تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 24 اولاول ... 6121314151617181920 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 240

نام تاپيک: ا NVIDIA Geforce 600 Series ا

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

اره راست می گی
    ولی نمی دونم به چه فلسفه ای کارتای 2 جی پی یو تک فن اند دو تا بذارن که عملکرد بالا بره
    سیستم کولینگ 690 به شدت بهینه شده. عملکرد و صدای قابل قبولی هم داره.
    کارکردن بر روی کولینگ بالاتر و قوی تر، معمولا دست رو برای آور کلاک بالا باز میزاره و خود انویدیا زیاد به این امر
    نمیپردازه! در عوض شرکتهای دیگه، با تقویت مداربندی و کولینگ، کارت رو محیای اور شدن میکنن که با افزایش
    کارایی هم همراهه.
    به نظر من باید در ماه های بعد(بعد از معرفی اولیه در ماه می) شاهد تولد مارس جدید از شرکت اسوز باشیم.

2. 4 کاربر از Hamed DC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اتفاقا من زیاد از دیزاینش خوشم نیومد به نظرم رنگ نقره‌ای اصلا ابهت نداره... مشکی باشه خیلی قشنگ تره.
    من همون اول که دیدم از دیزاینش خوشم اومد...
    دیزاین نقره ای یک جور حس سرد بودن رو منتقل میکنه..من که خیلی خوشم اومد

ازنمای بالا مثل یک کولر میمونه..

Last edited by Layken; 29-04-2012 at 20:44.

4. 6 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کارت 399$ ای که /.................. شما خودت چی تصور میکنی؟:mrgreen:

خوب کارت 399$ یعنی هم قیمت 7950 هم عرضه شد . اما کلا به گفته تامز یه 13% هم از 7970 قویتره و اگر انودیای خاک بر سر یک درایور درست و درمون میداد در همه سایت های دیگه هم چنین نتایجی میداد - چون متاسفانه در درایور جدید انودیا برای سری 600 مشکل عظیمی برای بازی shogun 2 بوجود اورده و در این بازی کارت 1/3 درایور های قبلی امتیاز میگیره .همین باعث شده 680 و 670 میانگینشون خیلی خیلی پایین بیاد.

مشکل بزرگ درایور های جدید انودیا با شوکان 2

این با درایور های زمان عرضه 680 :

اینم با دریاور های کخی در حال حاضر

همونطور که میبینید 680 در رزولوشن مثلا 2560 تا 81% افت کارایی تو این بازی داشته و اگر مشکل درایور نبود الان 670 با همون اختلاف حدودی 10% از 7970 در میانگین بازی ها پیش بود.

اینم میانگین کانوکس

ینکه حالا چرا hardware canucks از درایور قدیمی تر برای تصصیح تست ها استفاده نکرده من نمیدونم اما دلایلش کلا اینه :

NVIDIA’s performance in Shogun 2 has undergone a seesaw experience from one driver revision and patch to another. Back when the GTX 680 first launched, it displayed excellent performance in this game but a major patch rolled out on March 22nd seems to have kneecapped framerates across the entire GeForce product range. We’re now told the issues stem from a new shader routine that’s been implemented into the game engine. Hopefully, NVIDIA or Creative Assembly can address this as soon as possible.

اینم تست قطعی 3dmark 11 :

بگذریم - بریم سر وقت تامز :

تست مارک11 فقط اسکور گرافیک:

خوب فاصله 5% ای 670 با 7970 کارتی که بشدت ارزون تره باید خریدارو روانی کنه

670 نسبت به 680 (درصد ضعیف تر هست )

نشون میده یه 4.5% از 680 ضعیف تر هست .

حالا 670 نسبت به 7970 :

نشون میده که یه .13.7% هم از 7970 قوی تر هست

خوب حالا مصرف لود :

دیگه من نمیدونم چی باید بگم.

همه چیز واضح و گویا هست - انویدیا با عرضه 670 قطعا AMD رو مجبور میکنه که 7970 رو با قیمت 350$ یا توی این مایه ها عرضه کنه. حالا میخواد نسخه اورکلاک شده 7970 رو با اسم ghz edition بده یا هرچی .

خلاصه رسما ترکودن انودیا و از این نظر دیگه من نمیدونم چی بگم
    Last edited by ramincybran; 10-05-2012 at 19:47.

6. 13 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

دروغ های کله گنده Toms !!

میخواین بدونین دروغ واقعی کجا معلوم میشه ؟

مقایسه تست های Crysis 2 در Toms hardware و Guru3d

رزولوشن و Detail ها در Guru3d مثل toms بوده !
    نقطه قوت 670 در Battlefield 3 هست !!!
    چطور تامز نوشته 670 حدود 13 درصد از 7970 بهتره من نمیدونم !!!

حالا بریزین سر من که چرا انتقاد کردم از طرفداری های شور و بی مورد شما !!!
    ( قیمت 400 دلاری کارت واقعا فوق الادست و الان 7970 دیگه ارزش خرید نداره با این Performance )
    Last edited by BZ7; 11-05-2012 at 02:41.

8. 5 کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramincybran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دروغ های کله گنده Toms !!

میخواین بدونین دروغ واقعی کجا معلوم میشه ؟

مقایسه تست های Crysis 2 در Toms hardware و Guru3d

رزولوشن و Detail ها در Guru3d مثل toms بوده !
    نقطه قوت 670 در Battlefield 3 هست !!!
    چطور تامز نوشته 670 حدود 13 درصد از 7970 بهتره من نمیدونم !!!

حالا بریزین سر من که چرا انتقاد کردم از طرفداری های شور و بی مورد شما !!!
    ( قیمت 400 دلاری کارت واقعا فوق الادست و الان 7970 دیگه ارزش خرید نداره با این Performance )
    هنوز در رفتار تند و بی مورد شما فقط به خاطر یک برند در عجبم.

جدی bz7 جان الان تمام این دروغ ها به خاطر کرایسیس 2 هست ؟؟ طرفداری شور یعنی اینکه شما یک سایت رو قبله عالم کنید - باقیه سایت هارو چنار . بی نهایت سایت داریم تقریبا - تو هر ده کوره ای یک جا تست میگیرن - دلیل نمیشه که یکی چون با روحیات سازگارتره باقی جفنگ بگن دوست من

این پست من در جواب دوستی بود در یک فروم دیگه - اتفاقا منظور همین کرایسیس 2 بود. من هنوزم برای کرایسیس 2 باز هم انومالی دارم- اگه اینها کم بود بازم اضافه میکنم.(اونقدر سایت زیاده که .. من معتبر ترین هاشو میزامر جز تکپاور اپ داغون : دی )

دقت کن اینها فقط و فقط مال کرایسیس 2 هست دوست عزیز

البته از اونجا که 7970 با فرکانس مرجع 925 در عمل از 680 عقب افتاد، و از طرفی هم نتایج تست های Xbitlabs روی 7970 با فرکانس 1000 خیلی نزدیک به 680 بود، احتمالش هم هست که AMD یه دوال جی پی یو GHz Edition از 7970 بده به عنوان 7990 .
    تست های Xbitlabs و رقابت نزدیک 7970 1GHz با 680 رفرنس

علی رغم برتری های کپلر خوووب بازده، تاهیتی یه چیز دیگه اس و خبرهای خوش دیگه ای داره که بیشتر برای آینده اس
    همونطور که مشخصه
    امتیاز 94.6 در مقابل 95.1 تو 2560 در 1600 با AA روشن ، اختلاف 0.5 امتیاز، 690 رفرنس برنده اس
    و 131.1 در مقابل 129.9 تو 2560 در 1600 با AA خاموش ،اختلاف 0.2 امتاز، 7970 کراس برنده اس
    و . . .
    با این حال بعید هم نیس اگه 7990 رو GHz Edition ببینیم .
    دوست من netmsm عزیز - برای برسی دقیق کارت ها که نباید همینجوری نتایجی که حالا به نفع اون یکی هست بدیم و بعد دلیل برتری و خوب عمل کردن بیاریم دوست من

کلا در تست گیری.

1:دامنه تست گیری

2:نحوه تست گیری

3:سیستم تست گیری

و خیلی المان های دیگه روی نتایج میتونه خیلی تاثیر داشته باشه

به طور مثال هر سایتی با توجه به دامنه تست گیری و نحوه تست گیری خودش نتایج متفاوتی میده - یا اینکه ترجیحا در یک بازی از مراحلی تست میگیره که برند حریف توی اون قطعا زمین گیر بشه.

بزارید یک مثال بزنم:

CRYSIS 2

نمونش کرایسیس 2 هست که روی یکسری سیستم های تست 7970 خوب جواب داده و 680 نزدیکه به اون اما اکثر تست ها 680 میتونه حریف رو پشت سر بگزاره.

علت عالی عمل کردن 7970 توی بازی هایی مثل کرایسیس عرض باند مموری 7970 که بسیار بالاتر از GTX680 هست.اما کلا یکسری اختلافات همیشه هست:

این برای XBIT مثلا: که در ااون 7970 با فرکانس دیفالت 925 هست و 7970 با اختلافی بسیار ناچیز 1% ایی سریعتره:

----------------------------

اما برای 5 سایت مطرح دیگه که در اونها با تنظیمات مشابه نتیجه گرفتن 680 قطعا بسیار سریعتره:

اینم برای تامز و HEXUS و Guru3d و pure OC :

تامز هاردویر: Tomshardware

خوب اختلاف بین 680 و 7970 بسیار زیاد و در dx11 میبینم gtx680 بالای 25% سریعتر از 7970 هست.

pure OC :

خوب این سایت هم اختلاف حدودی 20% سریعتر بودن 680 داره ( که بسیار زیاد هست)

این برای HEXUS :

که در اینجا هم GTX680 با اختلاف 23% مشابه TOMS HARDWARE خوب 680 رو برتر دونسته .

اینم برای GURU3D که میبینیم :

که میبینیم 680 با اختلافی اندک برنده هست.

یک سایت دیگه هم هست که در Ultra preset تست نگرفته اما در extreme preset گرفته:

hardware canucks :

خوب همونطور که دیدید اینها همه واسه یک بازی بود اونم crysis2 که خوب اکثر سایت های مطرح با اختلاف حدودی 20% فقط توی این بازی 680 رو برتر دونستن.اما باز هم سایتهایی هستن که در اونها 7970 رو برتر دونسته باشن من یادم رفته گمونم در 1 بنچمارک 7970 درصدی برتر بود(مثل نتیجه xbitlabs) .

اما این نکترو اکیدا یاد اور بشم و اون اینه که صحبت های بالا اصلا نتیجه این رو نمیده که xbitlabs اشتباه میکنه - هر سایتی متد خودش رو داره و محترمه.

خلاصه دوست من نمیشه همونطوری از روی یک بنچمارک قضاوت کلی کرد . کارت 680 در فرانس های دیفالت حدود 15%-20% از حریف 7970 خودش سریعتره با اینکه مشخصا Midrange kepler هست .
    جدای از تست های بالا

اینم یک تست دیگه :

توی تست vrzune الان اختلاف 680 با 7970 به نزدیک به 30% رسیده که از تامز-پیور و هگزوس هم بیشتره.(در fullhd resouloution)

خوب الانم به نظرت دروغه دوست گلم ؟؟

باز سایت هایی هستن که نتایجی شبیه به xbit هم دارن - من اکید میگم این همه سایت وجود داره - دلیل نمیشه چون نتایج یکی با روحیات ما نخونه اونهارو مهملات فرض کنیم دوست من. (هرجند دراین مورد هم مختارید)

الان تک اسپات نتیجش به گورو3d خیلی نزدیکه :

ـکپاور اپ هم همینطور -اما باز الان سایتی رو دیدم که نتیجش با تامز بشدت میخوند - خواستی اون رو هم میزارم

یک نکترو بگم برعکس 7970 که تراشه ای بسیار پیشرفته با front end هوشمند هست و نیاز به درایور اپتیمایزشن اون نسبت به نسل بی نهایت کمتر شده(حیث وجود ACE و عملکرد OOE تراشه) - باز GK104 بشدت Driver intensive به خاطر سیستم sw scheduling و درایور ها بشدت روی نتایج کارت ها تاثیر میزارن - نمونش همین شوگان 2 که دیدید.

خلاصه هیچ سایتی قبله عالم نیست و هیچ کس هم 100% روی چیزی با اطمینان صحبت نکرده

خلاصه دوست عزیز یک گرافیک یا AMD ارزش اینقدر ناراحتی جوش خوردن و تحمت طرفداری شور زدن نداره (اصلا ارزشش رو نداره)- خیلی اروم منطقی میشه روی همه مسائل بحث کرد - نه اینکه به خاطر اینکه از یک پست زیاد تشکر زده میشه شما دلگیر بشی دوست من.

خوبه بدونی ما اصلا توی همین تاپیک از GTX690 که توی مصرف و نویز و کارایی سوای قیمت غوقا کرده بود هیچ حرفی نزدیم (اصلا لام تا کام زبون باز کردیم ؟؟ حالا یه خبر 7970 ghz ادیشن میاد دنیا زیرو رو میشه-در صورتی که میدونم همون حربه های نسخه اورکلاک رو خود کاربر خیلی بهتر میتونه انجام بده) - باز هم به بگید طرفدار های شور - خلاصه ما اینجا بلد نیستیم تهمتی چیزی بزنیم - سخنان از جای دیگری میاد دوست من

موفق باشی
    Last edited by ramincybran; 11-05-2012 at 13:06.

10. 11 کاربر از ramincybran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام تو برخی از سیستم های لب تاب واسه ی کارت های گرافیک همچین چیزی نوشته شده:

Nvidia GeForce GT335M DDR3 VRAM 1024 MB UpTo 4096 MB

این که میگن up to به چه معنی هست تو عالم کارت گرافیک؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام تو برخی از سیستم های لب تاب واسه ی کارت های گرافیک همچین چیزی نوشته شده:

Nvidia GeForce GT335M DDR3 VRAM 1024 MB UpTo 4096 MB

این که میگن up to به چه معنی هست تو عالم کارت گرافیک
    یعنی اینکه اغوات کنن یه سیستم خفن داری میخری که در عمل چیز بخصوصی نیست زیرا که این کارت حافظه ddr3 داره و برای اون 512 مگ(بیشتر از این توانایی تخصیص حافظه گرافیکی نداره) هم کافیه حالا که 1 گیگ داره خیلی خوب بقیه 3 گیگ رو اگه رم کامپیوترت زیاد باشه از اون میگیره که اینکار در ویندوز ویستا و سون برای تمام کارتا اتفاق میافته

13. این کاربر از hadi5647 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان در حال حاضر 670 با چه برند هایی در بازار موجوده ؟ حدود قیمتشون رو دارین ؟

از اینا کدومش بهتره با توجه به قیمت ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Reza_994; 31-07-2012 at 05:07.

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوستان در حال حاضر 670 با چه برند هایی در بازار موجوده ؟ حدود قیمتشون رو دارین ؟

از اینا کدومش بهتره با توجه به قیمت ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام؛ لطفا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالتون رو بپرسید.

پروفشنال minime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در اینکه 670 و 680 فقط از نظر قیمت فرق دارن و در کارائی تفاوت محسوسی ندارن شکی نیست و اینکه 690 از دو تا 680 تشکیل شده , حالا سووال اینه آیا SLI کردن دو تا 670 معقولتره یا خرید یک 690 ؟ با توجه به اختلاف قیمت کاملا قابل توجه این دو مورد. خوشحال میشم نظر اساتید رو بدونم
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •