تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 212 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 2120

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من گوشی ندارم چطوری یه اکانت تلگرام برای کامپیوترم بسازم؟شماره مجازی هم گوشی میخواد...
    سلام
    میتونید از نسخه تحت وب تلگرام برای ثبت نام استفاده کنید و بعد از ثبت نام نسخه ویندوزی رو دانلود و راحت لاگین میکنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای شماره مجازی هم میتونید از این سایت استفاده کنید شماره هاش فقط ریپورت هستند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط رمز دوم رو فعال کنید
    منظورتون گوشی اندرویدی هست یا کلا شماره موبایل در اختیار ندارید ؟ چون اگه گوشیتون اندرویدی نباشه میشه با بلو استک روی پی سی ساین آپ کرد. ولی اگه شماره ندارید و میخواین با شماره مجازی ساین آپ کنید خیلی فکر خوبی نیست. چون اگر میخواید از شماره مجازی رایگان استفاده کنید که اولا بعید میدونم بتونید شماره ای پیدا کنید که قبلا استفاده نشده باشه و ثانیا اصلا امنیت نداره . اگر هم از شماره مجازی غیر رایگان میخواید استفاده کنید خوب پولشو میتونید چند تا سیم کارت بخرید و بلحاظ اقتصادی به صرفه نیست.

بهر حال اگر میخواید بدون گوشی و با شماره مجازی ساین آپ کنید میتونید از نرم افزار bluestacks روی پی سی برای نصب تلگرام استفاده کنید
    وقتی بابت موضوعی اطلاع نداریم بهتره راهنمایی نکنیم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    میتونید از نسخه تحت وب تلگرام برای ثبت نام استفاده کنید و بعد از ثبت نام نسخه ویندوزی رو دانلود و راحت لاگین میکنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برای شماره مجازی هم میتونید از این سایت استفاده کنید شماره هاش فقط ریپورت هستند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط رمز دوم رو فعال کنید

وقتی بابت موضوعی اطلاع نداریم بهتره راهنمایی نکنیم.
    خودم هر سه تا شمارم رو از طریق وب ساین آپ کردم . فکر کنم دارم آلزایمر میگیرم . اصلا یادم نبود

فقط یه سوال . این textnow الان اپلیکیشنش کار میکنه ؟ تا 6 یا 7 ماه پیش وبسایتش باز میشد ولی الان باز نمیشه. میخوام بدونم اپلیکیشنش باز میشه یا اونم رفت پی کارش ؟
    Last edited by ●●●FDR●●●; 16-04-2017 at 19:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

خودم هر سه تا شمارم رو از طریق وب ساین آپ کردم . فکر کنم دارم آلزایمر میگیرم . اصلا یادم نبود

فقط یه سوال . این textnow الان اپلیکیشنش کار میکنه ؟ تا 6 یا 7 ماه پیش وبسایتش باز میشد ولی الان باز نمیشه. میخوام بدونم اپلیکیشنش باز میشه یا اونم رفت پی کارش ؟
    با برنامه‌ش تست نکنید شماره هاش مشکل دارن نمیشه تلگرام ساخت ولی از سایتش مشکلی نیست فقط باید با فیل‌ترشکن وارد بشید

4. این کاربر از The Respina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

امکان مکالمه صوتی تلگرام فیلتر شد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

امکان مکالمه صوتی تلگرام فیلتر شد؟
    ظاهرا با رضایت برادر عزیز پاول دوروف انجام شده . چون بنظر میرسه از سمت سرور تماس صوتی رو غیر فعال کردن =====>
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ●●●FDR●●●; 20-04-2017 at 07:29.

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

کسی میدونه ماهیت این مشکل من چیه ؟

من مدتیه این مشکل رو دارم که وقتی تبلت یا موبایل به حالت sleep یا همون استند بای میرن بعد از 2 دقیقه دیگه پیامهای تلگرام دریافت نمیشن تا اینکه دوباره تبلت یا موبایل رو روشن کنم و تلگرام رو باز کنم. بعدش همه پیامهایی که در این مدت به من فرستاده شده دریافت میشه

لازم به ذکره از طریق وای فای متصل میشم

هم موبایل خودم هم تبلت و هم موبایلهای پدر و مادرم همین مشکل رو دارن و موبایل دوستم رو هم امتحان کردم دیدم وقتی به وای فای خونمون متصل میشه این مشکل رو داره ولی وقتی از اینترنت موبایل (رایتل ) استفاده میکنه پیامها بدون مشکل بهش میرسه

در ضمن توی تنظیمات , وای فای گوشی رو زمانی که در حالت اسلیپ هست روی گزینه روشن گذاشتم. یعنی وقتی میره تو حالت استند بای وای فای گوشی قطع نمیشه

توی تنظیمات تلگرام هم background connection و keep alive service تیک زده شده
    به نظرتون مشکل کجاست ؟
    Last edited by ●●●FDR●●●; 18-04-2017 at 00:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان...

من از طریق پی وی با یکی چت میکردم ، داخل گروه بود و شماره ان شخص رو داشتم و سیو کرده بودم ...حالا بعد مدتی با استفاده از گزینه سرچ در تلگرام دوباره پی ویشو باز کردم که چت کنم باهاش، یهو دیدم شمارش روی پی ویش ظاهر شد، حالا میخوام بدونم ان شخص شماره منو فهمیده یا نه؟
    Last edited by ّfarzad543; 20-04-2017 at 11:51.

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان...

من از طریق پی وی با یکی چت میکردم ، داخل گروه بود و شماره ان شخص رو داشتم و سیو کرده بودم ...حالا بعد مدتی با استفاده از گزینه سرچ در تلگرام دوباره پی ویشو باز کردم که چت کنم باهاش، یهو دیدم شمارش روی پی ویش ظاهر شد، حالا میخوام بدونم ان شخص شماره منو فهمیده یا نه؟
    بله... اون شخص شمارتون رو سیو کرده چون شما شمارش رو داشتید

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان...

شماره هر شخصي رو كه ذخيره كرده باشين
    شمارش داخل پروفايلش مياد
    ممكن او شخص شماره شما رو ذخيره نكرده باشه ولي در هر صورت ميتونه شماره شما رو داخل پروفايل تون ببينه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

لطفا اگر کسی میدونه گره ای از کار ما بگشاید . هیچکس این مشکل رو با وای فای نداره ؟ ====>>> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •