تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 16 از 1635 اولاول ... 612131415161718192026661165161016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

اول h9 بعد s5 بعد h7

a720 بعدش a570 البته یه نکته اینجاست که این دو مدل با مدلای بالا کاملآ متفاوت هستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کی گفته n70 دوربینش بدرد می خوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با ابعاد 320*240 و 640*480 و با سرعت 30 فريم بر ثانيه و با ابعاد 160*120 با سرعت 15 فريم بر ثانيه و با ضبط صدا هر سه با این فریم ها فیلم میگیرن
    من گفتم كه n70 دوربينش به درد مي خوره - و به نظرم از نظر عكسبرداري از همه 2مگايي ها برتره و از نظر فيلمبرداري از همه گوشي هاي موجود در بازار بهتره ... !!!!!!!!!

درضمن من ابعاد و سرعت فريم فيلم ها را بلدم و سوال من مشخصات صداي ضبط شده همراه با فيلم بود ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

من گفتم كه n70 دوربينش به درد مي خوره - و به نظرم از نظر عكسبرداري از همه 2مگايي ها برتره و از نظر فيلمبرداري از همه گوشي هاي موجود در بازار بهتره ... !!!!!!!!!

درضمن من ابعاد و سرعت فريم فيلم ها را بلدم و سوال من مشخصات صداي ضبط شده همراه با فيلم بود ...
    مشکل همین جاست که اطلاعاتی جای داده نشده که برای شما درج کنم دوست عزیز و مشکل همین جاست که بعضی از محصولات دوربین عکاسی حرفی در مورد فیلم برداریش زده میشه درستش اینه که شما عکاسی خوب رو به فیلم معمولی میخوای ترجیح بدی ؟؟؟؟
    و اینم بدون بهترین 2 مگا پیکسلی رو 5700 داره و فیلم برداریش پیش d900وk800 و n73 پیشی نمی ارزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مشکل همین جاست که اطلاعاتی جای داده نشده که برای شما درج کنم دوست عزیز و مشکل همین جاست که بعضی از محصولات دوربین عکاسی حرفی در مورد فیلم برداریش زده میشه درستش اینه که شما عکاسی خوب رو به فیلم معمولی میخوای ترجیح بدی ؟؟؟؟
    و اینم بدون بهترین 2 مگا پیکسلی رو 5700 داره و فیلم برداریش پیش d900وk800 و n73 پیشی نمی ارزه
    پس شما هم راجع به مشخصات صداي ضبط شده توسط دوربين هاي مذكور اطلاع نداريد !
    به هر حال ممنون ... من كه كلي سردرگم شده ام - چون صداي همراه فيلم پس از عكس هاي خوب براي من اولويت دوم را دارد .

در مورد فيلم برداري گوشي نيز نميدانم منظورتان كدام گوشي بود كه پشيزي نمي ارزه - ولي اگر منظورتان n70 است بايد بگويم كه اينطور نيست - n73 تصوير را محو شده ارائه ميدهد - d900 به صورت QCIF فيلم ميگيره كه كيفيت صدا و تصويرش خنده داره و k800 نيز تنها مدلي است كه در عين عكسبرداري 3.2 مگايي فيلم هايي از نوع قديمي VGA ارئه ميكنه - كه با پسوند 3gp يكي از بدترين نمونه هاي فيلم محسوب ميشه ...

در مورد عكس نيز - شايد حق با شما باشد - چون من عكسهاي 5700 نديده ام - اما n70 تصاويرش در حجم و كيفيت متغير نيست ( نسبت به سايرين ) و اين ثباتش مرا جذب آن كرده است !!!
    Last edited by mahan2; 28-12-2007 at 11:03.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

ماهان جان اینجا بحث موبایل نیست در ضمن دی 900 که شما میگید با فرمت mp4 ضبط می کنه و بقیه هم همین طور . برادرم ان70 داره و یکی شون ان73 و خودم دی 900 پس بحثی دیگر اینجا نباشه دوست ندارم گابانا جان بیاد اخطار بده

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

در مورد اطلاعات فیلم برداری هیچ شرکتی ارایه اطلاعات دقیقی ارایه نمیده چون عکس ان مهم تره و اطلاعات دقیق و فناوری که در لنز عکس به کار میبرن باعث فروش میشه نه فیلم برداریشون اینکه هرچی دوربین ها حرفه ای تر میشه فیلم برداریشون ضعیف تر میشه عزیزم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

rm1600 عزیز
    من توخرید دوربین بین h9 و S5 موندم .
    البته قبلا گفتی که h9 بهتره. میشه برتریهای h9 رو نسبت به S5 بگی .
    یعنی واقعا سونی از کانن بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفاً راهنمايي كنيد يك دور بين ديجيتال زير 300 تومان كه مناسب براي كار مامورين شركت (جهت عكسبرداري از قطعات راه اندازي ) چي ميشه خريد .

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

سلام دوستان
    لطفاً راهنمايي كنيد يك دور بين ديجيتال زير 300 تومان كه مناسب براي كار مامورين شركت (جهت عكسبرداري از قطعات راه اندازي ) چي ميشه خريد .
    سلام دوست من ایا عکاسی شما بیشتر در سوله ها یعنی جاهای تاریک که احتیاج به فلش و قطعات ریز هست یا نه در روشنای روز و قطعات بزرگ هستش ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

مشخصه های اصلی: h9

• 8.1 مگاپیکسل دقت حسگر موثر
    • CCD نوع Super HAD
    • زوم اپتیکال 15 برابر/ زوم دیجیتال 30 برابر Precision
    • لنز Carl Zeiss Vario-Tessar
    • عکاسی HD Smart
    • عکاسی Super Steady
    • قابلیت کار با حداکثر ایزوی 3200
    • صفحه نمایش 3 اینچی
    • پردازشگر BIONZ
    • تکنولوژی تشخیص چهره
    • تکنولوژی NightShot®
    • قابلیت فیلمبرداری MPEG Movie FX Fine به همراه صدا
    • حافظه داخلی 31 مگابایتی
    • پشتیبانی از PictBridge Direct Print
    • باتری اینفو لیتیوم استامینا

• رزولوشن خوب، رنگ هاي عالي، نوردهي بسيار خوب و فوكوس دقيق • عكس هاي بسيار شفاف و عالي بدون نياز به پردازش براي چاپ • نقاط درخشان بسيار كم • عملكرد خوب قابليت بهينه سازي محدوده ديناميكي • عملكرد سريع و كارآمد • زوم اپتيكال 15 برابر • فلاش سر خود قدرتمند • عملكرد سريع سيستم تشخيص چهره در مودهاي اتوماتيك و پرتره • تجهيز به خروجي HDTV • مجهز به افكت هاي مختلف و جالب در خود دوربين • صفحه نمايش متحرك با كيفيت خوب، شفافيت مناسب و بسيار عالي • مود عكاسي در شب • لامپ فوكوس كمكي AF • قابليت زوم حين فيلمبرداري • عملكرد خوب مود ماكرو • سايه بان لنز، مبدل ----- و كنترل از راه دور
    • عمر باتري محدود در اثر به كارگيري LCD و مود IS پياپي • سيستم كاهش نويز NR بسيار شديد، (تاثير آبرنگي) در ايزوي 80 و ايزوي 100 • لرزشگير تصوير اين دوربين در مقايسه با مدل هاي رقيب چندان كارآمد به نظر نمي رسد. • رابط كاربري جديد و نسبتا كند • عكس هاي نسبتا نرم • عدم در نظر گرفتن گزينه هاي مربوز به تعيين كيفيت فرمتJPEG • محدوديت در به كار گيري ديگر فيلترهاي سوني به علت سازگاري اين دوربين با ----- 74 ميلي متري • لنز بسيار كند (F4.5) در حداكثر زوم لنز در مقايسه با مدل هاي پيشين (F3.7) • نور مصنوعي نسبتا ضعيف در تراز سفيدي اتوماتيك • منظره ياب كوچك • صفحه نمايش در نور درخشان آفتاب به خوبي ديده نمي شود • انحرافات رنگي • حاشيه هاي بنفش بسيار زياد به ويژه در حداكثر زاويه باز لنز • اعوجاج بالاي متوسط • نرمي گوشه ها در حداكثر زاويه باز لنز • فشردگي بيش از حد فيلم ها • عدم تجهيز به مود RAW • در حالت عكاسي ورزشي (Sports Mode) با ديافراگم كوچك كار مي شود و سرعت شاتر بالاتر كار مي شود • عدم دسترسي به گزينه هاي متعدد در تمام مودها (فوكوس پيش بيني كننده، تشخيص چهره، ايزو)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •