلیکیشن ها و خود تلویزیون اتوماتیک آپدیت شه؟فرق این روش با موضوع این تاپیک چیه؟فرقش با اونی که از توی خود تلویزیون ریجن و عوض میکنن چیه؟( یه سری دکمه رو پشت هم میزننlمیره توی منو مخفی)
    بهتر است ابتدا آي پي آمريكايي داشته باشيد بعد اسمارت هاب را ريست كنيد تا هاب آمريكا نصب شود . همانطور كه توضيح دادم به اپليكيشن مورد نظر كه رسيد تلويزيون را خاموش كنيد و DNS را تنظيم كنيد . مجددا تلويزيون را روشن كنيد تا ادامه نصب انجام شود.
    اين روشي كه گفتم دقيقا هماني بود كه خودم انجام دادم اما چنانچه از همان ابتدا هم DNS را تنظيم كنيد قاعدتا بايستي اشكالي پيش نيايد و نصب انجام شود.
    اون روشي كه ريجن رو عوض مي كنند من نتونستم در تلويزيون خودم انجام بدم بنظرم براي تلويزيون هاي قديمي تر امكانپذيراست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

همونطور كه در پست قبليم هم گفتم من اين روش را روي تلويزيون سري j پياده كردم و جواب داده . اگر سوالي داريد بپرسيد تا براتون توضيح بدم. ضمنا سايت هاي خارجي هم روشش رو گذاشتن.
    روش هم اينه:

ابتدا با هر طریقی كه ميتونيد استور آمريكا را رو نصب کنید كه روش هاي مختلف اين كار رو توي همين تاپيك توضيح دادن . اما از روش های عجیب و غریب استفاده نکنید و لطفا منوي مخفي رو هم دستكاري نكنين و خودتون رو بدبخت نكنيد. به راحتي با لپ تاپتون يا گوشي با يه آي پي آمريكايي به اينترنت وصل بشن بعد اون رو با hotspot بديد به تلويزيون و با ريست كردن smart hub استور آمريكا رو نصب كنيد.
    اما مشکل اصلی از اینجا شروع میشه. بعد كه وارد استور آمريكا ميشيد ميبينيد داره اپليكيشن هاي پيش فرضش رو نصب مي كنه اما بعد از نصب اونها باز هم شما نميتونين خودتون چيزي دانلود كنيد. يعني دكمه دانلود براي اپ ها غير فعاله.
    علت اين موضوع اينه كه تا وقتي تمام اپليكيشن هاي پيش فرض استور آمريكا نصب نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد ، توي اين اپ هاي پيش فرض ، يه اپ به نام M-Go هست كه براي نصبش نياز به يه لايسنس يا قطعه سخت افزاري هست كه فقط در تلويزيون هايي كه براي آمريكا توليد ميشه وجود داره و چون اين در تلويزيون هاي ما نيست ، نصب اين اپليكيشن توي يه لوپ ميفته و تا وقتي هم از اين لوپ خارج نشه شما نميتونيد چيزي دانلود كنيد.
    براي حل اين مشكل بايد يه DNS جديد روي كانكشن اينترنتتون تنظيم كنيد كه توي اون دامين cloudfront.net و تمام زير دامنه هاش block بشه تا با عدم دسترسي به اين آدرس ، نصب اپليكيشن از لوپ خارج بشه و شما بتونيد از استور دانلود كنيد.
    براي اين كار هم اگر توي روتر خودتون امكان تنظيم DNS و بلوكه كردن هست ميتونيد اين كار رو اونجا انجام بدين يا اينكه از سايت هايي كه خدمات DNS ميدن يه DNS بگيرين و روي روترتون تنظيم كنيد و توي تنظيمات اون DNS داميني كه گفتم رو بلاك كنيد.
    اگر سوالي بود همينجا بپرسيد ، خوشحال ميشم بتونم كمكي كنم.
    سلام. من فقط region رو انتخاب کردم روی united states of america بعد اپ های پیشفرض خودشون نصب شدند. اپ M-Go ایی هم ندیدم. بعد الان میشه اپ های دیگه ای رو هم دانلود کرد. فقط الان مشکل اینجاست که اکثر اپ ها بعد از دانلود اجرا نمیشن یعنی اپ باز میشه و پیام میده که این اپ در منطقه شما قابل دسترسی نیست.
    چیکار میشه کرد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام. من فقط region رو انتخاب کردم روی united states of america بعد اپ های پیشفرض خودشون نصب شدند. اپ M-Go ایی هم ندیدم. بعد الان میشه اپ های دیگه ای رو هم دانلود کرد. فقط الان مشکل اینجاست که اکثر اپ ها بعد از دانلود اجرا نمیشن یعنی اپ باز میشه و پیام میده که این اپ در منطقه شما قابل دسترسی نیست.
    چیکار میشه کرد؟؟؟

چه اپایی این ارور و میدن؟ ببین مثلا Pandora اینا کلا کار نمیکنن با آی پی ایران (تو گوشی هم بزنی کار نمیکنن چون مخصوص آی پی آمریکان یعنی بخواد باز شه آی پی تو میخونه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •