تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 70 اولاول ... 61213141516171819202666 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 693

نام تاپيک: کلیپ های 3d برای تست تلویزیون های 3d

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

انیمیشن How To Train Your Dragon , The Adventures of TinTin هم سه بعدی اش خوب بود.

همینطور Piranha 3D فیلمش مزخرف بود ولی سه بعدی اش خوب بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یه توضیحی درباره فرق half-sbs و full-sbs میدین؟ من یه تیکه فیلم full-sbs از یوتیوب گرفتم که انگار دو برابر hd 1080 طول تصویرش بود و تلویزیون من هم پخشش نکرد (سامسونگ 6960) . مشکل از دستگاه منه یا هیچ تلویزیونی پخشش نمیکنه؟ بعد هم اگه اشتباه نکنم ابعاد این تصویر یه جورایی دوتا تصویر hd بود که کنار هم بودن. در حالی که فایل هایی که ما دانلود میکنیم فقط یه تصویر 1080 هستن. این معنیش اینه که تو تصویر full-sbs هستش که برای هر چشم یه تصویر 1080 فرستاده میشه و در واقع 3d hd 1080 اونه و داره سر ما کلاه میره؟ یعنی این فایل هایی که ما دانلود میکنیم در واقع وقتی 3d میشه نصف 1080 جزییات رو به ما نشون میده؟؟!!
    من که گیج شدم!

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

یه توضیحی درباره فرق half-sbs و full-sbs میدین؟ من یه تیکه فیلم full-sbs از یوتیوب گرفتم که انگار دو برابر hd 1080 طول تصویرش بود و تلویزیون من هم پخشش نکرد (سامسونگ 6960) . مشکل از دستگاه منه یا هیچ تلویزیونی پخشش نمیکنه؟ بعد هم اگه اشتباه نکنم ابعاد این تصویر یه جورایی دوتا تصویر hd بود که کنار هم بودن. در حالی که فایل هایی که ما دانلود میکنیم فقط یه تصویر 1080 هستن. این معنیش اینه که تو تصویر full-sbs هستش که برای هر چشم یه تصویر 1080 فرستاده میشه و در واقع 3d hd 1080 اونه و داره سر ما کلاه میره؟ یعنی این فایل هایی که ما دانلود میکنیم در واقع وقتی 3d میشه نصف 1080 جزییات رو به ما نشون میده؟؟!!
    من که گیج شدم!
    همونجوی که خودتون گفتید Full SBS دو تا تصویر دست نخورده کنار همه یعنی تو حالت فول اچ دی رزولوشنش میشه 3840 در 1080 که بعید می دونم در حال حاظر تلویزیونی وجود داشته باشه که بتونه این رزولوشن رو از USB پخش کنه (ماکزیمم رزولوشن از طریق USB باید 1920 در 1080 هست) و برای پخش Full SBS باید از PC به همراه کابل HDMI کمک بگیرید.
    Half SBS هم دوتا تصویر فشرده کنار همه و در واقع تصاویر وقتی به حال سه بعدی پخش بشن دیگه فول اچ دی نیستند ولی چشم ما متوجه نمیشه مگر کسی خیلی چشمش قوی باشه. این کلاه برداری نیست. واقعا اگر مایل باشید تصاویر سه بعدی فول اچ دی داشته باشید باید از بلو-ری پلیر، سینمای خانگی یا لپ تاپ استفاده کنید و از طریق USB این محدودیت توی همه تلویزیون ها وجود دارد.
    Last edited by smhsh121; 27-05-2012 at 13:12.

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من avatar کامل نگاه نکردم ولی صحنه به صحنه که بردم جلو به نظر من اصلا 3d نبود و پشیمون شدم 13 گیگ دان کردم

بهترین 3d که تا حالا دیدم همون کلیپ بادکنکه بود و دیگر هیچ

6. 2 کاربر از jeghly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من avatar کامل نگاه نکردم ولی صحنه به صحنه که بردم جلو به نظر من اصلا 3d نبود و پشیمون شدم 13 گیگ دان کردم

بهترین 3d که تا حالا دیدم همون کلیپ بادکنکه بود و دیگر هیچ
    کدوم فیلم؟ جان کارتر سه بعدیش خوب نبود؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان این کلیپها چه جوری دانلود میشن ؟نمیتونم دریافتشون کنم !
    صفحه تبدیل لینکو کسب درامد میاد !
    راهنمایی کنین لطفا !

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

همونجوی که خودتون گفتید Full SBS دو تا تصویر دست نخورده کنار همه یعنی تو حالت فول اچ دی رزولوشنش میشه 3840 در 1080 که بعید می دونم در حال حاظر تلویزیونی وجود داشته باشه که بتونه این رزولوشن رو از USB پخش کنه (ماکزیمم رزولوشن از طریق USB باید 1920 در 1080 هست) و برای پخش Full SBS باید از PC به همراه کابل HDMI کمک بگیرید.
    Half SBS هم دوتا تصویر فشرده کنار همه و در واقع تصاویر وقتی به حال سه بعدی پخش بشن دیگه فول اچ دی نیستند ولی چشم ما متوجه نمیشه مگر کسی خیلی چشمش قوی باشه. این کلاه برداری نیست. واقعا اگر مایل باشید تصاویر سه بعدی فول اچ دی داشته باشید باید از بلو-ری پلیر، سینمای خانگی یا لپ تاپ استفاده کنید و از طریق USB این محدودیت توی همه تلویزیون ها وجود دارد.
    دوستمون درست میگه توی تصاویر full hd رزولیشن نصف میشه یعنی همین half sbs ولی قسمتیش نص میشه و چون بازم دو تا تصویر روی هم می افتند بازم جزئیات خوبی رو به نمایش میزارن ولی به جاش توی full sbs دیگه هیچ افت کیفیتی نیست و مثل بلوری کیفیت میده با بیت ریت کمتر البته بگم توی بلوری این سایز 3840*2160 میشه چون دو تا تصویر کاملا full hd سه بعدی میشن.واسه همین میگن توی فیلم های نسخه ی بلوری هم سه بعدی هست هم دو بعدی چون واسه پخش نسخه ی دو بعدی دو تا فایل با هم پخش میشه ولی بدون عمق

10. 3 کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یک پارت دان کردم پخشش که کردم زیاد حال نکردم
    به گفته ی آقا مهدی هم که گفتن fake هست دیگه دان نکردم
    در جواب
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از jeghly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام فیلم drive angry از نظر جلو 3 بعدی چطوره

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام فیلم drive angry از نظر جلو 3 بعدی چطوره
    real 3D هست.و جالب واقعیه دیگه واقعیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •