تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 158 از 524 اولاول ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,571 به 1,580 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من سه سلول رو بانامهاي روز ، ماه و سال نامگذاري كردم كه توي اونا اعداد روز و ماه و سال رو نوشتم
    حالاتو سلول بعدي اين فرمول رو نوشتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اعداد رو پشت سر هم مياره حالا چي بايد به فرمول اضافه كنم كه اعشار بين تاريخ رو بذاره
    درمورد SORT كردن تاريخ بدست اومده هم اگه ميشه راهنمايي كنين يعني چطور تاريخها رو بصورت كوچيك به بزرگ رديف كرد

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

والله اگه اون فيلد رو Lock كني و بعدش صفحه رو واسه فيلدهاي قفل شده رو Protection قرار بديم ميشه كاري كرد كه سيستم بفهمه كه اين ستون رو نبايد پر كنه اما تو اين حالت هم باز اگه يه همچين فيلدي جزو Auto fill باشه تنها كاري كه سيستم مي كنه پيغام ميده كه نميتونه اين عمل رو انجام بده، يعني ميگه مجددا فيلدهاتون هاتون رو انتخاب كنيد. در حالي كه من دوس دارم اون اون فيلد رو بدون دستكاري ازش رد بشه

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من سه سلول رو بانامهاي روز ، ماه و سال نامگذاري كردم كه توي اونا اعداد روز و ماه و سال رو نوشتم
    حالاتو سلول بعدي اين فرمول رو نوشتم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اعداد رو پشت سر هم مياره حالا چي بايد به فرمول اضافه كنم كه اعشار بين تاريخ رو بذاره
    درمورد SORT كردن تاريخ بدست اومده هم اگه ميشه راهنمايي كنين يعني چطور تاريخها رو بصورت كوچيك به بزرگ رديف كرد
    باهمون علامت & ميتوني "/" رو اضاف كني

همين

براي سورت هم بعيد ميدونم بشه كاريش كرد و جواب بده

4. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

والله اگه اون فيلد رو Lock كني و بعدش صفحه رو واسه فيلدهاي قفل شده رو Protection قرار بديم ميشه كاري كرد كه سيستم بفهمه كه اين ستون رو نبايد پر كنه اما تو اين حالت هم باز اگه يه همچين فيلدي جزو Auto fill باشه تنها كاري كه سيستم مي كنه پيغام ميده كه نميتونه اين عمل رو انجام بده، يعني ميگه مجددا فيلدهاتون هاتون رو انتخاب كنيد. در حالي كه من دوس دارم اون اون فيلد رو بدون دستكاري ازش رد بشه
    دوست عزيز من پاسخ دادم نميشه

شما پاسخ دادي ميشه و بعد هم خودت نقض ميكني حرف خودت رو و ميگي اگه قفل كني خود اكسل گير ميده و ميگه نميشه !!!!!!!!

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

معذرت ميخوام كه بي ادبي كردم قصدم اين نبود

ميدوني چرا اصرار دارم كه ميشه؟

چون تو امتحان ما اومده بود، بعيد مي بينم چيز بي منطقي بوده باشه هر چند كه من راهي براش پيدا نكردم!!!

وگرنه گفته شما متينه جناب

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشيد يه سؤال داشتم خواهش ميکنم به اون پاسخ بدين!

من فرماني ميخوام که بشه در يک صفحه 1000 رکوردي با شناسه کارمند که يک يا چند رکورد متفاوت دارد را در يک خانه جمع ببندد!
    (منظورم تابع سام نيست)!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پاي آن کاج بلند

4

من فرماني ميخوام که بشه در يک صفحه 1000 رکوردي با شناسه کارمند که يک يا چند رکورد متفاوت دارد را در يک خانه جمع ببندد!
    (منظورم تابع سام نيست)!
    اگه منظورتون اینه که 1000 تا کارمند هست و اطلاعات هر کدوم در یک ردیف وجود داره که هر شخصی چند ستون رو شامل می شه در همون ردیف ، فقط کافیه در ستون جمع هر شخص ، ابتدا علامت مساوی گذاشته و ستون اول شخص اول رو انتخاب بعد دکمه ی + را بزنید و همین طور بقیه ی ستون های مربوط به شخص اول را انتخاب کنید و بینشان + بزنید و در آخر علامت = را بزنید ، به این ترتیب اطلاعات هر شخص جمع بسته می شود
    سپس جنوب غربی یا جنوب شرقی (بسته به اینکه اکسل شما از راست به چپ باشد یا چپ به راست) ، سلول جمع نفر اول را گرفته و تا آخر ستون برای نفر هزارم بکشید
    اگه بخواهین که همین ستون رو جمع کنین هم که در انتهای اون از sum استفاده می کنین
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

(منظورم تابع سام نيست)!
    اگه منظورتون اینه که 1000 تا کارمند هست و اطلاعات هر کدوم در یک ردیف وجود داره که هر شخصی چند ستون رو شامل می شه در همون ردیف ، فقط کافیه در ستون جمع هر شخص ، ابتدا علامت مساوی گذاشته و ستون اول شخص اول رو انتخاب بعد دکمه ی + را بزنید و همین طور بقیه ی ستون های مربوط به شخص اول را انتخاب کنید و بینشان + بزنید و در آخر علامت = را بزنید ، به این ترتیب اطلاعات هر شخص جمع بسته می شود
    سپس جنوب غربی یا جنوب شرقی (بسته به اینکه اکسل شما از راست به چپ باشد یا چپ به راست) ، سلول جمع نفر اول را گرفته و تا آخر ستون برای نفر هزارم بکشید
    اگه بخواهین که همین ستون رو جمع کنین هم که در انتهای اون از sum استفاده می کنین
    موفق باشید

من بعيد مي دونم منظور دوستمون اين باشه

در هر صورت اگه پاسخ به دردتون نخورد سوالتون رو با جزئيات و كاملتر مطرح كنيد

داره خودمونی میشه duji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    نا معلوم

پيش فرض

با سلام
    از دوستان خبره کسی هست که بدونه چطور می شه داده های یک فایل اکسل رو در فرم دلخواهمون جایگذاری کنیم؟؟
    مثلا هر سطر از فایل اکسل در یک فرم به طور اتوماتیک جایگذاری بشه و دیگه احتیاجی به وارد کردن تک تک داده ها در جایگاهشون در فرم نباشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    از دوستان خبره کسی هست که بدونه چطور می شه داده های یک فایل اکسل رو در فرم دلخواهمون جایگذاری کنیم؟؟
    مثلا هر سطر از فایل اکسل در یک فرم به طور اتوماتیک جایگذاری بشه و دیگه احتیاجی به وارد کردن تک تک داده ها در جایگاهشون در فرم نباشه
    منظورت رو دقيق و با يك مثال واضح تر توضيح بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •