تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 942 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202252652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 9419

نام تاپيک: »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه علیرضا خارجی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

واقعا كه كيف كردم
    راهنمايي هاش خيلي خوب شده و واقعا گوياس
    شما هم واسه فعال كردنش 24 ساعت صبر كردين يا درجا فعال شد
    چون من سرويسش رو از طريق 130 فعال كردم بعد يه SMS اومد كه ظرف 24 ساعت فعال ميشه
    بعد با 100 هم رمز ورودم رو فعال كردم و پيغام منشي رو ضبط كردم
    حالا هم بايد تا 24 ساعت ديگه صبر كنم ببينم چي ميشه
    در ضمن اين رو هم بگم كه واسه شماره 100 پول نميگيرن ولي براي 130 كه براي فعال سازي سيستم و لغو سيستم هست 62 تومن (براي اعتباري) كم ميكنن
    ولي در كل كه تا الان من از اين سيستم Voice Mail خيلي راضيم
    اميدوارم كه بعدا مشكلي پيش نياد
    نه ایکس گیم من تو سایت که فعال کردم دقیقا 10سانیه بعد اس ام اس امد که سیستم پیامگیر صوتی شما فعاله و همون لحظه دو باره غیر فعالش کردم و دوباره اس ام اس اومد که غیر فعال شده و باز دوباره فعالش کردم و باز هم اس ام اس اومد که فعال شده... و همین الان من برای چندتا از دوستان انجمن دارم ام ام اس میفرستم. در ضمن اگه دوست داشتید با هم ام ام اس بازی کنیم خوشحال میشم 09352249214 و لطفا وقتی ام ام اس ارسال میکنید باره اول اسم کاربری رو بنویسید

اگه نباشه جاش خالی می مونه TempesT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Iran - Tabriz

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی در رابطه با طرح طرفه اطلاع داره که چیه اینا اضافه شده یکی کمک کنه انگلیسی نوشته و معلوم نیست منظورش چیه
    لطفا کمک
    منم هر روز منتظرم که ببینم سایتش یه آپی میشه که ببینیم چی توضیح داده .
    من گزینه پرداخت به صورت ماهیانه و بر حسب ثانیه رو انتخاب کردم یه شماره پرونده داد ولی حالا که حالاس تغییری نکرده .

داره خودمونی میشه alirp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

حالا اومده يه امتياز اضافه داده 15 روز ديگه هم پول نگرفته، اين بده به نظر شما؟ جاي اعتراض داره؟

آقا پدرام انگار شما پستهای قبلی فرستاده شده توسط دیگران را نمیخوانید ، بنده وچند تن از دوستان در چند پست قبلی با تحقیق واطمینان خبر از شروع حساب gprs و حتی mms ایرانسل هم برای خودم و از دیگردوستانم داده بودم آن هم زمانی بود که با شماره 130 دوبار پی درپی تماس گرفتم وآنها وعده سر خرمن دادن وگفته اند تا پایان اردیبهشت برای دارندگان سیمکارتهای دائمی gprs و تا دهم اردیبهشت mms برای همه مجانی میباشد در ساعات پایانی آخر فروردین وزمان بسته شدن حساب ماه فروردین معلوم شد همش دروغ بود یکدفه حسابها از این رو به آنرو شد حتی mms را که کاملا رسمی اعلام شد از چندین روز قبل دارن با حسابهای عجیب و غریب حساب میکنند عزیزم آخه چه امتیازی

داره خودمونی میشه alirp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

بدون اينکه بخوام دو تا mms نصف کاره به بنده رسيد 100 تومان به مبلغ صورتحسابم افزوده شد . خيلي عاليه نه
    با اجازتون gprs را طي مراسم خاصي در خور ايرانسل گذاشتم در پيت ، و کاملا خاموشش کردم و تنظيماتش را هم delete کردم.
    جالبه فکر کنم يواش يواش از ترس اينکه اگه کسي بهمون زنگ هم بزنه براي ما هزينه بيوفته ،گوشي رو کلا خاموش کنيم . خيلي ممنون ايرانسل خيلي عزيز که اين خدمات را (با قول بعضي از دوستان ازسر ما ايرانيها زياديه ) را به زور هم که شده به ما لطف مييييکنييييييد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

الان تو اخبار مخابرات اعلام كرد ميخواد از اول تير هزينه مكالمات تلفن ثابت و همراهو يكي كنه
    قضيه چيه؟

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

13

واقعا مسخرس برا دریافت Mms هم باید پول داد ! کسی می دونه بقیه کشورهام همینطوره یا نه؟

داره خودمونی میشه nedayechakavak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

واقعا مسخرس برا دریافت Mms هم باید پول داد ! کسی می دونه بقیه کشورهام همینطوره یا نه؟
    بابا مگه چقدر کم میکنه !! من امتحان کردم اگه حجم کم باشه فقط ببین فقط فقط 2 ریال ناقابل و اگر هم حجم بالا باشه نهایتا به 1 تومان هم نمی رسه .

خیلی گرونه نه!! می تونید برای خودتون چیزی بفرستین و امتحان کنید ، مفته مفته ، خدایی این mms ایرانسل حرف نداره هم از لحاظ هزینه به صرفه تر از sms هست و هم اینکه mms کجا و sms کجا؟ انقدر بی انصاف نباشیم .

پروفشنال TheMohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran, Iran موبایل:Nokia E65

پيش فرض

الان تو اخبار مخابرات اعلام كرد ميخواد از اول تير هزينه مكالمات تلفن ثابت و همراهو يكي كنه
    قضيه چيه؟
    الان متن خبر رو خوندم، تازه فهمیدم چیه، فقط در سطح هر استان یکی میشه، برای ایرانسل در کل کشور همینطوری هست، مثلا شما اگه از تهران به کرج الان زنگ بزنید ممکنه دقیقه ای 50 تومن بیفته که اونم میشه 447 ریال

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امروز یه اس ام اس از طرف ایرانسل برای یکی از دوستام اومد با این مضمون که به شما تبریک میگوییم شما در طرح استفاده ی رایگان از Gprs شرکت داده میشوید و بنابراین تا اطلاع ثانوی میتوانید از اینترنت رایگان اسفاده کنید. من هم فقط لعنتش کردم (دوستمو) که مفت مفت تا اطلاعی که معلوم نیست کی میدن میتونه استفاده کنه.

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چطور اون موقع که سرعت اینترنت پایین بود بلد بودین فحش بدین که این سرویس آشغاله و... ولی الان که از همه نظر خوب شده چرا صداتون در نمیآد؟ تازه از 15 فروردین به بعد توپ توپ شده اصلا اینترنت موبایل برلی دانلود نیست که. حقا که اینجا ایرانه بعد 10 سال یه سرویس بهتون دادن 2 ماه مجانی استفاده کردین بد و بیراه هم میگین؟ خوبه والا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •