تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1508 از 2600 اولاول ... 508100814081458149815041505150615071508150915101511151215181558160820082508 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,071 به 15,080 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

همین الان از بازرسی مخابرات ایران که شکایت ثبت کرده بودم تماس گرفتن
    متوجه نشده بود موضوع شکایت چیه توضیح دادم
    گفت هنوز اتفاقی نیافتاده که شما شکایت کردید..هنوز رسمی نیست...و گفت بیشتر ما به شکایات کندی سرعت و عدم واگذاری رسیدگی میکنیم
    گفتم که برخلاف قرارداد دارن اینکارو میکنن گفت قراردادتون مدتش چقدره؟(کسی میتونه اینجا عکس متن قراردادو بذاره؟ من ندارم اصلا!!)
    نظر کلی شو پرسیدم گفت: اگر اعلام عمومی کرده باشند حتما موافقت مدیرعامل و مجمع رو گرفتن و احتمالا اتفاق میافته
    پیشنهاد داد از طریق سازمان تظیم مقررات پیگیری کنیم (همین لینک اولی که دادم)

اااااا صبح به منم زنگ زدنا!!!تا رسیدم جواب بدم قطع شد!!! این چه توجیحیه؟؟شاید اصلا هیچوقت اعلام رسمی نکنن این که نشد دلیل

اونی که شما لینک دادین برای زیر ساخت و وزارت خونه هستش که البته بد نیست از همون جا هم پیگیر بشیم

ولی مرجع اصلی سازمان تنظیم مقررات هست که اونم یه بخشی از وزارت خونه هست مثل زیر ساخت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این ادرسی هست که باید بهش نامه بدیم

اینجا مراحل کار نوشته شده من باید منتظر بمونم ببینم بازرسی خود مخابرات کی به درخواستم جواب میده که من به صراحت داخلش نوشتم اگه دنبال بهانه جویی باشن و کارشونو با قوانین سازمان تنظیم ارتباطات بخوان توجیح کنن رونوشت همون نامه رو برای سازمان تنظیم ارسال میکنم

اول از همه باید به بازرسی مخابرات ایران نامه بنویسیم تک تک بعد منتظر جواب بمونیم اگه دیدیم زیر بار نمیرن بعد باید از همون لینک اولی که برای سازمان تنظیم هست پیگیری کرد اگه اونا هم جواب ندن باید دیگه به خود وزارت خونه نامه نوشت این رونده اعتراض هست اگه کسی مردشه که پیگیری کنه بسم الله من که منتظرم تا جواب بده بازرسی اگه جواب نداد سریعا به سازمان تنظیم نامه مینوسیم همه با هم پشت هم پیگیری کنیم احتمال جواب بیشتره
    Last edited by farid_givehchin; 20-04-2015 at 14:57.

2. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال miladddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

یه سوال دارم
    این مخابرات خیلی بی حساب کتاب از ترافیک آدم کم میکنه
    این عکسو ببینید، تو سایت مخابرات تو پنل کاربریم بود
    منظور از عدد اول و دوم دقیقا چیه؟ منو راهنمایی کنید. آیا عدد دوم که شبانه هست از عدد اول برای هزینه کم میشه؟ یعنی تا الان کمتر از یک گیگ مصرف ترافیکم بوده یا نه؟

من سرویس 1 مگ با ترافیک 5 گیگ ماهیانه دارم

Last edited by miladddd; 20-04-2015 at 16:11.

4. این کاربر از miladddd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

انقدر کل کل الکی با هم نکنید

خبر نگرفتین این اینترنت مخابرات از سقف دانلودش رد بشه چه اتفاقی می افته بالاخره؟!

6. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

اگر خبری بشه حتما اطلاع رسانی میکنم من فردا از صبح تا شب دانشگاه هستم و با موبایل نمیتونم اون قسمتی که جواب تیکت ها میاد باز کنم

8. این کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه birang1357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه سوال دارم
    این مخابرات خیلی بی حساب کتاب از ترافیک آدم کم میکنه
    این عکسو ببینید، تو سایت مخابرات تو پنل کاربریم بود
    منظور از عدد اول و دوم دقیقا چیه؟ منو راهنمایی کنید. آیا عدد دوم که شبانه هست از عدد اول برای هزینه کم میشه؟ یعنی تا الان کمتر از یک گیگ مصرف ترافیکم بوده یا نه؟

من سرویس 1 مگ با ترافیک 5 گیگ ماهیانه دارم

به نظر میرسه مصرف شبانه ات که رایگان است 4.7 گیگ بوده و مصرف روزانه ات 5.6 گیگ. از حجم کم نشده در واقع مقدار مصرفت رو نشون داده به دلیل اینکه اکانتینگ مخابرات با اتمام حجم کاری نداره و بدون خبر از حجم آزاد برات حساب می کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام....

بنده هم از طریق این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت رو ثبت کردم....انشالله رسیدگی کنن و نذارن این اتفاق بیفته....واقعا منصفانه نیست!

11. این کاربر از AMINGERAMI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان پیگیری ها وشکایتها و هر چی صلاح میدونید انجام بدید ولی دنبال یک شرکت دیگه برای جایگزینی باشید.برای اینکه اگر این رویه رو خود مخابرات مد میکرد و اولین شرکتی بود که این کار رو میکرد میشد با شکایت به دیوان عدالت اداری (میگم دیوان عدالت اداری بخاطر اینکه تجربه به بنده نشون داده در اکثریت مطلق موارد رای دیوان عدالت اداری بر علیه دستگاه اجرایی بوده.) میشد بخشنامه رو باطل کرد ولی چون یک رویه هست احتمال اینکه ترتیب اثر بدن خیلی خیلی کم هست.ضمن اینکه احتمالا توی قرار داد عبارتی با مضمون تا زمانی که امکان سرویس دهی باشد در یکی از بندها اومده.(قبل از اینکه دوستانی که محبت دارند لطف کنند و پست ما رو مورد بررسی قرار بدن بگم که بنده حقوق تحصیل کردم برای همین چیزهایی که گفتم بی پایه و اساس نبوده)
    همگی موفق باشید

13. 3 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Undisclosed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دنبال کدوم شرکت باشیم واسه جایگزینی؟ کجا دو مگابیت رو ماهی 80 تومن میده؟

قیمت سرویس های نامحدود بقیه شرکت ها فضایی هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان پیگیری ها وشکایتها و هر چی صلاح میدونید انجام بدید ولی دنبال یک شرکت دیگه برای جایگزینی باشید.برای اینکه اگر این رویه رو خود مخابرات مد میکرد و اولین شرکتی بود که این کار رو میکرد میشد با شکایت به دیوان عدالت اداری (میگم دیوان عدالت اداری بخاطر اینکه تجربه به بنده نشون داده در اکثریت مطلق موارد رای دیوان عدالت اداری بر علیه دستگاه اجرایی بوده.) میشد بخشنامه رو باطل کرد ولی چون یک رویه هست احتمال اینکه ترتیب اثر بدن خیلی خیلی کم هست.ضمن اینکه احتمالا توی قرار داد عبارتی با مضمون تا زمانی که امکان سرویس دهی باشد در یکی از بندها اومده.(قبل از اینکه دوستانی که محبت دارند لطف کنند و پست ما رو مورد بررسی قرار بدن بگم که بنده حقوق تحصیل کردم برای همین چیزهایی که گفتم بی پایه و اساس نبوده)
    همگی موفق باشید
    اگر قرارداد داری یا میتونی بگیری یه شکواییه تنظیم کن قراداد و هرچی صلاح میدونی ضمیمه کن پیگیری دیوان با من...وقتم آزاده تا برم سربازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه netwait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اااااا صبح به منم زنگ زدنا!!!تا رسیدم جواب بدم قطع شد!!! این چه توجیحیه؟؟شاید اصلا هیچوقت اعلام رسمی نکنن این که نشد دلیل

اونی که شما لینک دادین برای زیر ساخت و وزارت خونه هستش که البته بد نیست از همون جا هم پیگیر بشیم

ولی مرجع اصلی سازمان تنظیم مقررات هست که اونم یه بخشی از وزارت خونه هست مثل زیر ساخت
    این ادرسی هست که باید بهش نامه بدیم

اینجا مراحل کار نوشته شده من باید منتظر بمونم ببینم بازرسی خود مخابرات کی به درخواستم جواب میده که من به صراحت داخلش نوشتم اگه دنبال بهانه جویی باشن و کارشونو با قوانین سازمان تنظیم ارتباطات بخوان توجیح کنن رونوشت همون نامه رو برای سازمان تنظیم ارسال میکنم

اول از همه باید به بازرسی مخابرات ایران نامه بنویسیم تک تک بعد منتظر جواب بمونیم اگه دیدیم زیر بار نمیرن بعد باید از همون لینک اولی که برای سازمان تنظیم هست پیگیری کرد اگه اونا هم جواب ندن باید دیگه به خود وزارت خونه نامه نوشت این رونده اعتراض هست اگه کسی مردشه که پیگیری کنه بسم الله من که منتظرم تا جواب بده بازرسی اگه جواب نداد سریعا به سازمان تنظیم نامه مینوسیم همه با هم پشت هم پیگیری کنیم احتمال جواب بیشتره
    بازرسی جواب داد به من دیگه انگار بخواییم برای شکایت پسر بریم سراغ پدر ...اونجا نتیجه نمیده
    یا هم اینکه بنده خدا درست میگفت هنوز اتفاق نیافتاده چیو شکایت کنیم
    اگر متن بخشنامه باشه یه چیزی...اونم در شرایطی قرادادمون با مخابرات ترکمانچای نباشه که تا الان نمیدونیم چیه
    یا باید وایسیم انجام بدن شکایت گنیم به هرجا حالا..دیوان...سازمان بازرسی
    یا اینکه الان اعتراض کنیم شکایت معنا نداره هنوز!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •