تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 20 اولاول ... 6121314151617181920 آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ببخشید یعنی من اگه از رو dvd های مسعودی فیزیک را کار کنم میتونم 60-70 بزنم؟
    من از بعضی ها شنیدم فقط برا 3-4 تا مبحث فیزیک تونسته تکنیک ابداع کنه
    اگه مجموعه کامل ایشون رو بگیری و خوب هم تست بزنی به درصد زیر 80 فکر نکن اصلا ( البته اگه استعداد + تمرین داشته باشی )
    مسعودی فقط برای پیش 2 که مباحث حفظی هست + موج مجموعه ارائه نکرده برای بقیه فیزیک DVD داده و من همشون رو دارم و چندبار مرورشون کردم. برای نوسان هم به تازگی داده که خیلی عالی هست

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام برو بچ من فصل القای الکترو مغناطیس را می خام اگه کسی داره خبر بده
    من القا مغناطیسشو دارم که اردیبهشت امسال ازشون خریدم.اگه اطلاعات بیشتری میخوای به میلم پیام بده تا در جریان قرارت بدم.genius.9372@yahoo.com

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان.من آرمین رشتم تجربی هست.من می خوام تمام دی وی دی های آموزشی از هر جا که هست چه مال احمدی چه اون سریال 100 چه مبتکران(شیمی 3 بازرگان)و مجموعه ونوس رو بخرم.خب قطعا پولم نمی رسه .گفتم اینجا پیام بزارم که هر کی هر کدوم رو داره پ.خ بده من خریدارم.

آخه یعنی چی که زنگ می زنی یه آقای خیلی خیلی بی ادب گوشی رو برداشته اصلا حال حرف زدن که نداره هیچی میگم میخواستم ببینم این زیست چنده میگه اولا که نداریم حالا بزار بگردم شاید باشه یکی دو تا قیمتشم یه استاد خوب داریم 150 تومن یه استاد چیزی دارم 80 تومن(دقیقا با همین لحن خودتون چیزی رو ترجمه کنین تو شخصیت هیچ انسانی نیست که اونو بگه)بعدش میگم هیچ تخفیفی نداره میگه اگر مشاوره میخواید شماره حساب بدممن میگم تخفیف اون میگه شماره حساب برای مشاوره؟میگم حالا مشاور کیه خود آقای یزدانی یا مهندس احمدی هستن میگه نه خودم هستم رتبه 3 کنکور پارسال.میگم خب شما رشتتون چی بوده اسمتون چیه ؟میگه شما اول پول رو می ریزی بعد زنگ می زنی وقت می گیری و پول مشاوره 1جلسه رو جدا از اون پول مشاوره می ریزیتا بهت بگم من کی هستم و رشتم چی بوده خب دیگه کوپنت پر شده بسته شماره حسابو بدم یا مزاحمی ؟منم اصلا جا خورده بودم که این یارو چی میگه

خلاصه من که خیلی بهم برخورد.تو رو خدا اگه هر مجموعه ای دارید من خریدارم و می خوام اگه بشه قبل عید بخرم که تو ایام عید بتونم بخونمشون.

شرایط اصلی منم اینه:خرید فقط حضوری و من تهرانم.یعنی یا آدرس بدید یا یه جا قرار می ذاریم مثل آزادی من پولو می دم و شما هم دی وی دی و جزوه و هرچی.اصلا هم غیر حضوری و پیک و اینا رو پایه نیستم.(چند دفعه ضربه خوردم وگرنه به همتون اطمینان دارم )این هم ایمیلمه
    armin660@gmail.com و پخ هم پاسخگو هستم.بازم میگم فقط عجله که من تا قبل عید می خوام و در نظر بگیرید من با این که تو تهران هستم ولی یه مشت استاد مزخرف گیرم افتاده متاسفانه ,فقط قیمت دانش آموزی بدین دیگه.واقعا به چه دلیلی پولمون رو بریزیم تو حلقومه اینا.هممون دانش آموزیم از هم دیگه می خریم هم ارزون تر هم به هم کمک کردیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان.من آرمین رشتم تجربی هست.من می خوام تمام دی وی دی های آموزشی از هر جا که هست چه مال احمدی چه اون سریال 100 چه مبتکران(شیمی 3 بازرگان)و مجموعه ونوس رو بخرم.خب قطعا پولم نمی رسه .گفتم اینجا پیام بزارم که هر کی هر کدوم رو داره پ.خ بده من خریدارم.

آخه یعنی چی که زنگ می زنی یه آقای خیلی خیلی بی ادب گوشی رو برداشته اصلا حال حرف زدن که نداره هیچی میگم میخواستم ببینم این زیست چنده میگه اولا که نداریم حالا بزار بگردم شاید باشه یکی دو تا قیمتشم یه استاد خوب داریم 150 تومن یه استاد چیزی دارم 80 تومن(دقیقا با همین لحن خودتون چیزی رو ترجمه کنین تو شخصیت هیچ انسانی نیست که اونو بگه)بعدش میگم هیچ تخفیفی نداره میگه اگر مشاوره میخواید شماره حساب بدممن میگم تخفیف اون میگه شماره حساب برای مشاوره؟میگم حالا مشاور کیه خود آقای یزدانی یا مهندس احمدی هستن میگه نه خودم هستم رتبه 3 کنکور پارسال.میگم خب شما رشتتون چی بوده اسمتون چیه ؟میگه شما اول پول رو می ریزی بعد زنگ می زنی وقت می گیری و پول مشاوره 1جلسه رو جدا از اون پول مشاوره می ریزیتا بهت بگم من کی هستم و رشتم چی بوده خب دیگه کوپنت پر شده بسته شماره حسابو بدم یا مزاحمی ؟منم اصلا جا خورده بودم که این یارو چی میگه

خلاصه من که خیلی بهم برخورد.تو رو خدا اگه هر مجموعه ای دارید من خریدارم و می خوام اگه بشه قبل عید بخرم که تو ایام عید بتونم بخونمشون.

شرایط اصلی منم اینه:خرید فقط حضوری و من تهرانم.یعنی یا آدرس بدید یا یه جا قرار می ذاریم مثل آزادی من پولو می دم و شما هم دی وی دی و جزوه و هرچی.اصلا هم غیر حضوری و پیک و اینا رو پایه نیستم.(چند دفعه ضربه خوردم وگرنه به همتون اطمینان دارم )این هم ایمیلمه
    armin660@gmail.com و پخ هم پاسخگو هستم.بازم میگم فقط عجله که من تا قبل عید می خوام و در نظر بگیرید من با این که تو تهران هستم ولی یه مشت استاد مزخرف گیرم افتاده متاسفانه ,فقط قیمت دانش آموزی بدین دیگه.واقعا به چه دلیلی پولمون رو بریزیم تو حلقومه اینا.هممون دانش آموزیم از هم دیگه می خریم هم ارزون تر هم به هم کمک کردیم.
    سلام داداشی!من dvd 100 v رو دارم!خصوصی بده

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

بحث مشاورا و احمدی باشه اصلا نمیارزه هزار تومن هم بریزی پاشون
    ولی دوستان کم لطفی نکن بعضی از استادا رو حیفه بخوایم جز اینا حساب کنیم

مثلا استاد مسعودی و دادگستری کارشون درسته و سی دی هاشونم خیلی خوب و مفیده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

چیه امدین ایجا بابا درس خودتون رو بخونید سعی در میانبر زدن هم نباشید اخرش هم میدونید چی هست میاید از یکی بچه ها میخرید سرتون تا ته کلاهمیره خواهشا با اگاهی کامل با این قضیه برخورد کنید و به هر شیادی اعتماد نکنید من خودم سرم کلاه رفته که میگم از یک شیادی تو نت و یک انجمن بود خریدم یک مشت اشغال تحویل داده بود و....

9. 2 کاربر از shivasaboori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام داداشم
    همون روز بهت میل زدم!جواب ندادی که!شمارمم دادم!
    دقیقا پکیج ایی هست که تو سایت بوده!37 تا dvd هست که زیست و ریاضی و شیمی رو کاملا تو 100 روز جمع بندی میکنه!فقط فیزیکش به گفته خود مهندس کریمی کامل نیست!من چندتا دیسک اول رو نگاه کردم زیست که عالی بود!
    .................................................. .......
    Last edited by farshidshd; 05-03-2013 at 14:13. دليل: در پیغام خصوصی قرار خرید و فروش رو بزارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چیه امدین ایجا بابا درس خودتون رو بخونید سعی در میانبر زدن هم نباشید اخرش هم میدونید چی هست میاید از یکی بچه ها میخرید سرتون تا ته کلاهمیره خواهشا با اگاهی کامل با این قضیه برخورد کنید و به هر شیادی اعتماد نکنید من خودم سرم کلاه رفته که میگم از یک شیادی تو نت و یک انجمن بود خریدم یک مشت اشغال تحویل داده بود و....
    شیوا جان من خواستم پکیج رو به سایت خود 100 پس بدم که نشد!الان اومدم اینجا به دوستان بفروشم!نو و اورجیناله!پست نمیکنم که کلاه برداری باشه!مث قدیما!مبادله کالا به کالا!اینجوری
    من جایی استخدام شدم!وگرنه 2هفته هم نمیشه اینهارو خریدم!حیف بود!تاهمین الانش 600 تومان منابع خریده بودم!اما قسمت نبود کنکور شرکت کنم!حالا میخوام بخشی از پولی که بابت اینها دادم رو با فروششون برگردونم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه m-asadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید یعنی من اگه از رو dvd های مسعودی فیزیک را کار کنم میتونم 60-70 بزنم؟
    من از بعضی ها شنیدم فقط برا 3-4 تا مبحث فیزیک تونسته تکنیک ابداع کنه
    بنظر من که هوچی گری و دلقک بازی های این بابا مسعودی جز خندیدن به درد دیگه ای نمی خوره
    کلا شیادی این دار و دسته ی احمدی اینقدر کثیف و چیپ هست که اصلا آدم کسر شانش میآد در موردشون زیاد صحبت کنه
    خدایی هر وقت بر میخورم که یکی داره ازین مافیای احمدی میگه احساس میکنم داره به شعور کل بشریت توهین میشه !

اگه خیلی زیاد تو آموزش فیزیک مشکل دارید ، فار یا مبتکران
    وگرنه کتاب تست الگو یا خیلی سبز رو بگیرید و بخوانید !

13. این کاربر از m-asadabadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •