تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 154 از 263 اولاول ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,531 به 1,540 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

سلام دوباره
    من رفتم برای نسخه 32 بیت و 64 بیت و تمام نسخه های ویندوز 7 که درایور کارت گرافیک رو دان کنم همش یک ورژن و یک عدد بود
    sp57199

چرا اینجوریه ؟ من این رو داشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من لپتاپ hp4540s دارم و ویندوز 7 و کل درایورها هم روش نصبه
    ولی با اینکه بلوتوثم نصبه و روشن هم هست بلوتوث گوشی رو پیدا نمیکنه.
    اگر نیاز به تنضیمات خاصی داره با برنامه ای باید نصب بشه لینک دانلودشو بزارید لطفا.
    اینم عکسها:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوباره
    من رفتم برای نسخه 32 بیت و 64 بیت و تمام نسخه های ویندوز 7 که درایور کارت گرافیک رو دان کنم همش یک ورژن و یک عدد بود
    sp57199

چرا اینجوریه ؟ من این رو داشتم
    اول من تعجب میکنم، شما چرا 32 بیتی ریختی؟ با نسخه 32 بیتی که نصف ظرفیت سیستمت بی استفاده میمونه...

یه کاری میگم بکن شاید درست بشه
    موقعی که میخای درایور رو نصب کنی، روش راست کلیک کن و Run As Administrator رو بزن، ممکنه مشکلت حل بشه
    اگه نشد، من دیگه نمیدونم...
    به راهنماییهای این دوستمونم دقت کن:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از yoosef_st بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hojat.n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض سلام

یچه ها من لپ تاپ hp 4540 خریدم هرکاری میکنم نمیتونم گرافیکمو سوییچ کنم اول درایورایی که تو خود سایت hp بودو دانلود کردم بعید دیدم گرافیکش سوییچ نمیشه.بعد آپدیت درایور هامو از سایت amd و intel گرفتم نصب کردم اما باز هم سوییچ نمیکنه و بازیارو با همون گرافیک اینتل اجرا میکنه.تورو خدا بهم بگین چیکار کنم چند هفته است دارم باهاش سرو کاه میزنم اما سوییچ نمیکنه دیگه نمی دونم چکار کنم.بازی هارو تو قسمت switchable graphic رو high performance میزارم اما باز با اینتل سوییچ میشه.یکی کمکم کنه لطفا

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

یچه ها من لپ تاپ hp 4540 خریدم هرکاری میکنم نمیتونم گرافیکمو سوییچ کنم اول درایورایی که تو خود سایت hp بودو دانلود کردم بعید دیدم گرافیکش سوییچ نمیشه.بعد آپدیت درایور هامو از سایت amd و intel گرفتم نصب کردم اما باز هم سوییچ نمیکنه و بازیارو با همون گرافیک اینتل اجرا میکنه.تورو خدا بهم بگین چیکار کنم چند هفته است دارم باهاش سرو کاه میزنم اما سوییچ نمیکنه دیگه نمی دونم چکار کنم.بازی هارو تو قسمت switchable graphic رو high performance میزارم اما باز با اینتل سوییچ میشه.یکی کمکم کنه لطفا
    اول بفرمایید از کجا میدونید سوییچ نشده؟ چون بعضی از دوستان انتظارات غیر واقعی از این گرافیک ati دارن فکر میکنن گرافیک گیمه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

سلام
    حالا که بحث سر گرافیکه
    منم بگم که تو بازیه pes13 وقتی setting رو اجرا میکنم تو قسمت specifications گرافیک رو زده Bad
    اون فایل setting رو هم رو high performance گذاشتم هم رو power saving ولی فرقی نمیکنه ؟؟

راه حل چیه ؟؟
    اینم بگم که بازی رو medium خوب اجرا میشه ولی رو high کمی لگ میزنه...

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    حالا که بحث سر گرافیکه
    منم بگم که تو بازیه pes13 وقتی setting رو اجرا میکنم تو قسمت specifications گرافیک رو زده Bad
    اون فایل setting رو هم رو high performance گذاشتم هم رو power saving ولی فرقی نمیکنه ؟؟

راه حل چیه ؟؟
    اینم بگم که بازی رو medium خوب اجرا میشه ولی رو high کمی لگ میزنه...
    سلام
    حتی اگر سوییچ هم کرده باشی بازی رو تو ستینگ pes2013 گرافیک میزنه اینتل و بد در حالی که تو خود بازی سوییچ شده گرافیک

9. 3 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

اول بفرمایید از کجا میدونید سوییچ نشده؟ چون بعضی از دوستان انتظارات غیر واقعی از این گرافیک ati دارن فکر میکنن گرافیک گیمه!!
    سلام داداش.خوبین؟
    من روز اول که این لپ تاپ رو آوردم درایوراشو از سایت hp گرفتم نصب کردم. تو run عبارت dxdiag رو که مینوشتم اجرا میکردم تا مشخصات سیستم رو ببینم زده بود گرافیک intel(R) HD Graphic 4000 که نوشته بود 749MB بعد بازی هارو که اجرا میگرفتم افتضاح بود کیفیتشون.هرکاری هم میکردم که سوییچ کنه باز بازی ها با همون گرافیک افتضاح اجرا میشدن.با اینکه بازی ها رو تو قسمت switch graphic میزاشتم رو high performence باز به همون صورت قبل اجرا میشدن.یعنی چه رو high performence میزاشتم چه رو power saving هیچ فرقی نمی کرد.بعد اومدم درایور جدید گرفتم و ویندوزمو عوض کردم ویندوز 7 پروفشنال نصب کردم درایور هاآپدیتی که قبلا واسه اینتل گرفته بودم و نصب نمیشد اینبار نصب شد بعد تو dxdiag که نگاه میکردم ظرفیت گرافیک اینتل رو اینبار زده 1600Mb یعنی حدود یک گیگ به ظرفیت گرافیک اینتلم اضافه شد و بازیها اینبار با کیفیت خیلی بالاتری اجرا مشدن اما بدون سوییچ چون قبل از نصب درایور amd امحتان کردم بازی ها همونطوری اجرا میشدن که بعد از نصب درایور amd اجرا میشدن.بازی ها رو چه رو high performance اجرا میکنم چه رو power saving هر دو یه جور اجرا میشن اما با کیفیت بالاتری نسبت به قبل از اینکه درایور جدید نصب کنم و ظرفیت گرافیکم اضافه بشه .این یکی از دلایلی بود که میگم سوییچ نمیشه.دلیل دیگه اینکه موقع اجرای بازی cpu به شدت داغ میکنه جوری که بادی که فن میده بیرون خیلی داغه و در حد معمول نیست دماش و نگاه کردم 80 درجه میرسه واسه این میگم بازی داره رو گرافیک اینتل اجرا میشه چون گرافیک اینتل رو cpu قرار داره و چون این گرافیک مال گیم نیست فشار زیادی بهش میاد تا بازی اجرا کنه واسه این cpu خیلی داغ میکنه وگرنه بازی که رو amd سوییچ بشه و اجرا بشه دیگه انقدر نباید داغ کنه cpu.حالا به نظرت من چکار کنم که سوییچ کنه.مشکل از ویندوز نیست؟ به نظرت ویندوز 8 نصب کنم احتمال هست سوییچ کنه؟شما چه راهکاری دارین؟

و سوال دیگه اینکه این دما ضرر نداره؟همش میترسم سی پی یوش بسوزه اینجوری
    Last edited by hojat.n; 21-11-2013 at 20:18.

11. این کاربر از hojat.n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام داداش.خوبین؟
    من روز اول که این لپ تاپ رو آوردم درایوراشو از سایت hp گرفتم نصب کردم. تو run عبارت dxdiag رو که مینوشتم اجرا میکردم تا مشخصات سیستم رو ببینم زده بود گرافیک intel(R) HD Graphic 4000 که نوشته بود 749MB بعد بازی هارو که اجرا میگرفتم افتضاح بود کیفیتشون.هرکاری هم میکردم که سوییچ کنه باز بازی ها با همون گرافیک افتضاح اجرا میشدن.با اینکه بازی ها رو تو قسمت switch graphic میزاشتم رو high performence باز به همون صورت قبل اجرا میشدن.یعنی چه رو high performence میزاشتم چه رو power saving هیچ فرقی نمی کرد.بعد اومدم درایور جدید گرفتم و ویندوزمو عوض کردم ویندوز 7 پروفشنال نصب کردم درایور هاآپدیتی که قبلا واسه اینتل گرفته بودم و نصب نمیشد اینبار نصب شد بعد تو dxdiag که نگاه میکردم ظرفیت گرافیک اینتل رو اینبار زده 1600Mb یعنی حدود یک گیگ به ظرفیت گرافیک اینتلم اضافه شد و بازیها اینبار با کیفیت خیلی بالاتری اجرا مشدن اما بدون سوییچ چون قبل از نصب درایور amd امحتان کردم بازی ها همونطوری اجرا میشدن که بعد از نصب درایور amd اجرا میشدن.بازی ها رو چه رو high performance اجرا میکنم چه رو power saving هر دو یه جور اجرا میشن اما با کیفیت بالاتری نسبت به قبل از اینکه درایور جدید نصب کنم و ظرفیت گرافیکم اضافه بشه .این یکی از دلایلی بود که میگم سوییچ نمیشه.دلیل دیگه اینکه موقع اجرای بازی cpu به شدت داغ میکنه جوری که بادی که فن میده بیرون خیلی داغه و در حد معمول نیست دماش و نگاه کردم 80 درجه میرسه واسه این میگم بازی داره رو گرافیک اینتل اجرا میشه چون گرافیک اینتل رو cpu قرار داره و چون این گرافیک مال گیم نیست فشار زیادی بهش میاد تا بازی اجرا کنه واسه این cpu خیلی داغ میکنه وگرنه بازی که رو amd سوییچ بشه و اجرا بشه دیگه انقدر نباید داغ کنه cpu.حالا به نظرت من چکار کنم که سوییچ کنه.مشکل از ویندوز نیست؟ به نظرت ویندوز 8 نصب کنم احتمال هست سوییچ کنه؟شما چه راهکاری دارین؟

و سوال دیگه اینکه این دما ضرر نداره؟همش میترسم سی پی یوش بسوزه اینجوری
    سلام،قربانت
    دما وقتی سوییچ روی اینتل باشه از 70 معممولا بالاتر نمیره، اینکه دمای 80 رو تجربه کردید کاملا مشخصه سوییچ به ای ام دی انجام شده، حالا اینکه کیفیت مطلوب شما رو نداره مسئله دیگس، یا توقع شما بالاست یا سایر تنظیمات بازی خوب ست نشده؛ درایور معیوبه، دایرکس و ...

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

سلام مهندس.شما درست گفتین گرافیکم سوییچ میشه خداروشکر.خودمم تست کردم متوجه شذم، خیلی هم ازش راضی ام آخه من گیم باز نیستم فقط واسه سرگرمی بعضی مواقع بازی میکنم.الان تنها مشکلم اینه این دمای نزدیک 80 درجه موقع بازی واسه سی پی یو ضرر نداره؟همش میترسم سی پی یو بسوزه.موقع استفاده عادی 45 تا 50 درجه است و موقع بازی نزدیک 80 درجه این دماضرر نداره واسه سی پی یو یا طبیعیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •