تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 155 از 753 اولاول ... 55105145151152153154155156157158159165205255655 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,541 به 1,550 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوست عزیز همونطور که گفتم نویز آچلود شما بالاست و چون تو چروفایل صبانت برای 6 مگ آچلود 750 تعیرف شده وقتی میزاطن روی 6 مگ خط شما قطع و وصل خواهد شد

شما با یه مودم دیگه هم تست کن ببین ایراد حل میشه ؟ یا یه کار دیگه هم میتونید بکنید اینه که ADSL modolation رو بذارید روی +ADSL2
    با این کار احتمال زیاد نویز شما کمتر خواهد شد
    با تشکر چند تا سوال داشتم.اول اینکه چطور میشه یک شبه نویز آپلود من زیاد بشه.آخه تا دیشب بدون قطعی روی 6مگ بودم.دوم اینکه کلا پشتیبانی صبانت میتونه این مشکل منو حل کنه یا نه دست مخابرات است؟و سوم هم اینکه برای اینکه برم روی adsl2 باید به پشتیبانی بگم یا خودم از توی کانفیگ مودم میتونم انجام بدم؟(امکان داره پشتیبانی بگه نمیشه بری روی adsl2 یا مثلا امکاناتش رو نداریم؟) ببخشید سوال چهارم.آپلود 750 تعریف شده یعنی چی؟به خدا شرمندتم اینقدر سوال پرسیدم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

با تشکر چند تا سوال داشتم.اول اینکه چطور میشه یک شبه نویز آپلود من زیاد بشه.آخه تا دیشب بدون قطعی روی 6مگ بودم.دوم اینکه کلا پشتیبانی صبانت میتونه این مشکل منو حل کنه یا نه دست مخابرات است؟و سوم هم اینکه برای اینکه برم روی adsl2 باید به پشتیبانی بگم یا خودم از توی کانفیگ مودم میتونم انجام بدم؟(امکان داره پشتیبانی بگه نمیشه بری روی adsl2 یا مثلا امکاناتش رو نداریم؟) ببخشید سوال چهارم.آپلود 750 تعریف شده یعنی چی؟به خدا شرمندتم اینقدر سوال پرسیدم.
    این اعدادی که به صورت تصادفی بالا رفتن ممکنه به خاطر مرکز مخابرات یا تجهیزاتی که شرکت شما توی اون مرکز داره باشه که باعث خرابی شد.ممکنه خوب بشه اگر هم که باعث خرابی شده که سریع حل میشه.سرعت آپلود شما 75 هست یعنی 70 تا 75 دوست عزیز.شما خودت میتونی مدولاسیون رو بیاری روی ADSL2

3. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

این اعدادی که به صورت تصادفی بالا رفتن ممکنه به خاطر مرکز مخابرات یا تجهیزاتی که شرکت شما توی اون مرکز داره باشه که باعث خرابی شد.ممکنه خوب بشه اگر هم که باعث خرابی شده که سریع حل میشه.سرعت آپلود شما 75 هست یعنی 70 تا 75 دوست عزیز.شما خودت میتونی مدولاسیون رو بیاری روی ADSL2
    خوب دوست من چطوری بیام روی adsl2?اگه میشه لینک آموزشش را بذارید.بعدشم نظر شما در اینباره چی که چرا یک شبه نویز آپلود من بالا رفته؟و آیا به نظر شما من که 17 روز بدون مشکل پهنای باندم روی 6 مگ بوده چرا الان پشتیبانی میگه که به علت نویز نمیتونه پهنای باندم روی 6مگ بذاره(گفتم تا همین دیشب روی 6 مگ بود بدون قطعی)آیا خط من برای داشتن این پهنای باند(با توجه به تصاویر صفحه قبل)ضعیف است؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

خوب دوست من چطوری بیام روی adsl2?اگه میشه لینک آموزشش را بذارید.بعدشم نظر شما در اینباره چی که چرا یک شبه نویز آپلود من بالا رفته؟و آیا به نظر شما من که 17 روز بدون مشکل پهنای باندم روی 6 مگ بوده چرا الان پشتیبانی میگه که به علت نویز نمیتونه پهنای باندم روی 6مگ بذاره(گفتم تا همین دیشب روی 6 مگ بود بدون قطعی)آیا خط من برای داشتن این پهنای باند(با توجه به تصاویر صفحه قبل)ضعیف است؟
    ممکنه که از مرکز مخابراتیتون باشه.چون از این مشکلها داشتن کاربرا ها از دم در تست بگیر یین همین اوضاع هست یا نه اگه هست پس شک نکن که از مخابرات هست که خوب غیر قابل پیگیری
      محتوای مخفی: ------------------ 

در ضمن مودم های وایلرس یه خورده باید دنبال این تنظیمات بیشتر بگردی.

6. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من داخل کانفیگ مودمم
    Attenuation و ُSNR نمیتونم پیدا کنم..فقط upstream و downstream رو داره که واقعا افتضاح هست
    2mb محدود پارس آنلاین
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

داره خودمونی میشه rama00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خط شما که اصلا 2 مگ نیس!!!
    روی 1 مگ بسته شده
    زنگ بزنید تا ببرن بالاتر !!! اینجوری داره سرتون کلاه میره !!!
    وضعیت خطتم خوبه !! و فکر کنم تا 6-8 مگ رو ساپورت کنه
    الان زنگ زدم 2020 گفتم من 2 مگ ثبت نام کردم ولی مودمم میگه که شما روی 1 مگ بستید خطمو ... گفتند که نه مشکلی نداره اینجا روی 2 مگ بسته شده !! چیکار کنم؟؟؟
    Last edited by rama00; 27-01-2014 at 22:12. دليل: غلط املایی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوستان من داخل کانفیگ مودمم
    Attenuation و ُSNR نمیتونم پیدا کنم..فقط upstream و downstream رو داره که واقعا افتضاح هست
    2mb محدود پارس آنلاین
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    خوب باید قسمتی باشه که نشون بده
    الان زنگ زدم 2020 گفتم من 2 مگ ثبت نام کردم ولی مودمم میگه که شما روی 1 مگ بستید خطمو ... گفتند که نه مشکلی نداره اینجا روی 2 مگ بسته شده !! چیکار کنم؟؟؟
    مهم نیست که شما 2 مگ ثبتنام کرده اید یا نه مهم اینکه مخابرات پهنای باند کم اورده و ناچار به این کار هست تو تمام استان ها هم همین اتفاق افتاده.نه هر چریز که مودم نمایش میده همون پهنای باند خطت هست.سرعت دانلودتون به 250 میرسه؟

10. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

خوب باید قسمتی باشه که نشون بده

مهم نیست که شما 2 مگ ثبتنام کرده اید یا نه مهم اینکه مخابرات پهنای باند کم اورده و ناچار به این کار هست تو تمام استان ها هم همین اتفاق افتاده.نه هر چریز که مودم نمایش میده همون پهنای باند خطت هست.سرعت دانلودتون به 250 میرسه؟
    چرا دیگه حسین ؟؟
    وقتی تو مودم رو 1 مگ بسته شده چطور میشه که سرعت بالای 1 مگ باشه ؟؟؟

12. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rama00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نه بابا سرعت 250 کجا بود بین 90 تا 120 در نوسانه هیچ وقت بیشتر از 120 ندیدم !
    2 هفته پیش ثبت نام کردم طرح کمپین بود مودم رایگان میدادند بعد از چند روز از سرعتش ناراضی بودم خواستم خط رو تخلیه کنم گفتن 120 هزار تومان جریمه میشی به خاطر مودم !! الان با این حساب بهونه دستمه دیگه که برم خط رو برام تخلیه کنن درسته ؟

14. این کاربر از rama00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

چرا دیگه حسین ؟؟
    وقتی تو مودم رو 1 مگ بسته شده چطور میشه که سرعت بالای 1 مگ باشه ؟؟؟
    آخه من ندیدم عکس مودم .
    گفتم که سرعتش رو چند میچرخه که مشخص بشه رو چندبستن براش برای این گفتم تا 250 میره یا نه.چون 2020 گفته 2 مگ
    الانم نمیدونم چی نوشتم.حواس ندارم نمرات امتحان اومده خودتم که میدونی

نه بابا سرعت 250 کجا بود بین 90 تا 120 در نوسانه هیچ وقت بیشتر از 120 ندیدم !
    2 هفته پیش ثبت نام کردم طرح کمپین بود مودم رایگان میدادند بعد از چند روز از سرعتش ناراضی بودم خواستم خط رو تخلیه کنم گفتن 120 هزار تومان جریمه میشی به خاطر مودم !! الان با این حساب بهونه دستمه دیگه که برم خط رو برام تخلیه کنن درسته ؟
    ببین دوست عزیز شما سرویس 2048 مگابیت با ضریب اشتراک 1/8 فرم رو امضا کردید یعنی سرعت شما باید 256 کیلوبایت باشه بعدش همین سرعت رو با ضریب اشتراک در نظر بگیر.پس اگر هم تا سرعت 32 بهتون بدن البته با ضریب اشتراک قانونیه اگر هم ضریب اشترک مطرح نشده بود شما میتونید شکایت کنید که البته نامحدود ها ضریب اشتراک دارن و شما چون حجمی دارین مشکلی ندارین.
    خوب میتونید برید ولی هزینه مودم رو ازتون میگیرن چون بهتون رایگان دادن و شما نمیتونی بزنی زیر قرارداد حتما تو قرارداد ذکر شده که جریمه مودم رو بدید.
    2048 کیلوبیت/8 که تبدیل به کیلوبایت=256 کیلوبایت
    256 کیلوبایت/8ضریب اشتراک=32کیلوبایت
    البته شرکتها رو نامحدود 1.8 زیاد تحت فشار قرار نمیدن مشترک رو این برای مواقعی هست که شرکتی به مشکل بر میخوره مشترک نتونه کاری بکنه.االن مخابرات مازندران سرویس 128 نامحدود رو سرعتش داره میده 8 حتی 5 ولی تا 2 نرسیده نمیتونیم پیگیری .
    ولی بیشتر شرکتها برای همین الان به جای اینکه سرویس نامحدود 2 مگ رو سرعتش 256 بدن اوردن روی 1 مگ که خوب از نظر قانون بسیار قانونی هست
    Last edited by hossein019940; 27-01-2014 at 22:50.

16. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •