تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 24 اولاول ... 6121314151617181920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 238

نام تاپيک: ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی که من الان دارم این هستش که outlook من هیچ ایمیلی رو باز نمی کنه، قبلا مشکلی نداشت.
    جدیدا یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم و درست کار کرد اما بعد از دوسه دقیقه به حالت قبل برگشت....
    کمک، چه کنم؟
    دوست عزیز این حالتی که شما میگید یکی از این دو مورد باعث بوجود اومدن چنین مشکلی میشه !!

1. ویندوز شما بهم ریخته و باید عوضش کنید
    2. ویندوز شما ویروس داره که باید از آنتی ویروس استفاده کنی و یا دوباره ویندوز عوض کنی.

فقط یادن نره که از contatc و inbox و send file بکاپ بگیری.
    Last edited by abi2009; 15-09-2012 at 15:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان گرامی روی یک سیستم Gmail روی آوت لوک، تنظیم شده بود و ایمیل ها دریافت میشد
    من ویندوزش رو عوض کردم و قبل از تعویض ویندوز، فایل مربوط رو هم برداشتم
    بعد از نصب اومدم جیمیل رو روی آوت لوک تنظیم کنم، که به صورت اتوماتیک اکانت جی میل رئ ست کردم و خودش اومد یک فایل جدید هم درست کرد و فایل قدیمی من که ایمیل ها روی اون بودن، بی استفاده موند!
    و برای رفع مشکل اومدم که اکانت رو به صورت دستی تنظیم کنم و هنگام تنظیمات فایل دیتا قبلی رو هم به نرم افزار بدم ولی این قابلیت فقط در حالت pop3 فعال بود اما جی میل از IMAP استفاده میکنه و این امکان رو نداد!

حالا مجبور شدم در آوت لوک 2 قسمت داشته باشم، یکی مربوط به آرشیو ایمیل های قدیمی و یکی هم که هنگام ساخت اکانت جدید ایجاد شده!
    برای رفع این مشکل چه باید می کردم؟

یک مشکل مهم تر
    موقع سینک کردن اکانت این ارور داده میشه
    Your IMAP server closed the connection
    system error m43f129932wed.163
    Protocol: IMAP
    server: imap.gmail.com
    port: 993
    error code: 0x800CCCDD

چه باید کرد؟
    کسی می دونه؟
    ممنون
    دوست عزیز آیا شما تو قسمت تنظیمات ایمیل به قسمت More settings رفتی ؟

باید بری تو قسمت More settings و تو صفحه جدیدی که میاد تو منو بالای صفحه برو تو قسمت advance و تو قسمت server port number اولی ( POP3 ) بذار 110 و دومی ( SMTP ) بذار 587

و بعد برو تو قسمت منوی بالای صفحه تو قسمت outgoing server و یکبار دیگه اطلاعات اکونت ( username & pssword ) وارد کن.

احتمالا مشکلت حل میشه.

داره خودمونی میشه akbarrazmi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سرزمین پریان

پيش فرض

سلام

دوستان عزیز من چند تا خواسته دارم:

1- میخوام وقتی ایمیلی رو در خود جیمیل خوندم دوباره به عنوان نامه جدید تو اوتولاک نشون نده و بالعکس. (مهمه)

2- میخوام وقتی از توی اتولاک نامه ای رو به اسپم کردم اکانت جی میل هم اونو اسپم کنه

3-من یه ایمیل info دارم . زمانی که تنظیمات در اوتولاک وارد میشه ایمیلهای خیلی قدیمی و خوانده شده رو هم میاره (تو گوگل میدونم تنظیمش کجاست) چطور میشه طوری تنظیم کرد که ایمیلهای قدیمی رو نیاره؟

متشکرم
    Last edited by akbarrazmi; 22-10-2012 at 00:30.

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

چند سوال در Outlook 2010

سوال اول: چطوری میشه Outlook 2010 را تنظیم کرد تا تقویم هجری شمسی رو بهم نشون بده؟

سوال دوم: در پنجره های Appointment، Meeting و Event در دو فیلد Subject و Location نمی توانم فارسی تایپ کنم و حروف بی معنی تایپ می کند راهی نیست که بشود در این دو فیلد فارسی هم تایپ کرد؟

سوال سوم: من یک آدرس جی میل را در اوت لوک 2010 تنظیم و استفاده می کنم آیا می توانیم یک آدرس جی میل متفاوت از آدرس قبلی و یک آدرس ایمیل در یاهو را نیز به برنامه اضافه کنم (روی هم سه آدرس ایمیل)؟

سپاس

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

درود

چند سوال در Outlook 2010

سوال اول: چطوری میشه Outlook 2010 را تنظیم کرد تا تقویم هجری شمسی رو بهم نشون بده؟

سوال دوم: در پنجره های Appointment، Meeting و Event در دو فیلد Subject و Location نمی توانم فارسی تایپ کنم و حروف بی معنی تایپ می کند راهی نیست که بشود در این دو فیلد فارسی هم تایپ کرد؟

سوال سوم: من یک آدرس جی میل را در اوت لوک 2010 تنظیم و استفاده می کنم آیا می توانیم یک آدرس جی میل متفاوت از آدرس قبلی و یک آدرس ایمیل در یاهو را نیز به برنامه اضافه کنم (روی هم سه آدرس ایمیل)؟

سپاس

نیمه اول سوال سوم خودم رو به خودم جواب میدم که تونستم یه آدرس جی میل دیگه بدون مشکل و راحت درست کنم اما برای اضافه کردن یه آدرس ایمیل یاهو با وجود درست طی کردن مراحل به مشکل برخوردم و قبول نکرد. ظاهرا برای فعال کردن پروتکل POP3 باید با پرداخت پول و آپگرید از باکس ایمیل یاهو ارتباط بین اوتلوک و باکس ایمیلهای یاهو رو فراهم کرد. آیا اینطوریه؟ دوست من بدون مشکل و پرداخت پولی ایمیل یاهو رو در اوتلوک فعال کرده اما من نتونستم. اگه کسی کمکی می تونه بکنه ممنون میشم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

برای فعال کردن تاریخ شمسی در Outlook 2007 باید چه کار کنم؟ آیا برنامه ای که رایگان باشه برای این کار وجود دارد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان ایا راهی هست که وقتی برنامه اوتلوک باز نیست ایمیلی میاد هشدار بده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من مشکلی دارم با Microsoft Outlook 2007 وقتی که mail میزنم و وارد sent میشم، اسم خودمو میزنه بجای اینکه اسم طرفی که براش email زدم نشون بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Eliminal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من هر کار میکردم نمیتونستم اکانت یاهوم رو توی outlook اضافه کنم که بعد از خوندن این تاپیک فهمیدم یاهو رو نمیشه اد کرد...ولی آخه مگه یاهو از گوگل پایین تره که نمیزاره همچین کاری کرد باهاش؟!
    من قبلا با mozzila tounderbount هم سعی میکردم کار کنم ولی اکانتو رو نمیگرفت که فک کنم اینم بخاطر همون مشکل یاهو بود ، که من اون موقع فک کردم مشکل از نرم افزار بود...
    حالا میشه توی اتلوک کاری کرد ایمیل ها رو جای دیگه ذخیره کنه( جایی به جز جایی که ویندوز نصب شده) توی بقیه ی نرم افزار های آفیس من جایی که فایل رو سیو میکنه عوض کردم ، ولی توی اتلوک هرچی گشتم پیدا نکردم....کسی اطلاعی داره چطور میتونم درستش کنم؟!
    اصن این نرم افزار ایمیل ها رو دانلود میکنه یا ؟!
    مثل همون سایت یاهو هستش یا فرقی داره؟! نمیخوام الکی فضای هاردم پر بشه!
    متشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Eliminal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان کسی جواب مارو نمیده؟ ارزش داره همه ی ایمیل هامو جی میل کنم یا نه؟
    برام مهمه که الکی فضای درایو ویندوزم پر نشه...درایو های دیگه اشکالی نداره به اون شکل
    چجوری میشه محل ذخیره رو تغییر داد؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •