تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 1125 اولاول ... 52102142148149150151152153154155156162202252652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه maksh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهرانسر

2 خرابی هارد با ویندوز 7

من امروز اومدم مثلاً ويندوز سون ريختم بعدش اومدم با خود ويندوز 20 گيگ از درايو سی رو که 40 گيگ بود جدا کردم
    ولی اين فضا unallocated شد چون قبلاً با ويندوز اکس پی بيشتر از 4 تا پارتيشن درست کرده بودم و نميزاشت هيچ کاری با اين فضا unallocated انجام بدم و هيچ کاری با خود ويندوز seven نميشد کرد در نتيجه اومدم با paragon partion درستش کنم که اونم يه کاری کرد که ديگه اصلاً ويندوز بالا نيومد!!!
    در نهايت هم همه درايو هام يکی شد و فقط يه درايو سی موند با حجمی به اندازه کل هارد 150 gig
    بعد اومدم با سی دی media direct مثلاً هارد رو درست کردم و بعد دوباره سون ريختم
    ولی فقط همون درايو سی مونده بود با همون اندازه کل هارد
    بعدش اومدم با نرم افزار های ريکاوری ريکاور کنم که ديدم هيچی ريکاور نميشه
    حالا بايد چيکار کنم؟
    خواهش کمک کنيد نزديک 150 گيگ اطّلاعتم از بين رفت :(((((

سلام منم همین کارا رو کردم وهمین اتفاقات برام افتاد فقط من درایوام رو باActive@ Partition Recovery برگردوندم ولی یه درایوم که 44 گیگه برگشته واطلاعاتش توی برنامه Paragon Partition Manager نشون داده میشه اما قابل دست یابی نیست همشون هم ntfs هستنباورژن 3.1 اما ورژن این یکی رو نزده حالا وقتی روی درایو مورد نظر کلیک میکنم میگه درایو قابل دست یابی نیست البته میتونم فایلهارو ریکاوری کنم اما به یه هارد دیگه احتیاجه منم کمک کنین شاید راه درستشو یکی بدونه با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه daneshjooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

با سلام
    من دوتا هارد 500 دارم كه يكيش ويندوز روش نصبه و هارد دومي رو هم گذاشتم براي بكاپ اطلاعاتم. ولي يه مدتي هست كه هارد دوم كه هارد slave يا همون بكاپ هست در ويندوز يك دفعه باعث قفل شدن سيستم مي شه و حتي موس و يا ساعت هم قفل مي شه و بعد از چندثانيه يه پيغام ظاهر مي شه و هارد دوم از mycomputer حذف مي شه يعني هارد دوم شناسايي نمي شه....
    حال مي خواستم بدونم علت اين مشكل چيه و چه بايد كرد؟؟؟

باتشكر از اساتيد و اعضاي محترم

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

4 روز هارد خریدم.از دیروز بدون اینکه کار ازش بکشم تو محیط ویندوز هی قیج قیج میکنه.داره میره رو اعصابم.هاردم 1 ترابایت segate 7200.12

اگه نباشه جاش خالی می مونه relax_l3oy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه هارد اکسترنال دارم که بر اثر اشتباه زدم فایلهاش رو پاک کردم میخواستم بدونم میتونم فایلها رو بازیابی کنم؟ با توجه به اکسترنال بودنش؟لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

14

سلام
    یه سوال داشتم درایو f من هر موقع میخوام باز کنم پیغام میده باید درایو رو فرمت کنید. اصلاَ باز نمیشه. از قسمتdisk management مشخصات درایو به این صورت است:capacity space=free space /heslthy/نوع فرمت همه درایوهام fat32 هست ولی جلوی این درایو خالی هست. یعنی واقعاَ اطلاعات درایو پاک شدند راهی برای بازگشتشون نیست این درایوم کلکسیون ترانه و آهنگ بود یه راهکار به من بگید در ضمن تازگی روزی 10-20 دفعه هنگ میکنه طوری که باید از روی کیس ریست کنم، چیزی که اصلاَ سابقه نداشته،سایتها اینترنتم اصلاَ باز نمیکنه روی دستگاه من nod32 ورژن 4 نصب بود پاک کردم دیگه تا حالا هنگ نکرده به اینترتم الان الحمد الله وصل شد اگر به انتی ویروس جدید نیازمندم لطف کنید لینک جدیدترین ورژن انتی ویروس رو برام بزارید ممنونم خیلی
    هم اکنون به یاری شما نیازمندم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من يه هارد 500 مكستور دارم ساتا هست....امروز صبح روشن كردم كامپيوتر رو كار ميكرد...خاموشش كردم رفتم 2 ساعت بعد اومدم روشن كه كردم ديگه بوت نشد همش مينويسه دتكتينگ....روي يه سيستم ديگه هم چكش كردم اما جواب نداد...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اساتید لطف میکنند منو راهنمایی کنند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

راهی به جز فرمت کردن نیست؟

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 160 سامسونگ (ساتا) دارم
    چند روزیه هی صدای تق تق میده
    نمی دونم چیکارش کنم ؟
    حالا مال چی می تونه باشه ؟
    نسوزه یه وقت !؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام سوالم رو کامل تر میکنم تقریباَ 7-8 ماه پیش یک دفعه درایو G هارد من وقتی میخواستم open کنم باز نمیشد و پیغام میداد باید درایو رو فرمت کنید وقتی روی درایو G ;کلیک راست میکردم و properties رو انتخاب میکردم این اطلاعات توش بود:free space و used space وcapacity همه 0 bytes زده بود و file system رو به جای fat 32 زده بود raw .نام هارد هم زده maxtor 6y080L0 .وقتی روی my computer قسمت manage و بعد از قسمتdisk management مشخصات درایو به این صورت است:capacity space و free space با هم مساوی با 17.3G بودند نوع فرمت همه درایوهام fat32 بود ولی جلوی این درایو خالی بود.و من مجبور شدم تا این درایو رو فرمت کنم .حالا بعد از گذشت حدود 8 ماه یک دفعه کامپیوتر خود به خود خاموش میشد یک دفعه هنگ میکرد طوری که باید از روی کیس ریست میکردم، چیزی که اصلاَ سابقه نداشته،سایتها اینترنتم اصلاَ باز نمیشد این بار درایو F من دقیقاَ همان اتفاق براش افتاده. علتش چیه ؟ روی دستگاه من nod32 ورژن 4 نصب بود پاک کردم دیگه هنگ نمیکنه سایتها باز میشند دوستان اگه لطف کنند کمکشون را دریغ نکنند. من باید بازم در انتظار پاک شدن اطلاعات روی درایو دیگرم باشم.مشکل از کجاست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •