تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 685 اولاول ... 61213141516171819202666116516 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 6845

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان! چقدر خوب شد که من این تاپیک رو پیدا کردم. من قبل از این تو همین فروم و چند فروم دیگر تو بخش "اپراتور ها" مباحثی رو در مورد دکل ها، تجهیزات، معایب و امکانات رایتل مطرح کردم بودم.
    من 9-10 ماه میشه که خط دایمی رایتل رو دارم، دیتای 512 کیلوبیت بر ثانیه هم 1 ماه هست گرفتم.
    خوشحال می شم تو این تاپیک فعالیت کنم و تجربیاتمون رو به اشتراک بگذاریم.
    سلام
    الان که 512 گرفتید سرعتش بهتر از فابریک هست یعنی 128. میشه سرعت دان و اپ و بفرمایید.

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

ممنون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که جواب دادی من از رام اصلی خود سونی استفاده میکنم همین چند روز پیش از طریق آپدیت سرویس سونی گوشیم رو از ورژن 2.3.4 آپدیت کردم به 4.0.4 این از این.. واما تو سایت خود رایتل xperia pro نوشته پشتیبانی میشه اینم از این... و اما دو طرف رایتل داریم اونم xperia neo داره که پشتیبانی میشه اینم از این...و اما گوشیم هم دوربین جلو داره هم دوربین پشت اینم از این... واما با k800 هم امتحان کردم ولی باز همون که رو ویدئو کال میزنه میگه قادر به انجام این کار نمیباشد هم دوربین جلو داره هم پشت اینم از این.. آره خداییش سرعت اینترنتش خوبه به کامپیوترم وصلش میکم با idm روی 8 پورت سرعتش بین 32 تا 42 هست روی یه پورت هم 32 هست و از اسکایپ و یاهو مسنجرش راحت تصویری میشه صحبت کرد ولی من مشکلم اینه که چرا ویدئو کال نداره گوشیم یا من نمیدونم کجاست از هر فرومی هم میپرسم نمیدونن!!! ورژن قبلیش هم 2.3.4 بود باز هم که چند ثانیه شماره رو میگرفتم همه چیز میومد به غیر از ویدئو کال تو ورژن 4 هم همین مشکل رو دارم!!!!!
    خب چرا از پشتیبانی و یا مراکز فروش سوال نمی کنید ؟؟؟ شاید فرم خاصی رو باید پر کنید یا اینکه مشکل داره سیم کارتتون ؟؟؟

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

شیلتر این اینترنت هم مثل بقیه isp هست یا کمتره؟
    دیگه دارن شورشو در میارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اول زنگ زدم 25 نفر تو صف بودن تا 18 نفر تحمل کردم یه ده دقیفه ای طول کشید دیگه بیخیال شدم چند ساعت بعد دوباره تماس گرفتم باز هم 16 نفر تو صف انتظار بودن دیگه بیخیال شدم این از این...واما دوستم هم گوشیش xperia neo هست و چند روز پیش اونم اعتباری گرفت باز همین مشکل رو داشت!!!
    سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل بقیه isp هست همه سایت هایی که adsl همراه اول و ایرنسل شیلتر هست اینم هست اما سرعت اینترنتش بد نیست 32 تا با idm دانلود میشه 45 تا آپلود میشه... پینگش هم تقریبا 100 تا 120 هست

5. این کاربر از Arsenal2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

میدونم باید خودم برم ببینم ولی اگه به این بنده تنبل کمک کنید بگید هزینش چطور حساب میشه ممنون میشم

7. این کاربر از saurron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اول زنگ زدم 25 نفر تو صف بودن تا 18 نفر تحمل کردم یه ده دقیفه ای طول کشید دیگه بیخیال شدم چند ساعت بعد دوباره تماس گرفتم باز هم 16 نفر تو صف انتظار بودن دیگه بیخیال شدم این از این...واما دوستم هم گوشیش xperia neo هست و چند روز پیش اونم اعتباری گرفت باز همین مشکل رو داشت!!!
    سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل بقیه isp هست همه سایت هایی که adsl همراه اول و ایرنسل شیلتر هست اینم هست اما سرعت اینترنتش بد نیست 32 تا با idm دانلود میشه 45 تا آپلود میشه... پینگش هم تقریبا 100 تا 120 هست
    ببینید این به دردتون میخوره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

دوستان کسی تونسته پیش ثبت نام اعتباری رو تکمیل کنه ؟ برای من ارور میده.

11. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان کسی تونسته پیش ثبت نام اعتباری رو تکمیل کنه ؟ برای من ارور میده.
    من ده ماه هست که نمیتونم!!! یک هفتست دارم میزنگم بهشون بعد از نیم ساعت انتظار بهشون میگم پس کی پیش ثبت نامم رو تکمیل کنم؟ شماره ملی و.. رو که میدم میگن که شما اطلاعاتتون از توی سیستم پاک شده و باید از نو ثبت نام کنید و یه شماره بصورت رندمی بگیرید! در صورتیکه شماره من رند بوده ولی ظاهرا به همین دلیل این شماره ها رو بالا کشیدن و نمیخوان به مردم بدن. من دارم هر چند وقت یکبار تماس میگیرم و تهدیدشون میکنم که موضوع رو پیگیری میکنم ولی هیچ اتفاقی تا حالا نیوفتاده.
    اگر اینطوری پیش بره با سند و مدرک رو میکنم که رایتل داره حق مشتری های پیش ثبت نام کرده اعتباری کرج در آذر ماه 90 رو میخوره. بد هم میخوره تا شماره های رندشون رو بالاتر بفروشه. شرکت از این زالوتر دیده بودید که از یه شماره نسبتا رند اعتباری هم نمیگذره؟ چقدر یک شرکت اپراتور موبایل باید وقیح و خوار باشه که از چند ده هزار تومن نمیگذره در صورتیکه میتونه از همون سیمکارت با ارائه خدمات خوب درآمد کلان کسب کنه؟
    واقعا باید به حال این مملکت و مدیرهاش تاسف خورد.
    من این قضیه رو تا آخر دنبال میکنم. شده حضوری میرم اونجا و قیل و قال راه میندازم تا حقم رو بگیرم.

13. این کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من ده ماه هست که نمیتونم!!! یک هفتست دارم میزنگم بهشون بعد از نیم ساعت انتظار بهشون میگم پس کی پیش ثبت نامم رو تکمیل کنم؟ شماره ملی و.. رو که میدم میگن که شما اطلاعاتتون از توی سیستم پاک شده و باید از نو ثبت نام کنید و یه شماره بصورت رندمی بگیرید! در صورتیکه شماره من رند بوده ولی ظاهرا به همین دلیل این شماره ها رو بالا کشیدن و نمیخوان به مردم بدن. من دارم هر چند وقت یکبار تماس میگیرم و تهدیدشون میکنم که موضوع رو پیگیری میکنم ولی هیچ اتفاقی تا حالا نیوفتاده.
    اگر اینطوری پیش بره با سند و مدرک رو میکنم که رایتل داره حق مشتری های پیش ثبت نام کرده اعتباری کرج در آذر ماه 90 رو میخوره. بد هم میخوره تا شماره های رندشون رو بالاتر بفروشه. شرکت از این زالوتر دیده بودید که از یه شماره نسبتا رند اعتباری هم نمیگذره؟ چقدر یک شرکت اپراتور موبایل باید وقیح و خوار باشه که از چند ده هزار تومن نمیگذره در صورتیکه میتونه از همون سیمکارت با ارائه خدمات خوب درآمد کلان کسب کنه؟
    واقعا باید به حال این مملکت و مدیرهاش تاسف خورد.
    من این قضیه رو تا آخر دنبال میکنم. شده حضوری میرم اونجا و قیل و قال راه میندازم تا حقم رو بگیرم.
    سلام دوست من! من هم تو آذر ماه یه دایمی و یه اعتباری پیش ثیت نام کردم، دایمی 2 ماه بعد به دستم رسید اما اعتباری هنوز نه! یعنی هنوز اولویت با من نیست، ولی اطلاعاتم تو سیستمشون هست...
    شما حتما پیگیر این قضیه باش اگه برات ارزش داره، اگه هم نه خوب هیچی!
    اگه واستون مهم هست پرینت اطلاعات آذر ماه رو بردارید و برید به شعبه ی مرکزی و اگه باز هم مخالفت کردن، اسکن کنید و بفرستید واسه سازمان مقررات!!
    راستی، یه اینباکس ایمیل رو با نام "Rightel" چک کنید، شاید ایمیلش اومده شما متوجه نشدید!

15. 2 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تست دو سیم کارت من:

1. سیم کارت دایمی با سرعت 128kbps!!!

دو تا نکته ی قابل توجه:
    * این عکس واسه 5 ماه پیش هست، اون موقغ خود رایتل سرویس می داد! به ISP توجه کنید. الانم سرعتم دقیقا همینه با این تفاوت که ISP تغییر کرده. البته سرور دور هست تو عکس بالا! واسه همین 340 میلی ثانیه شده. از تهران هیچ وقت بالای 73 میلی ثانیه نمی شه مثل عکس پایین.
    * می گن 128kbps ولی سرعت رو روی 256kbps بستن.

2. سیم کارت دیتا با سرعت 512kbps:

دو تا نکته ی قابل توحه:
    * عکس واسه همین الان هست، می بینید که ISP تغییر کرده.
    * سرعت رو همون 512kbps بسته شده که من با توجه به تجربه ی قبلی توقع سرعت 1mbps رو داشتم ( 2 برابر سرعت).

*** نتیجه گیری نهایی: راضیم و خوبه که تو خیابون های کرج و تهران اینترنت پرسرعت با بیت ریت ثابت 512 داری، درسته اینترنت خونگیم سرعتش 3.5mbps هست ولی این تو نوع خودش فوق العادست. راضیم از این بابت که 80% تماس هام اومده رو وایبر و اسکایپ با کیفیت عالی.
    Last edited by Dead Space; 08-10-2012 at 11:09.

17. 8 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •