تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 252 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 2517

نام تاپيک: قیمت به روز خودروهای وارداتی و تولید داخل

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان میشه قیمت 206 تیپ 3 رو هم بدین؟؟اینم الان شرایطی نمی تونم بگیرم؟
    حالا که من میخوام شرایطی ماشین بر دارم یا تیپ 3 ندارن یا 5شم اصلا شرایطی نمیدن...خداااااااااااااااا ااااا
    Last edited by ba maram; 21-10-2010 at 16:05.

پروفشنال mehdi-2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    I R A N--E S F A H A N

پيش فرض

100% همین قیمتان؟؟0000000000000000
    خود سایت ایران خودرو نزده نه؟؟
    من گشتم اما متاسفانه نبود....
    اگه منظورتون 207 اره حدود قیمت همینه
    به نظر من 207که تو ایران تولید میشه همون206 وارزش خرید نداره(البته این نظر منه)......

3. این کاربر از mehdi-2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی نیست جواب پست 1511 رو بده.....

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

تیپ 3 حدود 15500000 هست
    الان هم چند ماهی هست که دیگه تولید و فروخته نمیشه ( موقع فروش دست دوم، با تیپ 2 بینشون هیچ فرقی نمیگذارن! )
    نزدیک ترین تیپ ها به تیپ 3، تیپ 2 سفارشی ( کلاس 20 ) و تیپ 2 جدید ( کلاس 21 ) هست
    که فکر کنم برتری های تیپ 3 فقط در آینه بغل های برقی و شیشه های عقب برقی و داشتن 2 ایربگ هست ( تیپ 2 جدید یه دونه ایربگ داره )
    از نظر ظاهری همه تیپ ها تقریبا شبیه هم هستن به جز تیپ 2 جدید که ظاهر داخل و خارجش کمی متفاوته.

6. این کاربر از soooot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تیپ 3 حدود 15500000 هست
    الان هم چند ماهی هست که دیگه تولید و فروخته نمیشه ( موقع فروش دست دوم، با تیپ 2 بینشون هیچ فرقی نمیگذارن! )
    نزدیک ترین تیپ ها به تیپ 3، تیپ 2 سفارشی ( کلاس 20 ) و تیپ 2 جدید ( کلاس 21 ) هست
    که فکر کنم برتری های تیپ 3 فقط در آینه بغل های برقی و شیشه های عقب برقی و داشتن 2 ایربگ هست ( تیپ 2 جدید یه دونه ایربگ داره )
    از نظر ظاهری همه تیپ ها تقریبا شبیه هم هستن به جز تیپ 2 جدید که ظاهر داخل و خارجش کمی متفاوته.
    مرسی‌ از پاسخ soooot جان
    ۲۰۶ جدید که اصلا خوش قیافه نیستن(مثلا اومدن طرح دادن پرفسرا)

راستش من فقط تیپ ۳ رو بخاطر همون امکاناتی که ذکر کردی و چهرهٔ داخلش که شبیه تیپ ۵ هست دوست داشتم....امکان داره تو نمایندگیا مونده باشه تیپ 3؟؟تهران هستم من....

راستی‌ تیپ ۵ شرایطی میدن؟؟شرایطش چطوریه؟؟؟

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

خب نمایندگی ها تا جایی که من میدونم به شدت به شرایط فروش و پیش فروشی که توی صفحه اول سایت ایران خودرو موجوده پایبند هستن و آنچنان اختیاری از خودشون ندارن.
    در نتیجه در صورتی که چیزی که میفرمایید توی شرایط فروش این ماه باشه توی نمایندگی ها میتونید اون مورد رو بخرید و الا باید برید سراغ جایی جز نمایندگی ها.
    شما 206 جدید رو دیدید که میگید خوش قیافه نیست؟ منظور من از 206 جدید 207i یا 206+ نیست هاااااااااا، 206 جدید هم از لحاظ شکل ظاهری بدنه دقیقا مثل بقیه تیپ های 206 هست، فقط چراغ های جلوش شفافه و چراغ های عقبش نیمه شفاف و لاستیک هاش پهن تره و رینگش اسپرته و زه های دو طرف و سپرهاش همرنگ بدنه هست که تمام این تغییرات باعث زیبا تر شدن و متفات شدنش شده، من فقط یه دونه اش رو توی نمایندگی دیدم، هنوز خیلی کمه و حتی یه دونه اش رو هم تو خیابون ندیدم.
    مگه چهره داخل تیپ 3 با چهره داخل تیپ 2 چه تفاوتی داره؟ ( به جز تهویه اتوماتیک )

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب نمایندگی ها تا جایی که من میدونم به شدت به شرایط فروش و پیش فروشی که توی صفحه اول سایت ایران خودرو موجوده پایبند هستن و آنچنان اختیاری از خودشون ندارن.
    در نتیجه در صورتی که چیزی که میفرمایید توی شرایط فروش این ماه باشه توی نمایندگی ها میتونید اون مورد رو بخرید و الا باید برید سراغ جایی جز نمایندگی ها.
    شما 206 جدید رو دیدید که میگید خوش قیافه نیست؟ منظور من از 206 جدید 207i یا 206+ نیست هاااااااااا، 206 جدید هم از لحاظ شکل ظاهری بدنه دقیقا مثل بقیه تیپ های 206 هست، فقط چراغ های جلوش شفافه و چراغ های عقبش نیمه شفاف و لاستیک هاش پهن تره و رینگش اسپرته و زه های دو طرف و سپرهاش همرنگ بدنه هست که تمام این تغییرات باعث زیبا تر شدن و متفات شدنش شده، من فقط یه دونه اش رو توی نمایندگی دیدم، هنوز خیلی کمه و حتی یه دونه اش رو هم تو خیابون ندیدم.
    مگه چهره داخل تیپ 3 با چهره داخل تیپ 2 چه تفاوتی داره؟ ( به جز تهویه اتوماتیک )

بله دیدم(تو خیابون) اما همین که زه های دور ماشین رو و سیرهاش هم رنگ بدنست باعث زشتی شده (فقط به همین دلیل گفتم زشته دوست خوبم والا تو متفاوت بودنش شکی نیست)

منظورم همون تهویه اتوماتیک بود
    راستی نمیشه تهویه تیپ 2 رو مثل تیپ 3 کرد؟؟لوازم اسپورتیا یا ایران خودرو همچین کاری نمی تونه کنه؟

مرسی.ببخش من این همه سوال میکنم شیرنیتون محفوظه

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

پيش فرض

اینا رو دیگه نمیدونم
    ولی به نظر من و خیلی های دیگه 206 جدیده قشنگ تر و بهتر از بقیه تیپ 2 ها هست، نمایندگی میگفت از وقتی اومده از تیپ های دیگه بیشتر طرفدار داشته تا جایی که تحویلش از 30 روزه شده 45 روزه.

11. این کاربر از soooot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه میخواین در مورد 206 بحث کنید در تاپیک خودش لطفا بحث کنید تا دیگران هم استفاده بکنن.
    ممنون.

13. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه *LionHeart*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

قیمت centennial چنده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •