تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 38 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 374

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشیهای پاکت پی سی

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

سلام به همه
    یه سوال از متخصصین پاکت پی سی
    من میخوام windows mobile 6.5 developer kit professional رو نصب کنم (برای اجرای برنامه و تست اون ها) ولی موقع نصب میگه که فایل sdkfiles.cab خرابه و نصب نمیشه
    کسی میدونه مشکل چیه ؟
    من دوبار دانلود کردم ی بار از سایت و یه بار از توررنت ولی هردوش همین پیغام رو میده.
    توی اینترنت هم چیر زیادی در این مورد پیدا نکردم
    ممنون میشم کمک کنید

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

سلام به همه
    من میخوام windows mobile 6.5 developer kit professional رو نصب کنم (برای اجرای برنامه و تست اون ها) ولی موقع نصب میگه که فایل sdkfiles.cab خرابه و نصب نمیشه
    کسی میدونه مشکل چیه ؟
    من دوبار دانلود کردم ی بار از سایت و یه بار از توررنت ولی هردوش همین پیغام رو میده.
    ممنون میشم کمک کنید
    میشه پیغام دقیقش رو بنویسید اینجا؟ ممکنه ورژن ویندوز موبایلتون به این برنامه نخوره.

3. این کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام به همه
    کسی میدونه مشکل چیه ؟
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام.

ببینید شاید Kitchen رو گرفتید که برای تست فایل نیست .برای کوک کردن رام هست.(البته رو یکسریشون میشه فایل تست کرد اما خیلی تنظیمات و دردسر داره.)

5. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

سلام.

ببینید شاید Kitchen رو گرفتید که برای تست فایل نیست .برای کوک کردن رام هست.(البته رو یکسریشون میشه فایل تست کرد اما خیلی تنظیمات و دردسر داره.)
    من فکر کردم که میشه به عنوان یه emulator ازش استفاده کرد.
    البته ظاهرا یه emulator هم وجود داره ولی انطوری که من از اسمش فهمیدم برای وینمو 6.1 هست
    در هر صورت یکی از دوستان بهم گفت که قبلش باید ویژوال استودیو نصب باشه که من فراموش کرده بودم. شاید از اون باشه برم نصب کنم ببینم چی میشه
    یه سوال از آریالند: فقط برای کوک کردن رام یا برای توسعه برنامه هم مفیده؟
    البته من خورم توی مجموعه ویژوال استودیو یه چیزهای به اسم موبایل دیده بودم ولی تا حالا برای توسعه برنامه های موبایل ازشون استفاده نکرده بودم.

ممنون از راهنماییتون

7. این کاربر از srh124 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

من فکر کردم که میشه به عنوان یه emulator ازش استفاده کرد.
    البته ظاهرا یه emulator هم وجود داره ولی انطوری که من از اسمش فهمیدم برای وینمو 6.1 هست
    در هر صورت یکی از دوستان بهم گفت که قبلش باید ویژوال استودیو نصب باشه که من فراموش کرده بودم. شاید از اون باشه برم نصب کنم ببینم چی میشه
    یه سوال از آریالند: فقط برای کوک کردن رام یا برای توسعه برنامه هم مفیده؟
    البته من خورم توی مجموعه ویژوال استودیو یه چیزهای به اسم موبایل دیده بودم ولی تا حالا برای توسعه برنامه های موبایل ازشون استفاده نکرده بودم.

ممنون از راهنماییتون
    سلام.

خیر این برنامه فقط برای کوک ردن رام هست البته اون برنامه ای رو هم که شما مد نظر دارید هست من قبلا" استفاده میکردم سعی میکنم براتون پیداش کنم و آپلود کنم.(البته قول نمیدم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم).ضمنا" همونطور که فرمودید واسه ویندوز 6,1 بود (اونموقع هنوز 6,5 نیومده بود.)

9. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

سلام.

خیر این برنامه فقط برای کوک ردن رام هست البته اون برنامه ای رو هم که شما مد نظر دارید هست من قبلا" استفاده میکردم سعی میکنم براتون پیداش کنم و آپلود کنم.(البته قول نمیدم چون خیلی وقته ازش استفاده نکردم).ضمنا" همونطور که فرمودید واسه ویندوز 6,1 بود (اونموقع هنوز 6,5 نیومده بود.)
    خب اگه واسه وینمو 6.1 هست که قاعدتا برای وینمو 6.5 جواب نمیده ؟!!! هان!!!!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

خب اگه واسه وینمو 6.1 هست که قاعدتا برای وینمو 6.5 جواب نمیده ؟!!! هان!!!!

سلام.

احتمالش هست جواب بده چون خیلی از برنامه هایی که برای6,5 مینویسن رو 6,1 هم جواب میده.

12. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان اینجا کسی هست که وی‌پی‌ان رو ویندوزموبایل راه اندازی کرده باشه و استفاده کنه؟

من وی‌پی‌ان رو دقیق می‌سازم . آی پی و یوزر و پس و این‌ها رو هم درست می‌دم ولی موقع کانتک شدن اررور یوزر پس بهم می‌ده. همه جوره هم امتحان کردم جواب نمی‌ده. اینم بگم که آی‌پی مخصوص موبایل گرفتم. یعنی طرف می‌گفت آی‌فونی‌ها براحتی استفاده می‌کنن و مخصوصه موبایله ولی نشد.

(گوشیم htc touch pro2 با ویندوز آفیشال 6.5 با گوشی خواهرم هم تست کردم htc touch2 اونم همین اررو رو داشت. چون مربوط به ویندوزموبایله و مختص یه گوشی نیست اینجا مطرح کردم)

پروفشنال srh124's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    ايران زیبا

پيش فرض

آقا من ویژوال استودیو 2008 رو نصبیدم ولی حکایت همچنان باقی است
    هنوز هم موقع نصب windows mobile 6.5 developer kit professional هومن پیغام رو میده.
    من ااز دو سایت مختلف اونو دانلود کرده بوئم پس قائدتا مشکل از دانلود ناقص نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه راه حل جدید برای این مشکل پیدا کردم.

یک فایل به این صورت بسازید: welcome.not توی storage card گوشی کپی کنید. ( این کار رو با ActiveSynce حتی اگر گوشی بالا نیومده باشه می شه انجام داد.)

100 درصد جواب می ده. بعد از اینکه گوشی اومد بالا در صفحه‌ی align پنج بار مراحله کالیبره کردن رو انجام بدید همه چیز درست میشه.

به همین سادگی!

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

البته جواب در مورد مشکل کالیبره کردن گوشی بود! نه واسه آخرین پست ها!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •