تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 151 از 457 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مشکلی که با فایروال دارم اینه که وقتی از وی پی ان (کریو) استفاده میکنم فایروال برنامه ها رو بلاک نمیکنه. میشه کاری کرد؟؟

2. 3 کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مشکلی که با فایروال دارم اینه که وقتی از وی پی ان (کریو) استفاده میکنم فایروال برنامه ها رو بلاک نمیکنه. میشه کاری کرد؟؟
    سلام

دقیقا این مشکل در رابطه با کریو وجود داره، خودم مستقیم با Egemen در این باره صحیت کردم و بعد مسئله را با یکی از اعضای تیم فایروال بررسی کردیم، البته ابزارهای زیادی را تست کردم، که مشکلی وجود نداشت، ولی در مورد کریو این مشکل وجود داره،

و جمله پایانی جناب Psamoylov:

It is really Bug, We will fix it

4. 11 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان اگه بخوام کومودو رو روی سیستمهای یک سایت ( حدود 10 تا سیستم ) نصب کنم تنظیمات خاصی iهست که بشه هشدارها رو به حداقل رسوند
    اصلا کومودو برای همچین محیطی که هر روز هزار نوع فلش زده میشه و.... مناسب هست
    با تشکر

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با سلام
    دوستان اگه بخوام کومودو رو روی سیستمهای یک سایت ( حدود 10 تا سیستم ) نصب کنم تنظیمات خاصی هست که بشه هشدارها رو به حداقل رسوند
    اصلا کومودو برای همچین محیطی که هر روز هزار نوع فلش زده میشه و.... مناسب هست
    با تشکر
    سلام

من به شخصه فکر میکنم کومودو برای این نوع محیطها گزینه خوبی است.....

دلیل:

1-در محیطهای اینچنینی هر روز برنامه های متنوع عزل و نصب نمیشود،(معمولا فقط چند مورد برنامه نصب میشود و تمام)، بنابراین اون مشکلی که کاربران خانگی در برابر برنامه ها دارند_ به دلیل ازدیاد و تنوع نرم افزاها و همچنین عزل و نصب متعدد برنامه_ در این محیطها متصور نیست. مثلا روی این سیستمها دو تا برنامه نصب میشه و تمام؛ بنابراین محصولی خوب هست که بتونه سایر برنامه های غیر ضروری_ اینجا منظور مخرب ها هستند_ را کلا بلوک بکنه، حتی اگر امن هم باشند بهتره مسدود بشوند چون نیازی به ورود آنها به سیستم نیست.

بنابراین => محصولی که قراره نصب بشه باید دارای قابلیت "مسدود" باشه.

2- احتمال دسترسی چند نفر به یک سیستم وجود دارد، بنابراین جهت عدم دستکاری در تنظیمات_ چه دوست چه احتمالا دشمن_ محصول و تنظیمات آن با یک پسورد محافظت بشود.

بنابراین => قابلیت قرار دادن رمز عبور جهت دسترسی به تنظیمات آنتی ویروس

3-انجام آپدیت در این محیطها گاهی اوقات کمی مشکل هست و یا معمولا با تاخیر انجام میشود_ یک هفته ای یا یک ماهه، ما ایرانیها که معمولا سالی یکبارش میکنیم!_، و آپدیتها معمولا آفلاین صورت میگیرد.

بنابراین=> آنتی ویروسی که قراره نصب بشه یا باید دارای قابلیت آپدیت آفلاین مناسب باشه، یا اینکه اصلا بدون آپدیت هم سیستم را محافظت بکنه، (اصلا نیازی به آپدیت نداشته باشه)
    همچنین=> آنتی ویروسهایی که بار حفاظتی اونها روی دوش کلود هست مناسب این محیطها نیستند
    بعلاوه اینکه=> آنتی ویروسهایی که سیستم حفاطتی اونها بر مبنای تشخیص/دیتابیس و غیره است مناسب این محیطها نیستند.

4- کاربران این سیستمها معمولا جزو دسته کاربران کم/بی اطلاع هستند، یک محصولی باید نصب شود که در حفاظت کاربر را درگیر نکند، و در عین درگیر نساختن قابل اطمینان باشد،( در گیر نکردن کومودو با یک تنطیم ایجاد میشه که عرض میکنم، در همین حال به اطمینان 99 درصدی هم میرسید، نه از اون نوع درگیر نکردنهای پوشالی.....) در واقع این ویژگیها را داشته باشد:

Background Protection + Proactive Protection + Silent Protection + Preventive Protection

5- معمولا انواع فلش/فلاپی/ سی دی و ... مهمانان همیشگی این سیستمها جهت تبادل اطلاعات هستند....

بنابراین=> محصول امنیتی مورد نظر باید از ورود هرگونه مخرب از این درگاه ها به سیستم جلوگیری بکند

و ....

به نظرم کومودو این خصلتها را داره.

====

خب، ابتدا کومودو را روی سیستمها نصب کنید و بعد نرم افزاهای مورد نیاز که معمولا به چند مورد خاص میرسند، را نصب کنید و وارد لیست فایلهای امن کومودو بکنید. بعد "مسدود کننده رفتار" را فعال کنید و به روی "مسدود" قرار دهید. بعد روی کومودو یک پسورد قرار دهید، تا کسی تنظیمات کومودو را تغییر ندهد، یا فایلی را به لیست امن انتقال ندهد و .... هر فلشی آلوده ای را هم دوست داشتید بزنید به سیستمها_کومودو خوراکش فلشه_ در این حالت اصلا نیازی به آپدیت کومودو هم نیست، فقط در صورت تمایل به انجام آپدیت میتوانید هفته ای یکبار کومودو را روی این سیستمها آپدیت آفلاین بکنید؛

====

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 10 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    با سلام
    دوست عزیز این وی پی ان ( کریو ) چی هست ممکنه یکم توضیح بدید من شنیدم pptp , l2tp , sstp دیگه کریو چیزی نشنیدم

ممنونم علی

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

با سلام و تشکر ویژه از جناب Jadda عزیز که وقت ارزشمندشون رو در جهت رفع مشکلات امنیتی و بالا بردن سطح دانش کاربران گرامی صرف میکنند

بعد از مدتها کار با نرم افزارهای امنیتی مختلف در نهایت به جمع کاربران کومودو پیوستم .

آخرین نسخه 6.1 Comodo Internet Security رو دانلود و نصب کردم ،برای آپدیت از طریق خود نرم افزار حجمی حدود 121mb رو نشون میده ولی دیتابیس روی خود سایت 141mb هست .

آیا دیتابیس موجود روی سایت روی این نسخه سازگار هست؟

علت تفاوت حجمی این دو (20mb) چی هست و کدوم مورد برای آپدیت توصیه میشه؟

ممنون .

10. این کاربر از musa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با سلام و تشکر ویژه از جناب Jadda عزیز که وقت ارزشمندشون رو در جهت رفع مشکلات امنیتی و بالا بردن سطح دانش کاربران گرامی صرف میکنند

بعد از مدتها کار با نرم افزارهای امنیتی مختلف در نهایت به جمع کاربران کومودو پیوستم .

آخرین نسخه 6.1 Comodo Internet Security رو دانلود و نصب کردم ،برای آپدیت از طریق خود نرم افزار حجمی حدود 121mb رو نشون میده ولی دیتابیس روی خود سایت 141mb هست .

آیا دیتابیس موجود روی سایت روی این نسخه سازگار هست؟

علت تفاوت حجمی این دو (20mb) چی هست و کدوم مورد برای آپدیت توصیه میشه؟

ممنون .
    سلام

کمی حاشیه:

در مورد خودم باید عرض کنم که من در واقع مدتها پیش باید از این فروم و کلا از دنیای فرومها و .... میرفتم، بازنشسته ای که الان باید دنبال زندگی خودش باشه........ ولی به دلیل اینکه نرم افزارهای امنیتی نصب شده روی سیستم همواره کاربر را در حفظ امنیت در گیر میکنه _برخلاف سایر نرم افزاها که شما فقط نصب میکنید و استفاده میکنید، اما آنتی ویرسها داستانشون فرق میکنه و همیشه یک پای کاربر گیر هست، البته در صورت علاقه. و یک مقدار هم این مورد با مسائل کاری من در هم آمیخته، باعث شده که هر وقت فرصت مهیا بوده به این تاپیک سر بزنم و مطالب را بخونم و اگر هم کمکی از دستم برمیاد انجام بدم. فارغ از بحث کسب اطلاعات از دوستان این انجمن و پیگیری اخبار و مسائل آنتی ویروسی که ازش استفاده میکنم( حالا هر آنتی ویروسی که داشته باشم) باید عرض کنم که این امر برای من نوعی تفریح و لذت هست. و لذت را در چیزی میبینم که وقتم را خوش کنه، ضرری هم نداشته باشه، که فعلا کومودو و مسائل مربوط به اون و این تاپیک و انجمن کومودو و .... همه و همه این مورد را برام مهیا میکنه، سر و تهشو هم با هم جمع بزنیم میانگین روزی یکساعت هم نمیشه، هر چند این تایم به شدت در سراشیبی نزول قرار داره.؛؛ اینها را گفتم تا از این به بعد کسی از من تشکر نکنه، البته لطف دارید، من برای امنیت خودم میام اینجا و مطالب را میخونم(شوق به دانستن)، اگر با کومودو ارتباط برقرار کردم و پیگیر مشکلات هستم به خاطر امنیت خودم هست (بهبود آنتی مورد نظرم) و اگر مطلبی نوشتم یا کمکی به کسی کردم به خاطر اینه که احساس بهتری نسبت به خودم پیدا میکنم کما اینکه خودم هم از دوستان اینجا خیلی کمک گرفتم، بزرگی میگفت شب قبل از خواب کارهای خوبتو بزار جلوت ببین چیکار کردی امروز، من میگم یه پست هم توی تاپیک کومودو دادم، فروم/انجمن/اینترنت یک دنیا مجازیه ولی آدمهاش واقعی هستند.

=====

واقعیت اینکه من خودم هنوز اون دیتابیس روی سایت را دانلود نکردم ببینم روی نسخه 6 کار میکنه یا نه، احتمالا مربوط به نسخه 5 هست، چون هنوز کومودو داره از نسخه 5 پشتیبانی میکنه.

به هر حال من یک لینک دیگری از دیتابیس نسخه 6 براتون میزارم ( از سرور کومودو هست) میتونید دانلودش کنید، حجمش هم 121 مگ هست:

اگر امکان آپدیت آنلاین فراهم باشه خوبه؛ هرچند آپدیت آفلاین هم هیچ فرقی نداره فقط باید دیتابیس را درست دانلود کرده باشید.

تازه به جمع کومودو پیوستید، یک نکته طلایی بهتون میگم: CIS میگه همه فایلها مخربند مگر اینکه خلافش ثابت بشه.... (یک جواهر فروش میگه همه مشتریان دزد هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه، فقط با این دید میتونه بالاترین امنیت را داشه باشه) اینو متوجه بشی تمومه!! اگر متوجه نشی کارت با کومودو سخت میشه....

12. 10 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه l36320's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    من comodo internet security رو امروز نصب کردم و یه مشکلی که هست اینه که کریو دیگه کانکت نمیشه و به محض اینکه کانکت رو میزنم ارور unable to check the server sertificate رو میده
    همه تنظیمات آنتی ویروس هم پیش فرض خودشه
    اکانت و برنامه کریو هم مطمئنم مشکلی نداره ، قبل نصب کار میکرد

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

سلام

برام منطق این آنتی جالب هست که روی فایل نصبی دیتابیس نداره (اگر اشتباه نکرده باشم) و بعد از نصب، دیتابیس رو بصورت یکپارچه دریافت میکنه ( بر خلاف آنتی های دیگه).

قبلا هم zone alarm suite داشتم و خوشبختانه مشکلی از بابت پیغام ها نداشتم و مفید هم بوده.

تو سایت های مختلف لینک هایی که برای دانلود گذاشته میشه نسخه های 32 و 64 بیتی مجزا هست و شامل آنتی ویروس یا یکی از محصولات میشه ولی در سایت کومودو بصورت یک مجموعه شامل چند نرم افزار جانبی عرضه میشه که حجم بالایی هم داره .

اگر بخواهیم فقط یک محصول 32 بیتی رو دانلود کنیم به چه صورت باید لینک رو از سایت بدست آورد؟

مثلا: ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98 . ir/engine/go.php?url=http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer_x86.exe)

با تشکر.
    Last edited by musa; 03-05-2013 at 16:20.

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام

برام منطق این آنتی جالب هست که روی فایل نصبی دیتابیس نداره (اگر اشتباه نکرده باشم) و بعد از نصب، دیتابیس رو بصورت یکپارچه دریافت میکنه ( بر خلاف آنتی های دیگه).

قبلا هم zone alarm suite داشتم و خوشبختانه مشکلی از بابت پیغام ها نداشتم و مفید هم بوده.

تو سایت های مختلف لینک هایی که برای دانلود گذاشته میشه نسخه های 32 و 64 بیتی مجزا هست و شامل آنتی ویروس یا یکی از محصولات میشه ولی در سایت کومودو بصورت یک مجموعه شامل چند نرم افزار جانبی عرضه میشه که حجم بالایی هم داره .

اگر بخواهیم فقط یک محصول 32 بیتی رو دانلود کنیم به چه صورت باید لینک رو از سایت بدست آورد؟

مثلا: ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98 . ir/engine/go.php?url=http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer_x86.exe)

با تشکر.

سلام

دیتابیس در فایل اینستالر وجود نداره، باید بعد از نصب دریافت بشه، در مورد سایتهای دیگه و ستاپهای مجزا برای 32 و 64 بیتی، من خودم همیشه از سایت کومودو دریافت میکنم و همون فایل 144 مگ را ترجیح میدم.

16. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •