تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1565 از 1635 اولاول ... 565106514651515155515611562156315641565156615671568156915751615 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,641 به 15,650 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر شما تا سقف یک میلیون بهترین انتخاب برای مصارف خانوادگی چی میتونه باشه ؟ بدجوری گیر کردم ، هر چی بیشتر سرچ میکنم بیشتر قاطی میکنم .

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فکر کنم دوربین های نو روز در حد همین HX 1 الان حدود 750 تومن باشه ولی من می خواستم زیر 500 تومن هزینه کنم دست دو بگیرم
    یه سوال دیگه کلا خرید دوربین عکاسی دیجیتال چند سال کار کرده عاقلانه هست ؟ مثلا همین دوربین

ممنون
    من خرید دوربین دست دوم رو توصیه نمی کنم اگر چند صفحه آخر رو بخونید بهترین دوربینهای که توی این رنج قیمت هستن معرفی شده. من در ضمن دوربین شبه اس ال آر مثل همین hx1 رو که کیفیت عکس یک کامپکت داره و قیافه و وزن حرفه ای رو توصیه نمی کنم مگر اینکه زوم بالا برای شما الویت داشته باشه مثل عکاسی حیات وحش یا پرندگان. در غیر این صورت برای مصارف خانگی بهتره سراغ دوربینهایی با واید مناسب و دیافراگم باز برید اگر تونستید 700 تا 720 پول دوربین بدید (توجه کنید برای کیف و محافظ نمایشگر و حافظه ی جانبی 40 تا 50 تومن باید بیشتر هزینه کنید) s110 کانن گزینه ی مناسی هست . گفتم صفحات آخر رو مطالعه کنید علت رو متوجه می شید. در غیر این صورت canon sx230,240,260 یا نیکون s9100 یا فوجی فیلم f660exr گزینه های مناسبی هستن. مواظب باشید با توجه به اینکه دنبال دوربین ارزان قیمت هستید به جای دوربین نو دست دوم نخرید

3. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر شما تا سقف یک میلیون بهترین انتخاب برای مصارف خانوادگی چی میتونه باشه ؟ بدجوری گیر کردم ، هر چی بیشتر سرچ میکنم بیشتر قاطی میکنم .
    فکر می کنم مدلهایی که معرفی کردم شما رو دچار سر درگمی کرده اگر کامپکت خوب برای این مصارف می خوایید g15 و بعد از اون 300 تومن ارزون تر می تونید همون s110 رو بخرید.

5. 2 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان کسی نمیتونه با اطمینان بگه مشکل باتری sx280 حل شده یا نه ؟

توی 2-3 تا ریویو دیدم که گفتن با آپدیت فریمور باتریش حدود 57 دقیقه جواب داده ، اما باز مطمئن نیستم !
    بعد اینکه الآن هیچ دید کلی نسبت به عمر باتری دوربینا ندارم . 57 دقیقه عادیه ؟ کمه ؟ زیاده ؟

ارزش داره به جای sx280 مدل sx270 بگیرم ؟

ممنون ....

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من دیشب یه G15 'گرفتم، هال خونمون با 4 تا لامپ کم مصرف داره... با فلاش که عکس می گیرم بدجور تصویر قهوه ای میشه، تنظیماتش چجوریه؟ ممنون می شم کمکم کنید..

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیشب یه G15 'گرفتم، هال خونمون با 4 تا لامپ کم مصرف داره... با فلاش که عکس می گیرم بدجور تصویر قهوه ای میشه، تنظیماتش چجوریه؟ ممنون می شم کمکم کنید..
    لطفا نمونه عکس ریساز شده و exif عکس رو بزارید. برای دونستن exif یا از روی عکس که توی دوربین نمایش داده می شه بخونید یا اینکه توی کامپیوتر روی عکس راست کلیک کرده properties رو انتخاب کنید برید روی تب Details و بعد جزییات رو تو بخش Camera بدید در ضمن مد عکاسی رو هم ذکر کنید یه راه دیگه نصب نرم افزار fast stone که رایگان هم هست بعد عکس رو باهاش باز کنید فو ل اسکرین و کلید i رو فشار بدید تا exif رو نشون بده

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

راستی بین دوربین های 300-350 تومنی، چه دوربینی خوبه؟ می خوام همیشه همراهم باشه...
    Last edited by Pedram_IR; 02-03-2014 at 18:17.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در ضمن مبارک باشه به سلامتی و دل خوش ازش استفاده کنید

11. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان کسی نمیتونه با اطمینان بگه مشکل باتری sx280 حل شده یا نه ؟

توی 2-3 تا ریویو دیدم که گفتن با آپدیت فریمور باتریش حدود 57 دقیقه جواب داده ، اما باز مطمئن نیستم !
    بعد اینکه الآن هیچ دید کلی نسبت به عمر باتری دوربینا ندارم . 57 دقیقه عادیه ؟ کمه ؟ زیاده ؟

ارزش داره به جای sx280 مدل sx270 بگیرم ؟

ممنون ....
    این آپدیت فریم ویر برای SX270 هم امده پس احتمالا این مشکل تو این دوربین هم باشه. اگر سریال دوربین رو چک کنید و 6 مین عدد از سمت چپ 2 یا زیر 2 باشه به آپدیت فریم ویر نیاز داره. می تونید چک کنید یا ورژن فریم ویرش رو تو دوربین چک کنید یا حتی باهاش فیلم بگیرید اگر بیش تر از 5 دقیقه ارور مربوط به باتری رو نداد خوب مشکلی نداره در ضمن با فروشنده هم صحبت کنید که به شرط عدم مشکل فیلم برداری دوربین رو می خرید. تنها تفاوت دو دوربین در WIFI و GPS هست کهSX280 به اونها مجهز شده روشن بودن هر دو باعث کاهش عمر باتری می شه. در ضمن بر اساس استاندارد CIPA عمر باتری رو بر اساس تعداد عکسی که دوربین با باتری فول شارژ می تونه روی مد اتو و شرایط تعریف شده بگیره می سنجن که برای این دو دوربین 220 عکس هست و فکر می کنم این زمان فیلم برداری برای این سری دوربینها طبیعی باشه. به هر حال همراه داشتن باتری یدکی هم خیلی موثره و می تونه استفاده از هر دوربینی رو لذت بخش تر کنه. اینم لینک و روش آپدیت فریم ویر

Last edited by naamre; 02-03-2014 at 17:39.

13. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

لطفا نمونه عکس ریساز شده و exif عکس رو بزارید. برای دونستن exif یا از روی عکس که توی دوربین نمایش داده می شه بخونید یا اینکه توی کامپیوتر روی عکس راست کلیک کرده properties رو انتخاب کنید برید روی تب Details و بعد جزییات رو تو بخش Camera بدید در ضمن مد عکاسی رو هم ذکر کنید یه راه دیگه نصب نرم افزار fast stone که رایگان هم هست بعد عکس رو باهاش باز کنید فو ل اسکرین و کلید i رو فشار بدید تا exif رو نشون بده
    اینم نمونه عکسهایی که خواسته بودید، چرا با فلش اینقدر قهوه ای شده؟

عکس با فلش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم عکس بدون فلش:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •