تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1581 از 1635 اولاول ... 581108114811531157115771578157915801581158215831584158515911631 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,801 به 15,810 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان دوربین های المپوس و فوجی فیلم خوبه خیلی ها راضی نیستن میگن معمولی هست. ولی من چون دوربین خیلی قدیمی فوجی فیلم دارم به این برند اعتقاد دارم .
    تو این دو برند چه مدل هایی رو توصیه میکنید؟؟؟
    دوست من این که بگیم کدوم برند خوبه یا نیست کار سختیه الان هر کدوم از برندها محصولاتی با کیفیت و ویژگیهای متفاوتی ارائه می کنند که مصرف کننده با توجه به سلیقه و خواستهاش می تونه انتخاب کنه. برای مثال xz1 المپوس ویژگیهای خیلی خوب و تقریبا منحصر به فردی داشت در زمانی که به بازار عرضه شد ولی همون موقع هم عملکرد ضعیفی در ایزو های بالا داشت اگر بخوایید مقایسه کنید در حال حاضر برند های دیگه محصولاتی رو به بازار دادن که دیگه xz1 در جایگاه قبلی قرار نداره. محصولات المپوس پشتیبانی خوبی ندارن یه زمانی دنبال سری pen بودم که حتی نمایندگی اصلی هم نداشت در ضمن اگر مشکلی پیش بیاد باید دید سوای هزینه اصلا امکان تعمیرش هست یا نه.
    در مورد فوجی باید بگم همیشه یکی از علاقمندان محصولاتش بودم همچنین مصرف کنندهاش چون متفاوت بود از ابتدا با super ccd شروع کرد الان هم exr رو ارائه می کنه ولی هیچ وقت به کسی توصیه نکردم. چون در حالت دیفالت کیفیت عکس متوسط تا نسبتا خوبی داشته و از لحاظ رنگ هم خروجی دوربین کمی فلت بود و اون شادابی عکسهای رقبای خودش رو نداشت. دقت کنید ما در مورد دوربینها کامپکت صحبت می کنیم که عمده مصرف کننده ها افراد مبتدی هستن یا کسانی که دنبال یه پونت اند شوت خوب می گردن پس نظری که می دن بر اساس خروجی در حالت اتو یا تنظیمات پیش فرض خود دوربین هست. قطعا عکاسی raw و پردازش عکس با فتو شاپ براشون سخت یا نا مطلوبه.
    شما باید نوع نیاز خودتون رو مشخص کنید اگر می خوایید از حیات وحش عکس بگیرید. یا عکاسی از پرندگان و حیوانات رو دوست دارید به اجبار باید از کامپکتهاس سوپر زوم استفاده کنید حتی اگر مجبور شید بخشی از کیفیت عکس رو فدا کنید ولی عکاسی در محیط خونه شرایط متفاوت و امکانات دیگه ای می طلبه. در ضمن هزینه مطلوب رو هم در نظر داشته باشید. توی اون رنج قیمت ممکنه مدلی از شرکت a اولین توصیه باشه ولی در رنج قیمت دیگه محصولی از شرکتی دیگه.

2. 3 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال gigi_alex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آپادانا

پيش فرض

سلام
    مي خواستم ببينم دوربين هاي جديد سوني كه با لنز Sony G اومدن به بازار بهترن؟ يا دوربين با لنز كارل زايس؟
    مثلا دو مدل W690 با W730

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من دیروز بلاخره با کلی بدبختی از این جماعت دزد یه دوربین خریدم.جدا از اینکه چقدر گشتم و اینور اونور کردم تا کلاه سرم نذارن انصافا از خریدم راضی ام.
    مدل S110 گرفتم.راضی ام.کیفیت ساخت بدنه که بسیار بالاست+صفحه نمایش خوبی هم داره؛فکر نمیکردم از صفحه نمایشش تا این حد راضی باشم؛لمسش خیلی خوبه+این قابلیت Focus دستی خیلی خیلی به کار میاد+عکاسی تو شرایط نوری کم که واسه من مهم بود فوق العادست.
    از دوستانی که تو خرید کمک کردن تشکر می کنم.

5. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام قیمت رو هم میفرمایید
    باتشکر

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیروز بلاخره با کلی بدبختی از این جماعت دزد یه دوربین خریدم.جدا از اینکه چقدر گشتم و اینور اونور کردم تا کلاه سرم نذارن انصافا از خریدم راضی ام.
    مدل S110 گرفتم.راضی ام.کیفیت ساخت بدنه که بسیار بالاست+صفحه نمایش خوبی هم داره؛فکر نمیکردم از صفحه نمایشش تا این حد راضی باشم؛لمسش خیلی خوبه+این قابلیت Focus دستی خیلی خیلی به کار میاد+عکاسی تو شرایط نوری کم که واسه من مهم بود فوق العادست.
    از دوستانی که تو خرید کمک کردن تشکر می کنم.
    مبارک باشه و به سلامتی و دل خوش ازش استفاده کنید .

8. 2 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bahman-v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

چقد گرفتی؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

745 گرفتم.

11. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام یه دوربین خوب بخرم و امیدوارم بتونم از راهنمایی های شما کمک بگیرم
    من برای رنج حدود 1 تومن بین دو تا دوربین canon s120 و fujifilm XF1 موندم و همینطور برای رنج حدود 600تا 800 تومن هم بین S110 و SX280 HS موندم
    چنتا سوال دارم :
    1- تو هر رنج قیمت بنظرتون کدوم ارزش بیشتری به نسبت پولش داره (از لحاظ کیفیت عکس و فیلم ) ؟
    2- آیا ارزش داره که 300 تا 400 تومن بیشتر بدی و یه S120 به جای S110 بگیری ؟
    3- اگه خودتون بخواهید بین این 4 تا برای خرید اولویت بندی کنید چجوری و از چه لحاظی اولویت بندی می کنید ؟
    من می خوام سعی کنم با حداقل پول یه چیزه خوب بگیرم چون الان بالاترین دوربینی که داریم توی خونه دوربین گوشی XPERIA x10 mini !!! و می خواستم ببینم پیشنهاد شما چیه چون دیگه حسابمو خالی کنم بتونم یه 1 تومنیش رو بخرم ؟
    (اگه لطف کنید و یه مختصر هم برای دلیل جواب های بالا توضیح بدید مثلا چرا می گید کیفیت عکسش بالا تره یا ارزش خرید بیشتری داره .)

دوستان راستی برای من مهم نیست دوربین سوپرزوم باشه یا نه برای من کیفیت عکس و فیلم و امکاناتش مهمه چون مثلا یکی از دوستانم یه دوربین D600 کنون داره که 5 تا اوپتیکال زوم دار کیفیت عکسش عالیه و جاتون خالی من داشتم با دوربین 5 مگاپیکسلیه گوشم (mini) باهاش مسابقه عکاسی می دادم و دبه در می آوردم کیفیت عکس من بالا تره
    (آخه اینا چرا اینقدر گروننننن .........ما هم مثلا جوونیم اما از مدل های برباد رفته ............. هی ی ی ی ی ی )

بخشید دیگه - چی بگم آخه از این قیمت ها .....

ممنون از این فروم خوبتون

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام یه دوربین خوب بخرم و امیدوارم بتونم از راهنمایی های شما کمک بگیرم
    من برای رنج حدود 1 تومن بین دو تا دوربین canon s120 و fujifilm XF1 موندم و همینطور برای رنج حدود 600تا 800 تومن هم بین S110 و SX280 HS موندم
    چنتا سوال دارم :
    1- تو هر رنج قیمت بنظرتون کدوم ارزش بیشتری به نسبت پولش داره (از لحاظ کیفیت عکس و فیلم ) ؟
    2- آیا ارزش داره که 300 تا 400 تومن بیشتر بدی و یه S120 به جای S110 بگیری ؟
    3- اگه خودتون بخواهید بین این 4 تا برای خرید اولویت بندی کنید چجوری و از چه لحاظی اولویت بندی می کنید ؟
    من می خوام سعی کنم با حداقل پول یه چیزه خوب بگیرم چون الان بالاترین دوربینی که داریم توی خونه دوربین گوشی XPERIA x10 mini !!! و می خواستم ببینم پیشنهاد شما چیه چون دیگه حسابمو خالی کنم بتونم یه 1 تومنیش رو بخرم ؟
    (اگه لطف کنید و یه مختصر هم برای دلیل جواب های بالا توضیح بدید مثلا چرا می گید کیفیت عکسش بالا تره یا ارزش خرید بیشتری داره .)

دوستان راستی برای من مهم نیست دوربین سوپرزوم باشه یا نه برای من کیفیت عکس و فیلم و امکاناتش مهمه چون مثلا یکی از دوستانم یه دوربین D600 کنون داره که 5 تا اوپتیکال زوم دار کیفیت عکسش عالیه و جاتون خالی من داشتم با دوربین 5 مگاپیکسلیه گوشم (mini) باهاش مسابقه عکاسی می دادم و دبه در می آوردم کیفیت عکس من بالا تره
    (آخه اینا چرا اینقدر گروننننن .........ما هم مثلا جوونیم اما از مدل های برباد رفته ............. هی ی ی ی ی ی )

بخشید دیگه - چی بگم آخه از این قیمت ها .....

ممنون از این فروم خوبتون
    سلام علیکم
    با صرفه تر رنج قیمت s110 و sx280 است اگر بخواهید مودل هایی دیگری که نام بردید میتونیم slr بخرید!
    در مقایسه از کیفیت عکس s110 و sx280 من s110 رو پیشنهاد میدم چون خاطرم جمع تره و دوستندارم مشکلات دوربین 280sx به شما لطمه برسونه!
    فقط در این بین دوربین sx510 هم هستش که من اگه بودم اونو میگرفتم به خاطر هم قیافه و هم این که عکساش در کل از s110 بهتره!{بخصوص در iso پایین} و اونو میگرفتم!
    از اساتید معذرت میخوام اگر جسارت و فضولی ای شده در حضورشون کردم!
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام علیکم
    با صرفه تر رنج قیمت s110 و sx280 است اگر بخواهید مودل هایی دیگری که نام بردید میتونیم slr بخرید!
    در مقایسه از کیفیت عکس s110 و sx280 من s110 رو پیشنهاد میدم چون خاطرم جمع تره و دوستندارم مشکلات دوربین 280sx به شما لطمه برسونه!
    فقط در این بین دوربین sx510 هم هستش که من اگه بودم اونو میگرفتم به خاطر هم قیافه و هم این که عکساش در کل از s110 بهتره!{بخصوص در iso پایین} و اونو میگرفتم!
    از اساتید معذرت میخوام اگر جسارت و فضولی ای شده در حضورشون کردم!
    موفق باشید
    آقا علی ممنون به خاطر جواب . ولی دوست عزیز من طبق جستوجوی کوچیکی توی مراجع داشتم یکی از بزرگترین فاکتورهایی که توی کیفیت عکس دخیل هست ابعاد سنسوره هست که سنسور s110 از sx510 بزرگتره و همچنین فاکتور بعدی پردازشگر تصویره که برای s110 یه ورژن بالاتره و فاکتور دیگه محدوده دیافراگم هست که برای sx510 از 3.5 تا 5.8 هست و برای s110 از 2 تا 5.9 هست که باعث میشه عکس های s110 در نور کم بخصوص در داخل اتاق که نور لامپ هست بهتر باشه و همچنین فیلم برداری sx510 هم در حالت FHD تا 24fps است که برای s110 تا 30fps است که کیفیت فیلم s110 بهتر هست !!!
    حالا من دقیقا نمی دونم چرا شما می گی کیفیت عکس sx510 از s110 بهتره می شه دلایلش رو بگی ؟؟؟

15. 3 کاربر از aka70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •