تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 61 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 610

نام تاپيک: كليه ی بحث ها، سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزار BlueStacks

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض 1

وقت بخیر
    بازی Plants vs. Zombies™ 2 بر روی نرم افزار BlueStacks به خوبی اجرا می شود
    تنها مشکل یکی از مراحلیست که باید سر زامبی ها را قطع کنیم که نیاز به دو لمس دارد که ما تنها نشان گر موس داریم
    اگر راه حلی مد نظر دارید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام،آقا من نرم افزار Bluestacks RootEZ رو همونجوری که خودتون گفتین اجرا کردم همون مراحل رو طی کردم ولی توی فولدرoutput هیچ فایلی وجود نداره!!!چکار کنم؟؟؟
    سلام به شما یک خواهشی دارم خواهش به مشکلم رسیدگی کنید کل زندگی من توی این نرم افزره! این نرم افزار یک مدت برای من درست کار می کردو اجرا می شد ولی الان اصلا اجرا نمیشه و در صفحه اجرا نرم افزار برای من گیر میکنه! (ده ها دقیقه صبر کردم) لینک مشکل من! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطفا بگید مشکل از کجاست ! خواهش می کنم آرزوی من اینه که شما برام این مشکل رو حرف کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام به شما یک خواهشی دارم خواهش به مشکلم رسیدگی کنید کل زندگی من توی این نرم افزره! این نرم افزار یک مدت برای من درست کار می کردو اجرا می شد ولی الان اصلا اجرا نمیشه و در صفحه اجرا نرم افزار برای من گیر میکنه! (ده ها دقیقه صبر کردم) لینک مشکل من! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    لطفا بگید مشکل از کجاست ! خواهش می کنم آرزوی من اینه که شما برام این مشکل رو حرف کنید.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام ایا میشه تنظیم کرد موقع اجرا و باز کردن بلواستک برنامه ای خاص تا کلیک نشه اجرا نشه؟؟
    مثلا در بلواستک یک سری اپلیکیشن ها مثل وایبر نصب کردم اما به محض اجرای بلواستک ، مدام پشت سر هم گزینه تیک تیک کلیه پیام هایی که در وایبر موایل داشتم میاد و تک تک پیام ها در وایبر بلواستک هم لود میشه و این زمان مییبره و باعث کند شدن سرعت اجرای سایر اپلیکیشن ها هم میشه هدفم اینه در بلواستک تا وایبر کلیک نشه اصلا وایبر ران نشه تا اون پیام های قبلی هم لود نشن
    بی زحمت کمک کنید مرسی
    Last edited by sky1sky; 13-01-2015 at 22:22.

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام ایا میشه تنظیم کرد موقع اجرا و باز کردن بلواستک برنامه ای خاص تا کلیک نشه اجرا نشه؟؟
    مثلا در بلواستک یک سری اپلیکیشن ها مثل وایبر نصب کردم اما به محض اجرای بلواستک ، مدام پشت سر هم گزینه تیک تیک کلیه پیام هایی که در وایبر موایل داشتم میاد و تک تک پیام ها در وایبر بلواستک هم لود میشه و این زمان مییبره و باعث کند شدن سرعت اجرای سایر اپلیکیشن ها هم میشه هدفم اینه در بلواستک تا وایبر کلیک نشه اصلا وایبر ران نشه تا اون پیام های قبلی هم لود نشن
    بی زحمت کمک کنید مرسی
    بی زحمت سوال راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آقا خودم حلش کردم زحمت نکشین
    با دو روش میشه این کارو کرد:
    1) تو قسمت تنظیمات خود نرم افزار برین و دستگاه رو factory data reset کنین
    2)نرم افزارو uninstall کنین و تیک delete all app data رو بزنین بعد دوباره نصب کنین

7. این کاربر از bm65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

بی زحمت کمک کنید مرسی
    اگه مشکلت با وایبره
    میتونی تو تنظیماتش هم کلیه نوتیفیکیشن هاش رو غیرفعال کنی
    هم دانلود خودکار مدیا هاشو غیرفعال کنی
    هم wifi policy رو هم تغییر بدی

9. این کاربر از bm65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    یه بار نرم افزارو REPAIR کن
    اگه درست نشد uninstall کن ولی دقت داشته باش delet all app data رو yes نکنی و دوباره نرم افزارو تو همون جای قبلی نصب کن
    Last edited by bm65; 15-01-2015 at 16:27.

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

آیا میشه هارد رو بجای حافظه داخلی اش معرفی کرد ؟

چون اصلا چیزی دانلود نمیشه ( فکر کنم بخاطر اینه که حتفظه داخلی نداره )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

آیا میشه هارد رو بجای حافظه داخلی اش معرفی کرد ؟

چون اصلا چیزی دانلود نمیشه ( فکر کنم بخاطر اینه که حتفظه داخلی نداره )
    8 گیگ حافظه پیش فرض داره دادا!!!!!
    که اگه پر شد با یه نرم افزار مدیریت فایل،عکس و فیلم و... رو بزن رو هارد بعد پاکشون کن چا باز شه

13. این کاربر از bm65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •