تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 602 اولاول ... 61213141516171819202666116516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

راستش داشتم در مورد fischer 011 , 003 تحقیق میکردم برخوردم به این جمله از یکی از کاربرای هدفای :I find the FA-011 to sound a lot more like my HE-500
    البته شنیده بودم این دو مدل مخصوصا 003 خیلی صدای فلت و طبیعی دارن حالا دیگه نمیدونم دوستان بیان بگن واقعا یه هدفون 110 دلاری میتونه مقایسه بشه با غولی مثل he500
    داداشای گلم یادتون رفت سالار جون رضا جون یه نگاهی هم به پستای ما بندازین راه دوری نمیره بعد در مورد چیزی هم که سالار جون گفت من پایم یه روز رو مشخص کنیم هم همدیگرو ببینیم هم اگه شد یه فستیوال هدفون راه بندازیم جاش هم حالا میگردیم یه جایی رو انتخاب میکنیم البته من میتونم با پیشگامان کیش هماهنگ کنم تو مغازشون جمع شیم هدفون رو هم خودتون بیارین دیگه ...نظرتون چیه؟

2. 4 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.من مشهد هستم.میخواستم یه هدفون در حد 300 تومن بخرم.اینجا که گشتم از برندهای خوب این مدلها رو پیدا کردم
    سن هایزر 555 hd
    سن هایزر pc 330
    سن هایزر hd 215
    akg k142 hd
    اگه میشه راهنمایی کنید که کدوم مورد بهتر هستش و اگه مدل دیگه ای در همین حدود قیمت میدونید بگید
    ضمنا من دو سه تا از اینا رو که دیدم نوشته بود denmark بعد زیرش نوشته بود made in china یا نوشته بود germany زیرش باز نوشته بود made in china. همه هم با گارانتی شرکت نامداران بود.میخواستم ببینم اینا اصل هستش یا دقیقا باید روش خورده باشه made in germany
    با تشکر
    سلام
    خوب از بین اینها مسلما hd555 و k142 صدای بهتری دارن و از بین این دو هم اولویت با hd555 هست .البته بستگی داره با چه سورس پلیری بخواین استفاده کنین و برای چه سبکی ؟
    چون هر دو این هدفونها بنا به اقتضای ساختشون بیس متوسط رو به ضعیفی دارن که برای سبکهای الکترونیک و زیرشاخه هاش مناسب نیست.
    در ضمن این دو هدفون برای اینکه کامل درایو بشن نیاز به امپلی فایر دارن.

4. 5 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

داداشای گلم یادتون رفت سالار جون رضا جون یه نگاهی هم به پستای ما بندازین راه دوری نمیره بعد در مورد چیزی هم که سالار جون گفت من پایم یه روز رو مشخص کنیم هم همدیگرو ببینیم هم اگه شد یه فستیوال هدفون راه بندازیم جاش هم حالا میگردیم یه جایی رو انتخاب میکنیم البته من میتونم با پیشگامان کیش هماهنگ کنم تو مغازشون جمع شیم هدفون رو هم خودتون بیارین دیگه ...نظرتون چیه؟
    سلام علی جان
    خوبی اقا؟
    در مورد اینکه یه هدفون 110 دلاری با یه هدفون گرونقیمت 700 دلاری مقایسه بشه از لحاظ یک اماتور امکان پذیر هست البته از لحاظ حرفه ای هم امکان داره همونطور که نمونه اش رو بارها شاهد بودیم (مثل m50 و s4 و ue350 و ...) ولی از لحاظ حرفه ای و audiophile ها که تفاوتهای ریز و جزییاتی که برای ما محسوس نیست رو مد نظر میگیرن مسلما بسختی قابل مقایسه خواهد بود.ولی خب گاها منتقدین وقتی هدفونی رو مورد برسی قرار میدن بعد از برسی کامل اگه واقعا هدفون مورد نظر ویژگیهای خاصی مثل یه هدفون حرفه ای و بنام داشته باشه رو روش تاکیید میکنن و عنوان میکنن که مثل فلان هدفون صدای عالی و خوبی داره نه اینکه مثل اون باشه بلکه با توجه به قیمت و نزدیکی صدا به هدفون نظر میدن.
    هدفونهایی که نام بردین رو متاسفانه من تست نکردم ولی مطمعنا تو تخصص rave-87 عزیز هست که حتما مطالعات کاملی هم در بارشون داشته که امیدوارم نظرشون رو بهمون بگن.
    در مورد قرار ملاقات هم که فعلا اساتید و اقا رضا نظری ندادن که اگه نظرشون مثبت باشه در مورد محل با دوستان مشورت میکنیم هرجایی مناسب تر باشه رو به توافق میرسیم و انشا الله از نزدیک هم با هم اشنا بشیم .
    با تشکر

6. 4 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام علی جان
    خوبی اقا؟
    در مورد اینکه یه هدفون 110 دلاری با یه هدفون گرونقیمت 700 دلاری مقایسه بشه از لحاظ یک اماتور امکان پذیر هست البته از لحاظ حرفه ای هم امکان داره همونطور که نمونه اش رو بارها شاهد بودیم (مثل m50 و s4 و ue350 و ...) ولی از لحاظ حرفه ای و audiophile ها که تفاوتهای ریز و جزییاتی که برای ما محسوس نیست رو مد نظر میگیرن مسلما بسختی قابل مقایسه خواهد بود.ولی خب گاها منتقدین وقتی هدفونی رو مورد برسی قرار میدن بعد از برسی کامل اگه واقعا هدفون مورد نظر ویژگیهای خاصی مثل یه هدفون حرفه ای و بنام داشته باشه رو روش تاکیید میکنن و عنوان میکنن که مثل فلان هدفون صدای عالی و خوبی داره نه اینکه مثل اون باشه بلکه با توجه به قیمت و نزدیکی صدا به هدفون نظر میدن.
    هدفونهایی که نام بردین رو متاسفانه من تست نکردم ولی مطمعنا تو تخصص rave-87 عزیز هست که حتما مطالعات کاملی هم در بارشون داشته که امیدوارم نظرشون رو بهمون بگن.
    در مورد قرار ملاقات هم که فعلا اساتید و اقا رضا نظری ندادن که اگه نظرشون مثبت باشه در مورد محل با دوستان مشورت میکنیم هرجایی مناسب تر باشه رو به توافق میرسیم و انشا الله از نزدیک هم با هم اشنا بشیم .
    با تشکر
    مقدمه:
    اول باید به طور کامل شرح مسئله کنین؛ یعنی بگین از کجا چنین سوالی به ذهنتون رسیده؛ منبع رو ذکر کنین، باید ببینین کی گفته این حرف رو

در مقام دوم:
    وقتی کسی مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از هر دو مدل ریویی کاملی داده، اول اون رو کامل بخونین بعد بیایین در مورد نظرات دیگران تأمل کنین.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نهایت نظر مستقیم بنده:

من 3 دقیقه سریع ریویوی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نگاه کردم
    این جمله ها رو در مورد fa-011 بدست آوردم
    for those of you who are familiar with the Senn HD-650 – take the sound of the HD-650 and remove the veil, remove the muddy bass and replace it with deep, tight bass and you have the FA-011. For those of you familiar with the FA-003 – take the sound of the FA-003 and add a subwoofer and a wee bit of high end and you have the FA-011. Grado fans, take your John Grado model of preference, refine every aspect of the sound, add supreme comfort and add more bass and you have the FA-011.
    Despite the emphasized bass, the FA-011 does surprisingly well with most genres

HIGHLY RECOMMENDED FOR BASS HEADS, GAMERS, LATE NIGHT MOVIE FANS AND MUSIC FANS WHO ENJOY DEEP, TIGHT BASS, LIQUID MIDS AND AIRY HIGHS. A wonderful mistress to the FA-003 and/or FA-002W!!!

در مورد fa-003 هم این ها رو :
    The sound is very neutral while maintaining a touch of fun

If you have heard an HD-600, then you know for the most part what to expect from the FA-003. It has a very balanced, neutral sound without ever being sibilant or boomy.

The treble is smooth and moderately extended without being bright or sibilant. The bass is extended but very tight and controlled. The only time the bass was boomy was when a recording had boomy sounding bass.

پس در نهایت میتونم با شناختی که از he500 دارم اینطور بگم که اگر قراره یدونه از این دو تا شبیه he500 باشه، اون 003 هستش

حالا میرم سر سوال اصلی شما:

حالا این شبیه بودن به چه معنی ایی هست؟ (همون سوال اصلی شما)
    بعضی موقع ها افراد معتبری از یک چنین جمله هایی استفاده می کنن
    توی اینجور مواقع منظورشون سبک صدای هدفون هست
    مثل اینکه بعضی ها می گن وستون4 شبیه lcd-2 هست. یا phiaton ms300 شبیه گرادو هست

مثل اینکه میگیم he500 که 600 دلار قیمتشه شبیه he-6 هست؛ در اصل منظور اینه که سبک صداشون یکی هست
    Last edited by rave-87; 20-06-2012 at 19:04.

8. 5 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    من خیلی وقته دنبال هدست خوب و البته Dolby میگردم برای بازی. با بودجه نهایتا" 80 تومان.
    در ابتدا گزینه مورد نظرم A4Tech HD-800 بود که بخاطر کیفیت ساخت پایینش و دلایل دیگه بیخیالش شدم.
    حالا دنبال Creative HS-1000 میگردم. این مدل رو هر کی داشته راضی بوده اما مساله اینجاست که توی بازار به این راحتی پیدا نمیشه بدلیل اینکه کمی قدیمی شده.
    میخوام این رو بدونم که این مدل پیدا میشه اگه بگردم؟؟
    و یا اینکه مدل بهتری تو این رنج قیمت توصیه میشه؟
    با تشکر.

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خواهش می کنم دوست من
    عزیزم گفتم که فرض کنید نه اینکه حتما اینطوره :-)
    کاملآ درسته که جنس صدای این Setup حرفه ای نیست اما اگر منتظر یک Setup حرفه ای باشیم تا اون وقت یاد بگیریم چی درسته و چی اشتباه که . . .
    برای شروع تجربه بسیار خوبی هست چون همه این مرحله رو سپری می کنند و برای همینه که توی اکثر Setup های حرفه ای خبری از اکولایزر نیست
    دوست خوبم متوجه منظورتون نشدم
    لطفآ کمی درباره نویز مورد نظرتون توضیح بدید تا دقیقآ متوجه ایراد بشیم و براش یه راه حل مناسب پیدا کنیم
    شما هم موفق باشید.
    ممنون رضاجان منظورم دقیقا این هست که وقتی اکولایزر تو پلیر رو زیاد کردم اهنگ نویز نگیره (صدای ویز ویز که معمولا با زیاد کردن باند treble اکولایزر بوجود میاد)!!چون اکثرا با پلیرها این مشکل پیش میاد به نظرتون مشکل از کجاست؟چه هدفونی پیشنهاد میکنید؟تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    من خیلی وقته دنبال هدست خوب و البته Dolby میگردم برای بازی. با بودجه نهایتا" 80 تومان.
    در ابتدا گزینه مورد نظرم A4Tech HD-800 بود که بخاطر کیفیت ساخت پایینش و دلایل دیگه بیخیالش شدم.
    حالا دنبال Creative HS-1000 میگردم. این مدل رو هر کی داشته راضی بوده اما مساله اینجاست که توی بازار به این راحتی پیدا نمیشه بدلیل اینکه کمی قدیمی شده.
    میخوام این رو بدونم که این مدل پیدا میشه اگه بگردم؟؟
    و یا اینکه مدل بهتری تو این رنج قیمت توصیه میشه؟
    با تشکر.
    سلام. من پیشنهاد می کنم هدفون جدا و میکروفون جدا تهیه کنید به خصوص این که روی کیفیت صدا و Dolby تأکید دارید. پست های صفحه قبل هم مطالعه کنید.
    بد نیست بدانید در هدفون های حرفه ای و نیمه حرفه ای خبری از تبلیغات بی اساسی مثل افکت دالبی و DTS و... وجود ندارد.
    شما می توانید با این بودجه AKG K77 و Audio-Technica M20 (کمی گرانتر) را تهیه کنید. (راستی بیس AKG K77 قوی نیست).
    (پیشنهاد: پست خود را ویرایش کنید و کاربرد خود را دقیق تر بیان کنید مثلا" سبک موسیقی یا تماشای فیلم و... تا بهتر شما را راهنمایی کنیم.)
    موفق باشید.
    Off: دوستان این که A4Tech مدل HD-800 دارد و Beats هم همینطور به نظرتان ربطی به HD 800 برند سنهایزر ندارد؟

امیدوارم فقط در حد یک فستیوال باشد نه به رخ دیگران کشیدن هدفون های خود. این پیشنهاد بسیار عالی است و مکان خوبی هم در نظر گرفته شده است.
    سلام.من مشهد هستم.میخواستم یه هدفون در حد 300 تومن بخرم.اینجا که گشتم از برندهای خوب این مدلها رو پیدا کردم
    سن هایزر 555 hd
    سن هایزر pc 330
    سن هایزر hd 215
    akg k142 hd
    اگه میشه راهنمایی کنید که کدوم مورد بهتر هستش و اگه مدل دیگه ای در همین حدود قیمت میدونید بگید
    ضمنا من دو سه تا از اینا رو که دیدم نوشته بود denmark بعد زیرش نوشته بود made in china یا نوشته بود germany زیرش باز نوشته بود made in china. همه هم با گارانتی شرکت نامداران بود.میخواستم ببینم اینا اصل هستش یا دقیقا باید روش خورده باشه made in germany
    با تشکر
    سلام. فضولی بنده را ببخشید. من پست آقا سالار را کاملا" تایید می کنم و فقط یک قسمت را که ایشان به آن نپرداخته بودند پاسخ می دهم.
    سنهایزر یک برند آلمانی است و محصولات آن مانند سایر برند ها در چین مونتاژ می شوند.
    من همین هفته به نمایندگی نامداران در تهران مراجعه کردم مدل HD 555 را 390 هزار تومان قیمت کردم! از اورجینال بودن هدفون یا قیمت مطمئنید یا اینکه من اشتباه می کنم؟
    Last edited by kavehj4488; 20-06-2012 at 20:42.

12. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام. من پیشنهاد می کنم هدفون جدا و میکروفون جدا تهیه کنید به خصوص این که روی کیفیت صدا و Dolby تأکید دارید. پست های صفحه قبل هم مطالعه کنید.
    بد نیست بدانید در هدفون های حرفه ای و نیمه حرفه ای خبری از تبلیغات بی اساسی مثل افکت دالبی و DTS و... وجود ندارد.
    شما می توانید با این بودجه AKG K77 و Audio-Technica M20 (کمی گرانتر) را تهیه کنید. (راستی بیس AKG K77 قوی نیست).
    (پیشنهاد: پست خود را ویرایش کنید و کاربرد خود را دقیق تر بیان کنید مثلا" سبک موسیقی یا تماشای فیلم و... تا بهتر شما را راهنمایی کنیم.)
    موفق باشید.
    Off: دوستان این که A4Tech مدل HD-800 دارد و Beats هم همینطور به نظرتان ربطی به HD-800 برند سنهایزر ندارد؟
    ترجیح میدم هدفون جدا و میکروفون جدا تهیه نکنم! چون بیشتر اوقات از هردو بطور همزمان استفاده میکنم (برای TeamSpeak و غیره).
    داداشم هدست Logitech G35 داره.. خب من هم زیاد ازش استفاده کردم... کیفیت صداش واقعا" عالیه... اینکه گفتم دنبال هدست دالبی میگردم دلیل اصلی اش این بود که شما اگه بهترین هدست استریو موجود رو هم تهیه کنید برای استفاده بازی هایی مثل Call of Duty یا Battlefield در مقابل G35 هیچ حرفی برای گفتن ندارند.
    برای مثال وقتی Call of Duty Multiplayer بازی میکنید با هدست G35 دالبی 7.1 دقیقا" میتونید تشخیص بدید صدای تیر اندازی، همچنین راه رفتن دوستان و دشمنانتون از کدوم قسمت بوده.. که به هیچ عنوان یک هدفون یا هدست استریو با کیفیت فوق العاده هم این امکان رو به شما نمیده!
    چون شما فرمودین باشه: سبک آهنگی که گوش میدم راک/متال فقط.. و 99% آهنگ های متالیکا که هر کدوم رو 10000بار گوش دادم اما خب آدم خسته نمیشه که .
    فیلم هم کم میبینم.. و فیلم دیدن به هیچ عنوان برام معیار انتخاب هدست نیست.
    80% استفاده من بازی هست (League of Legends, Call of Duty, Max Payne3, Battlefield و غیره)، 15% موسیقی و 5 درصد فیلم.
    به همین خاطر ترجیح میدم همون مدلی که گفتم رو تهیه کنم یا مدل های مشابهش رو..
    واقعا ممنون از شما که اینقدر سریع به پست من جواب دادین اما من علاقه ای به دو هدفونی که معرفی کردین ندارم.. اگه بتونید مدل مشابه با HS-1000 رو معرفی کنید واقعا" ممنون میشم.

من که حرفی از سنهایزر نزدم و خدا نکنه A4Tech ربطی به سنهایزر داشته باشه
    A4Tech برند خیلی ارزونی هست و محصولات تقریبا" بی کیفیتی داره.. البته بعضی از محصولاتش واقعا" خوب هستند...
    در مورد هدست HD-800 این شرکت هم بگم که دوستان زیادی تهیه کردند و تابحال برای همگی با عمری کمتر از 1 سال شکسته
    خودم هم تجربه شکستن A4-Tech HS-800 رو دارم. خیلی ساده افتاد زمین و ترک برداشت، بعد از چندین بار روی گوش گذاشتن و برداشتن کاملا" شکست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ترجیح میدم هدفون جدا و میکروفون جدا تهیه نکنم! چون بیشتر اوقات از هردو بطور همزمان استفاده میکنم (برای TeamSpeak و غیره).
    داداشم هدست Logitech G35 داره.. خب من هم زیاد ازش استفاده کردم... کیفیت صداش واقعا" عالیه... اینکه گفتم دنبال هدست دالبی میگردم دلیل اصلی اش این بود که شما اگه بهترین هدست استریو موجود رو هم تهیه کنید برای استفاده بازی هایی مثل Call of Duty یا Battlefield در مقابل G35 هیچ حرفی برای گفتن ندارند.
    برای مثال وقتی Call of Duty Multiplayer بازی میکنید با هدست G35 دالبی 7.1 دقیقا" میتونید تشخیص بدید صدای تیر اندازی، همچنین راه رفتن دوستان و دشمنانتون از کدوم قسمت بوده.. که به هیچ عنوان یک هدفون یا هدست استریو با کیفیت فوق العاده هم این امکان رو به شما نمیده!
    چون شما فرمودین باشه: سبک آهنگی که گوش میدم راک/متال فقط.. و 99% آهنگ های متالیکا که هر کدوم رو 10000بار گوش دادم اما خب آدم خسته نمیشه که .
    فیلم هم کم میبینم.. و فیلم دیدن به هیچ عنوان برام معیار انتخاب هدست نیست.
    80% استفاده من بازی هست (League of Legends, Call of Duty, Max Payne3, Battlefield و غیره)، 15% موسیقی و 5 درصد فیلم.
    به همین خاطر ترجیح میدم همون مدلی که گفتم رو تهیه کنم یا مدل های مشابهش رو..
    واقعا ممنون از شما که اینقدر سریع به پست من جواب دادین اما من علاقه ای به دو هدفونی که معرفی کردین ندارم.. اگه بتونید مدل مشابه با HS-1000 رو معرفی کنید واقعا" ممنون میشم.

من که حرفی از سنهایزر نزدم و خدا نکنه A4Tech ربطی به سنهایزر داشته باشه
    A4Tech برند خیلی ارزونی هست و محصولات تقریبا" بی کیفیتی داره.. البته بعضی از محصولاتش واقعا" خوب هستند...
    در مورد هدست HD-800 این شرکت هم بگم که دوستان زیادی تهیه کردند و تابحال برای همگی با عمری کمتر از 1 سال شکسته
    خودم هم تجربه شکستن A4-Tech HS-800 رو دارم. خیلی ساده افتاد زمین و ترک برداشت، بعد از چندین بار روی گوش گذاشتن و برداشتن کاملا" شکست.
    خوب من خودم با AKG K99 همین حس شما را دارم و حتی وقتی موس را می چرخانم جهت صدا از گوش راستم به چپ منتقل می شود و صدای خاشاک زیر پای سرباز ها را می شنوم. در ضمن افکت دالبی در هدفون وجود ندارد (و گرنه برندهای تبلیغاتی مثل بیتس کاملا" روی آن مانور می دادند.) در هر حال انتخاب با خود شماست و شما می توانید هدست سنهایزر PC 31 و PC 26 را تست کنید و کیفیت آن ها را تست کنید. اولی با استفاده از USB به کامپیوتر متصل می شود ولی دومی جک 3.5 میلی متری دارد.
    اما بدانید 5.1 و 7.1 هیچ چیز نیستند جز تبلیغات چشم نواز و پیشنهاد می کنم از هدفون های مونیتور برای بازی استفاده کنید تا کوچک ترین جزئیات را بشنوید. چون این هدفون ها برای آهنگ سازی استفاده می شوند و صدا را بدون تغییرات پخش می کنند.
    موفق باشید.

15. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

سلام.

بنده قصد خرید یک Ear Phone مناسب برای گوشیم(GS 1) دارم، امیدوارم دوستان این بخش گزینه های مناسب رو به من پیشنهاد بدند.

ایر فون رو برای گوش دادن به موسیقی لازم دارم و سبک های موسیقی که من گوش میدم تنوعشون زیاده، الکترونیک و ترنس، شاخه های مختلف Metal، پاپ و گاهی اوقات Ambient... دیگه عمیق بودن Bass و شفافیت و کیفیت صدای بالا البته در حین داشتن قیمت مناسب فاکتور های اصلی هستند. (اگه توضیح بیشتر لازمه بگید...)

برای بودجه هم من تا به حال برای ایر فون بیشتر از 15 تومن خرج نکردم ولی این دفعه میخوام یه چیز درست و حسابی (نسبت به بودجه) تهیه کنم...

حالا شما یک مدل در رده 50-60 تومان و یک مدل هم در رده حدود 100 تومان معرفی کنید لطفا... و این که تفاوت کیفیت در این رنج قیمت در چه فاکتور هایی هست.

پیشاپیش از دوستانی که کمک میکنند تشکر میکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •