تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 630 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167207257 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من خودم هنوز اون سرعت لازم رو ندارم واسه همین هندسه1 رو 30 زدم فقط 3 تا سوال رو جواب دادم...

ولی تا اونجا که می دونم سرعت عمل ما زمانی بالا می ره که اولا به مباحث تسط کافی داشته باشیم ثانیا سرعت محاسباتمون بالا باشه..

اولیش خیلی مهم تره... یعنی هرچی تسلط بیشتری رو درس داشته باشی زمان کمتری رو برای حل یه سوال صرف می کنی ... وقتی راه حل مسئله رو پیدا کردی دیگه نوبت محاسبات سریع و دقیق فرا می رسه... بهترین راه برای افزایش سرعت در محاسبات حل تست یا تمرین هستش و اینکه اصلا از ماشین حساب استفاده نکنی . مثلا توی حل خیلی از سوالات ما به یه تناسب می رسیم که اگه قوانین حاکم بر تناسب رو بدونیم مثل ترکیب در صورت یا مخرج و غیره ... خیلی می تونه به ما کمک کنه.... یا توان دوم یه سری از اعداد مثل 11 و 12 و 13 و 14 و تا 19 رو حفظ باشی و .........

روش دو خودکار هم می تونه کمک کنه که تو دفتر برنامه ریزی توضیح داده شده....

اگه دوستان راهکار دیگه ای دارن لطفا بگن..

موفق باشید

آخر فروم باز saeed_h1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

با 12 ساعت خوندن واقعا معرکس رتبه و ترازت
    من هفته ی اول 68 ساعتو این هفته هم 62 ساعت درس خوندم اما نمیدونم اندازه چیزی که میخونم نتیجه نمیگیرم
    کارنامم هم مثل خودت میشه اخه نمیتونم کارنامه ی اشتباهمو بزارم که اما فکر کنم تو همین مایه ها بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

منم میخونم ولی سر جلسه بیدقتی زیاد دارم.وقتم کم میارم البته سنجش

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Doe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

[QUOTE=lomon;3218549]سلام

بابا چه عجب!!!! دو نفر پیدا شد کارنامه بذاره!!!!

منم می خواستم بی خیال کارنامه گذاشتن بشم و امروز برای آخرین بار کارنامه بذارم ولی حالا که دیدم بقیه بچه ها هم دست به کار شدن من هم ادامه می دم...

چرا خجالت می کشید؟ چه ترازتون خوب شده چه بد کارنامه خودتون رو بذارید....

من همه کارنامه هام رو گذاشتم بجز یکی چون به کامپیوتر دسترسی نداشتم.... سعی می کنم اون رو هم بذارم...

بعضی ها صبر می کنن که یه تراز خوب بیارن بعد کارنامه بزارن و هر وقت ترازشون بد می شه دیگه......

/QUOTE]
    دلیل کارنامه نذاشتن من تو ایت 2 ازمون اخیر تموم شدن شارج adsl و در نتیجه در امدن پدر واسه یه upload معمولی بود.حالا اون 2 دفعرو هم خواهم گذاشت ایشالا ( دوری از شرک خفی!!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesarebaba2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    2/1 جهان

پيش فرض

سلام.چون با عمومی ها حال نمیکنم و معمولا گند میزنم،درصد هاش رو هم نمیزارم...
    Last edited by pesarebaba2006; 29-11-2008 at 11:25.

6. 2 کاربر از pesarebaba2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

بچه ها من تجربیم و فقطم سنجش شرکت می کنم .قصد دارم از عید برم کانون ولی دو دلم..در ضمن ازمون اول رتبه کشوریم 1000 شد.با برنامه سنجش تا اخر پیش برم یا ....دوستان؟یکی که تجربه توپ داره از کنکور راهنماییم کنه

ببين دوست عزيز به نظر من هيچ فرقي نميكنه كه شما ازمون هاي سنجش شركت ميكنين يا قلم يا هر ازمون ديگه اي چون كنكور ازمايشي فقط براي اينه كه شما تو شرايطي مشابه كنكور قرار بگيرين و هيچ وقت نميشه گفت كه ازمون هاي سنجش يا قلم يا ... به كنكور نزديك تره . مثلا خيلي از دوستان ميگن كه سنجش سوالاي ابكي طرح ميكنه و سوالاش استاندارد نيست به نظر شما اين سوال هاي كنكور ابكي نيست؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من نميتونم در مورد ازمون هاي قلمچي قضاوت كنم چون خودم شركت نكردم ولي در مورد سنجش بايد بگم كه رتبه شما تو سنجش با رتبه كنكور شما حداكثر 1800 تا اختلاف داره (تجربه خودم) مگر اينكه روز كنكور اتفاق خاصي باعث بشه همه چيز رو خراب كنيد (مثل خودم). من و 12 تا از دوستام سال قبل سنجش شركت كرديم و فقط من بودم كه با رتبه 2 رقمي سنجش تو كنكور رتبه 5 رقمي اوردم ولي بقيه دوستام حداكثر همون 1800 تا تفاوت رتبه را داشتند. پس بهتره به جاي اينكه تو ازمون هاي مختلف شركت كنيد تلاش بيشتري بكنيد تا رتبه شما تو هر ازموني كه هستيد بهتر بشه چون شما با خودت رقابت ميكني نه با ديگران . ولي اگر ميخواي واسه كنكور بيشتر هزينه بكني به نظر من بهتره كتاب هاي تست بيشتري بخري (البته نه هر كتابي) چون اينطوري با انواع تست اشنا ميشي و نكته هاي بيشتري ياد ميگيري و براي دوره كتابا هم ميتوني ازشون استفاده بكني در صورتي كه تو كنكور ازمايشي حداكثر 50 تا تست جديد از هر درس رو حل ميكني.در ضمن بايد خيلي بيشتر تلاش كني چون رتبه 1000 تو ازمون اول خوبه ولي عالي نيست . تو ازمون هاي اخر رقابت خيلي سخت ميشه و اگر تلاشت رو بيشتر نكني شايد رتبه 1000 به 10000 تبديل بشه.

به هر حال فرقي نميكنه سنجش يا قلمچي باشي مهم اينه كه هر جا هستي تلاش بكني تا هر روز بهتر از قبل باشي .
    شك و 2دلي رو كنار بزار چون: تلاش هاي ترديد آميز هرگز كسي را به درجات عالي نمي رساند.

ببخشيد اگر پر حرفي كردم
    Last edited by Macushla; 01-12-2008 at 16:58.

8. این کاربر از Macushla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه as3f3h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Skateland

پيش فرض كنكور88

جامعه - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدیرکل شورای گسترش و ارزیابی وزارت بهداشت از تغییرات بومی‌گزینی در رشته‌های علوم‌پزشکی خبر داد و گفت: در کنکور سال آینده بومی‌گزینی رشته‌های علوم‌پزشکی اعمال می‌شود و تعداد رشته‌هایی که بومی‌پذیری در آنها صورت خواهد گرفت، افزایش می‌یابد. دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: تغییرات بومی‌گزینی ادامه دارد و همانند سال گذشته در کنکور سال آینده نیز در هشت رشته‌ای که در سال گذشته بومی‌گزینی انجام گرفته این روند اعمال می‌شود.
    وی یادآور شد: در کنکور سال آینده نیز در صورت فراهم شدن شرایط پذیرش دانشجو در سه تا چهار رشته دیگر نیز به صورت بومی‌گزینی صورت می‌گیرد.
    ضیایی گفت: این رشته‌ها اگر توزیع مناسبی در کشور داشته باشند به صورت بومی در آنها گزینش صورت می‌گیرد اما در صورتی که در همه دانشگاه‌ها موجود نباشند به صورت منطقه‌ای در آنها پذیرش دانشجو صورت خواهد گرفت.
    مدیرکل شورای گسترش و ارزیابی وزارت بهداشت به مهر گفت: وزارت بهداشت سعی می‌کند که در دوره‌های کاردانی همه رشته‌های علوم‌پزشکی به سمت بومی شدن پیش برود اما حذف دوره‌های کاردانی با توجه به نیاز سلامت انجام می‌گیرد چراکه ممکن است هنوز در بخش‌هایی به کاردان‌ها در نظام سلامت نیاز داشته باشیم.
    وی اظهار داشت: دوره‌های کاردانی به شکل بومی‌گزینی به‌گونه‌ای تعریف می‌شوند که دانشگاه‌های علوم‌پزشکی بتوانند برحسب نیاز دانشگاهی در همان منطقه خود و به شکل متمرکز دانشجو جذب کنند تا هم شانس ماندگاری نیروها را افزایش دهند و هم نیاز سلامت منطقه را رفع کنند.
    ضیایی یادآور شد: سال گذشته هشت رشته به شکل بومی در گروه علوم‌پزشکی پذیرش شدند و دلیل آن نیز وجود رشته‌های پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، بهداشت محیط، بهداشت خانواده، مبارزه با بیماری‌ها و فوریت‌های پزشکی در همه دانشگاه‌های علوم‌پزشکی بود.

10. این کاربر از as3f3h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AOM

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesarebaba2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    2/1 جهان

پيش فرض

خوب حالا وقتشه که دوستان عزیز یه کم کمک کنند:
    در مورد یون +Cu (یون مثبت مس با عدد جرمی65 و عدد اتمی 29) چرا گزینه ی زیر درسته؟
    1)آرایش الکترونی آن (ارگون + 3دی 10) است.
    -----------------------------------------------------
    مگه نباید 3دی8 /4اس2 باشد؟
    (سوال 125 شیمی در همین آزمون 2 روز پیش تجربی)

سوال 136 شیمی 2 :
    آرایش الکترونی یون ایکس دوبار مثبت،به تراز 3دی 2 ختم میشود.شماره ی دوره و گروه عنصر ایکس در جدول تناوبی کدام است؟
    من زدم دوره ی چهارم،گروه ششم. ولی مثل اینکه غلط زدم.چرا ؟! جواب چی میشه؟!

پروفشنال only4you_mehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب حالا وقتشه که دوستان عزیز یه کم کمک کنند:
    در مورد یون +Cu (یون مثبت مس با عدد جرمی65 و عدد اتمی 29) چرا گزینه ی زیر درسته؟
    1)آرایش الکترونی آن (ارگون + 3دی 10) است.
    -----------------------------------------------------
    مگه نباید 3دی8 /4اس2 باشد؟
    (سوال 125 شیمی در همین آزمون 2 روز پیش تجربی)
    نه بابا آرايش خود cu كه ميشه آرگون+3دي 10 +4 اس 1
    كه يك الكترون از دست داده و به همون جوابي كه گفتي رسيده
    مس جزو استثنا ها ست كه زير لايه دي در حالت نيمه پر يا پر رو ترجيح ميده :دي

سوال 136 شیمی 2 :
    آرایش الکترونی یون ایکس دوبار مثبت،به تراز 3دی 2 ختم میشود.شماره ی دوره و گروه عنصر ایکس در جدول تناوبی کدام است؟
    من زدم دوره ی چهارم،گروه ششم. ولی مثل اینکه غلط زدم.چرا ؟! جواب چی میشه؟!
    خب اين اتم دو الكترون از دست داده و اين دو الكترون بايد از آخرين لايه خارج شه و چون آخرين لايه اس بوده پس به 3دي 2 +4 اس 2 ختم شده پس به گروه 4 و وره ي 4 تعلق داره :دي

13. این کاربر از only4you_mehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ثبت نام کنکور واسه اونایی که درس افتاده واسه دی دارن و دیپلم نگرفتن چه مدلیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •