تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 28 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 278

نام تاپيک: ◄ ™ Fujitsu Siemens اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

كسي درباره گارانتي نيچ لن اطلاعاتي داره ؟ (وبسايتش رو پيدا نكردم)
    شنيدم گارانتي اصلي لپ تاپ هاي فوجيتسو رو تو ايران داره ؟؟؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

كسي درباره گارانتي نيچ لن اطلاعاتي داره ؟ (وبسايتش رو پيدا نكردم)
    شنيدم گارانتي اصلي لپ تاپ هاي فوجيتسو رو تو ايران داره ؟؟؟
    نخیر
    نیچ لن خودش یه شرکت واسته هست! لپ تاپ هایی هم که میاره یا از کشورهای دیگه ای خریداری میکنه ( چین و مالزی ) یا ...
    لپ تاپ وارد میکنه ولی گارانتی که میکنه اون قدرت رو نداره که قطعات رو تا یک سال تا سه سال تامین کنه!
    نیچ لن بعضی از قطعات رو هم از همین شرکت درخواست میده

Certificate این برند در ایران این شرکته :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

سلام بچه ها لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید مرسی.
    .
    .
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض هارد

من یه مدل فوجیتسو دارم که کار کرده خریدمش. میخوام بدونم نیازی به سرویس کردنش هست یا نه؟ خودم میتونم سرویسش کنم یا بدم بیرون. البته مشکلی نداره ولی احساس میکنم که فنش کار نمیکنه! البته ندیدم که داغ بکنه. هر شب تا صبح میزارم تورنت دانلود بکنه. وقتی باهاش کار میکنم یه صدای جق جق هم میده نمیدونم صدای هاردش هست یا چیز دیگه ای هست!
    این صدایی که شما میگی احتمالا صدای هاردش هست . میتونی هاردشو با یه هارد ssd 2.5 اینچی عوض کنی که دیگه صدا نداشته باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض Fujitsu Siemens or Fujitsu Technology Solution

خواهش میکنم!! من خودم به فوجتسو و ایسر علاقه خاصی دارم!

غیر از این موضوع چون تکنولوژِی اصلی این کار واسه فوجستوی ژاپن بود سال 2006 اومد سهام زیمنس رو در آلمان خرید و باعث شد که خیلی پیشرفتها در عرصه ی این برند صورت بگیره
    ممنون از اطلاعات شما
    اما حرف شما در مورد زمان خریداری شدن زیمنس توسط فوجیتسو درست نیست . شرکت فوجیتسو زیمنس در سال 1999 از ترکیب دو شرکت fujitsu و Siemens Nixdorf ایجاد شد و تا سال 2009 که زیمنس تمام سهمشو به فوجیتسو فروخت ادامه داشت. البته siemens تنها بخش کامپبوتری siemens nixdorf رو با فوجیتسو برای تشکیل fujitsu siemens ترکیب کرد و از siemens nixdorf اصلی بخش تجهزات بانکی مستقل موند که امروزه بنام wincore nixdorf شناخته می شه ( در ایران هم بسیاری از ATM ها از wincore nixdorf است ).
    من خودم برند fujitsu siemens رو خیلی دوست دارم و به نظرم تکنولوژی پایه در فوجیتسو زیمنس از Siemens بود تا Fujitsu و حتی نام سری های محصولات از زمان siemens nixdorf در Fujitsu siemens مانده بود مانند سرورهای Primergy که در زمان siemens nixdorf سلطان بازار اروپا بود .

به نظر من بعد از خریداری شدن فوجیتسو زیمنس و تغییر نامش به fujitsu technology solution دیگه این شرکت مثل fujitsu siemens مستقل عمل نمی کنه و بیشتر به عنوان یه زیر مجموعه از امپراطوری فوجیتسو کار می کنه البته هنوز هم کیفیت بالا و نوآوری های آلمانی تو محصولاتش زیاده.
    برای اطلاعات کاملتر دریاره fujitsu siemens و نحوه تبدیلش به Fujitsu technology solution به آدرس زیر نگاه بندازید.
    کد:
    اینم لینکی از تبلیغ یکی از سرورهای siemens nixdorf در سال 1997
    کد:
    Last edited by amir_psr; 10-12-2010 at 13:16.

6. این کاربر از amir_psr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    بهترین روش استفاده باتری ah530 چیه؟همیشه روش باشه یا 30 درصد درش آورد و برق شهر؟
    در آوردنش مفیدتره (حفظ باتری)یادر نیاوردنش(نقش نوسانگیر برق شهری به بهای کاهش عمرباتری)؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان
    بهترین روش استفاده باتری ah530 چیه؟همیشه روش باشه یا 30 درصد درش آورد و برق شهر؟
    در آوردنش مفیدتره (حفظ باتری)یادر نیاوردنش(نقش نوسانگیر برق شهری به بهای کاهش عمرباتری)؟
    اين نظر منه!!!
    يه سري چيزها در مورد باطري لپ تاپ گفتن كه من تجربه خودم رو ميگم در مورد باطري لپ تاپ . خودم لپ تاپ دارم يه 4 ساله و يه زماني تو بخش تعميرات لپ تاپ بودم.
    اول اينكه ايني كه ميگن نصفه شد درش بيارين چرت و پرته.
    و اينكه ميگن بذارين تو فريزر واسه طولاني مدت اونم چرته. چون ممكنه سلولها توي فريزر بخاطر درجه حرارت كم حالت خودشون رو از دست بدن يا بعد از انيكه از فريزر دربيارين بخاطر ورود انر‍ژي و تغيير ناگهاني دما سلولها از بين برن!
    -
    نظر من
    اگه هميشه در منزل هستين هم ميتونين لپ تاپ رو هميشه به برق‌، با باطري و بدون باطري استفاده كنيد
    و وقتي از منزل خارج ميشين اگه با باطري و برق كار ميكنين هميشه باطري پر دارين!
    و اگر باطري رو در ميارين قبل از در آوردن بگذاريد باطري به حدودا 50 درصد برسه بعد دستگاه رو خاموش كنيد و باطري رو در بيارين و بدون باطري كار كنيد.
    ولي چون وقتي باطري به سيستم وصل باشه و بعد از پر شدن عملا برق مستقيم وارد سيستم ميشه(‌مثل يه سنسور عمل ميكنه) نگران Decharge شدن باطري نباشين!!
    من الان 4 ساله لپ تام دارم قبلا 2 ساعت شارژ ميداد الان فكر كنم 1 ساعت 45 دقيقه باطري ميده بعد از 4 سال!!! هيچ مشكلي هم باهاش ندارم!!

+
    خراب شدن باطري بيشتر بخاطر شارژ كردن پشت سر هم هست. يعني مثلا 20 درصده داره شارژ ميشه درش مياري ميشه 16 درصد دوباره ميزني به شارژ ميشه 34 درصد دوباره درش بياري.
    يا مشكلات سخت افزاري(‌برق شهري و استفاده از شارژر هاي غير استاندارد) يا استفاده غير صحيح از باطري ( همون شارژ كردن هاي پشت سر هم باطري)
    Last edited by Milad4171; 17-12-2010 at 20:14.

9. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اين نظر منه!!!
    يه سري چيزها در مورد باطري لپ تاپ گفتن كه من تجربه خودم رو ميگم در مورد باطري لپ تاپ . خودم لپ تاپ دارم يه 4 ساله و يه زماني تو بخش تعميرات لپ تاپ بودم.
    اول اينكه ايني كه ميگن نصفه شد درش بيارين چرت و پرته.
    و اينكه ميگن بذارين تو فريزر واسه طولاني مدت اونم چرته. چون ممكنه سلولها توي فريزر بخاطر درجه حرارت كم حالت خودشون رو از دست بدن يا بعد از انيكه از فريزر دربيارين بخاطر ورود انر‍ژي و تغيير ناگهاني دما سلولها از بين برن!
    -
    نظر من
    اگه هميشه در منزل هستين هم ميتونين لپ تاپ رو هميشه به برق‌، با باطري و بدون باطري استفاده كنيد
    و وقتي از منزل خارج ميشين اگه با باطري و برق كار ميكنين هميشه باطري پر دارين!
    و اگر باطري رو در ميارين قبل از در آوردن بگذاريد باطري به حدودا 50 درصد برسه بعد دستگاه رو خاموش كنيد و باطري رو در بيارين و بدون باطري كار كنيد.
    ولي چون وقتي باطري به سيستم وصل باشه و بعد از پر شدن عملا برق مستقيم وارد سيستم ميشه(‌مثل يه سنسور عمل ميكنه) نگران Decharge شدن باطري نباشين!!
    من الان 4 ساله لپ تام دارم قبلا 2 ساعت شارژ ميداد الان فكر كنم 1 ساعت 45 دقيقه باطري ميده بعد از 4 سال!!! هيچ مشكلي هم باهاش ندارم!!

+
    خراب شدن باطري بيشتر بخاطر شارژ كردن پشت سر هم هست. يعني مثلا 20 درصده داره شارژ ميشه درش مياري ميشه 16 درصد دوباره ميزني به شارژ ميشه 34 درصد دوباره درش بياري.
    يا مشكلات سخت افزاري(‌برق شهري و استفاده از شارژر هاي غير استاندارد) يا استفاده غير صحيح از باطري ( همون شارژ كردن هاي پشت سر هم باطري)
    مدل باتری و اینکه پروتکتور داره یا نه هنگام فول شارژ شدن و جنس باتری هم مهمه
    باتری لیتیوم یون داریم پلیمر داریم هایبرید داریم
    بعضی وقتها اگر پروتکتور نداشته باشه باتری برای قطع شارز ممکن با وصل دایم یکی دو هفته فاتحه باتری خونده شه
    در کل اگر استفاده نمیکنین میگن بزارن 80 درصد به پایین برسه بعد درش بیارین بزارین جای خنک ولی نه زیر صفر
    بعد دو هفته یه بار کامل شارژ سپس کامل دشارژ( کامل دشارژ باتری های یون 10 درصد مونده به آخرش هست همون جا که هم ویندوز هم لپ تاپ آلارم میده

بهترین کار خواندن راهنمای لپ تاپ است که توضیح داده چی جوری با باتری رفتار کنیم
    بعد شرکت سازنده و گارانتی کننده

11. 3 کاربر از fandogh789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نخیر
    نیچ لن خودش یه شرکت واسته هست! لپ تاپ هایی هم که میاره یا از کشورهای دیگه ای خریداری میکنه ( چین و مالزی ) یا ...
    لپ تاپ وارد میکنه ولی گارانتی که میکنه اون قدرت رو نداره که قطعات رو تا یک سال تا سه سال تامین کنه!
    نیچ لن بعضی از قطعات رو هم از همین شرکت درخواست میده

Certificate این برند در ایران این شرکته :

کد:
    اینکه فرمودید از مالزی و چین میارن، یعنی ممکنه لپ تاپ ساخت این کشورها باشه و مثل گوشی ها، لیبل پشت دستگاه رو عوض کنن بزنن ساخت آلمان ؟!!
    Last edited by !Bikhaneman!; 23-12-2010 at 23:25.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نه. كسي كه نماينگي يه محصول خارجي رو ميگيره‌( نمايندگي اصلي)‌بايد با ضوابط و قوانين اون برند هماهنگ باشه. اگه هم از چين بگيره و روش ليبل آلمان بزنه امكان اينكه اون برند ديگه بهش سرويس نده خيلي زياده.
    الان شركتهايي هستن كه برندهايي رو فروش ميكنن . ولي معمولا قاچاق هست يا از يه شركت ديگه خريداري ميكنن و هر بلايي بخوان سرش ميارن
    ولي برندهايي مثلا سامسونگ هيچ وقت نمياد به نماينده اش تو ايران جنس غير اصل بده كه طرف مجبور بشه يه بلايي سرش بياره كه بتونه بفروشه!!

مثلا سامسونگ يه سري گوشهاي تاچ رو با قلم و كيف فروخت
    ولي خيلي شركت هاي ديگه. اون قلم و كيف رو دي مياوردن و قلم و كيف آشغال و بي ربط رو ميگذاشتن توش و به حساب اصل بودن ميفروختن به ملت!!
    كلا گارانتي اصلي (‌اگر واقعا اصل باشه - اينو ميتوني از برگه ي نمايندگي كه با امضاي خود مسئول اون برند هست رو توي شركتش ببيني) كلا حسن داره كه يكيش گارانتي تمام قطعات مخصوصا مادربرد هست. كه مادربرد هاي فوجيتسو يك سال تا سه سال گارانتي تعويض داره!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •