تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 42 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

جا داره یه مخالفت تموم قد با پستت داشته باشم محمد جان
    اول ابنکه بازی نداشتن به تعداد بازیکن دلیل حتمی برای استفاده از وایلدکارت نیست
    ابنکه چه موقع از وایلد کارت استفاده کنیم که شخصیه و کاری بهش ندارم ولی اون 4 تا بازیکنت از حتما از چلسی و ویلا (بنتکه) بودن که بعدها بسیار بسیار امتیاز میارن
    حالا بعد از هفته دیگه چطور میخوای اونا رو به ترکیب برگردونی؟

دومم ابنکه همون طور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هفته هم گفت، فعلا یه جورایی دور، دور مدافعین بوده و علاوه بر کلین شید bonus ها رو هم دارن جمع میکنن
    اما همون طور که سال پیش نشون داد مطمئن باش دریم تیم امسال هم ترکیبش 3-4-3 و با احتمال کمتر 2-5-3 خواهد بود
    اون 3 مدافع هم برای این در ترکیب هستن که باید حداقل 3 مدافع باشه وگرنه اگه بخوایم 11 بازیکن امتیاز آور رو در نظر بگیریم شاید 10تاشون هافبک و مهاجم باشن

با این همه ترکیب خفنی داری
    مهاجمها که جای صحبت نداره دو تا هافبکتم خوبن نسبتا خط دفاع هم عالی
    حالا غیر از coleman که امسال استثنائا درخشیده، baines که جزو بهترینهاست و گلزن؛ 3 مدافع دیگه هم هیچی نداشته باشن 3 تا از بهترین دروزه بان های جزیره ( هارت، میگنولت و جاسکلاینن) رو پشت سرشون دارن پس این ترکیب یه کلاس آموزشیه که حتما نباید ایوانویچ گلزن رو داشت با توجه به دروازه بان تیم هم میشه مدافع انتخاب کرد!

برگردوندن به ترکیب زیاد سخت نیست،احتمالا هفته دیگه فقط ایوانویچ رو به تیم اضافه کنم.............
    فوق فوقش دیگه بنتکه رو هم بیارم که به دلیل کسر امتیاز خیلی بعیده!!!!

+
    امسال که آخه هافبک ها زیاد خوب کار نکردن،مثلا هازارد و سیلوا و لمپارد و جرارد که بیشترین انتخابا بودن زیاد امتیاز آور نبودن..............
    ماتا هم که فکر کنم تا آخر امسال قیمتش منفی بشه

+
    عزیزم الکی که نیست،24 ساعت رو این ترکیب فکر شده
    مدرک A بین اللملی فانتزی!!!!!!!!!!!!!!!!

2. 2 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

مجمد جان به نظرم اشتباه کردی که از وایلد کارت به این زودی استفاده کردی .
    من خودم الان 7 بازیکن دارم که هفته اینده بازی نمیکنن ولی با این وجود از وایلد کارت استفاده نکردم.

یه قسمت هایی رو هم با رضا جان موافقم، اما به نظرم این ترکیب 5 دفاعه واسه هفته های اول خیلی به کار می اومد من خودمم بهترین مدافع ها رو برداشتم جوری که مرتساکر رو تعویضی گذاشتم! اما خب به مرور باید به سیستم 3-4-3 برگشت...

نکته مهم توی انتخاب مدافعین اینه که مدافعین گوش به خاطر شرکت در حمله امتیاز های بهتری میگیرن معمولا که الان توی ترکیب محمد جان هم بجز کولینز همه بال هستن.

اما در مورد بقیه بازیکنا به نظرم ترکیب خیلی ریسکی هست!
    برداشتن دو مدافع از اورتون میتونه با یه گل کاردیف خیلی راحت دوتا کلین شیت رو بپرونه! به ویژه اینکه کاردیف تو زمین خودش تیمیه که به من سیتی 3 تا زده ، پس بعید نیست که بتونه به اورتون هم گل بزنه.

در مورد مهاجم ها هم به نظرم این سه نفر تو هفته دوم به مراتب شانس بیشتری داشتن واسه امتیاز گیری تا این هفته، از طرفی بازی من یونایتد - لیورپول هست که همیشه پر گل بوده اما امسال با توجه به خط دفاعی خیلی خوب لیورپول شاید بازی حتی گلی هم نداشته باشه ، من که احتمال میدم فن پرسی اصلا گل نزنه!!!(به جان خودم این جمله رو گفتم که حتما این بازی هتتریک کنه).سولدادو هم که مقابل ارسنال قرار خواهد گرفت..

به نظرم بهترین بازیکن واسه چند هفته اینده جاکرینی از ساندرلنده!

4. 7 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

مجمد جان به نظرم اشتباه کردی که از وایلد کارت به این زودی استفاده کردی .
    من خودم الان 7 بازیکن دارم که هفته اینده بازی نمیکنن ولی با این وجود از وایلد کارت استفاده نکردم.

یه قسمت هایی رو هم با رضا جان موافقم، اما به نظرم این ترکیب 5 دفاعه واسه هفته های اول خیلی به کار می اومد من خودمم بهترین مدافع ها رو برداشتم جوری که مرتساکر رو تعویضی گذاشتم! اما خب به مرور باید به سیستم 3-4-3 برگشت...

نکته مهم توی انتخاب مدافعین اینه که مدافعین گوش به خاطر شرکت در حمله امتیاز های بهتری میگیرن معمولا که الان توی ترکیب محمد جان هم بجز کولینز همه بال هستن.

اما در مورد بقیه بازیکنا به نظرم ترکیب خیلی ریسکی هست!
    برداشتن دو مدافع از اورتون میتونه با یه گل کاردیف خیلی راحت دوتا کلین شیت رو بپرونه! به ویژه اینکه کاردیف تو زمین خودش تیمیه که به من سیتی 3 تا زده ، پس بعید نیست که بتونه به اورتون هم گل بزنه.

در مورد مهاجم ها هم به نظرم این سه نفر تو هفته دوم به مراتب شانس بیشتری داشتن واسه امتیاز گیری تا این هفته، از طرفی بازی من یونایتد - لیورپول هست که همیشه پر گل بوده اما امسال با توجه به خط دفاعی خیلی خوب لیورپول شاید بازی حتی گلی هم نداشته باشه ، من که احتمال میدم فن پرسی اصلا گل نزنه!!!(به جان خودم این جمله رو گفتم که حتما این بازی هتتریک کنه).سولدادو هم که مقابل ارسنال قرار خواهد گرفت..

به نظرم بهترین بازیکن واسه چند هفته اینده جاکرینی از ساندرلنده!
    آخه ایمان واید کارد به درد همین روزا میخوره دیگه،نمیشه نگه داشت ترشی انداخت که!!!!

دلیل برداشتن دو مدافع از اورتون اینه که اورتون پارسال هم نشون داد که خیلی سخت گل میخوره،البته اون موقع مویس بود و همه چیز تیم رو میدونست،امسال زیاد معلوم نیست،خودمم قبول دارم 50 50 هستش توی زمین کاردیف،اما بالاخره باید ریسک کرد دیگه،همونطور که هفته گذشته من ادین ژکو رو گذاشتم کاپیتان و امتیاز خوبی هم ازش گرفتم،فانتزی کلا روی 70 درصد ریسک و 30 درصد پیشبینی بنا شده به نظر من....................

دقیقا یکی از دلایلی که من استوریج،سولدادو و ون پرسی رو به ترکیبم اضافه کردم؛همین بازیهای سختشون بود،بازیکنای پریمیر لیگ نشون دادن که توی بازیهای سخت بیشتر گل میزنن!!!!
    همونطوری که خودت اشاره کردی بازی من یو و لیورپول همیشه پر گل بوده..................
    تاتنهام هم به نظرم با اختلاف دو گل آرسنال رو میبره

جاکرینی هم یکی از بهترین بازیکنای امسال لیگ میشه،شک نکن،یووه بزرگترین اشتباه این فصلش از دست دادن جاکرینی بود

پ.ن : بقیه دوستان هم ترکیباشون رو بذارن نقد کنیم.................
    Last edited by Alex Fera; 28-08-2013 at 11:13.

6. این کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

یکی از بدترین اشتباهاتم گذاشتن ماتا توی ترکیب بود،همین امروز میفروشمش جاش توره میزارم...

8. 3 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

یکی از بدترین اشتباهاتم گذاشتن ماتا توی ترکیب بود،همین امروز میفروشمش جاش توره میزارم...
    به نظر من یحیی توره رو ور ندار . وضعیت سیتی زیاد جالب نیست و منم ورداشتم سه تا بازیکن از سیتی ور داشتم برا بازی با کاردیف که خراب کردن . هر چند سر سیلوا سود کردم و همینجوری داره پولش میره بالا . اگر همینجوری پولش بره بالا قطعآ والکات رو جایگزینش می کنم .

یحیی توره تو بازی اول ضربه خطا گل زده و احتمال گلزنی و پاس گلش کمه آمار های سال های قبلشم زیاد جالب نیست نسبت به قیمتش .

به نظرم یا Fellaini یا walcott رو ور دار . موتور گل زنی و پاس گل هاشون راه بیوفته خیلی امتیاز آورن . بازی دیروز جام باشگاه ها هم والکات نزدیک بود یه گل بزنه که خورد به تیرک . بازی قبلشم که پاس گل داد .

سانتی کازورلا هم خیلی خوب بازی کرد و پاساشو گل نکردن .

10. 4 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه manaminda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من این هفته با
    United 4 Ever

بازی دارم و آماده شکست دادنش هستم

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

الان ارزش تیمم 101.8 هست . و 1.8 به پول اولیه بانکم اضافه شده این سیلوا و توره الکی الکی همینجوری پولشون داره میره بالا

نتیجه که مهم نیست ارزش تیم مهمه و نگاه به آینده

13. این کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

یحیی توره دقیقه 90 گل زد و به اعتمادم پاسخ مثبت داد

15. این کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خط آتش خیلی میلیون دلاریم جواب نداد.........
    انشالله هفته بعد با حداقل 3 تعویض وارد مسابقات میشم.............

+
    رقابت تو بالای جدول ایران خیلی سخت شده،قبل از بازیهای امروز احتمال میدادم حتی تا رتبه اول ایران هم برم،اما بد انتخاب کردن کاپیتان کار دستم داد و به جاش اومدم سوم.............
    البته کسی که رتبه ی اول هفته قبل رو داشت رو گرفتم،اما دو نفر دیگه زدن رو دست ما دوتا
    Last edited by Alex Fera; 02-09-2013 at 00:43.

17. 4 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب این هفته هم هفته خوبی برام بود
    این لیتون بینس رو دو هفته ست می ذارم کاپیتان و جالبه اورتون هر دو هفته رو بازیشو بدون گل به پایان برده ولی به خاطر کلین شیت و امتیاز اضافه این بازیکن واقعا بازیکن مفیدی برای تیم من بوده
    البته این هفته چون اورتون با چلسی بازی داره دیگه کاپیتانم یه نفر دیگست

من همش منتظرم بازیکنایی که تازه به تیم جدیدشون اومدن به فوتبال فانتزی اضافه بشن مثل ویلیان و اتوئو از چلسی و اریکسن از تاتنهام
    قیمت بعضی از این بازیکنا معمولا از همون اول خیلی زیاده و این کارو سخت می کنه برای گرفتن این بازیکنا
    ولی خب یه بازیکن خیلی خوبی که به یه تیم نه چندان بزرگ میره و احتمال بازی کردنش زیاده دیگه خریدش خیلی وسوسه برانگیزه!
    نمونش شاماخ از کریستال پالاس ، الماندر از نوریچ ، سینکلر از وست بروم ، اوسوالدو از ساتمپتون ، اسکات پارکر و دارنت بنت از فولام و ... که یه سری از این انتقالات رو امروز هم خواهیم داشت

با این اوصاف به خاطر بازیکنایی که توی این یه ماهه بعد از تشکیل فوتبال فانتزی اضافه شدن ، میشه به موقع از یه وایلد کارت استفاده کرد و یه تیم عالی رو تشکیل داد

19. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •