تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 227 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 2266

نام تاپيک: ADSL Pishgaman / شرکت پیشگامان

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.
    دوستان، من الآن مشترک دیده بان نت هستم و به دلیل یه سری مشکلات از جمله سرعت کم تک کانشن و کندی سرعت دانلود در ساعاتی از روز که الآن 4 ماه هست دارم پیگیریش می کنم و هنوز هم درست نشده، میخوام تخلیه کنم و از خدمات یه شرکت دیگه رو استفاده کنم.
    مصرف ترافیکم کمی زیاد هست ( حدود 120 گیگ بین الملل) و سرعت تک کانشکن هم خیلی برام مهمه چون استریم می کنم. حالا بین پیشگامان سرویس 8 مگ و های وب اونم سرویس 8 مگ میخوام یکی رو انتخاب کنم. نمیخوام سرعت دانلودم از 800 کیلوبایت کمتر بشه و سرعت تک کانشن پایدار میخوام.
    مکس ریت خطم حدود 19 مگابیت هست ولی CRC هر بار رکورد میزنه و حتی تا 10000 هم بوده. هر چند با تغییر شرکت این عدد ممکنه تغییر کنه ولی فکر نمی کنم دیگه کمتر از 10 مگاببت بشه.
    شما کدوم یکی رو پشنهاد میکنین؟
    درود

مدنظر قرار بدید که پیشگامان هم ساعاتی از روز محدودیت پهنای باند اعمال میکنه و سرعت دانلودتون میاد رو 400-500

اگه براتون مهمه که 24 ساعته یا تو طول روز همیشه پهنای باندی که خریداری کردید رو بهتون بدن پیشگامان گزینه مناسبی نیست ...

2. این کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

درود

مدنظر قرار بدید که پیشگامان هم ساعاتی از روز محدودیت پهنای باند اعمال میکنه و سرعت دانلودتون میاد رو 400-500

اگه براتون مهمه که 24 ساعته یا تو طول روز همیشه پهنای باندی که خریداری کردید رو بهتون بدن پیشگامان گزینه مناسبی نیست ...
    سپاسگزارم. فقط دو تا سوال داشتم. 1- با توجه به شرایط بنده شما چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟ (سقف هزینه ایم ماهی 50 هزار تومن بدون 9 درصد مالیاته) 2- این ساعاتی که کاهش سرعت داره کی هست دقیقا؟

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سپاسگزارم. فقط دو تا سوال داشتم. 1- با توجه به شرایط بنده شما چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟ (سقف هزینه ایم ماهی 50 هزار تومن بدون 9 درصد مالیاته) 2- این ساعاتی که کاهش سرعت داره کی هست دقیقا؟
    راستش من قبل از این شاتل داشتم که از نظر پهنای باند هیچ مشکلی نداشت و محدود نمیشد ولی همونطور که میدونید قیمت هاش رو افزایش داده + حجم هاشو کم کرده ...

پس نمیتونم بگم برید سمت کدوم شرکت باید ببینید همسایه هاتون چی دارن و یه تست کنید اگه آشنا هستید.

در مورد سوال دوم هم ساعاتش معمولا یک ساعتی 11 شب به بعد هست + در طول روز هم بین 3 تا 6 برا من بعضی وقتا هم 12 ظهر تا 3 به مدت یک ساعت حالا یکم کمتر یا بیشتر محدود میشه ...

توجه کردم تایم مشخصی واسه من نداره که بگم سر این ساعت شروع میشه معمولا متغیره و بعضی وقتا دو سه روز اصلا محدود نمیشه بعضی وقتا هم هر روز چند ساعت محدوده ...

5. 3 کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امروز پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند داره و تقریباً از ساعت 2 تا به الان حداکثر سرعت 4 mbps است و همین مقدار هم نوسان داره. به پشتیبانی زنگ زدم گفت پنل شرکت مشکل داره نیم ساعت دیگه تماس بگیرید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

امروز پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند داره و تقریباً از ساعت 2 تا به الان حداکثر سرعت 4 mbps است و همین مقدار هم نوسان داره. به پشتیبانی زنگ زدم گفت پنل شرکت مشکل داره نیم ساعت دیگه تماس بگیرید.
    من امروز هیچ مشکلی نداشتم.پنل 8

Last edited by black sabbath; 03-07-2019 at 20:05.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام. میشه یه تست تک کانکشن با IDM از لینک زیر بگیرید و پست کنید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سپاسگزارم
    Last edited by alirezafaghih; 03-07-2019 at 20:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این که اینترانت هست!!! در واقع حتی اگه مفت هم باشه من اهمیتی به اینترانت نمی دم. منظور من اینترنت بود اینترانت که شبکه داخل کشوری هست و از نظر من فاقد ارزش ( اگه تهران باشی احتمالاً سرورها چند تا خیابون باهات فاصله دارن ).
    مشکل کمبود پهنای باند اینترنت ( یا دستکاری و ایجاد اختلال ) باعث میشه نتونی استریم و لایو استریم ببینی.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سپاسگزارم
    8مگ
    ساعت 22:10

11. این کاربر از mahmoodsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

این که اینترانت هست!!! در واقع حتی اگه مفت هم باشه من اهمیتی به اینترانت نمی دم. منظور من اینترنت بود اینترانت که شبکه داخل کشوری هست و از نظر من فاقد ارزش ( اگه تهران باشی احتمالاً سرورها چند تا خیابون باهات فاصله دارن ).
    مشکل کمبود پهنای باند اینترنت ( یا دستکاری و ایجاد اختلال ) باعث میشه نتونی استریم و لایو استریم ببینی.
    من یه ویدئو از یوتیوب تماشا کردم با کیفیت 1080 البته وی پی ان پولی دارم.فیلم گرفتم ازش هم تو آپارات آپلود کردم هم Picofile .خودتون چک کنید.حجم فیلم 18 مگ هست
    تو فیلم پینگ هم مشخصه سرعت دانلود و سرور هم هلند هست
    البته فیلم من 1080 هست اما خودتون بهتر می دونید که تو آپارات وقتی فیلمی آپلود می کنید خیلی کیفیتش میاد پایین بهتره لینک دوم یعنی پیکو فایل رو ببینید
    Last edited by black sabbath; 03-07-2019 at 21:55.

13. 2 کاربر از black sabbath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سپاسگزارم

15. این کاربر از black sabbath بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •