تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1584 از 1635 اولاول ... 584108414841534157415801581158215831584158515861587158815941634 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,831 به 15,840 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

از سوپر زوما سونی بهتره یا کنون ؟ این دوتا فقطSony Cyber Shot DSC HX300 و Canon Powershot SX50 HS

از لحاظ کیفیت عکس و فیلم درحالت عادی و در حالت زوم تو نهایت زوم چی و شارپ بودن و نویزو لرزشگیر و عکاسی در نور کم و کیفیت صدای بهتر در فیلم برداری و امکانات دیگه

و نرم افزار پردازش عکس و فیلم شون کدوم برتری داره
    Last edited by poyyesh; 05-04-2014 at 20:37.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    وقت همگی بخیر
    دوستان بین FUJI HS25 EXR و کانن s110 و FUJIFILM XF1
    کدوم کارش درسته؟؟در نور کم وبخصوص داخل اتاق کدوم عکس کم نویز میده؟؟
    کیفیت عکس وفیلم
    Last edited by bahram.; 07-04-2014 at 08:23.

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان با تجربه یه دوربین ارزون قیمت به من معرفی کنید مخم ترکید بین این همه مدل! بیشتر عکس واسم مهمه. اینکه تو همه شرایط یه عکس درست حسابی واسم بندازه. زووم و باتری و قیافه و ... اهمیتی واسم نداره مگه اینکه غیر قابل تحمل باشه. بودجه امم کمه. تا نهایتا 350 و مسلما بیشتر نمیشه بودجه ام!
    حد امکان کانن باشه. راستش با عکساش بیشتر حال میکنم و تو قیمت مساوی اغلب دیدم عکساش بهتره ولی اگه واقعا مدل بهتری سراغ دارید چرا که نه.
    فعلا مدلهای A2600 , A2500 رو مدنظرم هست. کیفیت عکس ( و فیلم برداری هم تا حدی مهمه واسم) این دو مدل تا چه حد متفاوته؟
    Last edited by zanyar.sew; 06-04-2014 at 01:02.

پروفشنال fade2amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    In My F**King Hell

پيش فرض

درود

خیلی خیلی ممنون از استاد عزیز naamre که منو شرمنده کردن واقعا. حقیقت از ایشون تو پخ سوالی داشتم مبنی بر انتخاب تو رنج 500 و 1200 که ایشون انقد مبسوط جواب داد که دلم نیومد اینجا نقلش نکنم :

سلام سال نو شما هم مبارک

دوست من اگر سوال خودتون رو تو فروم مطرح می کردید من در حد توان و دانسته هام جواب می دادم قطعا در لول استادی نیستم شما لطف دارید مزیت دیگه اش این بود که می شد از تجربیات دوستان دیگه هم استفاده کنیم. به هر حال باید بگم نوع دوربینی که انتخاب می کنید کاملا بستگی به نیازهای شما داره و سلیقه ی شما اگر به دنبال کیفیت عکس هستید اولین توصیه من اینه دور دوربینهای سو پر زوم خط بکشید مگر عکاسی با زوم بالا در اولویت باشه در این صورت هم فراموش نکنید انتخابی که می کنید به بهای از دست دادن بخشی از کیفیت عکس تمام خواهد شد. تو رنج قیمت 500 انتخابهای زیادی نیست تفاوتهایی که بین مدلها هست کمه. عملکرد سری ixus کانن به نظر بهتر می رسه. نمو نه عکسهای این سرد دوربینها رو با بعضی رقبا در 25 , 30 صفحه آخر مقایسه کردم. تو این رده بهترین ع ملکرد مربوط به ixus 255 هست بعدش 230 , 240 در رده سوم این دوربین به خاطر عمر باتری کمتر پیکسل دانسیته ی بیشتر در این رده قرار می گیره.در ضمن من قیمت دوربینها رو قبل از عید دارم فکر می کنم الان کمی تغییر کرده باشه.

وقتی بودجه رو تا 1200 افزایش می دید انتخاب های بیشتری خواهید داشت ولی اول باید مشخص کنید خواسته شما چیه. چون کامپکتهای گرون قیمت و اس ال آر های ارزون قیمت در این رنج قیمت قرار می گیرن. برای مثال s110 کانن با 740 , 750 تومان p330 نیکون با 850 تومان x10 فوجی و g15 کانن بین 1 تا 1200 از سری دوربینهای کامپکت هستن. علت اینکه از s110 و p330 هم اسم بردم این بود که عمده تفاوت این دوربینها با دو دوربین دیگه بیشتر به لحاظ امکانات اضافه شده به دوربین هست و شاید اختلاف کیفیت عکس به 5 در صد نرسه. اما کانن 1100d و d3100 نیکون هم که اس ال آر هستن گزینه های دیگه ای هستن خوب اختلاف کیفیت عکسهای این دوربینها مخصوصا در ایزوی بالا و شرایط نور کم از کامپکتها یه سر و گر دن بالا تره اگر هم بتونید قیمت رو به 1350 افزایش بدید گزینه ی نیکون d3200 هم هست با 24 مگاپیکسل رزلوشن که وسوسه کنندست.
    Last edited by fade2amin; 06-04-2014 at 07:26.

5. 5 کاربر از fade2amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    وقت همگی بخیر
    کیفیت عکس و فیلم
    up........

داره خودمونی میشه The Stig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام من به اندازه فیل از عکاسی نمی فهمم ولی میخوام یه دوربین بگیرم برای عکاسی کاملا معمولی برای عکس دور همی و مهمونی و کوه و دشت و بیابون..به نظر شما چی بگیرم؟
    Canon Powershot A1400 خوبه؟ اصلا لازمه دوربین بگیرم ؟چون میخوام یه گوشی SII plus هم بگیرم

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

از سوپر زوما سونی بهتره یا کنون ؟ این دوتا فقطSony Cyber Shot DSC HX300 و Canon Powershot SX50 HS

از لحاظ کیفیت عکس و فیلم درحالت عادی و در حالت زوم تو نهایت زوم چی و شارپ بودن و نویزو لرزشگیر و عکاسی در نور کم و کیفیت صدای بهتر در فیلم برداری و امکانات دیگه

و نرم افزار پردازش عکس و فیلم شون کدوم برتری داره
    رزلوشن سونی بیشتره همراه با لنز واید تر
    اما اگه در یک رنج قضاوت کنیم کنن انتخاب میشه چون قیمتشن مناسبتره .اما تو کیفیت عکاسی تفاوت خیلی زیادی مشاهده نمیشه.فقط سونی رزلوشن بیشتری داره میشه عکس گرفته شده رو بیشتر زوم کرد و جزئیات رو دید
    تو این مواردی هم که گفتید تقریبا نزدیک به هم هستن مثله یه دو سه درصد سونی hx300 بهتر از کنن sx50 عمل میکنه
    اما به یاد داشته باشید که اگه واقعا نیاز به زوم بالا ندارید از خریدن همچین دوربینهایی صرفنظر کنید.بجاش میشه canon 1100 یا مدل های دیگه ای خرید
    سلام
    وقت همگی بخیر
    کیفیت عکس وفیلم
    کلاس های متفاوتی رو انتخاب کردید.در کل
    Fujifilm XF1 کیفیت بهتری خواهد داشت
    دوستان با تجربه یه دوربین ارزون قیمت به من معرفی کنید مخم ترکید بین این همه مدل! بیشتر عکس واسم مهمه. اینکه تو همه شرایط یه عکس درست حسابی واسم بندازه. زووم و باتری و قیافه و ... اهمیتی واسم نداره مگه اینکه غیر قابل تحمل باشه. بودجه امم کمه. تا نهایتا 350 و مسلما بیشتر نمیشه بودجه ام!
    حد امکان کانن باشه. راستش با عکساش بیشتر حال میکنم و تو قیمت مساوی اغلب دیدم عکساش بهتره ولی اگه واقعا مدل بهتری سراغ دارید چرا که نه.
    فعلا مدلهای A2600 , A2500 رو مدنظرم هست. کیفیت عکس ( و فیلم برداری هم تا حدی مهمه واسم) این دو مدل تا چه حد متفاوته؟
    a2600 اما میتونید با کمی افزایش بودجه به Canon Powershot A4050 IS هم فکر کنید .عملکردش از دو دوربین دیگه بهتره
    سلام من به اندازه فیل از عکاسی نمی فهمم ولی میخوام یه دوربین بگیرم برای عکاسی کاملا معمولی برای عکس دور همی و مهمونی و کوه و دشت و بیابون..به نظر شما چی بگیرم؟
    Canon Powershot A1400 خوبه؟ اصلا لازمه دوربین بگیرم ؟چون میخوام یه گوشی SII plus هم بگیرم
    این به خودتون بستگی داره که گوشی بخرید یا دوربین .اصلا چه ربطی به هم دارن این دوتا؟
    A1400 هم دوربین خوبیه نسبت به قیمتش

9. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه The Stig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این به خودتون بستگی داره که گوشی بخرید یا دوربین .اصلا چه ربطی به هم دارن این دوتا؟
    A1400 هم دوربین خوبیه نسبت به قیمتش[/QUOTE]
    ربط دارن اگر دوربین گوشی به انرازه کافی خوب باشه دیگه دوربین نمی خوام

پروفشنال rouzbeh_ziafati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من یه دوربین w690 سونی دارم
    در جاهایی که پر نور نیست کیفیت عکس مناسب نیست ، آیا لنز این دوربین قابلیت ارتقا دارد؟ و اگر دارد گذاشتن لنز بهتر تاثیری در بهتر شدن عکس ها دارد؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلام به همه
    دوستان تا 500 تومن دوربین عکسای واسه مصارف روزمره چی پیشنهاد میفرمایید.
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •