تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1583 از 1783 اولاول ... 5831083148315331573157915801581158215831584158515861587159316331683 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,821 به 15,830 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

اگه نباشه جاش خالی می مونه djmoslemok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان جالب شد من الان با نمایندگی قزوین تماس داشتم که گفتش تو طرح 60 گیگ تو شبانه بعد از 70 درصد حجم ماهیانه یعنی 3.5 گیگ دانلود سرعت محدود میشه و یه حدی محدود میشه که دیگه امکان دانلود وجود نخواهد داشت.
    بعد بهش میگم که تو سایت زدید از 1024 یعنی رسیو 128 کیلوبایت پایینتر نمیاد و من با تهرانم تماس داشتم همینو گفتن که ایشون فرمودن بنده دارم حقیقتو به شما میگم و همین هست
    این یعنی چی ؟
    دوستانی که این سرویسو گرفتند و حجم مشخص شدرو رد کردند سرعتشون تا چه حد واقعا پایین اومده >؟
    از قزوین کسی این سرویسو داره ؟

پروفشنال fade2amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    In My F**King Hell

پيش فرض

دوستان حدود 10 روز جشنواره 60 گیگ و من گرفتم بعد ازاینکه 70 درصد حجم روزانه رو تو شبانه استفاده کردی و محدود شد سرعت متوسط 200 تا 250 هستش البته حداقل ندیدم از 128 پایین تر بیاد به نظرم سرویس خوبی اومد اگر هم از حجم 5 گیگ ماهیانت تموم کردی باید حجم 1 یا نیم گیگ بگیری تا ماه و تموم کنی اگر هم اضافه اومد بصورت تجمعی میره رو ماه بعد
    درود. عزیز شما کدوم شهری ؟
    ضمنا این شرایطو که گفتی من برام خوبه. همون 1.5-2 گیگ با محدود شدن شبی بهم دانلود بده بسه . احتمالا منم تا چند روز دیگه بخرم این 60 گیگ یکسالشو

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود. عزیز شما کدوم شهری ؟
    ضمنا این شرایطو که گفتی من برام خوبه. همون 1.5-2 گیگ با محدود شدن شبی بهم دانلود بده بسه . احتمالا منم تا چند روز دیگه بخرم این 60 گیگ یکسالشو
    درود من قزوین ساکن هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه icao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان جالب شد من الان با نمایندگی قزوین تماس داشتم که گفتش تو طرح 60 گیگ تو شبانه بعد از 70 درصد حجم ماهیانه یعنی 3.5 گیگ دانلود سرعت محدود میشه و یه حدی محدود میشه که دیگه امکان دانلود وجود نخواهد داشت.
    بعد بهش میگم که تو سایت زدید از 1024 یعنی رسیو 128 کیلوبایت پایینتر نمیاد و من با تهرانم تماس داشتم همینو گفتن که ایشون فرمودن بنده دارم حقیقتو به شما میگم و همین هست
    این یعنی چی ؟
    دوستانی که این سرویسو گرفتند و حجم مشخص شدرو رد کردند سرعتشون تا چه حد واقعا پایین اومده >؟
    از قزوین کسی این سرویسو داره ؟

وقتی تو پنل کاربری میخوایی سرویس 60 گیگ رو بگیری، نوشته سرعت تعهد شده 128 کیلوبیت، که میشه 16 کیلو بایت "
    طبیعه وقتی کاربرای بیشتری اضافه میشن، پهنای باندشون کم میشه و بعد از یکی دو ماه میشه مثل همه سرویس دهنده هایی که با جشنواره تعداد کاربراشونو بردن بالا، بعد دیگه پهنای باند کم میاد و وقتی میگی چرا سرعت دانلودم اینقدر اومده پایین، میگن تعهد ما 128 کیلوبیته

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

وقتی تو پنل کاربری میخوایی سرویس 60 گیگ رو بگیری، نوشته سرعت تعهد شده 128 کیلوبیت، که میشه 16 کیلو بایت "
    طبیعه وقتی کاربرای بیشتری اضافه میشن، پهنای باندشون کم میشه و بعد از یکی دو ماه میشه مثل همه سرویس دهنده هایی که با جشنواره تعداد کاربراشونو بردن بالا، بعد دیگه پهنای باند کم میاد و وقتی میگی چرا سرعت دانلودم اینقدر اومده پایین، میگن تعهد ما 128 کیلوبیته
    پس بدرد نمیخوره
    من یکساله قرارداد مخابرات داشتم خداییش همیشه سرعت ثابت بود و شب و روز تغییری نمیکرد و هر شب حداقل 5 گیگ دان میشد با سرویس دومگ
    الانم جشنوارش هست فقط یکم گرونه و مجبوری 6 ماهه یا یکساله ببندی تا شبانه داشته باشی و حجم سرویس فقط 8 گیگ با قیمت 33 تومن برای هر ماه

پروفشنال fade2amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    In My F**King Hell

پيش فرض

اون تعهده . یعنی اینکه حتما نباید 16 مگ براتئن وصل بشه بسته به بستر مخابراتی و پهنای باند داره. ولی دیگه اونطور نیست گه 1مگ ببندن !
    حداقل شما روی 8 مگ حساب کن. منم احتمالا همین جشنوارش ثبت نام میکنم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه icao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اون تعهده . یعنی اینکه حتما نباید 16 مگ براتئن وصل بشه بسته به بستر مخابراتی و پهنای باند داره. ولی دیگه اونطور نیست گه 1مگ ببندن !
    حداقل شما روی 8 مگ حساب کن. منم احتمالا همین جشنوارش ثبت نام میکنم .

صبانت اصلا تغییر تو پروفایل شما ایجاد نمیکنه، همیشه رو ماکسیمم بسته شده، حتی کاشناساشون دسترسی برای تغییرش رو هم ندارن و با توجه به اس ان آر اتوماتیک تغییر میکنه، مسآله سر برست خطه، وقتی برست شما رو پایین بیارن مثلا رو 128 کیلوبیت اگه خطت روی 16 مگ هم باشه سرعتی که دریافت میکنی 128 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام یه سوال من میخواستم اینترنتم را از ۱۲۸ کیلوبایت به ۱ مگابایت تغییر بدهم ولی این پیام میاد
    مشترک گرامی، مجاز به انتخاب سرويس با سرعت بالاتر از 128 کيلوبيت نمی باشید. لطفا جهت اخذ سرویس مورد نظر با نمایندگی خود هماهنگی لازم را به عمل آورید
    میشه بگید چرا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

ببخشید کدام شرکت از صبانت در ارائه اینترنت بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه kraiof3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام یه سوال من میخواستم اینترنتم را از ۱۲۸ کیلوبایت به ۱ مگابایت تغییر بدهم ولی این پیام میاد
    مشترک گرامی، مجاز به انتخاب سرويس با سرعت بالاتر از 128 کيلوبيت نمی باشید. لطفا جهت اخذ سرویس مورد نظر با نمایندگی خود هماهنگی لازم را به عمل آورید
    میشه بگید چرا
    خو از پنل شماره نمایندگی رو بگیر زنگ بزن بگو چرا:|
    اصن نگو چرا بگو فلان سرویس رو میخوام بعد هزینه میکنی و فعال میکنه سرویس رو

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •