تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 156 از 630 اولاول ... 56106146152153154155156157158159160166206256 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,551 به 1,560 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

در آغاز فعالیت nicky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا چرا من نمیتونم کارنامه خودم رو بزارم؟!؟!؟!اصلا این دکمه های بالا قابل کلیک کردن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتی خط بعدی هم که میرم ، وقتی ارسال رو میزنم میبینم نرفته خط بعدی.................چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست عزیز باید از صفحه وبت عکس بگیری
    یکی از روش هاش اینکه که از روی صفحه کلید دکمه ی PrtScr print رو بزنی بعد بری تو برنامه ی paint بعد دستور paste بدی که از کلید میانبر ctrl + v استفاده کن بعدش ذخیره و بستن برنامه با اینکار از صفحه وبت یه عکس داری
    از نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop هم میتونی استفاده کنی برای اینکه قسمت مورد نظر از عکست رو جدا کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بچه ها من تجربیم و فقطم سنجش شرکت می کنم .قصد دارم از عید برم کانون ولی دو دلم..در ضمن ازمون اول رتبه کشوریم 1000 شد.با برنامه سنجش تا اخر پیش برم یا ....دوستان؟یکی که تجربه توپ داره از کنکور راهنماییم کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه pesarebaba2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    2/1 جهان

9

ببین دوست عزیز باید از صفحه وبت عکس بگیری
    یکی از روش هاش اینکه که از روی صفحه کلید دکمه ی PrtScr print رو بزنی بعد بری تو برنامه ی paint بعد دستور paste بدی که از کلید میانبر ctrl + v استفاده کن بعدش ذخیره و بستن برنامه با اینکار از صفحه وبت یه عکس داری
    از نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop هم میتونی استفاده کنی برای اینکه قسمت مورد نظر از عکست رو جدا کنی
    عزیزم،بلدم عکس رو آناده کنم.مشکل اینجاست که تمام این گزینه های بالای محل تایپ(پایین صفحه)از کار افتاده و مثلا بولد یا فونت یا شکلک رو اصلا نمیتونم کلیک و انتخاب کنم.و ارور vb editor اون پایین ترین محل اینترنت اکسپلورر نوشته.لطفا راهنمایی بفرمایید.

آخر فروم باز saeed_h1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

ماشاا... همه تركوندين
    انشاا.. تا اخرش همين جوري برين
    lomon جان شما چه كردي؟
    سعيد جان 1 شنبه ساعت 3:30 يادت نره !!!!!!!!!!!!1
    بابا تو جنی ؟!!!!!!!!!! یا پشتیبانمی !!!!!!!!!!!!
    من با پشتیبانم داشتم حرف میزدم گفت ساعت 3:30 روز یک شنبه بیا تو نکنه پشت گوشی بودی رفته بودی مشاوره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

عزيزم من كه بقلت نشسته بودم
    يكي دوتا حركت تاكتيكي انجام دادم ولي حواست نبود
    آخرش هم كه فاضلي جلوت اسممو صدا زد ولي ...
    کدوم طرفم نشسته بودی؟ بابا بیا بهم بگو من که نمیفهمم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهانو میدوستم !

پيش فرض

مال من رو اشتباه صحیح کردن ترازم شده 6700 اما به پشتیبانم گفتم که این اختصاصیاش اکپرا 10 یا 20 درصد اشتباه زده شده گفت بیار تا دوباره بزاریم درست میشه گفتم حدود چقدر میشه ترازم گفت 7400 اما فکر نکنم اینقدر بشه فکر کنم همون 7200 بشه

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

بابا تو جنی ؟!!!!!!!!!! یا پشتیبانمی !!!!!!!!!!!!
    نميدونم!!!
    کدوم طرفم نشسته بودی؟ بابا بیا بهم بگو من که نمیفهمم
    سمت راست و كنج ديوار ! شلوار مشكي و پيرهن چهار خونه و عينك ميزنم و يه كيف دستمه و ....
    بازم بگم ؟

در آغاز فعالیت nicky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

عزیزم،بلدم عکس رو آناده کنم.مشکل اینجاست که تمام این گزینه های بالای محل تایپ(پایین صفحه)از کار افتاده و مثلا بولد یا فونت یا شکلک رو اصلا نمیتونم کلیک و انتخاب کنم.و ارور vb editor اون پایین ترین محل اینترنت اکسپلورر نوشته.لطفا راهنمایی بفرمایید.
    مشکل از مرورگرته
    از اپرا یا هر مرورگر دیگه ای جز IE استفاده کنی بهتره
    وگرنه یا باید دوباره نصب کنی یا یه بار ctrl + F5 بزن ببین درست میشه یا نه

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

بابا چه عجب!!!! دو نفر پیدا شد کارنامه بذاره!!!!

منم می خواستم بی خیال کارنامه گذاشتن بشم و امروز برای آخرین بار کارنامه بذارم ولی حالا که دیدم بقیه بچه ها هم دست به کار شدن من هم ادامه می دم...

چرا خجالت می کشید؟ چه ترازتون خوب شده چه بد کارنامه خودتون رو بذارید....

من همه کارنامه هام رو گذاشتم بجز یکی چون به کامپیوتر دسترسی نداشتم.... سعی می کنم اون رو هم بذارم...

بعضی ها صبر می کنن که یه تراز خوب بیارن بعد کارنامه بزارن و هر وقت ترازشون بد می شه دیگه......

بچه ها منظور از کارنامه گذاشتن پز دادن نیست... اگه بد امتحان دادید دنبال علتش باشد و بیاید اینجا مطرح کنید شاید جواب بگیرید و با پشتیبانتون حتما صحبت کنید و تو جلسه بررسی کارنامه حتما شرکت کنید و نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنید تا بتونید اقدام لازم رو انجام بدید......

سهیل جان اینم دسته گل بنده...!!

سهیل عزیز شما هم به خودت بجنب... یه کم فشار بیار حتما نتیجه می گیری...
    اون بچه هایی که زمینه داشتن یعنی سال سوم و دوم خوب درس خوندن الان تو پیش دانشگاهی هم دارن خوب نتیجه می گیرن و اون بچه هایی که فارغ التحصیل هستن مثل من و شما اونها هم یه جور دیگه زمینه دارن چون همه درس ها رو یه بار خوندن واسه کنکور 87 ولی خوب به دلایلی نتیجه دلخواه رو نگرفتن.... من خودم تو کل هفته اول 24 ساعت درس خوندم و تو این هفته آخر همونطور که دیروز بهت گفتم در کل 12 ساعت درس خوندم و فکر کنم تو هم عملکردت خیلی از من بهتر نبوده تو این دوهفته.....پس بیا نگذاریم کار از کار بگذره و تازه تو فروردین و اردیبهشت به خودمون بیاییم ببینیم که ای داد بیداد.....
    البته من نمی دونم تو سطح توقعت از آزمون ها چقدره و اصلا به چه رشته و دانشگاهی فکر می کنی شاید در همین حد که داری پیش میری برات رضایت بخشه...
    ((سهیل جان چون دوستت دارم این حرفا رو بهت گفتم یه وقت ناراحت نشی))

موفق باشید

10. 2 کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

سهیل عزیز شما هم به خودت بجنب... یه کم فشار بیار حتما نتیجه می گیری...
    اون بچه هایی که زمینه داشتن یعنی سال سوم و دوم خوب درس خوندن الان تو پیش دانشگاهی هم دارن خوب نتیجه می گیرن و اون بچه هایی که فارغ التحصیل هستن مثل من و شما اونها هم یه جور دیگه زمینه دارن چون همه درس ها رو یه بار خوندن واسه کنکور 87 ولی خوب به دلایلی نتیجه دلخواه رو نگرفتن.... من خودم تو کل هفته اول 24 ساعت درس خوندم و تو این هفته آخر همونطور که دیروز بهت گفتم در کل 12 ساعت درس خوندم و فکر کنم تو هم عملکردت خیلی از من بهتر نبوده تو این دوهفته.....پس بیا نگذاریم کار از کار بگذره و تازه تو فروردین و اردیبهشت به خودمون بیاییم ببینیم که ای داد بیداد.....
    البته من نمی دونم تو سطح توقعت از آزمون ها چقدره و اصلا به چه رشته و دانشگاهی فکر می کنی شاید در همین حد که داری پیش میری برات رضایت بخشه...
    ((سهیل جان چون دوستت دارم این حرفا رو بهت گفتم یه وقت ناراحت نشی))

موفق باشید
    قربونت lomon جان و مرسي از لطفت!!
    من تو اين 2 هفته اصلا در حد يه فارغ از تحصيل ! نخوندم و خوب نتيجشم نگرفتم (( به راحتي نرسد هر ان كه زحمتي نكشد )) و من به شما تبريك ميگم كه با ساعت مطالعه كم اين ترازو آوردين آفرين !
    به اميد خدا ميخوام از فردا استارت جدي بزنم و انشاا... به اون نتيجه اي كه ميخوام برسم
    اميدوارم شما و تمام دوستان گل كه تلاش ميكنن به اون چيزي كه حقشونه برسن
    راستي يه سوال : با اين درصدهايي كه اوردين بايد سرعتتون بالا باشه چه جوري به اين سرعت رسيدين (( يكي از چيزهايي كه تو كنكور 87 به من ضربه زد همين بود)) ميشه منو راهنمايي كني؟ (( اگر كسي ديگه اي هم ميتونه ممنون ميشم))
    بازم ممنون!!
    به اميد ديدار !! پيش به سوي آزمون بعد....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •