تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1517 از 2600 اولاول ... 517101714171467150715131514151515161517151815191520152115271567161720172517 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,161 به 15,170 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای دوستانی که هنوز خبر ندارن اینترنت نامحدودشون خودکار تبدیل به اینترنت محدود شده
    مراقب کلاه برداری مخابرات و دریافت قبض اینترنت چندین برابری نسبت به هزینه اینترنت همیشگی خود باشید!

2. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من خونمو عوض کردم برای خونه جدیدم خط خریدم رفتم مخابرات گفتن pcm هه اینترنت بهتون نمیدیم هیچ isp دیگه ای هم به pcm سرویس نمیده.به خط قبلیمون هم اجازه انتقال نمیدن میگن منتقل بشه بازم pcm میشه. الان قشنگ انگار تو غار داریم زندگی میکنیم.
    اگه کسی راه حلی داره دریغ نکنه لطفا.از وایمکس هم راضی نیستم چون هم گرونه هم آنتن درست درمونی نداره اینجا.

4. این کاربر از Ali.De بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

پس این طرح اجرا شد دیگه ؟
    این دیگه اسمش نامحدود نیست ،اسمش محدود زوری هست...
    دوستان کسی نت نامحدود واقعی سراغ داره؟

6. این کاربر از a2016 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Howard24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

پس این طرح اجرا شد دیگه ؟
    این دیگه اسمش نامحدود نیست ،اسمش محدود زوری هست...
    دوستان کسی نت نامحدود واقعی سراغ داره؟
    دوستان گفتن که فن‌آوا هست و ظاهرا مصرف منصفانه یا سیاست های مشابه نداره. یک مگش رو زده 65 تومن. بعضیا گفتن که قندشکن توش تعطیله. من فقط فعلا به خاطر این مسئله دست نگه داشتم.

8. این کاربر از Howard24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ramin vao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من خونمو عوض کردم برای خونه جدیدم خط خریدم رفتم مخابرات گفتن pcm هه اینترنت بهتون نمیدیم هیچ isp دیگه ای هم به pcm سرویس نمیده.به خط قبلیمون هم اجازه انتقال نمیدن میگن منتقل بشه بازم pcm میشه. الان قشنگ انگار تو غار داریم زندگی میکنیم.
    اگه کسی راه حلی داره دریغ نکنه لطفا.از وایمکس هم راضی نیستم چون هم گرونه هم آنتن درست درمونی نداره اینجا.
    دقیقا منم همین مشکل رو داشتم 3 ماه پیش جابجا شدیم و این خط جدید pcm هست خیلی هم پیگیری کردم هم زنگ زدم هم رفتم مخابرات حتی
    به سایت 195 هم شکایت کردم که پیگیری کردن گفتن متاسفانه اصلا اونجا امکانات نیست حتی خط جدید هم pcm میشه ولی قراره بزودی تمام pcmها رو
    جمع کنن. البته درست میشه اخر ولی تابشه بهترین انتخابت یا وایرلس هست مثل سیستک یا جاهای دیگه البته حدود نیم میلیون باید همون اول بابت انتن
    و چیزهای دیگه هزینه کنی. و انتخاب بعدید 3g یا 4g ایرانسل هست با مودم usb مخصوص خودش منم همین کارو کردم . به خوبی adsl نیست ولی کارو
    راه میندازه البته بعضی جاها خیلی خوب و جای دیگه خیلی بد بستگی به منطقه و شلوغی داره.

10. این کاربر از ramin vao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سرعت خونه ما امروز شده بود هیچی!

فکر کنم خط رو با 200 نفر مشترک شدم! یه پی دی اف 4.5 مگی رو اینقدر قطع و وصل کرد که نتونستم دان کنم، کانکشن دراپ میشه!!! مخابرات جلوش گرفته نشه سرویسش ریالی نمی ارزه!

12. این کاربر از omiga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karbar200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

من یک مگ نامحدود دارم و 24 ساعته دانلود می کنم

یعنی اینها بدون اینکه به ما اطلاع بدهند از نامحدود به محدود تبدیل می کنند شاید ما خبر نداشته باشیم
    این چه وضعی هست ؟

14. این کاربر از karbar200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما به مرکز مخابراتیتون مراجعه کنید و درخواست تغییر به خط مسی رو بدین.. اگر دسترسی داشته باشن براتون اینکار رو انجام میدن.. اگر هم کسی از اطرافیان منزلتون ADSL داره ازش شماره رو بپرسید و اگر براشون مقدور باشه از اون سیم مسی برای شما هم استفاده میکنن.. اگر نتونن میتونید پیشنهاد بدید که خود مخابرات منطقه روی pcm بهتون اینترنت بده.. که اخیرا بیشتر مراکز مخابراتی داره این کار رو انجام میده و خیلی هم بهتر از سیم مسی جواب گرفتن ...
    در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم از وایرلس و یا وایمکس استفاده کنید که باز من وایمکس ایرانسل رو ترجیح میدم به مبین نت...

16. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من یک مگ نامحدود دارم و 24 ساعته دانلود می کنم

یعنی اینها بدون اینکه به ما اطلاع بدهند از نامحدود به محدود تبدیل می کنند شاید ما خبر نداشته باشیم
    این چه وضعی هست ؟
    پشت قبض تلفن مثل حکم اعدام نوشته بودند ، با رنگ قرمز.تازه برادر شما مگه نمیدونی کجا زندگی میکنی ؟ اینجا قانون عطف به ماسبق میشه این چیزا که چیزی نیست!!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

برای من هم فعلا زده صفر... چه خوابی برای ملت از همه جا بی خبر دیدن خدا عالمه... تازه ما که می دونیم اینه وضع!
    امروز صبح مصرف من به روز شد زده 9 گیگ با حساب کتاب من توی این سه روز من یک گیگ استفاده کردم حالا من اشتباه میکنم بگن دو گیگ یا 3 گیگ نه 9 گیگ....اعتراض را باید کجا ثبت کنم

الان که چک کردم دیدم شروع محاسبه را زده 13:52:54 1394/01/31
    من توی سایت 195 هم این تقلب ثبت کردم

دوستان این بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوال ها را گزینشی اینتخاب میکنن...من دو بار سوال پرسیدم ولی نه نمایش میده و نه جواب
    Last edited by aluminum; 23-04-2015 at 08:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •