تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 57 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 564

نام تاپيک: »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

داره خودمونی میشه meisam_khoubrou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام
    من برای تبدیل فایلهای Html و متنی به Pdf از آدوب آکروبات استفاده
    می کنم ولی فونتهای فارسی از چپ به راست و به هم ریخته می شود
    لطفا مرا راهنمایی کنید ./
    عزیزم از Adobe Acrobat 8 Professional me استفاده کن مشکلت حل میشه بعدشم یه سری به اینجا بزن خیلی مهمه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    همه ما میدونیم که این بزرگترین مشکل ما ایرانی ها هست که فایل pdf فارسی رو بدون مشکل نمیتونیم تبدیل کنیم البته ocr هایی واسه این کار هست که اون ها هم باز با مشکل خروجی text میگیرن.

اصل مشکا اینجاست که متاسفانه هنگام طراحی فونت به license فونت و مسئله مهم embeding توجه نمیشه این در حالی هستش که تمامی فونت های انگلیسی این مورد رو پشتیبانی میکنند و این امر از اصلی ترین مباحث برای خروجی text گرفتن از pdf هستش.

یکی از استاد های خوب بنده بعد دو سال تلاش و کوشش برای اولین بار این موضوع رو حل کرده که من به نقل از ایشون این راه رو اینجا بیان میکنم.

ابتدا من چند تا از فونت هایی رو که مشکلشون حل شده اینجا میزارم و شما تست کنید و جواب رو اینجا ارسال کنید.

1- ابتدا فونت رو تو سیستمتون نصب کنید (اگر فونت هم نام بود قبلی رو پاک کنید بعد دوباره نصب کنید).
    2- یک متنی رو تو ورد تایپ کنید و سپس از اون خروجی pdf بگیرید. (این کار رو باید با یک برنامه ای که تو قسمت پرینتر نصب میشه مثل pdf factory یا pdf995 انجام بدید یادتون نره باید تو این مرحله تیک embeding رو بزنید).
    3- حالا فایل آماده شده را با برنامه adobe acrobate redaer me باز کنید و از منوی file گزینه save as text رو بزنید.
    4- فایل رو ذخیره کنید و حالشو ببرید.

البته نمیدونم چرا نمیتونم فایل آپلود کنم ولی تو جای دیگه واستون آپ کردم.
    یادتون نره تست کنید و جوابشو بدین
    ممنون.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تو رو خدا کمک من یه فایل pdf دارم که فارسی هست وقتی بازش میکنم نوشته های نامفهوم نشون میده به شکل علامت سوال و ...
    دادم به دوستم میگفت ارور میزنه که یه فونت رو نداره رفت فونت رو نصب کرد باز مشکل حل نشد چیکار باید بکنیم؟

ممنون
    عزیزم مشکل اینجاست که فونت ها رو هنگام تبدیل فایل pdf و ساختن اون embed نکرده اند.برگه دوم pdf factory یا pdf995 این امکان رو داره.

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بچه ها یک فایل pdf دانلود کردم نمی تونم پرینت بگیرم گزینه پرینت خاموشه می دونید باید چیکار انجام بدم؟تا الان همچین کشگلی واسم بوجود نیومده بود در ضمن ورزن 6 هستش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima912's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من از acrobat profesional 8 me استفاده میکنم!قبلا درست کار میکرد اما الان وقتی میخوام فایلهایی که فونت فارسی دارن رو پرینت به pdf کنم یه فایل تکست با این مضمون میسازه:
    ---------------------
    %%[ ProductName: Distiller ]%%
    %%[ Error: ZarNormal cannot be embedded because of licensing restrictions. ]%%
    %%[ Font vendor (Macromedia) does not permit this font to be embedded in PDF. ]%%

[Warning] The font ZarNormal could not be embedded because of licensing restrictions.
    Text may display incorrectly on platforms that do not have this font installed.

%%[ Error: invalidfont; OffendingCommand: xshow; ErrorInfo: CharOffsets ¤8%%[ Flushing: rest of job (to end-of-file) will be ignored ]%%
    %%[ Warning: PostScript error. No PDF file produced. ] %%
    ---------------------
    مشکل از کجاست؟من هرچی فونت فارسی امتحان میکنم این ارور رو میده!قبلا سالم بود!

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

سلام به همگی
    یه فایل پی دی اف دارم که شامل صفحات یه کتاب به صورت اسکن شده هست. چطور میتونم هر صفحه از این کتاب را با پسوند JPG ذخیره کنم(بدون عکس گرفتن از صفحه)؟

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض

hellllllllllllllllllllo.....
    کسی اینجا نیست به ما جواب بده؟!!!!!!!!!!!!!!

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام به همگی
    یه فایل پی دی اف دارم که شامل صفحات یه کتاب به صورت اسکن شده هست. چطور میتونم هر صفحه از این کتاب را با پسوند JPG ذخیره کنم(بدون عکس گرفتن از صفحه)؟
    سلام
    شما از نرم افزار Advanced PDF to JPG converter استفاده کنید.
    تو گوگل جستجو کنید pdf 2 jpg یا pdf to jpg

9. 2 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مشکل اساسی با Adobe Acrobat Professional

سلام به همه عزیزان. با وجود اینکه همه ما میدونیم نرم افزارهای زیادی برای تبدیا فایل های Pdf به word وجود دارن ولی به دلایلی من مجبورم از8 Adobe Acrobat Professional استفاده کنم ولی بعد از تبدیل به فایل Word وقتی فایل ایجاد شده را با افیس بازش میکنیم فونت های درهم برهمی نشون داده میشه اگه کسی تنظیماتشو بلده یا راهشو میدونه لطفا راهنمایی کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    دوستان
    چطوری روی PDF پسورد بزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •