تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 71 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 708

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي محصولات G Data سوالات در اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

این تروجانه آقا جون
    هر چیزی رو که آپلود نمیکنن
    خواهشا هم نگید که نیست چون با چند آنتی ویروس تست شد
    بعد از اجرا مرتب اطلاعات مهمی رو تحت پسوندهای مختلف ارسال میکنه
    میدونم عزیز من که خیلی از کرکها حاوی تروجان هستند ولی همه تروجانها مشکل ندارند و این رو هم به یاد داشته باشید که کرکهای هر آنتی ویروسی رو خود اون آنتی ویروس به صورت ویروس میشناسه و سریع حذف میکنه و اخیرا این مسئله ظاهرا فراگیرتر شده و اکثر آنتی ویروسها کرکهای همدیگه رو ویروس یا تروجان میشناسند.
    حالا در مورد این کرک
    من 3 جا این رو تست کردم و همه جا هم جواب داد و اون اطلاعاتی رو هم که میخونه یه سری اطلاعاته سخت افزاریه جهت پیدا کردن یوزر و پسورد مناسب و گرفتن یک سری دیتا اط سرور سایته GDATA هستش که برای کرک کردن مورده نیازه و اینرو هم اضافه میکنم که نویسنده این کرک همون نویسنده کرک نورتون هستنش که کرک نورتون که همه توی دنیا استفاده میکنن هم، ظاهرا حاوی ویروسه ولی در اصل مشکلی نداره...
    موفق باشید

2. این کاربر از mohsenpj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

میدونم عزیز من که خیلی از کرکها حاوی تروجان هستند ولی همه تروجانها مشکل ندارند و این رو هم به یاد داشته باشید که کرکهای هر آنتی ویروسی رو خود اون آنتی ویروس به صورت ویروس میشناسه و سریع حذف میکنه و اخیرا این مسئله ظاهرا فراگیرتر شده و اکثر آنتی ویروسها کرکهای همدیگه رو ویروس یا تروجان میشناسند.
    حالا در مورد این کرک
    من 3 جا این رو تست کردم و همه جا هم جواب داد و اون اطلاعاتی رو هم که میخونه یه سری اطلاعاته سخت افزاریه جهت پیدا کردن یوزر و پسورد مناسب و گرفتن یک سری دیتا اط سرور سایته GDATA هستش که برای کرک کردن مورده نیازه و اینرو هم اضافه میکنم که نویسنده این کرک همون نویسنده کرک نورتون هستنش که کرک نورتون که همه توی دنیا استفاده میکنن هم، ظاهرا حاوی ویروسه ولی در اصل مشکلی نداره...
    موفق باشید
    سلام محسن جان

کاملا درسته و من برای اینکه خیال اون دوست عزیزمون راحت باشه به اون ریستر قبلی ارجاعش دادم چون اون ریستر

توسط هیچ آنتی ویروسی مخرب شناخته نمیشه ، بازم ببخشید دوست من .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

4. 2 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام محسن جان

کاملا درسته و من برای اینکه خیال اون دوست عزیزمون راحت باشه به اون ریستر قبلی ارجاعش دادم چون اون ریستر

توسط هیچ آنتی ویروسی مخرب شناخته نمیشه ، بازم ببخشید دوست من .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .
    مرسی امیر جان.
    همونطور که همه میدونیم کرکها عملی که انجام میدن برای کرک کدن نرم افزاها طوریه که رفتاری مشابه با تروجان دارند ولی این طبیعیه وگرنه یک کرک چطور میتونه اطلاعاتی مربوط به سخت افزار و سیستم شما رو به سرور بسیاری نرم افزاها که نوع فعال شدنشون وابسته به سیستم مشتری است ردوبدل کنه. پس با این رفتارشون اغلب آنتی ویروسها کرکها رو تورجان میشناسند ولی در اصل مشکلی ندارند. به همین خاطره که همیشه سفارش میشه کرکهاتون رو به صورت زیپ پسورد دار نگهداری کنید تا از حذف شدن ناگهانی توسط آنتی ویروسها در امان باشند.
    بازم از امیر جان تشکر میکنم

6. 2 کاربر از mohsenpj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت 271's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان آنتی ویروس من ریست نمیشه وerorr میده دو تا ریست پست قبلی رو هم امتحان کردم.
    آنتی ویروس رو هم دوباره نصب کردم.ارور اینه:
    البته به صورت manual هم امتحان کردم.
    یکی مشکل ما رو حل کنه

8. این کاربر از 271 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام
    دوستان آنتی ویروس من ریست نمیشه وerorr میده دو تا ریست پست قبلی رو هم امتحان کردم.
    آنتی ویروس رو هم دوباره نصب کردم.ارور اینه:
    البته به صورت manual هم امتحان کردم.
    یکی مشکل ما رو حل کنه
    ارور اتصال داده. به اینترنت وصل بودی ؟ اول به اینترنت وصل شو سپس مراحل رو ادامه بده.

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ارور اتصال داده. به اینترنت وصل بودی ؟ اول به اینترنت وصل شو سپس مراحل رو ادامه بده.
    به اینترنت وصل بودم به صورت دستی هم که وارد میکنم این ارور رو میده:

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

به اینترنت وصل بودم به صورت دستی هم که وارد میکنم این ارور رو میده:
    فایرواله آنتی ویروستو خاموش کن و بعد امتحان کن. یرای من هم همینطور شده بود ولی با خاموش کردنه قابرواله جی دیتا درست شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

فایرواله آنتی ویروستو خاموش کن و بعد امتحان کن. یرای من هم همینطور شده بود ولی با خاموش کردنه قابرواله جی دیتا درست شد.
    این کار روهم کردم ولی بازم ارور میده.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خب اگه از کرکی که چند پست قبل گذاشتم استفاده کردی، از بخش دومش استفاده کن برا کرک کردن. اون قسمتش بهتون یوزر یکساله میده و خیلی ساده هستش. ولی بهتره قبل از اجراش فایروالتو خاموش کنی. به نظر من از ریستر یک ماهه خیلی بهتره و تا یک سال خیالت راحته.
    امتحان کنید و نتیجشو بگید
    موفق باشید دوسته عزیز

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خب اگه از کرکی که چند پست قبل گذاشتم استفاده کردی، از بخش دومش استفاده کن برا کرک کردن. اون قسمتش بهتون یوزر یکساله میده و خیلی ساده هستش. ولی بهتره قبل از اجراش فایروالتو خاموش کنی. به نظر من از ریستر یک ماهه خیلی بهتره و تا یک سال خیالت راحته.
    امتحان کنید و نتیجشو بگید
    موفق باشید دوسته عزیز
    متاسفانه از همین کرکی که شما معرفی کردید استفاده کردم و البته یوزر یه ساله داد اما بعد از چند روز اپدیت نشد متاسفانه دیگه ریست یه ماهه هم کار نمیکنه.
    ولی از راهنمایی شما دوست عزیز ممنونم.

15. این کاربر از 271 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •