تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 67 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 667

نام تاپيک: بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, W850B , ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بالاخره از دست W800B سونی خلاص شدم آخیییییییییش!
    از وقتی خریده بودمش حسابی رو مخم بود و سه هفته بیشتر نتونستم تحملش کنم و ردش کردم رفت!
    یادش بخیر 5 سال پیش یه ال سی دی سامسونگ خریدم طفلی با اینکه اصلا مثل این تلویزیون جدیدا باهوش نبود ولی چه تصویر نازی داشت. از بغل تا جایی که میتونستی صفحشو ببینی تصویرش خوشرنگ و شفاف بود.
    ولی فقط کافیه 30 درجه از جلوی صفحه این تلویزیون پر مدعای سونی زاویه بگیری تا ببینی چه جوری اون رنگهای زنده و مشکی عمیق و شفافیت و غیره و غیره تبدیل میشه به تصویر بدترین مدل بدترین برند! و دیگه از سونی بودن فقط یه لوگو میمونه!!
    تازه وقتی این اتفاق میوفته که تو ساپورت نکردن یه تعداد فرمت تصویری و ساپورت نکردن زیرنویس فارسی و طراحی فاجعه کنترلو و کلی امکانات رنگارنگ بقیه برندها رو بی خیال شدی که مثلا تصویر با کیفیت داشته باشی!
    البته از حق نگذریم W800B سونی صدای خیلی خوبه داره و تصویرش فوق العالست به شرطی که کاملا و دقیقا از روبرو تصویرو ببینی ولی واقعا همش همین؟؟! که چی بشه؟!
    به هرحال فکر نکنم دیگه هیچ وقت تلویزیون سونی بخرم.

2. این کاربر از karaboojan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

امروز تلویزیون 50w800b رو تحویل گرفتم، با گارانتی ۱۸ ماهه تکنو سرویس، فقط مثل اینکه ۲ تا پیکسل سوخته داره، تو عکس سفید مشخص شد، به نظرتون گارانتی میتونه کاری بکنه؟ یا کلا چیکار کنم، ممنون از راهنمایتون
    البته به نظر خودم چیزی نیست که زیاد مشخص باشه ولی خواستم نظر دوستانم بدونم
    Last edited by araz.sokhandan; 16-10-2014 at 21:34.

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

از وقتی خریده بودمش حسابی رو مخم بود و سه هفته بیشتر نتونستم تحملش کنم و ردش کردم رفت!
    یادش بخیر 5 سال پیش یه ال سی دی سامسونگ خریدم طفلی با اینکه اصلا مثل این تلویزیون جدیدا باهوش نبود ولی چه تصویر نازی داشت. از بغل تا جایی که میتونستی صفحشو ببینی تصویرش خوشرنگ و شفاف بود.
    ولی فقط کافیه 30 درجه از جلوی صفحه این تلویزیون پر مدعای سونی زاویه بگیری تا ببینی چه جوری اون رنگهای زنده و مشکی عمیق و شفافیت و غیره و غیره تبدیل میشه به تصویر بدترین مدل بدترین برند! و دیگه از سونی بودن فقط یه لوگو میمونه!!
    تازه وقتی این اتفاق میوفته که تو ساپورت نکردن یه تعداد فرمت تصویری و ساپورت نکردن زیرنویس فارسی و طراحی فاجعه کنترلو و کلی امکانات رنگارنگ بقیه برندها رو بی خیال شدی که مثلا تصویر با کیفیت داشته باشی!
    البته از حق نگذریم W800B سونی صدای خیلی خوبه داره و تصویرش فوق العالست به شرطی که کاملا و دقیقا از روبرو تصویرو ببینی ولی واقعا همش همین؟؟! که چی بشه؟!
    درود
    عزیز شما رفتی TV سطح پایین SONY رو خریدی بعد توقع سطح بالا داری.
    ولی بازهم تو رده های پایین بی همتاست.
    سطح متوسط W9 هستش.بخر و حالشو ببر.

SONY XPERIA Z2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

یعنی زاویه دید w800b خوب نیست ؟؟؟

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

امروز تلویزیون 50w800b رو تحویل گرفتم، با گارانتی ۱۸ ماهه تکنو سرویس، فقط مثل اینکه ۲ تا پیکسل سوخته داره، تو عکس سفید مشخص شد، به نظرتون گارانتی میتونه کاری بکنه؟ یا کلا چیکار کنم، ممنون از راهنمایتون
    البته به نظر خودم چیزی نیست که زیاد مشخص باشه ولی خواستم نظر دوستانم بدونم
    پس این که میگن پیکسل سوخته داره راسته؟؟
    یعنی واقا اینقدر زاویه دیدش بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خب احتمال اینکه تو همه تلویزیون ها پیکسل سوخته باشه هس، ولی تا اندازه ای قابله قبوله، سونی اگه بیشتر از ۵ تا باشه تعویض میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASTER OC 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم همین تی وی رو دارم ولی یجور دارید بد میگید انگار تلویزیون CRT خرید کردیم
    والا من خودم بیشتر اوقات از زوایه حدودا 60 درجه به تی وی نگاه میکنم و اصلا حس نمیکنم کیفیت رنگ پایین اومده باشه ولی یکم که بیشتر بشه بعضی از رنگ ها کیفیتشون پایین میاد که تو همه ی تی وی ها این مشکل وجود داره
    این تلویزیون با قیمت 2.400ت یکی از بهترین تلویزیون های تو این رده قیمت هست کافیه یه سر به فروشگاه شهرتون بزنی و این مدل رو با بقیه مدل ها از جمله سامسونگ مقایسه کنی

همین تی وی 2.400ت کیفیت رنگش , زاویه دید و ... خیلی از چیزهای دیگش از تی وی های 3.4 تومانی سامی تو فروشگاه بود خیلی سرتر بود

خوشم میاد بعضیا ! از طراحی های سونی چه تو تی وی و چه گوشی ایراد میگیرن ولی لامصب هر سال سونی جایزه بهترین طراحی رو داره میگیره

W800B بین تی وی هایی که سال 2014 به بازار اومده ( بین اون همه تی وی با قیمت فضایی ) رده دهم رو داره که خیلی عالیه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما برید تی وی بخرید که دو برابر این مدل قیمت داره ولی نصف این مدل هم کارایی نداشته باشه

9. 4 کاربر از MASTER OC 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

پس این که میگن پیکسل سوخته داره راسته؟؟

یعنی واقا اینقدر زاویه دیدش بده؟
    احتمال پیکسل سوخته برای هر تلوزیونی وجود داره، روش امتحان کردنش هم بسیار ساده است و با نمایش چند رنگ اصلی میشه متوجه شد. منتها حتما بایستی حضوری خرید کنین.
    زاویه دید همونطور که دوستان قبلا اشاره کردن اصلا به این بدی نیست و نسبت به بسیاری از LED ها همرده زاویه دید بهتری داره. و کلا این مدل به نظر من راضی کننده است. اگر به دنبال زاویه دید خیلی خیلی خوب هستین بایستی قید LED ها رو بزنید و برید سمت پلاسما
    لینک زیر مقایسه زاویه دید در برخی مدل هاست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 3 کاربر از salehi.com بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تکراری.....
    Last edited by salehi.com; 20-10-2014 at 20:40.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کسی تا حالا آپدیت 2.232 رو نصب کرده؟تغیررات چی هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •