تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 151 از 827 اولاول ... 51101141147148149150151152153154155161201251651 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,501 به 1,510 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد خرید هارد اکسترنال پورتابل 500 گیگ دارم با قیمت زیر 100.
    ترجیحا هم میخوام 7200 RPM باشه

به شدت بین مدل های زیر سرگردون شدم:

1- WD My Passport Essential یا WD My Passport Essential SE (که البته فک کنم مدل SE زیر 750 گیگ نداره..درسته؟)

2- SeaGate FreeAgent GoFlex Pro یا SeaGate FreeAgent GoFlex (که بازم فک کنم مدل Pro حجم 500گیگی نداره..درسته؟)

3- ADATA Nobility NH01 Hard Disk

ADATA Classic CH11 Hard Disk -4

در واقع بین اینا ملاکم این بوده که حتما USB 3.0 داشته باشن و حتی الامکانم سرعت 7200Rpm باشه...

لطفا راهنماییم کنین... ممنون

سلام
    من مطمئن هستم كه مدل SE وسترن 7200 دور نيست !!! ضمنا زير 750 گيگ هم موجود نيست ، پس از اولويت شما خارج ميشه .
    مدلي كه صددرصد مطمئنم 7200 دور هست مدل SeaGate FreeAgent GoFlex Pro هست كه اتفاقا 500 گيگ هم موجوده (به pro بودنش دقت كنين!!!)

نكته : اين مدل از هارد با دو نوع آداپتر فروخته ميشه usb2 و usb3 كه در عكس پايين با آداپتر usb3 هست

همين مدل از هارد با آداپتر usb2

مزيت مدل هاي پرو نسبت به مدلهاي غير پرو علاوه بر 7200 دور بودن ، داشتن يه پايه اي به نام Dock هست كه ميتونين اونو سرپا نگه دارين .طبق عكس بالا

در باره مدلهاي ADATA هم متاسفانه اطلاع چنداني هم ندارم!!

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mina_rbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون

راستش آخه خود فروشندهه میگفت سیگیت چینیه گرچه خودشم داشت... بیشتر ADATA رو پیشنهاد میکرد که منم چون کلا درباره کیفیت این مارک اطلاعاتی نداشتم انداختم عقب..

مدل NH01 هم USB 3.0 داره هم اینکه 7200 دوره... کسی از کیفیت ADATA ها اطلاعی نداره؟؟

4. این کاربر از mina_rbb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin_0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ( اصفهان)

پيش فرض

سلام
    من میخوام اینو بخرم Segate 1Tb Freeagent

برای ارشیو میخوام ازش استفاده کنم

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنماییتون

راستش آخه خود فروشندهه میگفت سیگیت چینیه گرچه خودشم داشت... بیشتر ADATA رو پیشنهاد میکرد که منم چون کلا درباره کیفیت این مارک اطلاعاتی نداشتم انداختم عقب..

مدل NH01 هم USB 3.0 داره هم اینکه 7200 دوره... کسی از کیفیت ADATA ها اطلاعی نداره؟؟
    داداش سیگیت برند معتبریه و امتحانش رو هم تو این چند ساله پس داده!

ولی A-Data خیلی معروف نیست.لااقل از سیگیت معروف تر نیست...

به نظرم یا سیگیت بگری شما یا وسترن.(من خودم وسترن رو بیشتر قبول دارم)

سلام
    من میخوام اینو بخرم Segate 1Tb Freeagent

برای ارشیو میخوام ازش استفاده کنم
    هارد خوبیه.

ولی میتونی یه نیم نگاهی هم به WD My Book Essential !tb هم بذاری که بطور پیشفرض از USB 2 , USB 3 پشتیبانی میکنه.ولی واسه سیگیت باید یه اداپتر 30 تومنی بخری که USB 3 رو داشته باشی...

7. این کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستانی که یادشونه من توی صفحات 121 و 122 segate free agent رو بد و بیراه گفتم که مشکل سازی میکنه امروز به طور کامل به گ... رفت میدونین چطوری؟ من روزی یک بار 5 دقیقه برای بکاپ روشنش میکردم و اداپتورشو در نمیاوردم گاهی لازم میشد امروز همینجور داشتم اتوکد کار میکردم دستگاه هم وصل نیود یعنی سیم یو اس بی وصل نیود یهو صداهای عجیب غریب شنیدم همه جای سیستمو نگاه کردم فکر کردم هاردای داخلیشن چون سیستم روشن بود ولی دیدم نه اقای سیگیت داره از بین میره بدون اینکه اصلا وصل باشه جالبه که اکثر جاها نوشتن لازم نیست کسی که روزی یه بار حتی روشن میکنه اداپتور دستگاهارو در بیاره ولی این شرکت چندین ساله بیتجربه یه سیستم درست نداره همه چیش مشکل ایجاد میکنن ممکنه دوستانی بیان بازم طرفداری کنن که نه مال ما داره کار میکنه!!! اره مال منم کار میکرد .. مطمئن باشین خراب خواهد شد

9. این کاربر از onehellsing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من با اقای ata.royalfalcon موافقم امروز مدل وسترن دیجیتال یو اس بی 2 و3 همون مدل که ایشون کتابخونشو دارن !!! گرفتم از همون اول خوشم اومد ساخته تایلنده فقط میخواستم از ایشون سوال کنم اداپتوراشونو چه موقع ها در میارن . راستی صداشم خیلی ارومه سرعتش زیاده یه مساله هم به کسانیکه دنبال 7200 دورن یا فکر میکننن RPM تاثیر داره عزیزان تا از یو اس بی 2 یا 3 استفاده می کنین اصلا تفاوتشو احساس نمیکنین پس خوتون سر یه قابلیت بی تاثیر خسته نکنین من 3 تا ترانسند پاسپورتی خریدم برای اشناهامون و خودم سرعتشون 7200 نیست ولی از سیگیت 7200 خدا شاهده سرعتوشن بیشتره من تجربه دارم .. مطمئن باشین
    Last edited by onehellsing; 21-04-2011 at 01:28.

11. این کاربر از onehellsing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با اقای ata.royalfalcon موافقم امروز مدل وسترن دیجیتال یو اس بی 2 و3 همون مدل که ایشون کتابخونشو دارن !!! گرفتم از همون اول خوشم اومد ساخته تایلنده فقط میخواستم از ایشون سوال کنم اداپتوراشونو چه موقع ها در میارن . راستی صداشم خیلی ارومه سرعتش زیاده یه مساله هم به کسانیکه دنبال 7200 دورن یا فکر میکننن RPM تاثیر داره عزیزان تا از یو اس بی 2 یا 3 استفاده می کنین اصلا تفاوتشو احساس نمیکنین پس خوتون سر یه قابلیت بی تاثیر خسته نکنین من 3 تا ترانسند پاسپورتی خریدم برای اشناهامون و خودم سرعتشون 7200 نیست ولی از سیگیت 7200 خدا شاهده سرعتوشن بیشتره من تجربه دارم .. مطمئن باشین
    سلام
    من خيلي كم از هاردهام استفاده ميكنم
    به جرئت ميتونم بگم كه تا الان نقريبا دوماهي ميشه كه هاردهامو روشن نكردم!!! خب بديهي هست كه آداپتورشو در ميارم چون صحيح نيست آداپتورش به مدت طولاني همينجوري به برق وصل باشه و با توجه به اينكه وضعيت برق رساني در مملكت ما اصلا خوب نيست (نوسان و قطعي برق) من از ترانس استابيلايزر فاراتل در مواقعي كه قراره هارد به مدت طولاني كار كنه استفاده ميكنم .

خلاصه بگم كه بايد يه مديريت صحيح و درستي در مورد هاردتون داشته باشين تا عمري طولاني داشته باشه ، مثلا بك آپ ها رو يه جا جمع كنين و وقتي حجمش زياد شد اونوقت بريزين در هارد اكسترنالتون تا مجبور نشين هاردتون رو دائما روشن كنين اونهم براي بك آپ هاي كم حجم

عمدتا كارم ارشيو كردن فيلم و كارتون هست ، وقتي فيلم رو نگاه كردم آرشيو ميكنم توي هاردم !!!!
    تا الان 6 هارد وسترن مدل elite دارم كه فقط usb2 هست ، جالب اينجاست كه ظاهرا مدل دسكتاپي الايت ديگه توليد نميشه !!!

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه babak1000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

لطفا کمک کنید:
    من یک هارد اکسترنال سیلیکون پاور a80 خریدم که در هنگام اتصال علامت اتصال usb میاد اما خود هارد بالا نمیاد چه کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا کمک کنید:
    من یک هارد اکسترنال سیلیکون پاور a80 خریدم که در هنگام اتصال علامت اتصال usb میاد اما خود هارد بالا نمیاد چه کار کنم؟
    سوال اول : قبلا مشكل نداشت يا اينكه اولين باره وصل ميكني ؟؟؟
    سوال دوم : كابل Usb رو به پشت كيس وصل كردي ديگه؟؟؟ (از لحاظ برق رساني ، پورت هاي پشت كيس بهترين حالت رو دارن)
    نكته : اين هارد از نوع فقط usb3 هست و فكر ميكنم فقط بايد به پورت usb3 وصل كني !!! (اينو مطمئن نيستم)

شما disk management رو اجرا كنين و اگر امكانش هست يه اسكرين شات ازش بذارين اينجا تا ببينم اوضاع از چه قراره !!! براي اجراي اين برنامه دستور diskmgmt.msc رو در run تايپ كنين . اگر در ديسك منجمنت اون هارد رو unallocated و يا free space زده باشه نياز به پارتيشن بندي و فرمت داره!!!
    Last edited by ata.royalfalcon; 21-04-2011 at 09:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من هر روز وصل میکنم منم ارشیو فیلم و سریال وکارتون دارم ولی برای بکاپ گیری از کارای اتوکد که مهمن هر روز مجبورم بزنم خوشبختانه پشتش کلید روشن خاموش داره فقط نمیدونم نرم افزاری خاموش میکنه یا سخت افزاری اخه اون هارد بنجل سیگیت بدون وصل شدن به کامپیوترم خودش روشن میشد اتفاقا منم از استابلایزر فاراتل استفاده میکنم از اون سفیدا شبیه بالشه . کاش این وسترن هارد داخلیش قابل تعویض بود یعنی کیسش بازو بسته میشد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •