تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 152 از 3345 اولاول ... 521021421481491501511521531541551561622022526521152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,511 به 1,520 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

داره خودمونی میشه Tohid66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

امروز رفته بودم میدان شریعتی (مشهد) این 2 تا BTS رو دیم عکس گرفتم
    جالب اینجاست که وقتی شبکه ها رو جستجو کردم رایتل رو پیدا نکرد
    ببخشید کیفیت عکس زیاد خوب نیست

اون دکلی که جلوتره مال ایرانسله مجهز به وایمکس و بدون تجهیزات نسل سوم
    اون دکل پشتی هم مال همراه اوله

اگه نباشه جاش خالی می مونه bsireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پاسخ ایرانسل درباره پوشش 3G در مشهد

3. 2 کاربر از bsireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

تکراری پاک شود
    Last edited by bsireza; 20-08-2014 at 22:42.

5. این کاربر از bsireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من این کار رو کردم
    شما برو دفتر خدمات ایرانسل تو شهرتون و با 3000 تومن یه میکرو سیم بگیر!!!
    وقتی برای تعویض سیم کارت معمولی با میکرو سیم کارت برم نمایندگی ایرانسل سیم کارت میکرو با قاب بهم میده؟
    Last edited by bsireza; 20-08-2014 at 22:43.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان مشهدی من قبلا تست گذاشته بودم ولی بعدش انتن جای ما قطع شده بود الان دوباره وصل شده
    دوستان یک تست کنن جای من قاسم اباد

8. این کاربر از tntkgb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شنبه اول شهریور ایرانسل میخواد رسما اینترنت نسل 3 راه اندازی کنه.من دوهفته هست که دارم خونه و محل کارم از اینترنت نسل 3 ایرانسل استفاده میکنم.به نظرم میشه در مجموع در مورد کیفیتی که قراره ارائه بده از همین دوهفته اول نتیجه گیری کرد.نکته اینکه اگه ایرانسل بیشتر از این چیزی که داریم میبینیم توانایی داشت نشون میداد.در مجموع 95 درصد زمانایی که من تونستم کانکت بشم پهنای باندم روی 30 تا 35 محدود شده بود. یا مشکل پهنای باند داره از الان محدود میکنه یا تعداد کاربر بالا بوده که محدود شده.در هردو حالت این نسل 3 همون نسل دو هست با اسم جدید.در ضمن دوستانی که دارین شارژتونو مفت از دست میدین برای تست سرعت شما با این کارتون دارین برای ایرانسل تبلیغات رایکان میکنین پول هم میدین. من دوهفته با اینترنت نسل 3 کوفتیش دارم سرو کله میزنم یکسال هم با اینترنت نسل دوش. قبلشم با 1 مگ مخابرات کار میکردم.واقعا حافظتون ضعیفه؟ یعنی این ایرانسل رو وایمکس نمیتونست نت خوب بده؟ الان دوماهه نسل دوش تعطیله یه بار اومده به کاربر خسارت بده؟ من نمیگم نا امید باشین من میگم مار گزیده باید از ریسمون سیاه و سفید بترسه. الان با این جوی که درست میکنین 4 روز دیگه با واقعیت که روبرو میشیم افسردگیه مزمن میگیریم. اینا اینترنت 100 مگ هم بدن یه کاریش میکنن که کوفتمون بشه وگرنه ما نسل 3 نخواستیم 512 بدن فقط پینگ و سرعت ثابت باشه. 8 مگی که نوسان داشته باشه باهاش میخواین چیکار کنین؟

10. 6 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

شنبه اول شهریور ایرانسل میخواد رسما اینترنت نسل 3 راه اندازی کنه.من دوهفته هست که دارم خونه و محل کارم از اینترنت نسل 3 ایرانسل استفاده میکنم.به نظرم میشه در مجموع در مورد کیفیتی که قراره ارائه بده از همین دوهفته اول نتیجه گیری کرد.نکته اینکه اگه ایرانسل بیشتر از این چیزی که داریم میبینیم توانایی داشت نشون میداد.در مجموع 95 درصد زمانایی که من تونستم کانکت بشم پهنای باندم روی 30 تا 35 محدود شده بود. یا مشکل پهنای باند داره از الان محدود میکنه یا تعداد کاربر بالا بوده که محدود شده.در هردو حالت این نسل 3 همون نسل دو هست با اسم جدید.در ضمن دوستانی که دارین شارژتونو مفت از دست میدین برای تست سرعت شما با این کارتون دارین برای ایرانسل تبلیغات رایکان میکنین پول هم میدین. من دوهفته با اینترنت نسل 3 کوفتیش دارم سرو کله میزنم یکسال هم با اینترنت نسل دوش. قبلشم با 1 مگ مخابرات کار میکردم.واقعا حافظتون ضعیفه؟ یعنی این ایرانسل رو وایمکس نمیتونست نت خوب بده؟ الان دوماهه نسل دوش تعطیله یه بار اومده به کاربر خسارت بده؟ من نمیگم نا امید باشین من میگم مار گزیده باید از ریسمون سیاه و سفید بترسه. الان با این جوی که درست میکنین 4 روز دیگه با واقعیت که روبرو میشیم افسردگیه مزمن میگیریم. اینا اینترنت 100 مگ هم بدن یه کاریش میکنن که کوفتمون بشه وگرنه ما نسل 3 نخواستیم 512 بدن فقط پینگ و سرعت ثابت باشه. 8 مگی که نوسان داشته باشه باهاش میخواین چیکار کنین؟
    دوست عزیز شما که ماشالا خوب واردی این روهم باید بدونی که تو مناظق شلوغ این مسائل پیش میاد !! یکی ناراضی و یکی راضی !! ( که البته باید همه راضی باشه)
    من همین الانش سرعت نسل 3 شما رو میتونم با نسل 2 ایرانسل همین الان بگیرم !! این دلیل نمیشه که چون سرعت شما کم بوده به کل ، کل شرکت رو زیر سوال ببری!!
    البته نمیخوام از ایرانسل دفاع کنم !! چون الان وضعیت کل کشور همینه و اگر به خود ایرانسل باشه 100 درصد سرعت های خیلی بالاتری خواهد داد ولی چون از سوی ارگانهایی محدودیت هایی داره مجبوره سرعت رو بیاره پایین
    وگرنه همه میدونن که اینترنت 1 مگ با پینگ عالی خیلی بهتر از 10 مگ با پینگ و تایم اوت های نجومیه
    Last edited by fanoostalaei; 20-08-2014 at 23:02.

12. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست من اعصاب خود تو واسه این چیزا خورد نکن ریلکس ریلکس ریلکس تر "" ما هم بغل تهرانیم ( کرج ) نزدیک به 10 تا منطقه تست گرفتم هنوز هیچ آنتن 3G از ایرانسل پیدا نکردم... فعلا باید منتظر 1 شهریور باشیم... ولی چشم آب نمیخوره که به این زودیا تو مناطقی که هنوز آنتن هم پیدا نشده افتتاح بشه
    خدایش هیچ بی احترامی نمیخوام بهت بکنم درسته کرج بغل دسته تهرانه ولی حسابش با مشهد جداست،مشهد دومین شهره کشوره ولی خبری نیست!

14. این کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پاسخ ایرانسل درباره پوشش 3G در مشهد
    میشه بپرسی دقیقا کجا راه افتاده؟جواب میدن اصلا بپرسی؟

دوستان مشهدی من قبلا تست گذاشته بودم ولی بعدش انتن جای ما قطع شده بود الان دوباره وصل شده
    دوستان یک تست کنن جای من قاسم اباد
    دقیقا کجای قاسم آباد؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من فکر میکنم هرجایی که نصب کردن بلافاصله فعال شده و داریم خودمون رو گول میزنیم که تجهیزات نصب شده ولی لانچ نشده!!!
    مظمنم هرجایی که الان پوشش نداره هیچی نصب نشده

17. 3 کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •