تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 36 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 353

نام تاپيک: آموزش ها و ترفندهای یاهو مسنجر

اگه نباشه جاش خالی می مونه xmixx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آقا قبلن یه سایت دارک تونل بود برای برنامه های یاهو الان سایتی نیست؟

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

بچه ها مسنجر من نهه. نميتونم باهاش روم ايجاد كنم ميگه:
    THIS REQUEST WAS REFUSED
    چيكار كنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم می خواستم ببینیم میشه توی مسنجر 9 عکس دوستانمون برای همیشه کنارشون بمونه یعنی یه جورهایی همیشه آن باشن ؟ یا عکسشون کنارشون بمونه ه ه ه ه ؟ مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه smagoli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    SaRi

پيش فرض

سلام
    من میخوام از IMVironment و از "Doodle" استفاده کنم ولی وقتی اجراش میکنم این پیغام میاد

Unable to load the "Doodle" IMVironment. The IMVironment cannot be installed.

چیکار کنم درست شه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه teshneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آموزش نرم افزار ياهو مسنجر

حال در مورد استفاده از چند ID به صورت همزمان يا ساختن يک Profile جديد صحبت مي کنيم .
    در حقيقت ساختن Profile همان ساختن ID است با اين تفاوت که وقتي شما با ID خود Online مي شويد بقيه Profile هاي شما هم که ساخته ايد Online مي شود .اکنون به شرح آن مي پردازيم تا مطلب روشن تر شود.
    پس از وارد شدن به قسمت Create/Edite Profile ، در آن صفحه روي قسمت Create new public profile کليک کنيد.

در صفحه باز شده و در قسمت مشخص شده Profile جديد خود را وارد کنيد و در قسمت هاي بعدي در صورت تمايل مشخصات خواسته شده را وارد کنيد

در آخر دکمه Create profile را کليک کنيد تا در همان قسمت اول Profile جديد شما اضافه شود.

اکنون شما داراي يک ID اصلي و يک profile هستيد که در حقيقت حکم ID را داراست .که وقتي که با ID اصلي خود Online مي شويد بقيه Profile ها يا همان ID هاي ديگر شما نيز Online مي شوند.
    لازم به توضيح است که در هنگام ورود به اتاق هاي چت عمومي در قسمت بالا همان طور که در عکس نشان داده شده شما مي توانيد با Profile مورد ميل خود وارد چت شويد فقط کافي است ابتدا Profile مورد نظر را انتخاب کرده سپس وارد اتاق ها شويد.

هم اکنون با رفتن به منوي Login وبا کليک کردن بر روي My Profile خواهيد ديد که به Profile هاي شما افزوده شده است.

يک مثال کلي:
    همان طور که در عکس ها مشخص است شما با داشتن ID مثلا به نام ali_yahoo و ساختن profile ديگر، هنگامي که با ID خود يعني Online ،ali_yahoo مي شويد Profile ديگر شما نيز Online مي شود .
    حتي ديگران مي توانند براي اين profile شما (دومي) پيغام بفرستند و در حقيقت مانند يک ID جداگانه عمل مي کند و اين بدين معني است که شما با دو Online،ID هستيد.
    سلام
    من این قسمتی رو که bold کردم نمی تونم پیدا کنم ،ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

آقا قبلن یه سایت دارک تونل بود برای برنامه های یاهو الان سایتی نیست؟
    سلام دوست عزیز !
    دارک تونل جدیدا اومده بالا و خیلی هم از طرفداراش به خاطر بالا اومدن دوبارش خوشحال هستن
    از لینک زیر میتونید وارد سایت بشید و از برنامه های سایتشون استفاده کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال M.K_Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    از یا هو مسنجر 9.0.0.2162 استفاده میکنم.
    میخوام بدونم آرشیو مسیج ها رو کجا نگه میداره برم یه کپی بگیرم ازشون؟
    ممنون...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شايد ديده باشيد که بعضي از افراد براي شما به صورت آفلاين ، آنلاين مي شوند يعني شما متوجه نمي شويد که آن ID در حال حاضر روي خط است يا نه. حال ما مي خواهيم بدون هيچ نرم افزار خاصي بفهميم که ID مذکور در حال حاضر آنلاين است يا خير براي اين کار مراحل زير را انجام دهيد:
    ابتدا yahoo Messenger را باز کنيد و ID و password خود را وارد کنيد
    سپس کليد IM را در yahoo Messenger بزنيد و در قسمت ID خود را وارد کنيد و در قسمتي که متن مورد نظر را براي شخص مقابل مي نويسد متن زير را وارد کنيد
    msg:eyval_baba60
    که به جاي ID من (eyval_baba60) بايد ID شخصي که مي خواهيد بدانيد در حال حاضر روي خط است يا نه را وارد کنيد و send را بزنيد بعد مشاهده مي کنيد که قبل از ID صورتکي که نماينگر آنلاين بودن يا آفلاين بودن شخص مقابل است ظاهر مي شود.
    توجه کنيد که من به اين دليل گفتم در قسمت IM اين کار را انجام دهيد که متن نوشته شده دوباره براي خودتان ارسال شود
    در ضمن ممکن است که مدتي طول بکشد تا صورتک نشان داده شود .

سلام ممنون از توضیح شما ولی من این کار رو امتحان کردم کسانی رو هم که چراغ خاموش روشن هستند رو باز هم خاموش نشون میده یعنی مشخص نمی کنه که invisible هستند میشه راهنمایی بفرمایین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شايد ديده باشيد که بعضي از افراد براي شما به صورت آفلاين ، آنلاين مي شوند يعني شما متوجه نمي شويد که آن ID در حال حاضر روي خط است يا نه. حال ما مي خواهيم بدون هيچ نرم افزار خاصي بفهميم که ID مذکور در حال حاضر آنلاين است يا خير براي اين کار مراحل زير را انجام دهيد:
    ابتدا yahoo Messenger را باز کنيد و ID و password خود را وارد کنيد
    سپس کليد IM را در yahoo Messenger بزنيد و در قسمت ID خود را وارد کنيد و در قسمتي که متن مورد نظر را براي شخص مقابل مي نويسد متن زير را وارد کنيد
    msg:eyval_baba60
    که به جاي ID من (eyval_baba60) بايد ID شخصي که مي خواهيد بدانيد در حال حاضر روي خط است يا نه را وارد کنيد و send را بزنيد بعد مشاهده مي کنيد که قبل از ID صورتکي که نماينگر آنلاين بودن يا آفلاين بودن شخص مقابل است ظاهر مي شود.
    توجه کنيد که من به اين دليل گفتم در قسمت IM اين کار را انجام دهيد که متن نوشته شده دوباره براي خودتان ارسال شود
    در ضمن ممکن است که مدتي طول بکشد تا صورتک نشان داده شود .

سلام ممنون از توضیح شما ولی من این کار رو امتحان کردم کسانی رو هم که چراغ خاموش روشن هستند رو باز هم خاموش نشون میده یعنی مشخص نمی کنه که invisible هستند میشه راهنمایی بفرمایین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    من این قسمتی رو که bold کردم نمی تونم پیدا کنم ،ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر
    الان این راه عوض شده . باید از راه دیگه اینکار رو کنید
    1- وارد Account info از منوی Messenger بشید
    یا
    در profiles.yahoo.com آی دی و پسورد خودتو بزن

2- در قسمت account Info ( در View account info )
    رمز خودت رو وارد کن

3- توی صفحه ای که باز میشه بخش های مختلفی وجود داره که یکی از اون بخش ها Account Settings هست
    پایین اون نوشته Manage your yahoo! Aliases این رو کلیک می کنید

4- لینک add alias رو می زنی و آی دی مورد نظر رو می دی . اگر آی دی از قبل استفاده نشده باشه همینجا ایجاد می شه

با یکبار sign Out و sign in کردن هم می تونی ازش استفاده کنی

11. این کاربر از shaghayegh_ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •