تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 49 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

و یه نکته مهم دیگه اینکه تلویزیون چند روز باید همه جوره تست و کالیبره بشه تا بطور دقیق مورد ارزیابی قرار بگیره و مشکل اصلی همینه ، چون با دیدن تصویر تلویزیون در فروشگاه و نمایندگی بهیچ عنوان نمیشه به نتیجه قطعی رسید . ایکاش این امکان وجود داشت قبل خرید تلویزیون سر صبر اونو بطور دقیق در انواع و اقسام تصاویر و سورسها تست و بررسی کرد .

2. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام دوستان
    تلویزیون من 2 هفته است که وقتی خاموشش میکنم بعد از حدود 1 یا 2 ساعت دوباره خودش روشن میشه. گزینه تایمر ( که البته واسه خاموش کردن هست و نه روشن کردن ) خاموش هست . چیکارش کنم ؟ یهو میبینم ساعت 3 شب تلویزیون خود به خود روشن شد !!

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    تلویزیون من 2 هفته است که وقتی خاموشش میکنم بعد از حدود 1 یا 2 ساعت دوباره خودش روشن میشه. گزینه تایمر ( که البته واسه خاموش کردن هست و نه روشن کردن ) خاموش هست . چیکارش کنم ؟ یهو میبینم ساعت 3 شب تلویزیون خود به خود روشن شد !!
    سلام
    فکر کنم من هم این مورد شما رو داشتم باید با یک بار reset دستگاه ( تلوزیون را از برق جدا و پس از چند لحظه دوباره وصل کنید ) بر طرف بشود . موفق باشید

5. این کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اینکه فرمودید این مدل رو فقط میشه با Oled الجی مقایسه کرد بنظرم کمی اغراق آمیزه ، اگه واقعا مطمئن بشم همینطوره که شما میفرمایید بدون هیچ درنگی اقدام به خرید 65 اینچ این مدل خواهم کرد ، البته در اینکه کیفیت تصویر و انتخاب مدل و برند ، بخش زیادیش بر اساس سلیقه و نظر شخصیه شکی نیست ولی خیلی دوست دارم بدونم شما تلویزیونی که قبل از این داشتید چی بوده و این مدل رو بغیر از Oled الجی با چه مدل و برندی مقایسه کردید که به این نتیجه رسیدید ؟
    من تلوزیون قبل از این نداشتم . iMac 5K دارم که کیفیت تصویرش بحثش از تلوزیون جداست .
    تلوزیون خانه پدر که قبل از سونی خریدم LG 95000 هست که هنوزم جزو بهترین هاست . اما وقتی LG رو مشاهده میکنم نمیتونم با سونی مقایسش کنم چون کاملا محسوس تفاوت دارن .
    اول از همه LG زاویه دیدش خیلی کمتره و یکم از بقل ببینید تصویر مات و رنگ مشکی خاکستری میشه .
    دوم اینکه شبکه های داخلی SD رو واقعا ضعیف نشون میده اما سونی درمقابلش تصویری در حد HD میده .
    سوم رنگهای الجی با اینکه کاملا طبیعی و زنده هستند و شمارو جذب میکنند اما این تا زمانیه که سونی رو ندیده باشید . رنگهای سونی خیلی عالی و واقعی هستن .
    درکل من از رابط کاربری الجی خصوصا مجیک کنترلش که حالت ماوس داره خوشم نمیاد خیلی گیج میزنه و درست عمل نمیکنه . سونی راحت و بی دردسر خصوصا دیسکاوری راحتی داره
    فیلم های روی فلش رو هم سونی به سرعت پخش میکنه .
    زیبایی هم که دیگه به نظرم آخرشه .
    حالا من با این مدل شاخ ب شاخ مقایسه کردم و فکر نمیکنم سایر مدل ها بتونن بهتر باشن . چون مرتب میرم نمایشگاه و میبینم . فقط OLED LG منو خیلی جذب کرد که مشکلش اینه توی روز و نور زیاد درخشش نداره و تصویر حالت DARK داره .
    منتظرم ببیننم OLED SONY چی درمیاد هرچند دیگه خریدم رو کردم .

7. 3 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام
    من میخواسم مدل x9300d رو بخرم فقط به خاطر 3D بودنش
    تفاوت قیمتش با x8500d چهار میلیون تومنه
    نمیدونم که دارم کار درستی میکنم یا نه چون فروشنده ها میگن 3D کلا داره حذف میشه و اگر میخوام باید سفارش بدم تا بیارن چون هیچکس نمیخره ؟ سوالم اینه که واقعا دارن درست میگن ؟ اگه داره حذف میشه پس چرا سایتها هنوز دارن فیلمها رو با کیفیت 3D میزارن ؟ در کل مبلغ ده میلیون تومن واسه این دستگاه فقط بخاطر 3D بودنش ارزش داره یا نه ؟ خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدین چون واقعا نمیدونم دیگه چکار کنم خیلی 3D بودن رو مخم
    اینم بگم که کیفیت 4K واسم مهمتره تا 3D

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

تجربه خودمو بگم ایام عید خونه یکی از اشناها رفتم 79 اینچ ال جی ub 98000 داشتن تصویرش خیلی درخشان با رنگ های بسیار عالی داشت خیلی از سونی بهتر بود البته من خودم ub 5800 داشتم اصلا به سونی که الان دارم نمیرسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    نمیدونم که دارم کار درستی میکنم یا نه چون فروشنده ها میگن 3D کلا داره حذف میشه و اگر میخوام باید سفارش بدم تا بیارن چون هیچکس نمیخره ؟ سوالم اینه که واقعا دارن درست میگن ؟ اگه داره حذف میشه پس چرا سایتها هنوز دارن فیلمها رو با کیفیت 3D میزارن ؟ در کل مبلغ ده میلیون تومن واسه این دستگاه فقط بخاطر 3D بودنش ارزش داره یا نه ؟ خیلی ممنون میشم سریع پاسخ بدین چون واقعا نمیدونم دیگه چکار کنم خیلی 3D بودن رو مخم
    دوست عزیز به نظر بنده اصلا ارزش نداره به خاطر سه بعدی بودن بخواهی ۴ میلیون اضافه بدی بنده تلویزیون ال جی مدل سه بعدی دار ۲۰۱۲ رو ۳ سال داشتم و بیشترین فیلم و کلیپ سه بعدی رو هم دارم یک ماه پیش هم مدل uh850v ال جی ۵۵ اینچش رو گرفتم که سه بعدی بودش بذار خیالت رو راحت کنم قابلیت سه بعدی فقط برای بار اول و کلیپ کوتاه مدت اونم از نوع سه بعدی با عمق بالا خوبه واسه مدت زیاد چشم رو اذیت میکنه و اصلا چیز جالبی نیست البته اگر فیلمهای زیادی باشه که عمق سه بعدی بالا داشته باشه بد نیست ولی خیلی کم هستش

11. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تجربه خودمو بگم ایام عید خونه یکی از اشناها رفتم 79 اینچ ال جی ub 98000 داشتن تصویرش خیلی درخشان با رنگ های بسیار عالی داشت خیلی از سونی بهتر بود البته من خودم ub 5800 داشتم اصلا به سونی که الان دارم نمیرسه
    شما در حال حاضرسونی 8500D دارید و منظورتون اینه که الجی ub98000 کیفیت تصویرش خیلی از سونی 8500 بهتره ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    اگه 3D مورد نظرته 55w800c بگیر بدون گارانتی حدود 4700000 تومان.مدل 9300 کیفیت 4k هست که به نظر من سه بعدی از 4k جذابتره.من 4K ندارم ولی از نظر تئوری تفاوت full hd و 4k به راحتی قابل تشخیص و مشاهده نیست (تازه در صورت دسترس بودن منابع مناسب 4K).البته ظاهرا 9300 روشنایی تصویر بهتری هم داره (باز بدون تست عملی خودم !)یعنی تو اتاق با تعداد پرنور تصویر واضحتری میده.که خوب اگه درست باشه میتونی اتاقتو کم نورتر کنی تا اینکه چند میلیون پول بیشتری بدی.به هر حال اگه خیلی پولداری 9300 بگیر وگرنه از w800 هم میتونی تا حد بسیار نزدیک به 9300 لذت ببری!خصوصا از نظر 3D.

14. این کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

خیلی ممنون از توضبح
    از بابت مالی زیاد مشکلی ندارم
    مشکل اصلیم اینه که 3D حذف نشه و من هزینه الکی کنم و دیگه فیلم جدیدی با کیفیت 3D نیاد
    این موضوع منو دو دل میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •