تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 153 از 1125 اولاول ... 53103143149150151152153154155156157163203253653 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,521 به 1,530 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه haniehjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 160 (ساتا) دارم من بعد تغییراتی با پارتیشن مجیک ربوتش کردم ولی سیستم بالا نیومد هر گونه تلاش برای fdisk- format بیفایده بوده راه حل چیه؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

9 کمک فوری بازیابی اطلاعات هارد

با سلام.

من یه هارد 250 گیگ ساتا دارم که 5 تا پارتیشن روش داره. چند روز پیش که سیستم ام رو روشن کردم بعد از عملیات بوت اولیه سیستم و قبل از شناسایی ویندوز روی هارد یه پیغامی شبیه NT Failed سریع نمایش داده شده و بلافاصله سیستمم ریستارت می شد و این عمل مکررا تکرار می شد.

وقتی هاردم رو باز کردم و به یه سیستم دیگه وصل کرده و هارد به هارد کردم، دیدم پارتیشن 1و 2 و 5 باز می شن و ویروسی اند که ویروس کشی کردم.
    اما وقتی روی پارتیشن 3و 4 کلیک میکردم پیغام می داد که: "پارتیشن فرمت نشده" و سوال می کرد:" آیا می خواهید پارتیشن فرمت شود؟". که من یکی از پارتیشن ها رو فرمت کردم و تمام اطلاعات آن پاک شده.
    با نرم افزار recover my files هم سعی کردم اما چیزی پیدا نکرد.

هاردمن پر از عکسهای یادگاری خانوادگی بوده که همگی پاک شده اند و ازطرفی هم نمیتونم هاردم رو بدم جایی برام ریکاوری کنند.
    از کسی شنیدم که می گفت ویروس پارتیشن یا فت هارد رو مشکل دار کرده که با برنامه های ریکاوری قابل بازیابیه بدون اینکه اطلاعاتش هم پاک بشه، اما نگفت با چه برنامه ای فقط گفت یه برنامه تحت داس.

لطفا از همه حرفه ای هایی که تجربه خوبی در زمینه بازیابی اطلاعات دارند خواهشمندم کمکم کنن تا بتونم پارتیشن یا فت یا اطلاعاتم رو برگردونم. نرم افزاری که خوب جواب بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    سریع می رم سر اصل مطلب
    بنده با استفاده از برنامه norton partition magic در حال resizeکردن یکی از drive ها بودم که وسط کار یک دفعه کامپیوتر هنگ کرد ومن مجبور به reset کردن شدم .
    ولی!
    وقتی وارد my computer شدم یکی از drive هام به طور کامل غیب شد .
    و 10 گیگ از مهمترین اطلاعاتم پرید.
    ایا راهی برای حل مشکل من وجود داره؟
    لازم به ذکر است که در قسمت diskmanagement(local)درایو غیب شده وجود داره!

داره خودمونی میشه soran102's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

8

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام به خدمت شما دوستان گرامی من با نصب ویندوز XP لب تابم مشکل پیدا کرده ام. مرحله اول یعنی زدن دگمه Enter برای ادامه نصب این پیغام را می دهد. لطفا در حل این مشکل به من کمک کنید.
    از لطف شما دوستان گرامی نهایت تشکر را دارم.

Windows XP Professional Setup

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer.
    Make sure any hard disk drives are powered on and properly connected to your computer, and that any disk-related hardware configuration is correct. This may involve running a manufacturer-supplied diagnostic or setup program.

Setup cannot continue. To quit setup, press F3

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    یه هارد ide 80
    موجوده
    وقتی به سیستم وصله بعد از مدتی سیستم هی فریز میشه...
    یعنی صفحه قفل میشه و بعد از چند ثانیه دوباره فریز میشه..و باز میشه مجدد...
    وقتی هارد وصل نیست اصلا این اتفاق نمیفته....
    چه کنم مشکل از کجاست ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

14

سلام سوالم رو کامل تر میکنم تقریباَ 7-8 ماه پیش یک دفعه درایو G هارد من وقتی میخواستم open کنم باز نمیشد و پیغام میداد باید درایو رو فرمت کنید وقتی روی درایو G ;کلیک راست میکردم و properties رو انتخاب میکردم این اطلاعات توش بود:free space و used space وcapacity همه 0 bytes زده بود و file system رو به جای fat 32 زده بود raw .نام هارد هم زده maxtor 6y080L0 .وقتی روی my computer قسمت manage و بعد از قسمتdisk management مشخصات درایو به این صورت است:capacity space و free space با هم مساوی با 17.3G بودند نوع فرمت همه درایوهام fat32 بود ولی جلوی این درایو خالی بود.و من مجبور شدم تا این درایو رو فرمت کنم .حالا بعد از گذشت حدود 8 ماه یک دفعه کامپیوتر خود به خود خاموش میشد یک دفعه هنگ میکرد طوری که باید از روی کیس ریست میکردم، چیزی که اصلاَ سابقه نداشته،سایتها اینترنتم اصلاَ باز نمیشد این بار درایو F من دقیقاَ همان اتفاق براش افتاده. علتش چیه ؟ روی دستگاه من nod32 ورژن 4 نصب بود پاک کردم دیگه هنگ نمیکنه سایتها باز میشند دوستان اگه لطف کنند کمکشون را دریغ نکنند. من باید بازم در انتظار پاک شدن اطلاعات روی درایو دیگرم باشم.مشکل از کجاست؟
    سلام دوستان بعد از دو هفته دوباره درایوهای F , G هر دو با اختلاف یک ساعت اینطور شدند دلیلش چیه؟

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

با سلام دوستان . من هارد ساتا یکی از دوستام رو آوردم وصل کنم به سیستم خودم بعد از اینکه هارد رو وصل کردم و سیستم رو روشن کردم یک دفعه ازش دود بلند شد و من سریع کابل برق رو در آوردم . چند تا از دندونه های قسمت برق هارد آب شده بود . به نظر شما علت چیه ؟ پاور من 400 وات هست هاردم خودم 80 گیگmaxtro h و هارد دوستم 160 گیگ maxtro است امکان داره پاور من ضعیف باشه و توان کشش دوهارد رو نداشته باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

همه اینجا فقط سوال پرسیدن که

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان ، براي من يه مشكلي پيش اومده خواهشن اگه كسي چيزي بلده كمكم كنه . وقتي كامپيوتر رو روشن ميكنم تا به صفحه wellcome ويندوز بالا مياد بعدش يه ارور ميده كه كل فايل هاي api رو نميتونه پيدا كنه ، ميخوام repair كنم ارور ميده نميذاره ، در ضمن اطلاعات درايو C كه ويندوز روشه برام خيلي مهمه . وقتي به يه كامپيوتر ديگه وصل ميكنم كه اطلاعاتمو بردارم فقط درايو G رو ميشناسه كه اونم وقتي ميخوام برم داخلش ميگه كه بايد فرمت بشه . چيكار بايد بكنم ؟

پروفشنال SonyEricsson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

يه هارد وسترن ديجيتال دارم كه هر برنامه يا اطلاعاتي ميخوام روي يكي از دريواهاي اون كپي كنم سيستم هنگ ميكنه حتي ويندوز هم روي يكي از اين درايوها بود كه به شدت كند بود و هنگ ميكرد! ويندوز روي يه هارد ديگه نصب كنم با سرعت بالا و عالي اما اون يكي هارد ديسكم (وسترن) اين مشكل رو داره و حتي وقتي ميخوام اطلاعاتي هم از روش بخونم با كندي ميخونه! به نظرتون مشكل اين هارد ديسك چيه؟ با چه نرم افزاري مشكل رو پيدا كنم تا بتونم در مرحله بعد براي رع مشكل اقدام كنم؟

نكهته جالبي كه بهش برخوردم اينكه هر وقت برنامه HD Tune رو اجرا ميكنم كامپيوتر ريسارت ميشه و نمي تونم يه گزارش از سلامتي هارد ديسكم بگيرم!

با برنامه HDD Regenerator هارد ديسك رو اسكن كرد و هيچ درايوي بد سكتور نداشت فقط يه D داشته كه تو توضيحات D زده بود Delay detect

تمامي درايوها رو هم chkdsk زدم فقط يكي از درايوها اين خطا رو ميده: اونم تو مرحله دوم كه ميخواد بررسي كنه يعني Stage 2 of 3

Deleting an index entry from index $O of file 25
    Index verification completed.
    Errors found. CHKDSK cannot countinue in read-only mode.
    Last edited by SonyEricsson; 29-08-2009 at 15:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •