تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 153 از 405 اولاول ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,521 به 1,530 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نمایشگر دمای شوفاژ بالای 60 نمیره.جنس رادیاتور آهن هست فکر میکنم. تعداد پره های رادیاتورها 3تاش 8 پره. یع دونش 12 پره
    طبقه سوم هستیم،ساختمان پنج طبقه 2واحدیست. واحد کناریمون مشکل نداره درجه شوفاژش تا 80 بالا میره،ضمنا پکیج و رادیاتورش دقیقا مثل ماست
    منظورتون اینه که دمای آبگرم بیشتر از 60 نمیره یا شوفاژ؟
    اگر خونه خوب گرم نمیشه باید دنبال دلایلش بگردی:
    1- خونه خوب عایق شده یا نه؟
    2- جنس و تعداد پره های رادیاتور هاتون چندتا است؟
    3- طبقه چندم هستید؟
    جواب این سوال هارو بگید بیشتر میتونیم کمکتون کنیم.

آخر فروم باز tamirkar1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

برای سیستم پکیج رادیاتور پنلی بهتره.
    مطمئن باشید هیچ پکیجی در ایران خدماتش به پکیج های فرولی نمی رسه.
    دوستان رادیاتور پنلی بهتره یا پره‌ای ؟ از نظر قیمت ، کیفیت ، گرمایش ؟
    یه سوال دیگه اینکه فرولی خدمات بهتری میده یا بوتان ؟‌

3. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اولاً باید بگم تعداد پره های رادیاتورهای شما کمه و باید حتماً به پرهای این رادیاتورها اضافه کنید.و گرنه اگر پکیج همشه بخواد روی دمای بالا ( 80 درجه ) کار کنه فاتحش را باید خوند.
    احتمال داره پتانسیو متر (همون چرخونکی که باهاش دمای شوفاژ را کم و زیاد میکنید) مشکل داشته باشه. و یا ایراد از خود برد باشه.
    نمایشگر دمای شوفاژ بالای 60 نمیره.جنس رادیاتور آهن هست فکر میکنم. تعداد پره های رادیاتورها 3تاش 8 پره. یع دونش 12 پره
    طبقه سوم هستیم،ساختمان پنج طبقه 2واحدیست. واحد کناریمون مشکل نداره درجه شوفاژش تا 80 بالا میره،ضمنا پکیج و رادیاتورش دقیقا مثل ماست

5. این کاربر از tamirkar1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    برای تهران میخوام یه پکیج 30 بگیرم، لطف می‌کنید اگه بگید از بین مارک های معتبر خارجی (بوش و ایمرگس و ...) کدومشون خدمات مناسب تری دارن (و اگه اطلاع دارین مرکز خدماتشون کجاست)، چون این جور که معلومه خرابی تو پکیج اجتناب ناپذیره
    فرولی و بوتان هم میدونم بهترین خدمات رو دارن اما کیفیتشون خوب نیست
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگر قصد شما خرید پکیج خوب و با کیفیت بسیار بالاست و خدماتش هم برای شما خیلی مهم نیست پیشنهاد میکنم پکیج وایلانت بگیری.
    با سلام خدمت دوستان
    برای تهران میخوام یه پکیج 30 بگیرم، لطف می‌کنید اگه بگید از بین مارک های معتبر خارجی (بوش و ایمرگس و ...) کدومشون خدمات مناسب تری دارن (و اگه اطلاع دارین مرکز خدماتشون کجاست)، چون این جور که معلومه خرابی تو پکیج اجتناب ناپذیره
    فرولی و بوتان هم میدونم بهترین خدمات رو دارن اما کیفیتشون خوب نیست
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اگر قصد شما خرید پکیج خوب و با کیفیت بسیار بالاست و خدماتش هم برای شما خیلی مهم نیست پیشنهاد میکنم پکیج وایلانت بگیری.
    مرسی از پاسختون، چرا خدماتش هم مهمه، می‌خواستم از بین با کیفیت‌ها یکیش رو انتخاب کنم که خدماتش خوب باشه، یعنی اول کیفیت بعد خدمات
    پیشنهادتون چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با احترام به دوستم تعمیر کار فکر میکنم ایمرگاس به سطح خواسته ی شما نزدیک باشه چون هم کیفیت بالایی داره هم خدمات نسبتا خوبی داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

مرسی از پاسختون، چرا خدماتش هم مهمه، می‌خواستم از بین با کیفیت‌ها یکیش رو انتخاب کنم که خدماتش خوب باشه، یعنی اول کیفیت بعد خدمات
    پیشنهادتون چیه؟
    با احترام به دوستم تعمیر کار فکر میکنم ایمرگاس به سطح خواسته ی شما نزدیک باشه چون هم کیفیت بالایی داره هم خدمات نسبتا خوبی داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون از شما، مرکز خدماتشونم می دونید کجاست؟ سایتم داشته باشه که چه بهتر. خودم مرکز خدمات بوش رو پیدا کردم، ناب سرویس هستش، [حذف شد] به نظرم خدماتشونم بد نباشه ولی خب بوش ساخت ترکیست . ایمرگس یا وایلانت باشه بهتره (البته قیمتاشونم خیلی بالاتره 4 تومن بوش مقابل 6.5 ایمر برای 30 هزار)
    Last edited by Atghia; 09-12-2013 at 22:00. دليل: حذف لینک اینترنتی

داره خودمونی میشه saeidrezay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

یه پکیج دیواری مارک اپتیما دارم که بردش مشتی شده
    حالا وقتی درجه شوفاژ رو میبری بالا اون قدری که باید رادیات ها داغ نمیشن
    این مقایسه رو نسبت به یه سال قبل انجام میدم آخه درجه شوفاژ رو نمیشد از وسط ببری اون ورتر ولی حالا با درجه آخر هم وقتی به رادیات دست میزنی دو هوا هستن بالاشون داغه ولی پایین اون قدر نه
    یه بار خواستم هواگیری کنم چون فکر میکنم مشکل از هواگیری باشه شاید روشم درست نبود لط4ا روش صحیح این کار رو هم توضیح بدین

By Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •