تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 154 از 174 اولاول ... 54104144150151152153154155156157158164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,531 به 1,540 از 1735

نام تاپيک: راه حل مشکل عدم شناسایی هارد و ظرفیت 0 در مکستور Diamond Max 22 و سیگیت 7200.11 و هارد های مشابه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من یک هارد 1 ترابایت اکسترنال سیگیت دارم که هم میشه با کابل و تغذیه ساتا بصورت اینترنال وصل کرد هم به صورت اکسترنال با USB3
    سیستم هارد رو دیتکت می کنه اما باز نمیشه با HD Tune که خواستم عکس بگیرم بفرستم وقتی هارد رو انتخاب می کنم برنامه کرش می کنه و بسته میشه
    با HDD Regenerator هم چک کردم روی 354 مگابایت بد سکتور پیدا می کنه و می نویسه Device is not ready و دیگه ادامه نمیده
    روز اول که کامپیوتر نمیشناخت وصل کردم به اسمارت تی وی سامسونگ فایل ها رو باز کرد.
    کسی می تونه راهنمایی کنه باید چکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام.يك هارد ٦٤٠گيگابايتي ADATAدارم كه روي تي وي و ريسيور باهاش مشكل ندارم ولي وقتي به كامپيوتر وصل مي كنم ميگه مي خواي فرمت كني؟؟؟ منم گزينه كنسل رو ميزنم حالا چگونه اطلاعاتم رو برگردونم و مشكل و برطرف كنم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه DD22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یک هارد اکسترنال ADATA 500GIG دارم متاسفانه کار اشتباهی که انجام دادم این بود که وقتی گزینه شو هایدن رو فعال کردم و وارد گزینه SYSTEM VOLUM INFORMATION شدم دو تا فایل ری استار که به صورت PG87, PG 88 درون این پوشه ها قرار داشت رو dilit کردم حالا ایا امکان باز گرداندن این فایل های restar وجود دارد. الان وقتی روی سیستم ولوم اینفورماشن کلیک میکنم پیغام خطای system volume information is not accessible.accesis denied. میدهد که معنای فارسی ان مشود =امکان دسترسی به این پوشه وجود ندارد. لطفا راهنمایی کنید چگونه میتوانم این مشکل را برطرف کنم با تشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJHamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

اگر مشکل شناخته نشدن هارد با سیستم دارید, اگر گارانتی ندارد آنرا باز کنید و هارد داخل آنرا مستقیما" به سیستم وصل و تست نمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام ، من یه هارد اکسترنال سیگیت tb 1 با مشخصات : sn: na4268kw ,seagate expansion portable drive, model: srd00f1 دارم ،درحالیکه به کامپیوتر وصل بود به خاطر هنگ کامپیوتر ریست کردم وقتی سیستمم بالا اومد دیگه اونو نشناخت ، تو disk managment هم چک کردم خبری ازش نبود ، تو کامپیوترهای دیگه همین حالتو داره اصلا به عنوان هارد وقتی به usb وصل میشه سیستم نمیشناستش.وقتی وصل میکنم چراغش چشمک میزنه و موتورش می چرخه ولی شناسایی نمیشه. هم اینکه عکس و فیلمهای خانوادگی دارم میترسم بدم بیرون واسه تعمیر هم اینکه اطلاعاتشو نیاز دارم ، راهی نداره خودم بتونم یه جورایی ردیفش کنم،تو رو خدا کمک کنید.ممنون.
    دقیقا مشکل من همینه. انگار من و شما یک نفریم. این ایمیل من است. من دارم با شرکت سازنده یعنی سیگیت چت میکنم و الان حدو صد دلار خرج کردم. واقعا به این شرکتها اعتمادی نیست ممکنه فیلمهامون رو روی نت پخش کنند آبرومون بره. به خدا ثواب داره اگه تونستی مشکل رو حل کنی به من یادش بدی و من هم اگه تونستم بهت میگم. تو انجمنهای ایرانی بعیده کسی بدونه. به من یک ایمیل بزن با هم در ارتباط باشیم. این ایمیلم هست
    hakbari64
    تازه من شانس دارم تو آمریکا آشنا دارم تونستم با ساپورتش چت کنم وگرنه نامردا کمک نمیکنند فقط میگن شما گارانتی ات تمام شده است.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    من برای حل مشکل عدم شناسایی هارد Seagate 7200.12 طبق راهنمای آقای MJHamed پیش رفتم. وسط کار error داد. میشه راهنماییم کنید.ممنونم.
    دستوراتی که زدم و نتیجه :
    ASCII Diag mode

F3 T>/2

F3 2>Z

HighPowerMode
    Spin Down Complete
    Elapsed Time 0.105 msecs
    F3 2>U

HighPowerMode
    ExecuteSpinRequest

Spin Up Complete
    Elapsed Time 4.034 secs
    F3 2>/1

F3 1>N1

Init SMART Fail
    LED:000000CC FAddr:0024E2DB
    ]

یااین بالایی میاد... یا این...

ASCII Diag mode

F3 T>/2

F3 2>Z

HighPowerMode
    Spin Down Complete
    Elapsed Time 0.087 msecs
    F3 2>U

HighPowerMode
    ExecuteSpinRequest

DiagError 00006008
    Spin Error
    Elapsed Time 765.494 msecs
    R/W Status 2 R/W Error 84150180
    F3 2>

L مدارو از بیرون خریده بودم قبلا...روی یه هارده دیگم جواب داد..

BARRACUDA 7200.12 سیگیتم هاردمه

چه کنم دوستان؟
    Last edited by amirkalak6; 05-02-2014 at 19:41.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خونمون؟!...خونتون؟!...

پيش فرض

دوست عزیز همه هاردها با این روش درست نمیشوند در ضمن مدل هارد شما از سریBARRACUDA 7200.12 است و شامل هاردهای مشکل دار نیست .و برای حل آن احتمالا" به دستگاه PC3000 نیاز است .برای حل مشکل به مراکز تخصصی تعمیر هارد مراجعه فرمایید.

پروفشنال amirkalak6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بردمش همون گارانتیه ویستا.... به نظره شما با اینکه موتورش کارنمیکرد احتمالش هست درست بشه؟؟؟؟ یه سری اطلاعاتمو واقعا لازم داشتم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام من هاردمو (هارد اکسترنال ADATA710 با ظرفیت یک ترابایت) به ریسیور وصل کرده بودم که موقع پخش فیلم قطع شد و از هارد خارج شد وقتی که دوباره به ریسیور وصل کردم داخل هارد رو خالی نشون داد و زمانی که به لپ تاپ وصل کردم با اینکه هارد رو خالی نشون میداد اما از ظرفیت یک ترابایت فقط 493 مگابایت آن در دسترس بود یعنی مقدار حجمی که در آن دیتا داشتم اصلا شناخته نمیشد.کسی میتونه کمکم کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •