تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 153 از 163 اولاول ... 53103143149150151152153154155156157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,521 به 1,530 از 1623

نام تاپيک: openSUSE

پروفشنال c30tehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض OpenSUSE 11.4

مایل استون 4 از OpenSUSE 11.4 توسعه‌دهندگان OpenSUSE خبر از انتشار چهارمین پیش نمایش از سیستم عامل خود را دادند. در این پیش نمایش، از کرنل 2.6.37 کاندیدای انتشار 1، Gnome 2.32 و KDE SC 4.6 بتا 1 استفاده شده است. مجموعه آفیس آن هم LibreOffice است. به جای فلش هم از Gnash استفاده می‌شود. محیط‌های برنامه‌نویسی QT Creator نگارش 2.1 بتا 2 و KonoDevelop نگارش 2.4 هم بر روی آن قابل استفاده است.

دانلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by c30tehran; 11-12-2010 at 19:59.

2. 2 کاربر از c30tehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من وقتی میخوام یه چیزی با بلوتوث بفرستم خطا میده و مینویسه:
    the name org.openobex.client was not provided by any .service files
    چی کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

openSUSE یه ورژن live واسه gnome3 داده خیلی خوبه... نصب هم میشه من الان دارم از اونجا مینویسم..
    به نظرم gnome3 خیلی شیک شده... وقتی کامل با یه توزیع بیاد دیگه میترکونه!
    صفحه دانلود واسه opensuse 32&64bit و fedora
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Any Where You Think

پيش فرض درخواست راهنمایی برای open suse

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک لپ تاب HP دارم که سیستم آمل پیش فرزش Open Suse هست.و میخوام بتونم هم لینوکس و هم ویندوز 7 رو با هم داشته باشم.یه مقدار گشتم ولی نتونستم مشکلمو تو اینترنت برطرف کنم.میخواستم ببینم کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک لپ تاب HP دارم که سیستم آمل پیش فرزش Open Suse هست.و میخوام بتونم هم لینوکس و هم ویندوز 7 رو با هم داشته باشم.یه مقدار گشتم ولی نتونستم مشکلمو تو اینترنت برطرف کنم.میخواستم ببینم کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    شما نیاز هست ببینید ابتدا کدام نسخه ی opensuse روی سیستم شما نصب است، و سیستم شما چند پارتیشن دارد، اگر بیشتر از یک پارتیشن داشت، می توانید ویندوز 7 رو نصب کنید و سپس با توجه به نسخه ی opensuse نصب شده گراب رو (اونچه اجازه ی اتخاب سیستم عامل رو در ابتدای کار به شما می دهد) تعمیر کنید تا بتوانید از هر دو سیستم استفاده کنید.
    اما اگر شما تنها یک پارتیشن دارید، باید ابتدا سیستم خودتون رو پارتیشن بندی کنید، و سپس به نصب ویندوز و لینوکس بپردازید، ویندوز رو که حتما خریداری کردید، لینوکس هم که به صورت رایگان برای دانلود وجود داره.

7. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Any Where You Think

پيش فرض

شما نیاز هست ببینید ابتدا کدام نسخه ی opensuse روی سیستم شما نصب است، و سیستم شما چند پارتیشن دارد، اگر بیشتر از یک پارتیشن داشت، می توانید ویندوز 7 رو نصب کنید و سپس با توجه به نسخه ی opensuse نصب شده گراب رو (اونچه اجازه ی اتخاب سیستم عامل رو در ابتدای کار به شما می دهد) تعمیر کنید تا بتوانید از هر دو سیستم استفاده کنید.
    اما اگر شما تنها یک پارتیشن دارید، باید ابتدا سیستم خودتون رو پارتیشن بندی کنید، و سپس به نصب ویندوز و لینوکس بپردازید، ویندوز رو که حتما خریداری کردید، لینوکس هم که به صورت رایگان برای دانلود وجود داره.
    خیلی ممنون از راهنمایی که کردین.
    open suse من ورژن 11 هست و از توی بوت ویندوز که نگاه میکونم 4 تا پارتیشن دارم. یکیش حجمش حدود 20gb که فکر کنم مربوط به خود سیستم لینوکس باشه و 2 تاحدود 3gb و یک 400gbهم برای اطلاعاتم. برای نصب ویندوز من اون درایو 400gbرو آن پارتیشن کردم و یک 30gbبرای ویندوز درست کردم بقیش هم با FAT32 فرمت کردم چون یه جا خوندم اگه این جوری فرمت کنی اطلاعات هم برای ویندوز و هم برای لینوکس قابل خوندن هست.
    ویندوز به طور کامل نصب شد ولی دیگه خبری از بوت لینوکس نبود ولی تمام پارتیشن ها سر جاشون بودن.
    به نظر شما روش من اشتباه هست یا مشکل از گراب هاست که شما گفتین؟
    اگه مشکل از گراب هاست لطف کنیین یه جا رو بهم معرفی کنیین که بتونم اطلاعات بیشتری ازشون کسب کنم.
    بازم ممنون از راهنمایتون

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ببخشید اینجا میپرسم به نظرم بهترین جا بود.
    در مورد SUSE Linux Enterprise یا همون SLE یکم توضیح میدین؟ چه فرقی با openSUSE داره؟ برپایه ی openSUSE هست؟ کلا چیه؟
    مرسی

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

دوستان ببخشید اینجا میپرسم به نظرم بهترین جا بود.
    در مورد SUSE Linux Enterprise یا همون SLE یکم توضیح میدین؟ چه فرقی با openSUSE داره؟ برپایه ی openSUSE هست؟ کلا چیه؟
    مرسی
    فرقشون که خوب مشخص هست suse enterprise بیشتر بدرد در واقع سازمان ها می خوره، که به دنبال یک سیستم با مزایای پشتیبانی هستند.
    برای درک بیشتر به جدول زیر دقت کنید، خواهید دید که تفاوت های اصلی کجا هستند:

11. این کاربر از taia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    میخام open suse 11.2 را نصب کنم . ابتدای نصب ارور میده . میگه حافظه شما که منظورش رم باشه کمتر از 1 گیگه درصورتیکه رم من 1 گیگه . چیکا رکنم؟

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام.

من ميخوام اين سيستم عامل رو نصب کنم روي هاردم، منتها ميخواستم براي محکم کاري بپرسم که آيا ممکنه که اطلاعات هارد، موقع نصب يا هنگام کار کردن با سيستم عامل پاک بشه؟

متشکرم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •