تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 33 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 322

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اقای احمدی من روز سه شنبه از شما خرید کردم ولی تا امروز هم ارسال نشده و من هم زنگ زدم و گفتم منصرف شدم و قراره پول را برگردونن شماره کارت هم گرفتن شماره
    سفارش هم 028260 امیدواورم پولمو زودتر برگردونن من امروز به این پول احتیاج دارم
    با سلام و احترام

دلیلی نداره که پول شما واریز نشه دوست عزیز ، شنبه اول وقت پیگیری میکنم مبلغ شما به حسابتون برگشت داده بشه..

با تشکر
    موفق باشید

2. این کاربر از onlinepishro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بنده از این فروشگاه ۲۷ آذر خرید کرد بعد از سه روز خرید را لغو کردند و قرار است پولم را بدهند و وعده ۲۴ ساعته می دهند.فردا صبح پولم را واریز نکنند شکایت می کنم. فروشگاه بی هویت

در آغاز فعالیت amirri46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با سلام و احترام

دلیلی نداره که پول شما واریز نشه دوست عزیز ، شنبه اول وقت پیگیری میکنم مبلغ شما به حسابتون برگشت داده بشه..

با تشکر
    موفق باشید
    ببخشید من زود قضاوت کردم . پولم واریز شده ممنون از پیگیری تون

5. این کاربر از amirri46 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چرا این پیام را به ایمیل بنده فرستادید، هنوز پول بنده را واریز نکردند و امروز صبح تماس گرفتم گفتند امروز واریز می شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض فقط شکایت کنید به دادسرا

چرا این پیام را به ایمیل بنده فرستادید، هنوز پول بنده را واریز نکردند و امروز صبح تماس گرفتم گفتند امروز واریز می شود

قرار بود پولم را برگردانند ولی خبری نشد، می توانید از طریق اینترنتی نیز شکایتی را در وب سایت دادگستری تنطیم کنید. در دادگستری تبریز قاضی محمدزاده به این جرایم رسیدگی می کنند فردا انشاالله در دادگستری شکایت را تحویل می دهم. دادسرا دوستی دارم گفتند ما خودمان پیگیری می کنیم مشخصات دقیق فروشگاه را بدهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

پول بنده به شماره پیگیری 028173 از هفته قبل رو هواست. پیگیری نیز کارساز نبوده، فقط دادسرا و شکایت حضوری یا الکترونیکی

- - - Updated - - -

پول بنده به شماره پیگیری 028173 از هفته قبل رو هواست. پیگیری نیز کارساز نبوده، فقط دادسرا و شکایت حضوری یا الکترونیکی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

مبلغ واریزی شما برگشت داده شده است و جزییات واریز نیز از طریق ایمیل برای شما ارسال شده ، لطفا بررسی بفرمایید

باتشکر
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

مبلغ برگشت داده شده است ولی با هزینه کلانی مثل اتلاف وقت، هزینه تماس تلفنی حداقل ۵۰ هزار تومان،بی اعتمادی به تجارت الکترونیک،
    دقیقا دم در دادسرا بودم که برگشتم البته با دیدن پیامک واریز، در ضمن به enamad شکایت کردم

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بله این سایت lapbuy.com کلاهبرداریه
    موجودی کالا اصلا نداره
    در منزل کار میکنند
    من هم روز اول بهم گفتند کالا را فرستادیم دو سه ساعت دیگه شماره بارنامه را می فرستیم
    بعد از سه روز که تلفن را جواب ندادند گفتند نداریم
    حالا دو هفتس ما بدو و دو میلیونمون بدو
    حتما از پلیس فتا پیگیری کنید
    به اینماد هم شکایت کردم هیچی نشد
    فقط پول ما را گرفتند
    باید از همون دیجی کالا می خریدم
    پس چرا هنوز فعالیت میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام به همه ی عزیزان، سایت lapbuy.com تحت نام آنلاین پیشرو مدتهاست به این شکل عمل میکنه ! یعنی چی؟ یعنی اینکه پول رو از شما بگیرن نه کالایی بدن نه جواب بدن! حتی اگه یه هفته بعد پول شمارو برگردونن بازم خلافه قانونه چون این یه هفته سود داره + وقتی که از شما میگیره و هزینه های جانبی که داره، پس این تهمت نیست. ضمنا دوستانی که پولشون رو پس گرفتن انقدر ساده لوحی به خرج ندن، با پول صدها نفر این کارو کردن و با این شگرد دارن کلاهبرداری مداوم میکنن، تا الانم سرپا هستن چون پول رو نهایتا پس میدن ولی با سودش و این تاخیر پول در میارن. بچه های اینترنتی هم زیاد اهل شکایت و پیگیری نیستن. ولی...

از همین جا اعلام میکنم بنده ۹ روز پیش حدود دو میلیون تومن خرید کردم و نه تنها کالایی به من ندادن فرداش گفتن پولتون رو پس میدیم ولی تا الان ندادن، و حتی جواب منو هم نمیدن و جالبتر اینکه نمیخوام پولمو بدن! برای اینکه انگیزه ی کافی برای ادامه داشته باشم.
    بنده امروز در دادسرا رسما از این سایت (نگید شرکت چون اینم داستان داره میگم) شکایتم رو کتبی نوشتم و رو میز دادستانی بود پرونده که باهاشون صحبت کردم، ازشون پرسیدم میشه شاکی های دیگه رو به پرونده ضمیمه کرد؟ گفتن بله میشه. تصمیم گرفتم همه ی افرادی که مالباخته هستن یا متضرر شدن یا گرفتار این شیوه ی کلاهبرداری شدن رو جمع کنم و وارد پرونده کنم (مهم نیست اگه ۵ سال پیش هم بوده خبر بدید).

پس لطفا هرکسی که از این سایت شکایتی داره، به هر دلیلی شکایت نکرده، وقتش رو نداشته، نخواسته هزینه کنه، جنس ندادن و پول رو دیر دادن یا جنس معیوب یا اشتباه دادن ، هرگونه توهین و عدم مسئولیت نشون دادن (همه ی اینها جرم هستن) لطفا با من تماس بگیرید (پخ بدید که باهاتون تماس بگیرم) وقتی کلاهبرداری شاکی زیاد داشته باشه سریعتر رسیدگی میکنن و شاید انقدر شاکی پیدا شد که دادستانی استان اعلام جرم کنه.

برام جالبه که دوسال پیش هم مردم از این سایت نالیدن و سر مردم کلاه گذاشته، و هنوزم فعالیت میکنه اونم با نشان نماد! همچنان مردم مالباخته میشن. لطفا کمک کنید برای همیشه به فعالیت غیرقانونی این سایت پایان بدیم.

13. 2 کاربر از nimasp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •