تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1590 از 4751 اولاول ... 590109014901540158015861587158815891590159115921593159416001640169020902590 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,891 به 15,900 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دیشب شاتل اعصابمو خورد کرد.بعد عمری گذاشتم 300 مگ دانلود کنم با این سرعت افتضاح 2/5ساعت طول میکشید.خوابیدم.نزدیک صبح بیدار شدم دیدم سیستم روشنه.آشغالا کلا قطع کرده بودن.هرکاریم کردم وصل نشد.3-4تا فحش نسارشون کردمو خوابیدم

2. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اتفاقا الان نشستم پستهای شما رو چک کردم. بازم تاکیید دارم که پستهاتون اسپم هستند . یعنی دقیقا مثل یک خاله زنک مطلب مینویسید ضمن اینکه نحوه برخورد با کاربران دیگه(در نوشته هاتون بخوبی مشخصه) نشان میده اطلاعی از نتیکت ندارید.پستهای شما بدرد بخش گفتگوی ازاد فرومها میخوره. روز خوبی داشته باشید
    اتفاقا پستهای شما بیشتر به اسپم شبیه

4. 5 کاربر از mahsafar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ساعت 1 و 10 دقیقه . سرعت دانلود از ریید 33 تقریبا ثابت .
    من که رفتم بخوابم . ایشالا که فردا یاشم ببینم بدون مشکل همه رو گرفته . ینجشنبه که 3 گیگ و 800 مگ گرفتم . ببینم جمعه چه میکنه .
    شب خوش
    آقا اگر بیداری وضعیت دیشب رو اعلام کن. وجدانا اغراق نکنید.

از فردا شب سرعت من درست شد . فکر نکنم 128 ها به سرعت واقعی برده شده باشن ولی فکر کنم به 512 کاهش یافتن .

شیراز از نظر پهنای باند مشکل داره و بدلیل باز کردن همه تا 1 مگ این مشکل حادتر شده بود و با کم کردن سرعت ها درست شد . مدیر نمایندگی شیراز به من گفت شاتل تمام تهیزات مورد نیاز رو آماده کرده چند ماه هست و مخابرات امکانش رو نداشته و یک هفته پیش بهشون اجازه ارتقا دادن که طبق مکاتبات روزانه من با شیراز و تهران انشاالله تا آخر ماه مشکل همه حل میشه و سرعت ها به 1 مگ ارتقا پیدا میکنه .

درضمن یک چیز یادم رفت بگم . سرعت آپلودم روی همون 1 مگ بسته شده . این عدد 122 که میبینید زده حداکثر مال وقتی بود که یک عکس آپلود کردم .

بازهم می گم ابن هفته سوم که سرعتهای شاتل افتضاح شده مشکل شما از هفته اول شروع شد همزمان با سایر کاربرای Eco پس مشکلتون نمیتونه از زیاد بودن سرعت 128 ها باشه . چون چندین ماهه که سرعتهای Eco 128 روی 512 بسته شده نه 1 مگ حداقل تو تهران اینجوریه شهر شما رو نمی دونم . توی هفته دوم با اینکه سرعتهای ما هنوز کم بود ART ها رو بردند روی 1 مگ باز هم فکر نکنم مشکل شاتل پهنای باند بود وگرنه اینکار رو نمی کرد. فقط نشون میده که میخواد کاربرا سویس ART بگیرند. تنها راه ادب کردن شاتل زنگ زدن مداوم و کوبیدن سرویس شرکتهای دیگه تو سرشون و همچنین سرویس مخابرات هست .
    شما از داخل مودم باز چک کنید ببینید down stream چنده و یک تست از Speedtest بگذارید با لینک خودش بگذارید.
    شاید اتفاقی به 122 رسیده . چون ART8 هم آپلودش رو 1 مگ نبستند. کلا مشکل آپلود دارند.
    Last edited by sei_pm; 29-01-2010 at 08:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از پستهای شما مشخصه که ارادت خاصی به کاربر مورد بحث داری!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اتفاقا الان نشستم پستهای شما رو چک کردم. بازم تاکیید دارم که پستهاتون اسپم هستند . یعنی دقیقا مثل یک خاله زنک مطلب مینویسید ضمن اینکه نحوه برخورد با کاربران دیگه(در نوشته هاتون بخوبی مشخصه) نشان میده اطلاعی از نتیکت ندارید.پستهای شما بدرد بخش گفتگوی ازاد فرومها میخوره. روز خوبی داشته باشید
    آقا شما به جای اینکه بزنید تو سر همدیگه برید بزنید تو سر این شاتل که همه رو از کار و زندگی انداخته 15890 تا پست و 398 صفحه از فروم رو اشغال کرده فکر نکنم هیچ شرکتی همچین تاپیکی رو بده . تازه مدیر سایت هم باید شاکی بشه.

8. 2 کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تاپیک صبانت پاک شده بود وگرنه فکر کنم اون هم همین مقدار پست و صفحه داشت.

البته نه 398 صفحه, بلکه 1590 صفحه استاندارد.

دیشب شاتل اعصابمو خورد کرد.بعد عمری گذاشتم 300 مگ دانلود کنم با این سرعت افتضاح 2/5ساعت طول میکشید.خوابیدم.نزدیک صبح بیدار شدم دیدم سیستم روشنه.آشغالا کلا قطع کرده بودن.هرکاریم کردم وصل نشد.3-4تا فحش نسارشون کردمو خوابیدم
    دیشب برای من هم اینطوری شده بود فکر کنم. آخه 800 تا بیشتر نگرفته.

10. این کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad_sh_2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا اگر بیداری وضعیت دیشب رو اعلام کن. وجدانا اغراق نکنید.

بازهم می گم ابن هفته سوم که سرعتهای شاتل افتضاح شده مشکل شما از هفته اول شروع شد همزمان با سایر کاربرای Eco پس مشکلتون نمیتونه از زیاد بودن سرعت 128 ها باشه . چون چندین ماهه که سرعتهای Eco 128 روی 512 بسته شده نه 1 مگ حداقل تو تهران اینجوریه شهر شما رو نمی دونم . توی هفته دوم با اینکه سرعتهای ما هنوز کم بود ART ها رو بردند روی 1 مگ باز هم فکر نکنم مشکل شاتل پهنای باند بود وگرنه اینکار رو نمی کرد. فقط نشون میده که میخواد کاربرا سویس ART بگیرند. تنها راه ادب کردن شاتل زنگ زدن مداوم و کوبیدن سرویس شرکتهای دیگه تو سرشون و همچنین سرویس مخابرات هست .
    شما از داخل مودم باز چک کنید ببینید down stream چنده و یک تست از Speedtest بگذارید با لینک خودش بگذارید.
    شاید اتفاقی به 122 رسیده . چون ART8 هم آپلودش رو 1 مگ نبستند. کلا مشکل آپلود دارند.
    سلام دوست عزیز .
    ببین توی شیراز قطعاً شاتل مشکل پهنای باند داره و شما حتی به نماینده هم که زنگ بزنی تایید میکنه ولی مخابرات بهشون اجازه ارتقا رو داده و گفتن ما شدیداً پیگیر هستیم که خیلی زودتر حل بشه و نهایتش میشه آخر ماه .
    شما میگی سرعت های سرویس های دیگه ربطی بهش نداره من نمیتونم 100% بگم داره ولی 90% میگم داره چون از فردای روزی که به فنی شیراز نامه برای تنظیم سرعت ها روی سرعت استاندارد زده شد مشکلم حل شد .
    up stream : 285
    down stream : 570
    ولی الان سرعت دانلود از رپید روی 55 هست و لینک مستقیم دانلودها 80 و در مورد آپلود هم دیشب من متوجه این سرعت شدم وگرنه قبلاً خیلی کم بود . کم کم دارم میرم تو فکر میگم نکنه مال من رو فقط درست کردم که خیلی دیدن وضعم خرابه .دوستان شیرازی کسی هست که هنوز مشکل داشت باشه ؟ اکو 512 مرکز حافظ
    درضمن دوستان من ارتباطم با کانکشن وصل میشد . از وقتی گذاشتم PPPOE بهتر شده . نمیدونم چه ربطی هم داره . شاید کنترل روش کمتر میشه .
    سایت اسپید تست هرکار میکنم قسمت تستش نمیاد . کل صفحش باز میشه سریع ولی اوون وسط سفید میمونه و توی حالت لودینگ گیر میکنه . ببینید برای شما باز میشه ؟
    Last edited by farzad_sh_2020; 29-01-2010 at 09:22.

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

از پستهای شما مشخصه که ارادت خاصی به کاربر مورد بحث داری!!
    دوست عزيز
    لطفا در محدوده خودتون فعاليت كنيد
    به پست هاي كاربران ديگه
    و اينكه اسپم هستند و خاله زنكي و اينها كاري نداشته باشيد

ممنون

13. 8 کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه paymanonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

این ماه من سرویس ECO 2048 را با نامه در اصفهان وبه قیمت 23000 تومن خریدم ( تو لیست سرویس های شاتل ECO 2048 را ننوشته و باید از طریق ارسال فکس و الصاق نامه این سرویس را بگیرید و ضمناً ترافیک رایگان شبانه نداره )
    از همون روز اول که از این شاتل سرویس گرفتم باهاش مشکل داشتم. اما دیگه امروز شورشو در آوردن:
    من سرعت دانلودم روز اول خوب بود و به 256 kb/s هم رسید. اما بعد سرعت افت کرد و الان روی 16 هست. نتیجه ی speedtest هم افتضاحه ( 0.12 mb/s ). امروز زنگ زدم پشتیبانی و مشکل رو گفتم، میگن شما از سایت هایی دانلود می کنید که پهنای باند بهتون نمی دن و باید سرعت دانلود را با سایت هایی که پهنای باند بالایی دارن بسنجید!!! ( من از مایکروسافت، اپل و ... دانلود می کردم ) منم گفتم بسیار خوب شما یه سایت بگید که پهنای باند بده. پشتیبانی هم بدون لحظه ای تامل گفت از سایت mozilla دانلود کنید و در کمال تعجب سرعت روی 250 بود. منم سریع گفتم این احتمالاً به خاطر cache server شماست و جوابی که شنیدم این بود که cahce server ممنوعه (؟!) و این تفاوت سرعت به خاطر شلوغی سرور سایت مایکروسافت و اپل و... است ( در همون لحظه دوستم که از صبانت 512استفاده می کرد داشت با سرعت 60 از مایکروسافت دانلود می کرد ) پشتیبانی ضمن اظهار بی اطلاعی از این موضوع که چرا الان مایکروسافت برای صبانت خلوته برا شاتل شلوغه گفت امروزو تحمل بفرمایید، اگر حل نشد فردا تماس بگیرید. ( و فکر نمی کنم حدس زدن این که فردا پشتیبانی به من چه جوابی می ده کار سختی باشه )
    یعنی اکو 1024 هم میشه گرفت؟

دانلود دیشب من مثل 2-3 شب گزشته 1200 مگ بود!!

برای من مشکل فکر میکنم حل شده باشه.

آخر فروم باز ashkan_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

سیستم من داره آتیش میگیره .... سرعت در حد فضا .... مثل آرامش قبل از طوفانه .... از 5 شنبه صبح تا الان 10 گیگ دانلود کردم ... خدا کنه همینطوری بمونه ....

عجب چشم شوری دارم ... الان شده 70
    Last edited by ashkan_mc; 29-01-2010 at 10:22.

16. 2 کاربر از ashkan_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •