تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1540 از 4105 اولاول ... 540104014401490153015361537153815391540154115421543154415501590164020402540 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,391 به 15,400 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

درود
    دوست عزیز اول که اصلا معافیت سه برادری لغو شد
    دوم اینکه خیر چون ایشون فراری بودند اگر هم لغو نشده بود باز هم مشمول قانون 3 برادری نمیشدند
    مرسی از پاسخ تون اما اشتباه فرمودین.
    این بنده خدا رفتش حوزه(با من)سوال کردیم.
    گفتن که خودش رو معرفی میکنه یگان بعد به دلیل عف رهبری دادسرا نمیره و میتونه نامه بگیره بیاره حوزه اون وقت تشکیل پرونده برای معافیت 3برادری بکنه.درضمن این معافیت برای کسانی که قبل از 86مشمول شدن هنوز پابرجاست.
    اما گفتن باید تکلیف وضعیت خدمت برادر فوت کرده مشخص بشه!!!نمیدونیم چطور این کار رو بکنیم.
    کلی گشتیم تا به لشگر84 ارحمان رسیدیم اما اثری از اون نبود توی اسنادشون

2. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مرسی از پاسخ تون اما اشتباه فرمودین.
    این بنده خدا رفتش حوزه(با من)سوال کردیم.
    گفتن که خودش رو معرفی میکنه یگان بعد به دلیل عف رهبری دادسرا نمیره و میتونه نامه بگیره بیاره حوزه اون وقت تشکیل پرونده برای معافیت 3برادری بکنه.درضمن این معافیت برای کسانی که قبل از 86مشمول شدن هنوز پابرجاست.
    اما گفتن باید تکلیف وضعیت خدمت برادر فوت کرده مشخص بشه!!!نمیدونیم چطور این کار رو بکنیم.
    کلی گشتیم تا به لشگر84 ارحمان رسیدیم اما اثری از اون نبود توی اسنادشون
    عزیز حوزه دقیقا کجاست
    بله من یادم رفته بود که برای سرباز فراری های قبل از 86 قرار منع تعقیب صادر شده و اصلا حواسم نبود
    اما تا جایی که اطلاع دارم سرباز فراری وقتی که برگرده سر خدمت ادامه خدمتش با قانون حال هست

سازمان وظیفه عمـومی نـاجا اعلام داشت: معافیت سه برادری (بعنی معافیت یک فرزند از خانواده ای که سه فرزند آن خدمت کرده) از سال ۱۳۸۸ برابر مصوبات و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح به مرحله اجرا درآمد و تا پایان سال ۱۳۹۰ نیز استمرار داشت لیکن اجرای این معافیت از تاریخ ۱/۱/۹۱ متوقف گردیده است.
    لازم به ذکراست: به درخواست کلیه مشمولان که تا پایان سال ۹۰ واجد شرایط این معافیت بوده و درخواست خود را تا تاریخ ۲۹/۱۲/۹۰ پایان سال ۱۳۹۰از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) به ثبت رسانیده باشند رسیدگی خواهد شد.
    حالا باز هم دنبالش رو بگیر خدا رو چه دیدی

4. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!؟؟!! آخه وقت زیادی ندارم باید نهایتا فردا اقدام کنم
    به نظر شما برای پذیرش سپاه از دو جا اقدام کنم پذیرشم کلا لغو میشه یا هر کدوم تونستن پذیرشم میکنن؟؟
    توضیح کامل مشکلم صفحه ی قبل هست ممنون میشم کمک کنید
    سلام دوستان / یه سوال از دوستانی که تو سپاه خدمت میکنن یا قراره برن سپاه داشتم / من اعزامی 1/4/92 هستم وقتی برای پذیرش سپاه شهرمون رفتم گفتن که ما رشته شما را نمیگیریم که توسط آشنایی که داشتم مدارکمو گرفت ولی گفت احتمال 50/50 میگیریمت در صورتی که همین حرفو قبلا هم به دوستام گفته بود ولی پذیرششون نکردن/ حالا به نظر شما من میتونم از جای دیگه مثلا بسیج استادید یا قرارگاه خاتم الانبیا یا کلا سپاه یه شهر دیگه هم برای پذیرش اقدام کنم یا نه؟؟ / آخه گفتن مدارکتو میفرستیم تهران بسیج اساتید هم میفرسته تهران من که نمیتونم همزمان دوجا پذیرش بشم! تو اینترنت خوندم که اگه از چندجا اقدام کنی هیچکدوم نمیگیرنت و کدت نیروانتظامی یا ارتش میخوره!!! آیا کسی در این مورد اطلاعی داره؟؟ به نظرتون واسه جاههای دیگه اقدام کنم یانه؟ آخه میترسم مثه بقیه منم پذیرش نکنن اونوقت هم برای پذیرش گرفتن جای دیگه خیلی دیر شده. مممنون میشم راهنماییم کنید/
    رفیق جوابایی که میدم نظر خودم و تحلیل خودم هست فقط چون گفتی عجله داری میگم ، شاید واقعا اینجوری که من میگم نباشه
    ما توی پادگان و نیرو انسانی هفته ای 4-5 نفر رو میبینیم که میان واسه پذیرش گرفتن ، بسته به نوع پارتیشون چهار نوع جواب میشنون
    1- آقا ما پذیرشتون رو انجام دادیم ، برگ سفیدت که اومد باید کد 88 یا نیرو هوایی سپاه خورده باشه ، اگه اینجوری نبود سریع مراجعه کن پیش ما ( این جواب مخصوص کسایی هست که پارتیشون از قطر و پهنای بزرگتری برخوردار هست)

2- آقا ما پذیرشتون کردیم ، برگ سفیدت که اومد باید کد 88 یا نیروی هوایی سپاه خورده باشه ، در غیر این صورت اینجا نیافتادی ( این جواب مخصوص کسایی هست که نسبت به دسته اول شانس کمتری داشتن)

3 - آقا ما سعی خودمون رو میکنیم ولی احتمال 50/50 میگیریمت ( این جواب رو کسایی که دلشون رو به سوابق بسیج ، بدون داشتن جرعه ای پارتی خوش کردن میشنون ، که البته نباید کاملا ناامید باشن چون به هرحال 50درصد شانس دارن که بیافتن اونجا)

4 - آقا ما سعی خودمون رو میکنیم ولی احتمال 50/50 میگیریمت ( این جواب به کسایی داده میشه که ضمن نداشتن پارتی ، شانس و شرایط خاص هم ندارن ، و تنها چیزی که نصیبشون میشه ، یک سفر تفریحی ، سیاحتی به دور پادگان و دیدار با گونه های مختلف آشخور از نزدیک هست )
    بنابراین اینجوری که شما میگی جزو دسته یک و دو نیستین ، پس خودت باید شرایطت رو دو دوتا چهار تا کنی ببینی چند درصد احتمال داره بیافتی اونجا
    فقط دو تا نکته رو میدونم ، یکی اینکه احتمال پذیرش دیپلم خیلی بیشتر از لیسانس هست ، جوری که یک هفته پیش فرمانده مون به ما که سربازیم میگفت واسه 2/18 اگه کسی رو میشناسین بگید بیاد واسه پذیرش چون هنوز جا داریم (در این حد کفگیرشون خورده ته دیگ که به ما که سربازیم میگفت) ولی واسه لیسانس واقعا محدودیت دارن و توی هر دوره یکی دو نفر رو بیشتر نمیتونن بگیرن ، حتی ظاهرا یکی دوبار فرمانده کل پادگان یه نفر رو معرفی کرده ولی موفق نشدن پذیرشش کنن ، منظورم اینه که نسبت به دو سه سال پیش از طرف نظام وظیفه خیلی محدود شدن و نمیتونن چه توی مقطع دیپلم و چه لیسانس هرچقدر خواستن بگیرن
    دومین نکته هم اینکه همین امروز بحث سر یه نفر بود که لیسانس روانشناسی داشت و یکی از این کادری ها داشت به اون یکی میگفت ما نمیتونیم اینو پذیرش کنیم ، تازه اگه پذیرش هم کنیم سازمان وظیفه عمومی به ما نمیدش ، واسه همین اگه بهت گفتن رشته ات به کار ما نمیاد خیلی امید نداشته باش

در مورد سوال سومت هم از نظر عینی و عملی خیلی اطلاعاتی ندارم فقط چون گفتی عجله داری جوابت رو میدم ، من خودم هم قبل از اعزام دو جا آشنا داشتم که به خاطر همین قضیه که تو اینترنت خوندم ، این کار رو نکردم و از یک جا اقدام کردم ، به نظرم به جای این در و اون در زدن اگه واقعا فکرات رو کردی و میخوای بیافتی سپاه بهتره که از راهی که بیشترین احتمال رو میدی اقدام کنی و دنبال یه پارتی درست درمون باشی نه اینکه هی از این شاخه به اون شاخه بپری ، ضمن اینکه شما بعید میدونم بتونی از دو جا اقدام کنی چون برگ سبزت رو یه مدت میگیرن و جای دوم که بری ممکنه کپی قبول نکنه
    ولی به هرحال تمام تلاش خودت رو بکن ( ضمن اینکه قبلا گفتم ، اگه اون پادگانی که میخوای بری واقعا ارزشش رو داره این کار رو بکن وگرنه بعضی جاها از سپاه واقعا آش دهن سوزی نیست ، بعضی وقتا دلم میسوزه واسه اینایی که اومدن توی پادگان ما پذیرش بگیرن ، بدبختا نمیدونن دستی دستی دارن ب*ا میرن)
    ولی حداقلش اینه که اگه دو روز دیگه خدمتت جای بدی افتاد ، خودخوری نمیکنی که ای کاش اینجوری میکردم ، ای کاش اونجوری میکردم

من که بعد 4 ماه هنوز حقوق نگرفتم

ولی تو یگان ما شایع شده حقوق سربازا قراره افزایش قابل توجهی پیدا کنه. بعضیا حتی میگن 2 برابر!!!!
    هر چی تو نت سرچ کردم که چیزی نیافتم......... کسی خبر موثقی داره؟
    سلام هم پایه منم هنوز یه هزارتومنی از اینا نگرفتم هیچ ، تازه کارت عابر بانک هم هنوز بهم ندادن (سپاه به حساب سپه واریز نمیکنه و یه کارت بانک انصار میدن که به حساب اون میریزن)

کسی اطلاع حقوق دقیق لیسانس تو سپاه رو نداره؟
    من که هنوز نگرفتم ولی اگه شرایط خاص مث متاهل و دور از خونه و بچه دار و بسیجی و اینا نیستی همون حول 50 تومن هست ، تازه عید هم به بچه های ما عیدی ندادن

6. 4 کاربر از amin khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_884's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام من با لیسانس دارم تو سپاه از 6صبح تا 19 عصر خدمت میکنم و فقط چند نفریم تو پادگان که اینطورییم بقیه لیسانسا 2 میرن چیکار کنم برم قضایی بگم دردسر نمیشه برام؟

8. این کاربر از ali_884 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arash9426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

رفیق جوابایی که میدم نظر خودم و تحلیل خودم هست فقط چون گفتی عجله داری میگم ، شاید واقعا اینجوری که من میگم نباشه
    ما توی پادگان و نیرو انسانی هفته ای 4-5 نفر رو میبینیم که میان واسه پذیرش گرفتن ، بسته به نوع پارتیشون چهار نوع جواب میشنون
    1- آقا ما پذیرشتون رو انجام دادیم ، برگ سفیدت که اومد باید کد 88 یا نیرو هوایی سپاه خورده باشه ، اگه اینجوری نبود سریع مراجعه کن پیش ما ( این جواب مخصوص کسایی هست که پارتیشون از قطر و پهنای بزرگتری برخوردار هست)

2- آقا ما پذیرشتون کردیم ، برگ سفیدت که اومد باید کد 88 یا نیروی هوایی سپاه خورده باشه ، در غیر این صورت اینجا نیافتادی ( این جواب مخصوص کسایی هست که نسبت به دسته اول شانس کمتری داشتن)

3 - آقا ما سعی خودمون رو میکنیم ولی احتمال 50/50 میگیریمت ( این جواب رو کسایی که دلشون رو به سوابق بسیج ، بدون داشتن جرعه ای پارتی خوش کردن میشنون ، که البته نباید کاملا ناامید باشن چون به هرحال 50درصد شانس دارن که بیافتن اونجا)

4 - آقا ما سعی خودمون رو میکنیم ولی احتمال 50/50 میگیریمت ( این جواب به کسایی داده میشه که ضمن نداشتن پارتی ، شانس و شرایط خاص هم ندارن ، و تنها چیزی که نصیبشون میشه ، یک سفر تفریحی ، سیاحتی به دور پادگان و دیدار با گونه های مختلف آشخور از نزدیک هست )
    بنابراین اینجوری که شما میگی جزو دسته یک و دو نیستین ، پس خودت باید شرایطت رو دو دوتا چهار تا کنی ببینی چند درصد احتمال داره بیافتی اونجا
    فقط دو تا نکته رو میدونم ، یکی اینکه احتمال پذیرش دیپلم خیلی بیشتر از لیسانس هست ، جوری که یک هفته پیش فرمانده مون به ما که سربازیم میگفت واسه 2/18 اگه کسی رو میشناسین بگید بیاد واسه پذیرش چون هنوز جا داریم (در این حد کفگیرشون خورده ته دیگ که به ما که سربازیم میگفت) ولی واسه لیسانس واقعا محدودیت دارن و توی هر دوره یکی دو نفر رو بیشتر نمیتونن بگیرن ، حتی ظاهرا یکی دوبار فرمانده کل پادگان یه نفر رو معرفی کرده ولی موفق نشدن پذیرشش کنن ، منظورم اینه که نسبت به دو سه سال پیش از طرف نظام وظیفه خیلی محدود شدن و نمیتونن چه توی مقطع دیپلم و چه لیسانس هرچقدر خواستن بگیرن
    دومین نکته هم اینکه همین امروز بحث سر یه نفر بود که لیسانس روانشناسی داشت و یکی از این کادری ها داشت به اون یکی میگفت ما نمیتونیم اینو پذیرش کنیم ، تازه اگه پذیرش هم کنیم سازمان وظیفه عمومی به ما نمیدش ، واسه همین اگه بهت گفتن رشته ات به کار ما نمیاد خیلی امید نداشته باش

در مورد سوال سومت هم از نظر عینی و عملی خیلی اطلاعاتی ندارم فقط چون گفتی عجله داری جوابت رو میدم ، من خودم هم قبل از اعزام دو جا آشنا داشتم که به خاطر همین قضیه که تو اینترنت خوندم ، این کار رو نکردم و از یک جا اقدام کردم ، به نظرم به جای این در و اون در زدن اگه واقعا فکرات رو کردی و میخوای بیافتی سپاه بهتره که از راهی که بیشترین احتمال رو میدی اقدام کنی و دنبال یه پارتی درست درمون باشی نه اینکه هی از این شاخه به اون شاخه بپری ، ضمن اینکه شما بعید میدونم بتونی از دو جا اقدام کنی چون برگ سبزت رو یه مدت میگیرن و جای دوم که بری ممکنه کپی قبول نکنه
    ولی به هرحال تمام تلاش خودت رو بکن ( ضمن اینکه قبلا گفتم ، اگه اون پادگانی که میخوای بری واقعا ارزشش رو داره این کار رو بکن وگرنه بعضی جاها از سپاه واقعا آش دهن سوزی نیست ، بعضی وقتا دلم میسوزه واسه اینایی که اومدن توی پادگان ما پذیرش بگیرن ، بدبختا نمیدونن دستی دستی دارن ب*ا میرن)
    ولی حداقلش اینه که اگه دو روز دیگه خدمتت جای بدی افتاد ، خودخوری نمیکنی که ای کاش اینجوری میکردم ، ای کاش اونجوری میکردم
    دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی این راهنمایی کامل را در اختیارم گذاشتید خیلی خیلی متشکرم یه چیزی بین 3و4 هستم اما این بسیج اساتید هم رفتم آشنا بود گفت مدارکتئ میفرستم تهران دیگه با خودشونه شما را بگیرن یا نه ولی اگه پذیرش بشم اول میرم سپاه شهرمون بعد میرم بسیج اساتید.

10. این کاربر از arash9426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseynn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    motelghoo

پيش فرض

دوستان . کسی میدونه که چه طور میشه تاریخ اعزام و فهمید. من 2 روز پیش رفتم و کارای اعزام و انجام دادم.

12. این کاربر از hoseynn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلاممگه شما الان چقد حقوق میگیرید؟یکی از دوستام با لیسانس و الان تو سپاه داره خدمت میکنه میگه بیشتر از 40-50 نمیدن.کسی اطلاع حقوق دقیق لیسانس تو سپاه رو نداره؟
    سلاممن فوق دیپلم هستم قبلاً ماهی 48 می گرفتم اما الان دو ماه ماهی 100 گرفتم و یک ماه 115 و لیسانسه ها هم فکر کنم حدود 62 می گرفتن که الان اگه دو برابر شده باشه براشون 120-130 شده باشه.

14. 3 کاربر از fedaghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام من با لیسانس دارم تو سپاه از 6صبح تا 19 عصر خدمت میکنم و فقط چند نفریم تو پادگان که اینطورییم بقیه لیسانسا 2 میرن چیکار کنم برم قضایی بگم دردسر نمیشه برام؟
    به نظرم بدون درد و خونریزی حلش کنی بهتره ، ببین با چی تو حال کردن که نگهت داشتن اون قسمت ، یه حرکت بزن که بتونی از اونجا بیایی بیرون بری توی یه قسمت دیگه ، وگرنه قضایی دلش واسه سرباز نسوخته ، اگر هم میخوای زیرابشون رو بزنی با فرماندهی صحبت کن نه با قضایی که همشون دستشون تو یه کاسه است

دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی این راهنمایی کامل را در اختیارم گذاشتید خیلی خیلی متشکرم یه چیزی بین 3و4 هستم اما این بسیج اساتید هم رفتم آشنا بود گفت مدارکتئ میفرستم تهران دیگه با خودشونه شما را بگیرن یا نه ولی اگه پذیرش بشم اول میرم سپاه شهرمون بعد میرم بسیج اساتید.
    نوکرم...

دوستان . کسی میدونه که چه طور میشه تاریخ اعزام و فهمید. من 2 روز پیش رفتم و کارای اعزام و انجام دادم.
    1 - مراجعه به پلیس+10
    2- حال و احوال با خانوم پشت میز
    3- درخواست برگه سبز المثنی
    4 - دست کردن توی جیب
    5 - پرداخت مبلغ 500 تومان

16. 3 کاربر از amin khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلاممن فوق دیپلم هستم قبلاً ماهی 48 می گرفتم اما الان دو ماه ماهی 100 گرفتم و یک ماه 115 و لیسانسه ها هم فکر کنم حدود 62 می گرفتن که الان اگه دو برابر شده باشه براشون 120-130 شده باشه.
    پس شایعه نیست
    دوستان 2 برابر میگیرن و به من میگن قراره زیاد بشه

اگر تا آخر این ماه حقوقمو نگیرم، میرم جدی پیگیری میکنم.....
    مرخصی رو که خرابش کردن. دلمون به همین 1 قرون خوشه که اونم نمیدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseynn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    motelghoo

پيش فرض

1 - مراجعه به پلیس+10
    2- حال و احوال با خانوم پشت میز
    3- درخواست برگه سبز المثنی
    4 - دست کردن توی جیب
    5 - پرداخت مبلغ 500 تومان
    ممنون. یه سوال.
    من 2 روز پیش رفتم و کارای اعزام رو امجام دادم. به این زودی برگ سبز میاد؟ هنوز برگ سبزی نگرفتم تا المثنی بگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 41 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 41 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •