تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 76 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 756

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم

در آغاز فعالیت sm_shahabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

سلام.من تازگی ویندوزمو عوض کردم و یه ویندوز 7 آپدیت نصب کردم.
    حالا وقتی آویرا اینترنت سکیوریتی 2013 رو نصب میکنم وقتی آفلاین آپدیتش میکنم ویندوزو که ریستارت کنم فایر والش از کار میوفته.
    وقتی هم میخوام آنلاین آپدیتش کنم یه 30 مگ میخواد دانلود کنه که آخراش که 3-4مگ مونده ارور میده و قطع میشه.اعصابمو خورد کرده دیگه. 2-3 ساله دارم ازش استفاده میکنمو خیلی راضیم ولی این مشکل هر کار میکنم رفع نمیشه.
    دوباره نصب میکنم.ویندوز عوض میکنم.از خود سایت آویرا آخرین ورژنشو دانلود میکنم..فایده نداره.به داد برسید...

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

چرا این قدر سرعت دانلود آپدیتش پایینه؟
    من رو لپ تاپ نصب کردم و با وایرلس با سرعت بیشتر از 10 کیلو بایت نمی تونم آپدیتش کنم. تازه کلی طول می کشه و آخرش هم قطع میشه و آپدیت نمیشه.
    سایتی سراغ دارید که اپدیت آفلاین بشه ازش گرفت به روز؟ یا اینکه راهی وجود داره سرعت دانلودش رو بالا برد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

چرا این قدر سرعت دانلود آپدیتش پایینه؟
    من رو لپ تاپ نصب کردم و با وایرلس با سرعت بیشتر از 10 کیلو بایت نمی تونم آپدیتش کنم. تازه کلی طول می کشه و آخرش هم قطع میشه و آپدیت نمیشه.
    سایتی سراغ دارید که اپدیت آفلاین بشه ازش گرفت به روز؟ یا اینکه راهی وجود داره سرعت دانلودش رو بالا برد؟
    برای دانلود اپیت افلاین به روز میتونید نوار ابزار ایران ستاپ رو نصب کنید و از اون طریق بگیرید

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام!
    اویرا مشکلش با ویندوز8 رفع شد؟
    سلام :
    هنوز که خبری نیست...
    سلام.دوستان این انتی ویروس بعد از اسکن و پیدا کردن ویروس مثل اوست اونهارو لیست میکنه بعد بپرسه چیکارش کنم؟یا خودش همرو بدون سوال پاک میکنه.راحت آپدیت میشه؟دوستانی که قبلا از اوست استفاده میکردن حالا از این انتی ویروس استفاده میکنن در مورد شباهتها و تفاوتهای این دوتا توضیح میدن آخه من از اوست خیلی راضی بودم فقط مشکل آپدیتش کردنشه که بعد از 4 سال میخوام عوضش کنم.
    سلام :
    کاملا اختیار دست شماست.هم توی تنظیمات پیشفرض میتونید اقدام بعد از اسکن رو تعریف کنید (مثلا ریپیر یا حذف یا قرنطینه ) که اتوماتیک روی قانونی که شما دادین عمل میکنه...
    هم اینکه بعد از اسکن روی تک تک یافته ها(ممکنه مخرب نباشه و فالس آلارم باشه ) رایت کلیک کنید و گزینه هایی مثل صرفنظر یکبار یا همیشگی و حذف یا قرنطینه کردن رو بهش بگین تا اجرا کنه...
    ولی در کل خیر هیچ فایلی رو بدون اجازه شما حذف نمیکنه و بهتون اعلام میکنه و شما تصمیم گیرنده هستین و روی تنظیمات پیشفرض همه رو قرنطینه میکنه که کاملا قابل بازیابی هستن...
    کاملا راحت آپدیت میشه و اگه از رایگانش استفاده کنید آپدیتهاش روزانه بعیده به 1 مگ برسه و سرعت آپدیتشم بد نیست...
    روی سرعت نت و دانلود و آپلود هیچ تاثیری نداره...روی پرفورمنس سیستم هم اصلا محسوس نیست و جاهایی سبکتر از اوست کار میکنه...(البته هر چی تنظیمات سختگیرانه تر تاثیر روی سرعت هم توی تمام نرم افزارها بیشتره اما اویرا رایگان با حد اکثر تنظیمات کاملا سبکه و روان...
    فقط به اندازه دو سه ثانیه برای چک کردن استارتاپ ویندوز بوت رو کند تر میکنه که این کندی بوت هم از خیلی انتی ویروسهای دیگه کمتر و سبکتره....
    پیروز باشید....

5. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان اویرا با کمترین سرعت هم آپدیتش قطع نمیشه...
    این مشکل یا مشکل موقت سرور آپدیته (احتمالا بخاطر شلوغی اوایل سال نو...چون دم سال نو هم سرورهاش مشکل سرعت داشتن اما قطعی نداشت و کمبود سرعت به علت ترافیک بود که خودشونم معذرت خواستن از کاربرا)
    ولی احتمال بیشتر مشکل از اینترنت و پهنای باند ایرانه چون حدود دو هفته هست که سر دعوای آی اس پیها و رگولاتوری شرکتها پینگ و سرعتشون رو بحد مرگ خراب کردن...
    برای دانلود آخرین آپدیت یا به این لینک برید یا اینکه یکبار فیوز بندل اویرا رو از سایتش بگیرید و هر روز اونو عین انتی ویروستون با یک کلیک آپدیت کنید و آپدیت بروز همیشه در اختیارتونه برای روز مبادا و سیستمهای نو و دیگر سیستمهاتون...فقط روی درایو دیگه ای جز ویندوز یا روی فلش مموری نصب و از روی همون فلش با یه کلیک آپدیتش کنید...
    اینم لینک آپدیت تا تاریخ 26.1.2013 یعنی تا دیروز :

http://dl.antivir.de/package/fusebundle/win32/int/vdf_fusebundle.zip
    Last edited by aylar6888; 27-01-2013 at 01:37.

7. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

9

سلام به همگی بالاخره پس از کلی اذیت شما عزیزان اویرا پرمیوم سکیوریتی سوییت رو خریدم

نصب کردم و وقتی اسکنش کردم پیام داد سیستم شما مشکوک است باید از سی دی نجات اویرا استفاده کنید این چیه و از کجا باید پیداش کنم؟
    ممنون میشم جواب بدین فوریه

یه سوال دیگه هم دارم وقتی فایلی رو مخرب تشخیص میده میفرسته قرنطینه گزینه deleteرو بزنم یعنی ویروس از بین میره یا از قرنطینه میاردش بیرون؟
    Last edited by amirhasan.king; 27-01-2013 at 23:21.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام به همگی بالاخره پس از کلی اذیت شما عزیزان اویرا پرمیوم سکیوریتی سوییت رو خریدم

نصب کردم و وقتی اسکنش کردم پیام داد سیستم شما مشکوک است باید از سی دی نجات اویرا استفاده کنید این چیه و از کجا باید پیداش کنم؟
    ممنون میشم جواب بدین فوریه

یه سوال دیگه هم دارم وقتی فایلی رو مخرب تشخیص میده میفرسته قرنطینه گزینه deleteرو بزنم یعنی ویروس از بین میره یا از قرنطینه میاردش بیرون؟
    سلام :
    دیسک نجات اویرا همون انتی ویروس اویراست که در محیط بوت (داس) اجرا میشه و مخربهایی مثل روتکیتها که هنوز فعال نشدن رو راحتتر و کامل پاکسازی میکنه...
    توی اینترنت یه سرچ کنید پیدا میکنید ...گمونم خود سایت رسمی اویرا هم برای دانلود داشته باشه ....

لینک دانلود دیسک نجات اویرا به حجم 260 مگابایت تا تاریخ 23.1.2013 :
    فرمت ISO و EXE

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما میبایست قبل از نصب انتی ویروس یکبار سیستمتون رو با اسکنرهای رایگان و خیلی قدرتمندی که هست پاکسازی میکردین...
    حالا که اینکار رو انجام ندادین بعد از نصب انتی ویروس حتما سیستمتون رو یکبار اسکن کامل بکنید و در صورت نیاز ازتون میخواد که ریستارت کنید تا پاکسازی از محیط بوت انجام بشه.اگه بعد از اینکار باز هم دیسک نجات خواست که بعید میدونم اونو دانلود کنید چون حجمش زیاده....
    قبل از اسکن حتما فایلهایی که مثلا کرک هستن رو برای استثنا شدن از اسکن و پاکسازی به اویرا معرفی کنید (هر چند قرنطینه میشن و میتونید اونها رو ریستور کنید)
    جواب سوال دومتون :
    اگه دو پست بالاتر رو زحمت میکشیدید و میخوندید جواب این سوالتون توش هست..
    اویرا دیلیت نمیکنه و فایها رو به قرنطینه میفرسته که همشون قابل بازیابی هستن...
    Last edited by aylar6888; 28-01-2013 at 01:49.

10. 2 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من روی ویندوز سرور 2003 میخواستم ایویرا اینترنت سکیوریتی 2013 بریزم اول نصب گفت این ورژن اپروپریت (مناسب) نیست
    الان میخوام Avira Server Security بریزم

کسی key واسه این ورژن جایی دیده ؟؟؟

راستی یه سوال دیگه
    به نظر شما Professional Security از Internet Security بهتر نیست ؟ چون توی سایت ایویرا اولی توی Business دسته بندی شده دومی توی Home
    Last edited by 8701488; 28-01-2013 at 09:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام :
    دیسک نجات اویرا همون انتی ویروس اویراست که در محیط بوت (داس) اجرا میشه و مخربهایی مثل روتکیتها که هنوز فعال نشدن رو راحتتر و کامل پاکسازی میکنه...
    توی اینترنت یه سرچ کنید پیدا میکنید ...گمونم خود سایت رسمی اویرا هم برای دانلود داشته باشه ....

فرمت ISO و EXE

شما میبایست قبل از نصب انتی ویروس یکبار سیستمتون رو با اسکنرهای رایگان و خیلی قدرتمندی که هست پاکسازی میکردین...
    حالا که اینکار رو انجام ندادین بعد از نصب انتی ویروس حتما سیستمتون رو یکبار اسکن کامل بکنید و در صورت نیاز ازتون میخواد که ریستارت کنید تا پاکسازی از محیط بوت انجام بشه.اگه بعد از اینکار باز هم دیسک نجات خواست که بعید میدونم اونو دانلود کنید چون حجمش زیاده....
    قبل از اسکن حتما فایلهایی که مثلا کرک هستن رو برای استثنا شدن از اسکن و پاکسازی به اویرا معرفی کنید (هر چند قرنطینه میشن و میتونید اونها رو ریستور کنید)
    جواب سوال دومتون :
    ممنون از شما

کاملا اسکن کردم ولی گفت باید از دیسک نجات استفاده کنید
    منم حوصله دانلود و رفتن به بوت رو ندارم
    راه دیگه ای به جز استفاده از دیسک نجات نداره؟

فعلا دارم با بیتدفندر اسکن میکنم ببینم چی میشه
    Last edited by amirhasan.king; 29-01-2013 at 00:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام :

فرمت ISO و EXE

جواب سوال دومتون :
    دوست خوبم ممنون از کمکت ولی این مشکل برای اویرا هست توی فروم اویرا همه ریختن پست در این رابطه گذاشتن و فروم رو رو سرشون خراب کردن توی یه صفحه از فرومش خوندم که در اسرع وقت این مشکل رفع خواهد شد

استفاده از دیسک نجات هم فایده نداره این یه مشکله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •