تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1533 از 1635 اولاول ... 5331033143314831523152915301531153215331534153515361537154315831633 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,321 به 15,330 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه m0fidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز دوربین تا قیمت 300 تومن چی پیشنهاد میدید ؟ برای استفاده خانگی میخوام
    چندتا دوربین مثل
    Canon PowerShot SX150 IS
    Canon Powershot A1400
    Canon Powershot A2600u

مدنظر داشتم از برندهادیگه دوربینی نمیشناسم و یه دوربین کارکرده Fujifilm Z900EXR هم پیدا کردم که اطراف 300 میدن
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    انشاءالله سربلند باشید
    سلام,دوست گلم چند پست قبلتر به اینکه سری sx150/160/1... خیلی جالب در نیومده اشاره کردم,a1400وa2600هم بسیار بهم شبیه هستند فقط 2600نمایشگر 3اینچی داره و1400ویزور یا چشمی داره.دوربین دست دو هم رو ورق کمی بهتر از اینهاست مثل فیلمبرداری fullhd و نمایشگر بزرگتر و حسگر اندکی بزرگتر ولی این ویژگی ها انقدر چشمگیر نیست که راضی به خرید دست دو بشید و با اینکه تولید 2011 هست آنقدر دور از چشم افتاده که کسی حتی اظهار نظری هم در موردش نکرده.
    من مدت کوتاهی با a2400کار کردم و به نسبت قیمتش کیفیت قابل قبول و رضایت بخشی داشت ولی تو این رنج قیمت نمیشه توقع یه دوربین همه چیز تموم داشت و فیلمبرداری ش با اینکه hd تعریفی نداشت.ولی بنظرم بهترین انتخاب تو این رنج a2600.البته موقع خرید حتما با دوربین عکس بگیرید و نمونه عکسهاشو تو نمایشگر فروشگاه ببینید تا مطمین شوید با معیارهایتان همخوانی دارد.
    سلامت باشی
    Last edited by m0fidi; 13-11-2013 at 01:43.

2. 2 کاربر از m0fidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام,دوست گلم چند پست قبلتر به اینکه سری sx150/160/1... خیلی جالب در نیومده اشاره کردم,a1400وa2600هم بسیار بهم شبیه هستند فقط 2600نمایشگر 3اینچی داره و1400ویزور یا چشمی داره.دوربین دست دو هم رو ورق کمی بهتر از اینهاست مثل فیلمبرداری fullhd و نمایشگر بزرگتر و حسگر اندکی بزرگتر ولی این ویژگی ها انقدر چشمگیر نیست که راضی به خرید دست دو بشید و با اینکه تولید 2011 هست آنقدر دور از چشم افتاده که کسی حتی اظهار نظری هم در موردش نکرده.
    من مدت کوتاهی با a2400کار کردم و به نسبت قیمتش کیفیت قابل قبول و رضایت بخشی داشت ولی تو این رنج قیمت نمیشه توقع یه دوربین همه چیز تموم داشت و فیلمبرداری ش با اینکه hd تعریفی نداشت.ولی بنظرم بهترین انتخاب تو این رنج a2600.البته موقع خرید حتما با دوربین عکس بگیرید و نمونه عکسهاشو تو نمایشگر فروشگاه ببینید تا مطمین شوید با معیارهایتان همخوانی دارد.
    سلامت باشی
    خیلی ممنون
    شما خودتون دوربین sx150 رو از نزدیک مقایسه کردید؟ چون تجهیزات جالبی مثل لرزشگیر اپتیکال و digic 4 و زوم بیشتر و... داره که حتی a2600 نداره و توی digikala هم ازش خیلی تعریف کرده بودن فقط گفتن سرعت آماده شدن فلاش برای عکس بعدی کند هست
    از خرید a1400 منصرف شدم ولی بین سه تای دیگه واقعا موندم البته یه دوربین Canon Powershot A4050 IS هم دیدم که به نظر خوب میاد و آکبندش اطراف 300 هست که این رو هم نمیدونم چطوره
    Last edited by hamidrezaj; 13-11-2013 at 04:23.

4. این کاربر از hamidrezaj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام دوستان

یکی از دوستای من می خواد یه دوربین بگیره (از همین لنز سر خودا) و خودش مدل های کنون SX50 و SX150 و SX500 مدنظرش هست،من بهش گفتم که اگه کیفیت عکس بالاتری می خواد بره سراغ سری G کنون ،نظر شما چیه ؟

لطفا توی رنج قیمتی هر کدوم از این دوربینا چند تا دوربین خوب معرفی کنید ترجیها از برند کنون

الآن قیمت G1X و G12 و G11 چنده ؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون
    شما خودتون دوربین sx150 رو از نزدیک مقایسه کردید؟ چون تجهیزات جالبی مثل لرزشگیر اپتیکال و digic 4 و زوم بیشتر و... داره که حتی a2600 نداره و توی digikala هم ازش خیلی تعریف کرده بودن فقط گفتن سرعت آماده شدن فلاش برای عکس بعدی کند هست
    از خرید a1400 منصرف شدم ولی بین سه تای دیگه واقعا موندم البته یه دوربین Canon Powershot A4050 IS هم دیدم که به نظر خوب میاد و آکبندش اطراف 300 هست که این رو هم نمیدونم چطوره
    دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست من ، اینکه sx150 را دوربین ضعیفی دانسته اند نسبت به سری sx260 , ... بوده است.در هر صورت این دوربین در رده ی sx قرار می گیرد از نظر کیفیت عکس در حد یا کمی بالاتر از سری A بوده ولی از نظر امکانات همانطور که گفتید بالاتر است.پس فکر نکنید دوربین بدی است و در هر صورت من خرید این را بیشتر از سری A توصیه می کنم.این دوربین کیفیت ضعیفی در فضاهای بسته و کم نور دارد اما در نور زیاد کیفیت خوبی دارد.فقط دقت کنید این دوربین باتری قلمی می خورد اگر می خواهید این دوربین را تهیه کنید و بدون محدودیت از امکانات آن استفاده کنید و تمام شدن مدام باتری اعصابتون را خورد نکنه ( بخصوص هنگام فیلمبرداری و نیز عکاسی های طولانی) باید حتما یک پولی برای خرید 4 تا باتری قابل شارژ اصل سونی آن هم با بالاترین آمپر موجود و یک شارژر خوب کنار بگذارید که البته هم اینکار ضروری است هم ارزان نیست. شاید بهتر باشد همین پول را روی پول دوربین بگذارید و مدل جدیدتر یعنی SX170 را بخرید که هم جدیدتره و مزایایی داره هم باتری لیتیوم یونی روش داره و خیالتون رو راحت می کنه . باز هم بنده باتری لیتیوم یونی را خیلی خیلی بیشتر ترجیح می دهم.

8. این کاربر از sh_asian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

خیلی ممنون
    بودجه رو تا اطراف 400 انشاءالله میخوام بالا ببرم
    این اطراف چه دوربینی پیشنهاد میدید
    خودم چند مدل کنون دیدم به نظرم خیلی خوب بودن
    Canon IXUS 240 HS
    البته سونی هم مدلهایی مثل wx30 یا wx50 اطراف این قیمت داره ولی کنون دوتا قابلیت فیلمبرداری به صورت فیلم سینمایی و slow motion داره که دیدم خیلی جالب بودن ولی سونی هم عکاسی سه بعدی و پانوراما داره البته از مارکهای دیگه هم نمیدنم کدوم مدلها این قابلیت ها رو با هم یکجا دارن
    راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    انشاءالله سربلند باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه TousanRayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

درود بر همه اساتید

مدتی است دوربین فوجی من خراب شده و بدون دوربین موندم تصمیم به خرید دوربین گرفتم

کارم حرفه ای نیست بین دوربین های کامپکت و جرفه ای موندم ! اخه بزرگی دوربین های حرفهای ( مثل فوجی خودم ) باعث میشد خیلی وقت ها همراهم نباشه ! الان دو به شک افتادم چی بخرم !
    دوربین های کامپکت از لحاظ کیفیت در عکاسی خیلی تفاوت دارند ؟ یعنی منی که مدتی با دوبین های نیمه حرفه ای صرف کردم را راضی نمی کنند
    شخصا هیچ وقت از دوربین نیمه حرفای خودم استفاده مفیدی نکردم و یا عکس های سایز بزگ چاپ نکردم !

در اخر یک دوربین حول و هوش 600 تا 1 میلیون معرفی کنید ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود بر همه اساتید

مدتی است دوربین فوجی من خراب شده و بدون دوربین موندم تصمیم به خرید دوربین گرفتم

کارم حرفه ای نیست بین دوربین های کامپکت و جرفه ای موندم ! اخه بزرگی دوربین های حرفهای ( مثل فوجی خودم ) باعث میشد خیلی وقت ها همراهم نباشه ! الان دو به شک افتادم چی بخرم !
    دوربین های کامپکت از لحاظ کیفیت در عکاسی خیلی تفاوت دارند ؟ یعنی منی که مدتی با دوبین های نیمه حرفه ای صرف کردم را راضی نمی کنند
    شخصا هیچ وقت از دوربین نیمه حرفای خودم استفاده مفیدی نکردم و یا عکس های سایز بزگ چاپ نکردم !

در اخر یک دوربین حول و هوش 600 تا 1 میلیون معرفی کنید ؟
    ابتدا g15 کانن با قیمت 1200 عالیه.
    پس از اون xf-1 فوجی با قیمت 1 میلیون
    ارزونتر هم sx280 کانن با قیمت 740

دوربین فوجی شما چی بوده مدلش؟ اگر منظورتون از نیمه حرفه ای همون سوپرزوم یا بریج هستش که خیالتون راحت هر سه مدلی که معرفی کردم کیفیت عکسش بهتر از اونی هست که داشتید!

12. این کاربر از sh_asian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadk123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    بدترین جای ممکن...

پيش فرض

سلام دوستان،یه دوربین برای عکاسی معمولی تا قیمت ۵۰۰ چی پیشنهاد میدید؟پست های قبلی رو خوندم و متوجه شدم دوربین سوپر زوم به کار من نمیاد،از کجابفهمم دوربین سوپر زوم هست یا نه؟دوربین رو برای استفاده در شب و روز میخوام و بیشتر استفاده هم عکس هست و فیلم کمتر.
    دوستان یه توضیح مختصر راجع به ایزو و سرعت شاتر و دیافراگم هم برای تنظیمات دستی بذارید،

تشکر از اساتید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

1- از دوستان از دوربین های بدون اینه مثل سری j نیکون یا nex سونی که زیر 1/500 قیمت داشته باشه سراغ نداره؟؟
    2- تا 1/5 از بین 15G کانون و x10 fuji
    با توجه به اینکه هردو 1/200/00 قیمت دارند کدومو پیشنهاد میدین؟؟ فوجی از لحاظ سایز سنسور که بالاتره و فک کنک کیفیت عکساش بالاتر از canon g15 باشه.
    ممون میشم.درضمن برند برام مهم نیست فقط میخام کیفیت عکس فوقالعادع باشه

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •