تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 151 از 287 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همه چیز آرماگدون مشخص می کنه و اگه دی گیم کمربند پس بگیره احتمالا تو رستل منیا با اج مسابقه میده و تیکر هم میاد حالی بهشون میده

ول من شنیدم که قراره تو رستل منیا تیکر دیگه نباید حریف تکراری داشته باشه و اگه این طور باشه احتمالا تیکر با اوماگا درگیر میشه چون کندی در حدش نیست ولی خودم دوست با شان درگیر بشه

راستی به احتمال زیاد شان و استن کلد تو رستل منیا 25 خداحافظی می کنن و اگه خداحافظی شان 100 درصد بشه احتمالا استوری شان و تیکر شکل می گیره

وضعیت raw هم که مشخصه سینا و جریکو فعلا و بعدش سینا و باتیستا و اورتن

ecw که فعلا مت کمربند داره ولی به زودی چلنجر جدید براش پیدا میشه

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

میشه بگید در ماهواره های StarSat چه زمانی این مسابقات رو نشون میدن ؟
    اولا ماهواره نهو -----
    دوما اینکه شما کدوم ماهواره رو می خوای hotbird nilsat و...
    سوما صفحه ی اول تا حدودی گفته شده ولی کامل نیست مثلا کانالی نداره که تو هاتبرد باشه که ppv ها رو نشون بده.
    چهارما بهتره که از اینترنت نگاه کنی(اگه adsl داری)

در هر صورت باز من میگم کانال هایی که پخش ppv ها رو در hotbird دارن:

sky calcio14 به صورت زنده و یک هفته تکرار ppv ها رو میگزاره.

sky sport این مجموعه کانال ها هم همه ی wwe رو میگزاره(ppv-raw-smackdown)

البته کانال های زیادی دارن ولی من بعضی هاشونو یادم نیست ولی بهتریناش این دو تاان که من قبلا کارت داشتم نگاه میکردم و این کانلا همشون کارتیه.

بهتره که از اینترنت نگاه کنی من خودم adsl 1 mg دارم راحت با فلش پلیر میشه این رو دید.

همه چیز آرماگدون مشخص می کنه و اگه دی گیم کمربند پس بگیره احتمالا تو رستل منیا با اج مسابقه میده و تیکر هم میاد حالی بهشون میده

ول من شنیدم که قراره تو رستل منیا تیکر دیگه نباید حریف تکراری داشته باشه و اگه این طور باشه احتمالا تیکر با اوماگا درگیر میشه چون کندی در حدش نیست ولی خودم دوست با شان درگیر بشه

راستی به احتمال زیاد شان و استن کلد تو رستل منیا 25 خداحافظی می کنن و اگه خداحافظی شان 100 درصد بشه احتمالا استوری شان و تیکر شکل می گیره

وضعیت raw هم که مشخصه سینا و جریکو فعلا و بعدش سینا و باتیستا و اورتن

ecw که فعلا مت کمربند داره ولی به زودی چلنجر جدید براش پیدا میشه
    در مورد این هم بگم که نه ممکن نیست همه چی مشخص بشه اصلا ممکنه تا no wait out چیزی مشخص نشه و در مورد آندر تیکرم که ببین اگر بخواد با شان درگیر شه که فکر نمی کنم درگیر شه باید از رویال رامبل درگیری هاشون شروع شه ولی احتمال اوماگا بیشتره. بازم با تمام اینا من روی حدس خودم هستم آخه مگه میشه آندرتیکر با این همه اوباهت بیاد و با اوماگای زپرتی بازی کنه اونم توی رسل مانیا اصلا تغریبا امکان ناپزیره اگه اینطوری بشه که دیگه آندرتیکر باید بره پیش گاو چرونها . حالا اونم کی کسی که تابحال توی این 2 سال ندیدم بازی رو ببازه اگر باخته بیشترش به نامردی بوده تقریبا همش.مگه مسابقات تایل امسال رو ندیدی دیدی که تیکر تک به پنج بود هی میرفت رو نردبون هی یکی میومد باز میرفت باز یکی دیگه میومد.یا اصلا پارسال بازی تیکر و باتیستا که بازم نامردی شد یکم فکر کنی اصلا تیکر بازی رو نباخته که توش تایل باشه و اگرم باخته به نامردی.

شان هم که احتمالا با استون کلد درگیر میشه و من فکر نمی کنم شان بخواد امسال بازنشسته شه.

پس به نظر شما آندرتیکر چی میشه؟
    فکر اوماگا رو که نکنید و شان هم که احتماش پایینه.اصلا ما برا چی داریم چرت میگیم کی میگه که تا اون موقع تیکر تایل نداره؟
    درگیریش با بیگ شو که تموم شد دیگه واقا وقتشه بره برا تایل.اصلا شاید به رویال رامبل نره و مسابقه ی تایل بگزاره اینم میشه.
    در هر صورت احتمالا آندرتیکر به احتمال بسیار بالایی میره برای تایل.

در مورد راو هم که چیز مشخصیه که سینا دفاع میکنه از تایلش و بعد بازی تریپل تریت مچ میشه سینا اورتون و باتیستا.
    البته نباید فراموش کنیم که سینا سال پیش به رندی بازی کرد ولی تک به تک نبود و تریپل اچم بود.
    ممکنه هم این اتفاقات نیفته ما که چیزای زیادی دیدیم که عجیب و غریب بود مثل رویال رامبل امسال.
    پس نگو حتما تمام چیزا بعد آرماگدون تموم میشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آرماگدون تقریبا بیشتر استوری های رستل منیا مشخص می کنه
    چون همه استوری ها باید تو رستل منیا تموم بشه و استوری ها باید از آرماگدون شروع بشن

در رابطه با تیکر هم الان تمام اسمک دان و کلا تمام ابهت wwe به تیکر هست
    و تو این 2ساله هم ضایع ترین باختش به جف بود که واقعا استوری مسخره ای بد

ولی وضعیت آندرتیکرم توی آرماگدون احتمالا روشن میشه

راستی نظرت در رابطه با قهرمان بعدی ecw چیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

آرماگدون تقریبا بیشتر استوری های رستل منیا مشخص می کنه
    چون همه استوری ها باید تو رستل منیا تموم بشه و استوری ها باید از آرماگدون شروع بشن

در رابطه با تیکر هم الان تمام اسمک دان و کلا تمام ابهت wwe به تیکر هست
    و تو این 2ساله هم ضایع ترین باختش به جف بود که واقعا استوری مسخره ای بد

ولی وضعیت آندرتیکرم توی آرماگدون احتمالا روشن میشه

راستی نظرت در رابطه با قهرمان بعدی ecw چیه؟
    به احتمال بسیار بالایی اوان بورن ولی نباید میز و موریسون رو هم دست کم بگیریم البته الان اونها برای تگ تیم میجنگن.

اصلا ممکنه خود مت کمربندشو نگر داره مثل اورتون سال پیش.
    راستی توی رسل مانیا تمام استوری ها تموم نمیشه مثلا امسال درگیری تریپل اچ و اورتون تموم نشد تا تریپل اچ اورتون رو شکست داد یا آندرتیکر با ادج که تا نایت آف چمپین رسید . این بازی جف هاردی که خیلی خیلی مسخره بود تیکر از باتیستا یا ادج فینیشر میخوره ولی پین نمیشه بیاد و از یک لگ درپ جف پین بشه! البته بازی اکستریم مچ بود و به زور ربطی نداشت.

توی ecw هم ممکنه دوباره مارک هنری یا فینلی چلنجر بشن ولی بازم میگم که احتمال ایوان بورن زیاده چون وقتی برگرده احتمالا یک بازی مثل سینا برای تایل می کنه.
    Last edited by 779; 30-11-2008 at 21:28.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ایوان بورن هم خیلی طرفدار و هم کارش درسته ولی موریسن بشه بهتره و جدیدا هم که داره عالی کار می کنه و تایتل میتونه داشته باشه ولی مت کمربند از دست میده اینو دیگه مطمئنم!!!!!!!!!!!

آره اونا ریمچ ها بود ولی اگه کمربند عوض نشه و استوری بدون کمربند باشه معمولا توی رستل منیا استوری تموم میشه
    کلا خیلی استوری مسخره بود خف هیل شد و تیکر و دی گیم برد و آخرش هم برای تایتل مسابقه نداد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برای همین بعیده
    چون الان تیم موریسن و د میز دارن خیلی خوب کار میکنن
    بدبخت کین با این همه سابقه و قدرت تایتل نمی گیره و باید با اون کوتوله (619) مسابقه نمایشی بده و آخرش هم شکست بخوره

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اقا یک سوال تا حالا اندرتیکر با گلد برگ مسابقه داده؟

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستی اسم این کین اومد وسط چی شد که ماسکش را برداشت اخه اون موقع ها خیلی با ابهت تر بود تا الان الان به نظر میاد بدنش کلا چربی داره تا عضله!!چی شد ایا عوضش کردن منظورم اینه که ادم دیگه اوردن جاش؟

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همه
    میشه در مورد هیل شدن توضیح بدید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

والا من هم همين فكر رو مي كنم چون كين كه الان داره بازي مي كنه اول اومدنش گفته بود اون كين ماسك داره ماسكش رو دزديده 2 تا بازي هم كرد كه كين ماسك داره بازي اول رو برد ولي بازي دوم رو كين بي ماسك برد،وقتي ماسك كين ماسك دار رو بعد بازي كند صورتش رو نشون ندادن،فكر كنم از سياست هاشون بود كه اين كين فعلا كار كنه به جاي اون ولي اون خدايي خيلي بهتر كار مي كرد
    الان استار درست حسابي نداريم
    ماشالا تاپیک داره گرم میشه

خوب ببینید کین توی یک زمانی به خاطر سوختگی صورتش که میگفتن پدر مادرشم بر اثر همون سوختگی مردن ماسک میزد و بعد یک زمانی کین فهمید که آندرتیکر برادر تاتنیش خونشونو آتیش زده به خاطر همین یک زمانی باز با تیکر درگیر شده بود و حتی نزدیک بود تیکر رو بکشه یک شب اومد به رخت خواب تیکر با یک چاقو ولی تیکر فهمید و حسابی کتکش زد کین رو مثل اینایی که بچشونو کتک میزنن.
    خوب بگزریم کین به خاطر اون آتش سوزی صورتش سوخته بود برای همین ماسک میزد بعد مدتی دیدیم که کین یک چند ماهی نیومد قبلش یک مسابقه داشت که در اون مسابقه فکر کنم میک فولی ماسک کین رو برداشت از اون موقع دیگه رفت تا چند ماه بعدش وقتی اومد دیدیم ماسک نداره و رفته بود جراحی پلاستیک کرده بود!

بعدشم گفت که من با تیکر درگیرم و گفت که من به دین مسیحیت ایمان آوردم در همین لحظه دینگ...
    آندرتیکر باآهنگ جدیدش وارد میشه و کین در میره بعدش تیکر میگه که به شیطان پرستی روی آورده!
    جالبه ولی یکم عجیبو غریب فکر کنم سال 2004 یا 2003 بود که دوتاییشون با هم اومدن.

سلام به همه
    میشه در مورد هیل شدن توضیح بدید؟
    ببین به کسی که محبوبیتی نداره یا داشته ولی یک کاری کرده که همه اونو بد ببینن مثل کریس جریکو یا کین یا ادج و ... هیل میگن.
    معمولا کسانی که هیلن بیشتر کمربند دارن تا wwe بیاد و یک مسابقه بین یک هیل و یک فیس بزاره که فیس ببره اینطوری محبوبیت فیس ها بیشتر میشه مثل تیکر در رسل مانیا که با ادج بازی داشت.
    برای هیل شدن کسی رو که می خوان هیل بشه یا با یک هیل دیگه هم دستشون می کنن مثلا ادج رو با ویکی که هیل هم دست کردن شد هیل البته قبلشم هیل بود و یا یک بازی بین کسی که می خواد هیل بشه میزارن با یک فیس که در واقع همون شخصیت خوبه بعدش هیله میبره و کم کم تبدیل به یک شخصیت بد میشه.

کلا هیل به معنای شخصیت بد هستش.

برای همین بعیده
    چون الان تیم موریسن و د میز دارن خیلی خوب کار میکنن
    بدبخت کین با این همه سابقه و قدرت تایتل نمی گیره و باید با اون کوتوله (619) مسابقه نمایشی بده و آخرش هم شکست بخوره
    اولا فش نده به ری جون : دی
    دوما کین توی راو خودتم که میدونی راو همه می خوان تایل بگیرن و جایی برای کین نمی مونه
    سوما 619 نه و rey mysterio که یکی از بهترین کشتی کج کارای به نظر من بدنی انعطاف پذیر و حرفه ای حالا یکم قدش کوتاه ولی خیلی حرکات قشنگی انجام میده

راستی امروز یک خبر در مورد تیکر شنیدم ممکنه بازم توی آرماگدون با بیگ شو بازی کنه در این صورت توی این سایته نوشته بود ممکنه بعد استیل کیج مچ توی آرماگدون تیکر یک مسابقه ی Hell In A Cell بزاره!!!!!!!!!!

البته اگه نظر منو بخوای میگم نه چون که توی همین تابستان hell in a cell گزاشت و دیگه نمی زاره.
    ولی ممکنه یک اتفاقی بیفته ما که چیزی از این مرد مرده خبر نداریم هر چیزی ممکنه چون که بیگ شو خیلی داره رو اعصاب آندرتیکر راه میره برای همینم میگن ممکنه یک مسابقه ترتیب بده
    ولی نظر من اینکه مسابقه ی hell in a cell در کار نیست.
    Last edited by 779; 01-12-2008 at 14:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •