تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 40 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 394

نام تاپيک: درد و دلهایی از نوع ویندوز 8

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوست عزیز این نواری که میگید برای من نمیاد مجبورم از داخل cd فایل اتوران رو اجرا کنم
    متاسفانه من الان وین 8 رو سیستمم نصب نیست که دقیق بگم چیکار کن ولی حالا تا جایی که یادم هست میگم ببینم میتونی پیدا کنی:
    برو توی کنترل پنل یه آیکن هست که نوشته autoran یا همچین چیزایی.اونو باز کن میتونی قابلیت اتوران ویندوزت رو تغییر بدی

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوست عزیز من حتی نود 32 هم نصب کنم اینجوری میشه و به آنتی ویروس خود ویندوز 8 که آپدیت هم میشه اکتفا کردم
    جالب اینجاست که هیچ تغیرری نمیشه و فقط با کانکت شدن به .. اینترنت رو قطع میکنه
    دوست عزیز این مشکل رو توی تاپیک اختصاصی آنتی ویروستون مطرح کنین چون این مشکل برمیگرده به آنتی ویروستون
    سلام
    دوستان من چندی پیش ویندوز 8 را نصب کردم
    هنگامی که فایروال آواست را نصب میکنم و#ی پ#ی ا#ن ام بلاک یا غیر فعال می شود.
    کسی راهی سراغ داره که بشود در کنار آواست از و#ی پ#ی ا#ن هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟
    و#ی پ#ی ا#ن را صرفا برای آپدیت آواست میخاهم...
    شما هم توی بخش آنتی ویروستون پست بزنین.دوستان کمکتون میکنن.بعضی از دوستان هم همین رو با کسپر داشتن توی تاپیک مربوطه حل شد

3. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HO3IN-Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

سلام.دوستان یه 2 تا سوال دارم : 1.این که چرا من نمیتونم در Internet explorer زمانی که تایپ میکنم با اینتر یه خط بیام پایین ؟ همین الانش که دارم تایپ میکنم نمیتونم با Enter یه خط بیام پایین و واسه همینه که خطام پشته سر همه ! کسی در این ویندوز با این مشکل برخورد کرده ؟ اینم بگم که با Firefox چنین مشکلی ندارم ... یه مشکل دیگه هم این که در Explorer در بعضی سایتا نمیتونم Log in بشم.وقتی یوزر و پسمو وارد میکنم دوباره همون صفحه اول رو میاره بدون Log In شدن ! 2.به نظرتون همه ی آپدیت های ویندوز رو دانلود کنم ؟ سرعت رو کاهش نمیده ؟ دوستان آپدیت کردن ؟ یه آپدیت بود که میگفتن اکتیو ویندوز رو از بین میبره ... اون کدوم بود ؟ ببخشید زیاد شد سوالام. ممنون
    Last edited by HO3IN-Life; 13-12-2012 at 15:13.

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

سلام.دوستان یه 2 تا سوال دارم : 1.این که چرا من نمیتونم در Internet explorer زمانی که تایپ میکنم با اینتر یه خط بیام پایین ؟ همین الانش که دارم تایپ میکنم نمیتونم با Enter یه خط بیام پایین و واسه همینه که خطام پشته سر همه ! کسی در این ویندوز با این مشکل برخورد کرده ؟ اینم بگم که با Firefox چنین مشکلی ندارم ... یه مشکل دیگه هم این که در Explorer در بعضی سایتا نمیتونم Log in بشم.وقتی یوزر و پسمو وارد میکنم دوباره همون صفحه اول رو میاره بدون Log In شدن ! 2.به نظرتون همه ی آپدیت های ویندوز رو دانلود کنم ؟ سرعت رو کاهش نمیده ؟ دوستان آپدیت کردن ؟ یه آپدیت بود که میفتن اکتیو ویندوز رو از بین میبره ... اون کدوم بود ؟ ببخشید زیاد شد سوالام. ممنون
    من هم مشکل اولیتون رو دارم ... الان هم که تایپ میکنم نمیتونم اینتر بزنم !!!! .... تا حالا تنها راهی که براش پیدا شده هم استفاده از یه مرورگر دیگس !

6. این کاربر از Agame.Arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

من هم مشکل اولیتون رو دارم ... الان هم که تایپ میکنم نمیتونم اینتر بزنم !!!! .... تا حالا تنها راهی که براش پیدا شده هم استفاده از یه مرورگر دیگس !
    تعجبم اینه که، هیچکی تا حالا از این مشکل حرفی نزده بود ... !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

شما هم توی بخش آنتی ویروستون پست بزنین.دوستان کمکتون میکنن.بعضی از دوستان هم همین رو با کسپر داشتن توی تاپیک مربوطه حل شد
    اونجا هم پست زدم منتها هنوز کسی جواب نداده است.

9. این کاربر از mosc5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Agame.Arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Devil's PlayGround !

پيش فرض

چرا داداش تا حالا یه تاپیک هم داشتیم در موردش خودم توش نظر دادام... تو بخش آموزش هم اول که فک می کردم اشکال از فرومه گفتم ... کلا دوستان بیشتر از کروم و فایر استفاده میکنن و سمت ie نمیرن منم قبلا همین طوری بودم ولی از ie 10 خوشم اومد !

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز این مشکل رو توی تاپیک اختصاصی آنتی ویروستون مطرح کنین چون این مشکل برمیگرده به آنتی ویروستون

سلام ممنون دوست عزیز
    منظورم طرح مشکل نبود و همینطور که فقط آنتی ویروس نیست و هر برنامه ای مربوط به نت نصب کنم مثل میتر هم اینطوری میشه

12. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.دوستان یه 2 تا سوال دارم : 1.این که چرا من نمیتونم در Internet explorer زمانی که تایپ میکنم با اینتر یه خط بیام پایین ؟ همین الانش که دارم تایپ میکنم نمیتونم با Enter یه خط بیام پایین و واسه همینه که خطام پشته سر همه ! کسی در این ویندوز با این مشکل برخورد کرده ؟ اینم بگم که با Firefox چنین مشکلی ندارم ... یه مشکل دیگه هم این که در Explorer در بعضی سایتا نمیتونم Log in بشم.وقتی یوزر و پسمو وارد میکنم دوباره همون صفحه اول رو میاره بدون Log In شدن ! 2.به نظرتون همه ی آپدیت های ویندوز رو دانلود کنم ؟ سرعت رو کاهش نمیده ؟ دوستان آپدیت کردن ؟ یه آپدیت بود که میگفتن اکتیو ویندوز رو از بین میبره ... اون کدوم بود ؟ ببخشید زیاد شد سوالام. ممنون
    سلام من هم همین مشکل رو دارم البته دایمی نیست
    مثلا الان کاملا درسته من فکر می کنم به سرعت اینتر نت ربط داره الان اکسپلورر من درسته ولی ممکنه دفه بعدی اینجوری نباشه

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شــــــــایـد ...

پيش فرض

سلام من هم همین مشکل رو دارم البته دایمی نیست
    مثلا الان کاملا درسته من فکر می کنم به سرعت اینتر نت ربط داره الان اکسپلورر من درسته ولی ممکنه دفه بعدی اینجوری نباشه
    والا من همیشه این مشکل رو دارم متاسفانه ! سرعت نتم هم خوبه ... کلافم کرده راه حلی هم پیدا نکردم هنوز ... جواب سوال 2 ــام هم یکی بی زحمت بده . این :
    2.به نظرتون همه ی آپدیت های ویندوز رو دانلود کنم ؟ سرعت رو کاهش نمیده ؟ دوستان آپدیت کردن ؟ یه آپدیت بود که میگفتن اکتیو ویندوز رو از بین میبره ... اون کدوم بود ؟
    Last edited by HO3IN-Life; 13-12-2012 at 20:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •