تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 210 اولاول ... 61213141516171819202666116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 2098

نام تاپيک: ◄◄ درخواست مربوط به PDF فقط در این تاپیک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من که امتحان کردم خوب بود
    نمی دونم، شاید. در هر صورت برای من که اصلا خوب نبود. و در کل، این کار خوبی نیست که ما بیایم متون فایل pdf رو با ocr تشخیص بدیم، وقتی که روش مستقیم وجود داره و یه برنامه می تونه تک تک کاراکتر ها رو از فایل اصلی بخونه و بعد متنو تبدیل کنه، چه نیازی هست که ما از یه برنامه ی OCR آستفاده کنیم؟
    البته این طوری که بوش میاد، انگار نیاز هست، چون برنامه ی دیگری برای تبدیل متون فارسی نیومده

داره خودمونی میشه em_golkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز نمی دونم می دونید یا نه اگر تمام صفحه ی pdf تان را select all(کلیک راست) کنید وسپس کپی وpaste کردن داخل notepad یا برنامه های متنی دیگر تمام متن pdf را با فرمت درست البته بدون نظم ساختاری pdf تان به شما می دهد.
    Last edited by em_golkar; 16-04-2007 at 07:33.

داره خودمونی میشه ramin_razaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    می خواستم ببینم آیا کسی یه پی دی اف ساز portable سراغ داره
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز نمی دونم می دونید یا نه اگر تمام صفحه ی pdf تان را select all(کلیک راست) کنید وسپس کپی وpaste کردن داخل notepad یا برنامه های متنی دیگر تمام متن pdf را با فرمت درست البته بدون نظم ساختاری pdf تان به شما می دهد.
    البته باید adobe acrobat 7.8داشته باشید تا بتوانید از این ویزگی استفاده کنید .

داره خودمونی میشه Bizhan26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    گمباگبار

پيش فرض

دوستان سلام
    من امروز اين تايپيك رو ديدم تمام پست ها رو از صفحه اول تا 16 خوندم . سئوالي كه براي اغلب مطرح بود تبديل pdf به Word بود كه جواب درستي هم داده نشده بود من حدود سه سال پيش نياز زيادي به اين نرم افزار داشتم هر كار ميكردم متن فايل در برنامه ورد آينه اي مي شد يكي از استادان نرم افزار بمن گفت بايد برنامه اي براي آن نوشته شود تا متن را به حالت صحيح برگرداند بر حسب تصادف در سايت Adobe.com فايلي براي برنامه هاي عربي پيدا كردم آنرا دانلود و روي اكروبات ورژن 5 نصب كردم مشكل حل شد. امروز هرچه گشتم كه ان فايل رو پيدا كنم تا هم خودم و هم دوستان استفاده كنند پيدا نكردم . به هر حال ساختار برنامه اكروبات لاتين است و براي اينكه بتوان از قابليت راست به چپ آن استفاده كرد لازم است فايل مربوطه از سايت Adobe دانلود شود

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    یکی می تونه برای من توضیح بده ocr چگونه کار می کنه .
    نمی دونم، شاید. در هر صورت برای من که اصلا خوب نبود. و در کل، این کار خوبی نیست که ما بیایم متون فایل pdf رو با ocr تشخیص بدیم، وقتی که روش مستقیم وجود داره و یه برنامه می تونه تک تک کاراکتر ها رو از فایل اصلی بخونه و بعد متنو تبدیل کنه، چه نیازی هست که ما از یه برنامه ی OCR آستفاده کنیم؟
    البته این طوری که بوش میاد، انگار نیاز هست، چون برنامه ی دیگری برای تبدیل متون فارسی نیومده
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omran_MB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تو برقه چشات

پيش فرض

با سلام
    کسي از شما برنامه اي کار کرده که بشه يه فايل PDF رو همون طوري که داخله Acrobat نشون ميده رو به WORD برد و جاي عکسهاش هم عوض نشه من مجبور بودم که با Readiris اين کارو انجام بدم ولي اونم کمي خطا داره البته فايلهاي PDF من انگليسي هستش.
    مهم عوض نکردن قالب و جاي عکسهاست وگرنه که همون Acrobat و خيلي از برنامه ها اين کار رو انجام ميدن.
    اگه کسي سراغي از اين برنامه داره اسمه برنامه رو هم بگه کافيه.
    با تشکر از همه

آخر فروم باز sama_65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    آسمــان

پيش فرض

دوستان یه سوال

من چندتا فایل PDF دارم که وقتی به Word تبدیلش می کنم، توی Word باز نمی کنه ( با برنامه PDF2Word)

راه حل دیگه ای سراغ دارین بگین؟

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض

سلام بر و بچز
    نمي‌دونم قبلاً كسي درخواست كرده يا نه. ولي من احتياج به نرم افزار Ocr براي زبان فارسي دارم. در سريعترين زمان ممكن.
    دمتون گرم
    با تشكر

Banned vast_vision_office's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه پی دی اف دارم ولی متاسفانه از این تبلیغ سایت ها هست که کمرنگ هست اینم اون رو داره می خواستم برنامه ای معرفی کنید تا از شرش خلاص بشم فقط این برنامه رو ندید pdf2 word چون هر کاری می کنم متنش درست نمیاد تو ورد به هر حال یه برنامه معرفی کنید تا از شرش خلاص شم در ضمن فقط سریع بهم بدید حیاتیه

با تشکر
    بای

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •