تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 38 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 371

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2014-2015

داره خودمونی میشه manaminda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

نتیجه بازی امشب چلسی و بارنلی تکلیف هفته اول را مشخص خواهد کرد و بازیکن مهم دیگو کاستا هست که 13 نفر توی ترکیب دارند
    که میتونه نتایج بازی ها را عوض کنه فقط تیم ( dashreza) بردش قطعی و 9 بازی دیگه به بازی امشب چلسی و بارنلی و البته دیگو کاستا بستگی
    داره

2. 4 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rezahashtpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله دیگه لیگو طوفانی شروع کردیم و در قدم اول یکی از پر زرق و برق ترین تیم ها

که اسمش هرکسیو مست و پاتیل میکنه رو شکست دادیم !

ته دیگ سیب زمینی
    Last edited by rezahashtpa; 18-08-2014 at 20:48.

4. 5 کاربر از rezahashtpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بله دیگه لیگو طوفانی شروع کردیم و در قدم اول یکی از پر زرق و برق ترین تیم ها

که اسمش هرکسیو مست و پاتیل میکنه رو شکست دادیم !

ته دیگ سیب زمینی
    من هم بعد از برد هفته اول توی هفته دوم یک ته دیگ سیب زمینی چرب و چیلی خوشمزه میل میکنم

6. 3 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب با اینکه بچه های ما توی دوران بدنسازی بودن ولی برای هفته اول بد امتیاز نیاوردن
    با انجام بازی چلسی یکمی وضع امتیازم بهتر شد و فابرگاس و کاستا که پیش بینی می کردم برام خوب امتیاز اوردن ولی فلیپیه لوئیز کلا بازی نکرد!
    هنوز امتیازهای اضافی امشب نیومده ولی فک کنم حدود 60 امتیاز گرفتم و هد تو هد رو هم خیلی نزدیک می برم
    این وسط ارزش نیمکت اینجا مشخص میشه و دو تا بازیکنم که بازی نکردن جاشون دو تا بازیکن از نیمکت جا به جا میشن که از اونا یه دونشون 8 امتیاز اوردش
    اون بازیکن هم کسی نیست جز ولار (یا فلار ) بازیکن 4.5 پوندی که به این بچه شاید کسی اعتقاد نداشت ولی من می دونستم با وجود خستگی جام جهانی هم این بچه خیلی خوبه

پارسال من و ایمان هفته های اول همیشه یا اول بودیم یا دوم،امسال یا آخریم یا یکی مونده به آخر.............
    امسال ظاهرا خبری از مافیا و اینا نیست و چند تیم مثل شما و تیم علیرضا و ... دیگه نمی تونن از مافیا استفاده کنن و به خاطر همین حتما ضربه می خورین

8. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

خب با اینکه بچه های ما توی دوران بدنسازی بودن ولی برای هفته اول بد امتیاز نیاوردن
    با انجام بازی چلسی یکمی وضع امتیازم بهتر شد و فابرگاس و کاستا که پیش بینی می کردم برام خوب امتیاز اوردن ولی فلیپیه لوئیز کلا بازی نکرد!
    هنوز امتیازهای اضافی امشب نیومده ولی فک کنم حدود 60 امتیاز گرفتم و هد تو هد رو هم خیلی نزدیک می برم
    این وسط ارزش نیمکت اینجا مشخص میشه و دو تا بازیکنم که بازی نکردن جاشون دو تا بازیکن از نیمکت جا به جا میشن که از اونا یه دونشون 8 امتیاز اوردش
    اون بازیکن هم کسی نیست جز ولار (یا فلار ) بازیکن 4.5 پوندی که به این بچه شاید کسی اعتقاد نداشت ولی من می دونستم با وجود خستگی جام جهانی هم این بچه خیلی خوبه

امسال ظاهرا خبری از مافیا و اینا نیست و چند تیم مثل شما و تیم علیرضا و ... دیگه نمی تونن از مافیا استفاده کنن و به خاطر همین حتما ضربه می خورین
    61 امتیاز میگیری و با اختلاف 8 امتیاز برنده میشی

10. 3 کاربر از manaminda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

منم ولار رو روی نیمکت دارم،احتمالا بجای ال احمدی که بازی نکرد بیاد تو ترکیبم...............
    فکر کنم اگه اونم بیاد نزدیک 60 امتیاز بگیرم و بیام بالای جدول..............
    +
    با تشکر از ایووانویچ که جواب اعتماد منو داد و مانند پارسال بسیار عالی بازی کرد و گل هم زد

12. 7 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

خب این هفته‌ی اولی قسمت علیرضا یا به عبارت دیگه Perspolis یا به عبارت دیگه aluminium بود که مغلوب Amirou بشه. از همین تریبون بهش خسته نباشید می‌گم و توصیه می‌کنم زیاد ناراحت نباشه چون همه‌ی تیم‌ها قراره ببازن به امیرو. اما خب از بدشانسیش بود که هفته‌ی اول خورد به من و این رو هم بگم که تیم بسیار خوبی داره علیرضا و هر تیم دیگه‌ای بود با نتیجه‌ی بدتری می‌باخت. (شر و ور به سبک قلعه‌نویی. که تو کنفرانس مطبوعاتی نون قرض می‌ده به مربی حریف. )

ولی خداییش خیلی خطری بود این بازی. قبل از بازی چلسی 20 امتیاز جلو بودم و اولا خوشبختانه چک بازی نکرد. بعد هم ایوانویچ و هم کاستا که توی ترکیب علیرضا بودن گل زدن و با با امتیازهای اضافه‌ای که احتمالا خواهند گرفت، 52 با 53 امتیازی می‌شن و امتیاز من هم 54 هست. خلاصه خوب شد که با برد شروع کردم.

14. 7 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

صدای ما را از صدر جدول می شنوید

16. 6 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

من که میدونم ریشه همه این تبانی ها به کجا میرسه!
    این پول های رد و بدل شده ، پول به فیلان مربی دادن که فیلان بازیکن رو با مصدومیت بازی بده و اینا همه اش مشخصه!دیگه به خوزه هم میگن فیلپه لوئیس رو بازی نده!

شمایی که دست های پشت پرده بهت آفر میده، بدون قبلش اومده پیش ما و ردش کردیم، بعله!

همه مشکل ها از مصدومیت رس بارکلی شروع شد، از لیست که خارجش کردم مجبور شدم یه سری تغییرات دیگه هم بدم که باعث بیرون رفتن هندرسون هم شد.
    فقط یه حسرتی که امسال دارم شرکت نکردن در اولتیمیت هست که پارسال تو ایران اول شدم. واقعا تجربه عالی و دلچسبی بود. حیف.

یه پیشنهاد ...دوستان اگه یادتون باشه فصل قبل برای جذاب تر شدن لیگ بعد پایان هر هفته یه سری امار و ارقام تحلیل نتایج میذاشتیم ، اگه بشه که هر هفته یکی از بچه های لیگ این امار ها رو در بیاره خیلی خوب میشه، ایشالا یه همکاری خوب در این زمینه داشته باشیم همگی ،چون همین آمار ها حرف واسه گفتن خیلی داره و تاپیک هم نمیخوابه.

+
    پارسال من و ایمان هفته های اول همیشه یا اول بودیم یا دوم،امسال یا آخریم یا یکی مونده به آخر.............
    کی میشه باز برگردیم صدر؟

18. 9 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

خب این هفته‌ی اولی قسمت علیرضا یا به عبارت دیگه Perspolis یا به عبارت دیگه aluminium بود که مغلوب Amirou بشه. از همین تریبون بهش خسته نباشید می‌گم و توصیه می‌کنم زیاد ناراحت نباشه چون همه‌ی تیم‌ها قراره ببازن به امیرو. اما خب از بدشانسیش بود که هفته‌ی اول خورد به من و این رو هم بگم که تیم بسیار خوبی داره علیرضا و هر تیم دیگه‌ای بود با نتیجه‌ی بدتری می‌باخت. (شر و ور به سبک قلعه‌نویی. که تو کنفرانس مطبوعاتی نون قرض می‌ده به مربی حریف. )

ولی خداییش خیلی خطری بود این بازی. قبل از بازی چلسی 20 امتیاز جلو بودم و اولا خوشبختانه چک بازی نکرد. بعد هم ایوانویچ و هم کاستا که توی ترکیب علیرضا بودن گل زدن و با با امتیازهای اضافه‌ای که احتمالا خواهند گرفت، 52 با 53 امتیازی می‌شن و امتیاز من هم 54 هست. خلاصه خوب شد که با برد شروع کردم.
    من موندم این مورینیو چی فکر کرده که به کورتوا بازی داد و چک رو گذاشت روی نیمکت؟!!!
    شانس اوردی امیر جان و اگر چک بازی میکرد حتماً امتیاز کلین شیت ایوانویچ و چک هم اضافه میشد ولی ...

البته بچه های ما از هفته سوم قراره برد رو شروع کنن.اول قراره بریم تو بحران و بعد بردها شروع بشه

20. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •