تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 151 از 482 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 4816

نام تاپيک: DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

میشه مقدار رسیو کلی رو از جایی دید ؟ منظورم اینکه مثلا میخام بدونم من تو این 1 سال که از این داتک سرویس گرفتم تا حالا چقدر رسیو داشتم ؟!

ممنون
    در این مورد نمی دونم برای adsl در سایت امکانی فراهم کردن یا نه ولی برای ipw می دونم که به طور عادی نمی دن ( البته شاید پشتیبانی بده ) برای این موارد باید از نرم افزار های مدیریت ترافیک استفاده کنن ipw دار ها

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خود تاپیک داتک هم منتقل شد مبارکه
    البته تو موقعیتی که من الان هر نیم ساعت نمی تونم دیگر به اینترنت وصل شم و ضد حال می زنه
    حالا چرا نمی دونم.....

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

باز مسائل جدید مودم ipw برای من شروع شد
    معلوم نیست چشه هر چند ساعت یک بار ( زمانش متغیر یکدفعه هر 2 ساعت یک دفعه هر 8 ساعت ) کانکشن وصله ولی دریغ از انتقال یک بسته تا الان تو شبا همش بهم ضرر زده....چه مرگش شده خدا می دونه.راحت هم قطع نمی شه ارتباط تا وقتی کامل از برق بکشم و بزور خاموشش کنم ....
    کسی قبلا مشابه این مشکل رو داشته؟

در آغاز فعالیت Persiana's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Persian Empire

پيش فرض

ديسکانکت شدن‌ هاى متوالى و گرفتن ارور 676
    --------------------------------------------------------------

سلام

آيا اينجا کسى هست که از داتک در منطقه ى مخابراتي شيخ فضل الله (ونک، ملاصدرا، شيخ بهايى) سرويس ADSL داشته باشه؟

اگر بله آيا شما هم مشکل قطع شدن سند و ريسيو و ديسکانکت شدن هاى پشت سرهم و گرفتن ارور 676 (اشغال بودن ‌خط تلفن!) موقع کانک شدن مجدد رو داريد؟

آخه من الان فردا که بياد (19 آذر) دقيقا يک ماهه که اين مشکل برام پيش اومده و واقعا اينترنت برام بى‌ استفاده شده، بويژه روزهاى تعطيل که هر 2 دقيقه، 5 دقيقه، يا 10 دقيقه سند و ريسيوم قطع ميشه، بعد ديسکانکت ميشم، بعد موقع ريکانکتينگ همينجور يه 30 ثانيه اى روى Connecting Through WAN Mini Port مى مونه و بعد ارور 676 ميده که The Phone Line is Busy ( و در طول اون روز شايد 50-60 بار اين مورد پيش مياد)

چندين نوبت زنگ زدم پشتيبانى، تا ميگفتم ارور 676، فکر ميکردند دايل آپم و اشتباهى تماس گرفتم! تا ارجاع دادند بخش فنى، اونجا يه آقايى اول گفتند مشکل از سمت داتکه و غير از من يکى ديگه هم همين مشکل رو داره، بعد که درست نشد و دوباره زنگ زدم، يه آقاى ديگه گفتند نه، ما مشکل نداريم و مشکل از مودمتونه. دفعه ى بعد که به همين آقاى دومى زنگ زدم که بگم اگه مشکل از مودم منه پس چرا هميشه مشکل نداره که اينبار گفتند بله مشکل از سمت ماست و ان شالله به زودى حل ميشه، صبح تا بعد از ظهر مشکلى‌ نبود و من تا اومدم نفس راحت بکشم که لابد درست شده دوباره ديسکانکت شدم و ارور 676. فرداش که زنگ زدم، گفتند خوب راستش يه 4-5 نفر ديگه هم اين مشکل رو داشتند ولى‌ الان مشکلشون برطرف شده پس حتما اشکال از مودم شماست. قرار شد امروز يه مودم براى ‌تست بفرستند و قبلش هم باهام تماس بگيرند و هماهنگ کنند. تا ساعت 11 صبر کردم ديدم خبرى نشد از تماس، خودم زنگ زدم. آقاى‌ دومى ‌نبود وصلم کردند به آقاى اولى. گفتم اين بوده داستان و قرار بوده مودم براى‌ تست بفرستند و ايشون گفتند اصلا ربطى به مودم نداره و اين مشکل از سمت ماست و خودشون هم مى دونند و فقط هم تو اون منطقه اين مشکل رو داريم، پرسيدم پس مودم براى تست نميخواد و فرمودند که نه نميخواد.

من راستش ديگه نمى دونم چکار بايد بکنم براى ‌همين جدا" ممنون ميشم اگه کاربر داتکى‌ از منطقه ى مخابراتى شيخ فضل الله هست بهم بگه که وضعيت اوشون چجوريه. بسيار زياد مرسى.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مرورگر ie ام هم قات زد مجبور شدم به 8 اپگرید کنم....معلوم نیست مشکل چیه
    مجبور شدم بجای نرم افزار مودم از خود کانکشن دستی که ساخته بودم قبلا استفاده کنم تا این مشکل پیش نیاد

سلام

آيا اينجا کسى هست که از داتک در منطقه ى مخابراتي شيخ فضل الله (ونک، ملاصدرا، شيخ بهايى) سرويس ADSL داشته باشه؟

اگر بله آيا شما هم مشکل قطع شدن سند و ريسيو و ديسکانکت شدن هاى پشت سرهم و گرفتن ارور 676 (اشغال بودن ‌خط تلفن!) موقع کانک شدن مجدد رو داريد؟

آخه من الان فردا که بياد (19 آذر) دقيقا يک ماهه که اين مشکل برام پيش اومده و واقعا اينترنت برام بى‌ استفاده شده، بويژه روزهاى تعطيل که هر 2 دقيقه، 5 دقيقه، يا 10 دقيقه سند و ريسيوم قطع ميشه، بعد ديسکانکت ميشم، بعد موقع ريکانکتينگ همينجور يه 30 ثانيه اى روى Connecting Through WAN Mini Port مى مونه و بعد ارور 676 ميده که The Phone Line is Busy ( و در طول اون روز شايد 50-60 بار اين مورد پيش مياد)

چندين نوبت زنگ زدم پشتيبانى، تا ميگفتم ارور 676، فکر ميکردند دايل آپم و اشتباهى تماس گرفتم! تا ارجاع دادند بخش فنى، اونجا يه آقايى اول گفتند مشکل از سمت داتکه و غير از من يکى ديگه هم همين مشکل رو داره، بعد که درست نشد و دوباره زنگ زدم، يه آقاى ديگه گفتند نه، ما مشکل نداريم و مشکل از مودمتونه. دفعه ى بعد که به همين آقاى دومى زنگ زدم که بگم اگه مشکل از مودم منه پس چرا هميشه مشکل نداره که اينبار گفتند بله مشکل از سمت ماست و ان شالله به زودى حل ميشه، صبح تا بعد از ظهر مشکلى‌ نبود و من تا اومدم نفس راحت بکشم که لابد درست شده دوباره ديسکانکت شدم و ارور 676. فرداش که زنگ زدم، گفتند خوب راستش يه 4-5 نفر ديگه هم اين مشکل رو داشتند ولى‌ الان مشکلشون برطرف شده پس حتما اشکال از مودم شماست. قرار شد امروز يه مودم براى ‌تست بفرستند و قبلش هم باهام تماس بگيرند و هماهنگ کنند. تا ساعت 11 صبر کردم ديدم خبرى نشد از تماس، خودم زنگ زدم. آقاى‌ دومى ‌نبود وصلم کردند به آقاى اولى. گفتم اين بوده داستان و قرار بوده مودم براى‌ تست بفرستند و ايشون گفتند اصلا ربطى به مودم نداره و اين مشکل از سمت ماست و خودشون هم مى دونند و فقط هم تو اون منطقه اين مشکل رو داريم، پرسيدم پس مودم براى تست نميخواد و فرمودند که نه نميخواد.

من راستش ديگه نمى دونم چکار بايد بکنم براى ‌همين جدا" ممنون ميشم اگه کاربر داتکى‌ از منطقه ى مخابراتى شيخ فضل الله هست بهم بگه که وضعيت اوشون چجوريه. بسيار زياد مرسى.
    تنها راه اینکه همینجور از پشتیبانی گیر بدی تا رفع کنن و راه دیگری نداری.(اگر خیلی جدی بودی می تونی ارور ها و لوگ های مودم و تمام مسائلی که ان موقع پیش میاد رو پرینت اسکرین بگیری بریزی رو فلش با خودت ببری نمایندگی و نشونشون بدی شاید یک دردی دوا کنه)
    و یک توصیه دیگر:
    حرص نخور چون فایده نداره در این مواقع

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام

من در اون منطقه نیستم ولی مشکل مشابه شما را دارم؛ روز ی چند بار (شاید 5، 6 بار) سند و ریسیو قطع می شه، غیر از اون چراغ Status روی مودم (بسته به مودمتون ممکنه اسمش ADSL یا Link باشه) قطع می شه. ولی بعد از چند دقیقه خودش دوباره ارتباطشو پیدا می کنه (یعنی من بطور دستی نمی زنم دوباره کانکت بشه). واضحه که مشکل از ISP هست که ارتباط مودم باهاش قطع شده. (یا به احتمال کم از مخابرات)

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

کسایی که شاتل دارن پینگشون چجوریه !؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

کسایی که شاتل دارن پینگشون چجوریه !؟
    داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عزیزان داتکی این سایت براتون باز میشه :
    کد:
    ؟
    با پراکس باز میشه ولی عادی باز نمیشه ... نمی دونم باز چیکار کردن

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه
    کد:
    عزیزان داتکی این سایت براتون باز میشه :
    کد:
    ؟
    با پراکس باز میشه ولی عادی باز نمیشه ... نمی دونم باز چیکار کردن
    نه برای من باز نمی شه

این صفحه داتک چه قدر تغییر کرده ....دارم نیم ساعت وقتم صرف بخش مدیریت حساب کاربرا بود.....

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

[quote=SIMON137;4478538]داداش زنگو اشتباه زدی ... پلاک رو چک کن شاید اشتباه باشه
    ببخشید منظورم همون داتک هست میخواستم بپرسم پینگتون چجوریاست!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •